Jump to content

Recommended Posts

Εγω δεν εχω καταλαβει γιατι ο δικος μας κανει την παπια με τον Ιβαν. Και δεν μιλαει και δεν κοντραρει σε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, nikos said:

Εγώ δεν έχω καταλάβει γιατί ο σκατογερος ο δικός μας  έχει μπει σε κατηγορία χοντρού και Ρώσου και όχι σε κατηγορία Αλαφουζ για οποιοσδηποτε σύγκριση γίνεται. Επειδή πήρε ένα πρωτάθλημα; 

Εσυ δλδ θα θελες προεδρο εναναπτους 2 που λες γιαναχαρεις?

Και πεναλντυ και θηγατρικες  κ πρακτικες χοντρου? Τετοιπν προεδρο θες? Βγαζω την κατηγορια μπατζετ, ποιααλλη κατηγορια λυπασαι που δεν υπαρχει συγκριση?

Και κανενας μελισανιδης δεν πηρε πρωτθλημα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

Εγω δεν εχω καταλαβει γιατι ο δικος μας κανει την παπια με τον Ιβαν. Και δεν μιλαει και δεν κοντραρει σε τιποτα.

Με συνεταίρους, που θες να σου κάνουν και καλύτερες τιμές, δεν ανοίγεις κόντρες.......

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι στεναχωριέμαι για τον... Τζόλε του Βορρά. Κρίμα, θα μπορούσε να ξεπεράσει φέτος αυτόν του Νότου. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, theo said:

Εσυ δλδ θα θελες προεδρο εναναπτους 2 που λες γιαναχαρεις?

Και πεναλντυ και θηγατρικες  κ πρακτικες χοντρου? Τετοιπν προεδρο θες? Βγαζω την κατηγορια μπατζετ, ποιααλλη κατηγορια λυπασαι που δεν υπαρχει συγκριση?

Και κανενας μελισανιδης δεν πηρε πρωτθλημα



Εγώ καταρχην θέλω να έρχομαι 1ος. Τα υπόλοιπα είναι για τίποτα Πανιώνιους.

Αν οι «νομοι» του παιχνιδιού είναι αυτοί, θα πας με τους «νομους», αλλιώς ασχολεισαι με κανα πινγκ πονγκ που είναι πιο καθαρό άθλημα.

Αλλά και παλι το 50-50 να είχα, δεν ζήτησα παραπανω προσωπικά. Μονο που δεν μπορεί να το διασφαλίσει. 
 

Τα πρωταθληματα και οι φάπες ανηκουν κυριως στα αφεντικα, για αυτό ο μπαοκ από ομάδα γειτονιάς σήκωσε και μερικες κουπες.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

Εγω δεν εχω καταλαβει γιατι ο δικος μας κανει την παπια με τον Ιβαν. Και δεν μιλαει και δεν κοντραρει σε τιποτα.

Γιατί αυτό εξυπηρετεί τα συμφέροντα που του αποφέρουν χρήματα. Η ΑΕΚ πάλι όχι. Υπάρχει για να ασκεί θεωρητική πίεση με τον λαό της. Δεν τον ενδιαφέρει η αποτυχία ή η αποτυχία, αρκεί να μην είναι ξεφτίλα, όπως πχ πέρυσι. Γι αυτό κ έκανε μεταγραφές. Να μειώσει το κόστος της ζημιάς, με την οποία έχει συμβιβαστεί μέχρι να φύγει. Γιατί αν ήταν να μείνει θα είχε κάνε κ Α.Μ.Κ. Ο επόμενος προφανώς.... μετά το γήπεδο, θα δούμε τι θα πράξει.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα τη φάση.

Τι έδωσε ρε?!

Η μπάλα βρίσκει αρχικά στα πόδια και στη συνέχεια στο χέρι, χωρίς να αλλάξει την πορεία της.

Σιχαμενες βουλγαρες.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, billy21 said:

Γιατί αυτό εξυπηρετεί τα συμφέροντα που του αποφέρουν χρήματα. Η ΑΕΚ πάλι όχι. Υπάρχει για να ασκεί θεωρητική πίεση με τον λαό της. Δεν τον ενδιαφέρει η αποτυχία ή η αποτυχία, αρκεί να μην είναι ξεφτίλα, όπως πχ πέρυσι. Γι αυτό κ έκανε μεταγραφές. Να μειώσει το κόστος της ζημιάς, με την οποία έχει συμβιβαστεί μέχρι να φύγει. Γιατί αν ήταν να μείνει θα είχε κάνε κ Α.Μ.Κ. Ο επόμενος προφανώς.... μετά το γήπεδο, θα δούμε τι θα πράξει.

Βέβαια μια χαρά χρήματα θα εισπράξει για να φύγει τώρα που είναι και στο ονομα του η ομαδα

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

Μόλις είδα τη φάση.

Τι έδωσε ρε?!

Η μπάλα βρίσκει αρχικά στα πόδια και στη συνέχεια στο χέρι, χωρίς να αλλάξει την πορεία της.

Σιχαμενες βουλγαρες.

