Jump to content

Recommended Posts

Χαμός . Εν το μεταξύ όλο αυτό ενώ τους σφάζει ο διαιτητής με το γάντι ενώ εμάς με το μπαλτά . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Χαμός . Εν το μεταξύ όλο αυτό ενώ τους σφάζει ο διαιτητής με το γάντι ενώ εμάς με το μπαλτά . 

Έγινε κάτι με την διαιτησία την στιγμή του ντου; Εγώ δεν είδα κάτι τρομερο. Από το τσούξιμο μπηκαν πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Καλή διάλυση.

Μετά το ακυρωμενο του Μοχαμαντι και το αποψινο ελπίζω να μην έχει μείνει ΑΕΚτζης με τύψεις για το πρωτάθλημα του 2018.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Έγινε κάτι με την διαιτησία την στιγμή του ντου; Εγώ δεν είδα κάτι τρομερο. Από το τσούξιμο μπηκαν πιστευω.

Τσούξιμο + μήνυμα προς Ιβάν κατ' εμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Καλή διάλυση.

Μετά το ακυρωμενο του Μοχαμαντι και το αποψινο ελπίζω να μην έχει μείνει ΑΕΚτζης με τύψεις για το πρωτάθλημα του 2018.

 

Κανενας δεν έχει τύψεις, από τα πιο αρχιδατα ήταν το πρωτάθλημα 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Μα πρέπει οι αγώνες να τελειώνουν στο γήπεδο, ανεξάρτητα από το πως διακόπηκαν. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Έγινε κάτι με την διαιτησία την στιγμή του ντου; Εγώ δεν είδα κάτι τρομερο. Από το τσούξιμο μπηκαν πιστευω.

Βλεπω το β . Είδα διάφορα περίεργα σφυρίγματα στα φάουλ . Όχι τπτ τρομερό αλλά έδεινε βουτιες του ρουλη όλα φάουλ ενώ τις αντίστοιχες βουτιες του μπαοκ και μια διαιτησία που θέλει να σπρώξει κάποιον φαίνεται . Δεν γίνονται τα εγκλήματα όπως με εμάς αλλά έχει προστασία και φαινεται . 

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Εβλεπα τον ζιφκοβιτς και τον λυπόμουν. Μλκ, τί έχει τραβήξει το άτομο.... Οπου πάει, γινεται έφοδος οπαδών. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rayo Vallecano 21 said:

Μα πρέπει οι αγώνες να τελειώνουν στο γήπεδο, ανεξάρτητα από το πως διακόπηκαν. 

Θα το αναλύσει ο Μιστοκλας αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Θα το αναλύσει ο Μιστοκλας αύριο.

Ειναι στο νόβα τώρα , θα το γυρίσει το παραμύθι. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Έγινε κάτι με την διαιτησία την στιγμή του ντου; Εγώ δεν είδα κάτι τρομερο. Από το τσούξιμο μπηκαν πιστευω.

Τιποτα δεν έγινε , από πριν το ματς ήταν έτοιμοι να μπουκάρουν με το παραμικρό. Το μονο που είδα εγώ είναι ότι στο φάουλ πάνω στον Σφιντέρσκι θα μπορούσε/έπρεπε να δώσει κόκκινη στον πάικτη του Άρη

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×