Jump to content

Recommended Posts

1-1 sto 95 παλι ρε πουστημ  Αρε μαλακα μιλογεβιτς εσυ φταις , μας κερδισαν ανετα γιατι εχετε @@ στο μυαλο σας  θα ειχαν τελειωσει απο τοτε

Link to comment
Share on other sites

Έχω μεγάλη περιέργεια να δω τι μεταγραφές θα κάνουν τον Δεκέμβρη και πως θα ξεμπερδέψουν με τον σκουφάκια σε περίπτωση που όλα στραβώσουν πολύ 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Έχω μεγάλη περιέργεια να δω τι μεταγραφές θα κάνουν τον Δεκέμβρη και πως θα ξεμπερδέψουν με τον σκουφάκια σε περίπτωση που όλα στραβώσουν πολύ 

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να φέρουν παίκτη τον Δεκεμβριο.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, AG21 said:

Πόσοι πραγματικα πιστεύουν ότι όντως έβαλε 150εκ ο Σαββίδης? Εγώ πάντως όχι όσα και να γράφουν οι ισολογισμοί . 

Ούτε εγώ. Ακόμα περισσότερο δεν πιστεύω πως ο Αλαφούζος έχει βάλει 70-80 εκατομμύρια ευρώ.

α) Όσα χρέη και αν είχε ο ΠΑΟ ή δημιούργησε ο Αλαφούζος ξανά, με τέτοια ποσά θα είχαν γίνει μεγαλύτερες επενδύσεις

β) Δεν θα ήσαν απλήρωτοι παλαιότερα και για καιρό υπάλληλοι των 700-1000 ευρώ

γ) Επιχειρηματίας που δίνει τόσα λεφτά σε δραστηριότητα που φέρνει ζημίες και όχι κέρδη, δεν θα απέλυε κατά καιρούς από επιχειρήσεις του υπαλλήλους των 700-1000 ευρώ ούτε θα έκανε περικοπές

δ) Δεν ξέρω κανέναν επιχειρηματία που να δώσει 70 εκατομμύρια ευρώ έτσι τζάμπα στο ποδόσφαιρο. Πρακτικά να το δει κανείς περισσότερο τον συμφέρει να τα παίξει ακόμα και στο Τζόκερ ή στο...Κίνο ή να αγοράσει ομόλογα Βενεζουέλας παρά να τα δίνει έτσι απλά σε μία ΠΑΕ. Ούτε έχει και τέτοιες δουλειές με το κράτος που να κάνει απόσβεση αυτής της επιλογής

 

Link to comment
Share on other sites

Η ουσία είναι οτι για να αγοράσει κάποιος την ομάδα του Μπίσεσβαρ, του βουτηχτή αρχηγού της κ της απαρχαιωμένης Τούμπας που ανήκει βέβαια στον ερασιτέχνη χρειάζεται 150Μ. Εκτός αν το αφεντικό αποφασίσει να χάσει λεφτά. Βέβαια αν κάνει κέρδη μπορεί να απομειώσει το κεφάλαιο, το κάνει ο γαύρος συχνά. Σε απλά λόγια το αφεντικό παίρνει πίσω τα... λεφτά του. Βέβαια υπάρχει κ μια άλλη εκδοχή που θα μπορούσε να πει ότι έχω ένα α ποσό που δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω άμεσα. Όμως σε ένα μπουρδέλο όπως η Ελλάδα, με δικιά μου κυβέρνηση, μπορώ να το... ενεργοποιήσω με το ανάλογο κόστος-προμήθεια, ίσως κ αυτή να την καλύψω με άλλο τρόπο. Μετά το α ποσό, γίνεται β ποσό και έτοιμο για χρήση παντού. Εγώ φυσικά λέω ότι κάτι τέτοιο είναι φανταστικό κ δεν γίνεται σε εποχές μνημονίων. Είναι ένα φανταστικό σενάριο παραμυθιού. Όπως του Θείου με τον ΟΠΑΠ. Δεν γίνονται αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Όσες φορές έχω ρωτησει για το θέμα, μου έχουν πει ότι μουφα κάλυψη ΑΜΚ δεν παίζει.

Για αυτόν ακριβώς τον λόγο, ακόμα και ΜΜΕ του γαυρου παραδέχονται  ότι ο Σαββιδης έχει βάλει γυρω στα 150 μυρια.