Το πραγμα γίνεται χειρότερο αν σκεφτείς ότι βάλανε γκολ οι άλλοι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οσα ριπλει και να βαλεις δεν εισ αι σιγουρος οτι ακουμπησε η μπαλα. Ουτε καν πορεια δεν αλλαξε. Ψιλα γραμματα για τα ορκ. Ολα καλα προχωραμε 

Screenshot_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CHⓇIS said:

Glantenberg theloume? 

Δεν νομιζω ότι έχει σημασια τι θελουμε εμεις πλέον.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Δεν νομιζω ότι έχει σημασια τι θελουμε εμεις πλέον.

Εμείς ή ο Μιμης;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Δεν νομιζω ότι έχει σημασια τι θελουμε εμεις πλέον.

Oxi re file

To afentiko xairetai me ton ivan opote k meis.... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Δεν νομιζω ότι έχει σημασια τι θελουμε εμεις πλέον.

Ο,τι θέλει το αφεντικό.

(Συνηθως θέλει ο,τι θέλουν οι φίλοι του οι Τσετσενοι)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Man Of Faith said:

Βέβαια μια χαρά χρήματα θα εισπράξει για να φύγει τώρα που είναι και στο ονομα του η ομαδα

Η πώληση είναι πάντα άλλο πράγμα. ΘΑ γίνει. Ελπίζω δηλαδή, γιατί διαισθάνομαι ότι κερδίζει περισσότερα  μέσω της ομάδας. Μπορεί να κάνω κ λάθος βέβαια. Η ουσία είναι για να μην ξεφεύγουμε κ απ το τόπικ, ότι αν πουλήσει κάπου θα πρέπει να το κάνει σε κάποιον που θα είναι κ λίγο μαφιόζος. Αυτή είναι η χώρα κ πολύ περισσότερο το ποδόσφαιρό μας. Αν την πάρει κανένας καλός Χριστιανός, θα πρέπει να μειώσει τις θέσεις στο γήπεδο κ να τις αυξήσει στο εκκλησάκι του Οσίου Λουκά. Τώρα που πέφτουν τα μπετά ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Koitaxte. 

O mel phre eps g to filo tou ton ivan

Oi ellhnes diaithtes foularoun mpoak k oi xenoi osfp. 

K  o mimhs to koroido kathisevse peos.... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, CHⓇIS said:

Koitaxte. 

O mel phre eps g to filo tou ton ivan

Oi ellhnes diaithtes foularoun mpoak k oi xenoi osfp. 

K  o mimhs to koroido kathisevse peos.... 

Χρήσιμος σε πλούσιους γενικά. Αυτό έκανε μια ζωή. Τώρα έχει βρει τον Ιβαν για να κωλοτριβεται.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, billy21 said:

Η πώληση είναι πάντα άλλο πράγμα. ΘΑ γίνει. Ελπίζω δηλαδή, γιατί διαισθάνομαι ότι κερδίζει περισσότερα  μέσω της ομάδας. Μπορεί να κάνω κ λάθος βέβαια. Η ουσία είναι για να μην ξεφεύγουμε κ απ το τόπικ, ότι αν πουλήσει κάπου θα πρέπει να το κάνει σε κάποιον που θα είναι κ λίγο μαφιόζος. Αυτή είναι η χώρα κ πολύ περισσότερο το ποδόσφαιρό μας. Αν την πάρει κανένας καλός Χριστιανός, θα πρέπει να μειώσει τις θέσεις στο γήπεδο κ να τις αυξήσει στο εκκλησάκι του Οσίου Λουκά. Τώρα που πέφτουν τα μπετά ακόμη.

Καθόλου δεν ξεφεύγουμε από το τοπικ, προτείνω μάλιστα το τοπικ του Μιμη να συγχωνευτεί με αυτό εδώ.Ο παρονομαστής είναι κοινός.

Link to comment
Share on other sites

Ο Κλάντεμπεργκ προστατεύει τα συμφέροντα του γάυρου του Νότου. Αν την Κυριακή το ματσάκι δεν κυλήσει όπως πρέπει κ μειωθούν οι διαφορές, οπότε θα υπάρχει θεωρητικά διπλή απειλη, τότε ο Φωτιάς.... κάηκε. Ειδάλλως αν είναι... άνθρωπος που ακούει θα ξεπληρώσει αλλού το χρέος του. Ο Κλάντεμπεργκ σύντομα, αν δεν φάει κλωτσιά το καλοκαίρι, θα φτιάξει το κύκλο των Ελλήνων διαιτητών που επιθυμεί ο στιχουργός. Μετά θα μείνουμε να θαυμάζουμε την υπέροχη ακουστική της Αγιάς Σοφιάς.Καύλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πού είναι η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΑΕΚ; Για να ξέρω αν χρειάζεται να ασχοληθώ δηλαδή. Αν δεν ασχολείται ο Δηματος έστω, εγώ συνεχίζω το βράδυ μου. 

Link to comment
Share on other sites

  • stavros 9-11 featured and unfeatured this topic
  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×