Φανταζομαι ότι αν ήταν αμφισβητούμενο, δεν θα το εγραφαν.

Link to comment
Share on other sites

Τέσσερις αγωνιστικές κεκλεισμένων των θυρών στον ΠΑΟΚ και πρόστιμο 193.500 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

 ο ΠΑΟΚ θα κληθεί να αγωνιστεί σε άδειες εξέδρες στους αγώνες με Λαμία (12/12), Αστέρα Τρίπολης (19/12), Παναιτωλικό (5/1) για το πρωτάθλημα και στη ρεβάνς των "16" του Κυπέλλου απέναντι στην Λάρισα, που θα οριστεί μεταξύ 22 ή 23 Δεκεμβρίου.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tony_montana said:

 ο ΠΑΟΚ θα κληθεί να αγωνιστεί σε άδειες εξέδρες στους αγώνες με Λαμία (12/12), Αστέρα Τρίπολης (19/12), Παναιτωλικό (5/1) για το πρωτάθλημα και στη ρεβάνς των "16" του Κυπέλλου απέναντι στην Λάρισα, που θα οριστεί μεταξύ 22 ή 23 Δεκεμβρίου.

Κλάιν Μάιν.

Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2021 at 10:51 PM, nikos said:

Ε, δεν διάβασες αυτά που έβαλα παραπανω; 
2 έως 4 είναι, θα φάνε 2 ή 3 λεω εγω + 1 ακόμα για καπνογόνα, σύνολο 3 με 4.

Να ευλογούμε λιγο και τα γεννια μας 

Link to comment
Share on other sites

3 τους ριχνει ο Ιωνικος με ανατροπη κιολας.

Κριμα να χεζονται πανω τους τα παικτακια μας οποτε παιζουν με αυτους.

Ειχαν και δοκαρι μολις. Γενικα πιο κοντα το 4-1 παρα το 3-2.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εχει ακυρωσει το 4ο γκολ του Ιωνικου στο 90 με τρελη μαιμουδια,

και δινει ανυπαρκτο επιθετικο φαουλ σε αντεπιθεση του Ιωνικου που εβγαινε μονος με το τερμα στο 94'.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 βγαίνουν Ευρώπη από το πρωτάθλημα. Και το τέταρτο εισιτήριο το παίρνει ο κυπελλούχος αν δεν είναι στους 3 πρώτους. Απλά το αναφέρω.

Link to comment
Share on other sites

χαχα  ιστορική στιγμή για τον ιωνικο λέει και τους λέει ο προπονητης έχουμε καλή παράδοση με τον παοκ... 

και λέει ο εκφωνητής 7 νίκες ο ιωνικός στην Νίκαια 5 ο παοκ.... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Μεγάλη προσπάθεια από τον Τζηλο έστω για το χ, δεν τα καταφερε

Από την άλλη υπήρχε και εκείνο το μαρκάρισμα στην γραμμή.Τραβηγμενο βέβαια και πιο πολύ πηγε να το κερδίσει αλλά και πάλι πόσες φορές το έχουμε δει να το σφύρανε αν θελουν;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, tarasfw said:

Να το ελέγξουμε πάντως, μόνο εμείς δεν τους κερδίζουμε

Μόνο εμείς δεν τους κερδιζουμε και μόνο εμείς χάνουμε από τον γαυρο πιο άνετα και από ομάδα της Β.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goku21 said:

το πάει για παραίτηση ο λουτσεσκου? 

Απολυση και αποζημιωση για το 1.8εκ/χρονο συμβολαιο του.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, goku21 said:

το πάει για παραίτηση ο λουτσεσκου? 

Δεν υπαρχει περιπτωση να παραιτηθει απο 1.8 μυρια/χρονο ακομα και να τους ριξει

Τεραστιος μαλακας και σιχαμα αλλα κοροιδο δεν ειναι

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, billy21 said:

3 βγαίνουν Ευρώπη από το πρωτάθλημα. Και το τέταρτο εισιτήριο το παίρνει ο κυπελλούχος αν δεν είναι στους 3 πρώτους. Απλά το αναφέρω.

Δυσκολο ο κυπελλουχος να μην ειναι στους 3 πρωτους

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×