Jump to content

Recommended Posts

1 minute ago, mporat said:

Και η φανέλα του Γέλοβατς κρεμασμένη ανάποδα στα κάγκελα της 4. Σιχάματα.

2.jpg

Μολις θα το ανεβαζα κι εγω.

Βεβαια δε βαζω το χερι μου στην φωτια οτι ηξεραν ποιος ειναι ο Γελοβατς. Κλασσικοι ανιδεοι, που το μονο που τους νοιαζει ειναι να προκαλεσουν.

Τωρα σε περιπτωση που ειχαν πληρη επιγνωση του θεματος, μιλαμε για απιστευτους μαλακες. Βριστε καμια μανα καλυτερα και αφηστε τους νεκρους στην ησυχια τους.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aussie said:

Μολις θα το ανεβαζα κι εγω.

Βεβαια δε βαζω το χερι μου στην φωτια οτι ηξεραν ποιος ειναι ο Γελοβατς. Κλασσικοι ανιδεοι, που το μονο που τους νοιαζει ειναι να προκαλεσουν.

Τωρα σε περιπτωση που ειχαν πληρη επιγνωση του θεματος, μιλαμε για απιστευτους μαλακες. Βριστε καμια μανα καλυτερα και αφηστε τους νεκρους στην ησυχια τους.

Δεν υπάρχουν ανιδεοι...ξερουν πολυ καλα τι έκαναν και γιατί... 

Σε 2-3 χρόνια θα πάρουν και πανο του Άρη για τον αλκη... Και θα τα κρεμάνε στην θυρα 4 και κάνεις δεν θα λέει τίποτα... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το βάλαμε παντου. Δεν πειράζει, καλύτερα.

Μπας και ευαισθητοποιηθεί επιτελους κανένας σε αυτήν την χώρα 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα δωσω αλλα κλικ αλλα στο πορτοκαλι ανεβηκε αρθρο βοθρος απο τον γελοιο Κολκα. Το λιγοτερο που  θα κανει η ΠΑΕ να του απαγορεψει την διαπιστευησν εσαει ...ας μεινει στην Τουμπα να γραφει μαλακιες. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Araujo21 said:

Δεν θα δωσω αλλα κλικ αλλα στο πορτοκαλι ανεβηκε αρθρο βοθρος απο τον γελοιο Κολκα. Το λιγοτερο που  θα κανει η ΠΑΕ να του απαγορεψει την διαπιστευησν εσαει ...ας μεινει στην Τουμπα να γραφει μαλακιες. 

Ο συγκεκριμένος μόνο Τουμπα πρεπει να πηγαινει, δεν νομίζω να υπάρχει γήπεδο που μπορεί να πηγαινει χωρίς να τρώει χλεπες. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στη Φιλαδέλφεια πρέπει να γαμηθουν. Γενικά άλλα 3 παιχνίδια με αυτούς και πρέπει να γαμηθουν. Χωρίς πολλά πολλά. 

Πουτσα και ξύλο 

Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι παλιά που δεν ήξερα τον Κολκα ακόμα, που σε μια συνέντευξη τύπου στο τηγάνι οι γαύροι τον είχαν κάνει σκουπίδι και τον λυπήθηκα.

Τελικά τώρα που τον έμαθα κατάλαβα κάτι τετοιοι το αξίζουν, το ζητάει ο οργανισμος τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Θυμαμαι παλιά που δεν ήξερα τον Κολκα ακόμα, που σε μια συνέντευξη τύπου στο τηγάνι οι γαύροι τον είχαν κάνει σκουπίδι και τον λυπήθηκα.

Τελικά τώρα που τον έμαθα κατάλαβα κάτι τετοιοι το αξίζουν, το ζητάει ο οργανισμος τους.

Ο ορισμος του στραβοστομη. Ολη η ιστορια γιεται γιατι στο μυαλο τους ο παοκ εχει παρει την θεση της ΑΕΚ  και σε αυτο εχουν ευθυνη και οι προηγουμενες κυβερνησεις που τον κρατουσαν ζωντανο με τα χρεη για ψηφοθηρικους λογους και ο Μιμης που εκανε αγραναπαυση υπερ Ρωσου 

Link to comment
Share on other sites

Quote

«Με τον Λουτσέσκου μίλησα, τον εκτιμώ προπονητικά αλλά θα πάει σε άλλο πρωτάθλημα όχι στο ελληνικό. Δεν υπάρχει πλέον θέμα. Προσωπικά είμαι φαν του Λουτσέσκου αλλά δεν νομίζω ότι θα έρθει Ελλάδα. Τις αντιδράσεις τις περάσαμε και με τον Μπάγεβιτς, τις πληρώσαμε, αυτά είναι μαλακίες. Εμένα με νοιάζει να έρθει κάποιος που θα του δώσουμε τα κλειδιά, να μας φτιάξει ομάδα. Δεν μασάω από αντιδράσεις. Το θέμα είναι ότι δεν υπάρχει Λουτσέσκου οπότε τσάμπα το συζητάμε. Το συμβόλαιό του είναι στα 1,3 εκατ. ευρώ, θα το δίναμε. Και θα το δώσουμε αν βρούμε τον κατάλληλο».

.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Στο ματς του πρωτου γυρου που το ποακ δεν μπορουσε να αλλαξει δυο πασες, ο Λουτσεσκου δεν ηταν προπονητης; Ή εφαρμοζουμε την παοκτζηδικη τακτικη του "μετραω οποιες χρονιες θελω και οποιες αγωνιστικες θελω;"

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, nedved21 said:

Στο ματς του πρωτου γυρου που το ποακ δεν μπορουσε να αλλαξει δυο πασες, ο Λουτσεσκου δεν ηταν προπονητης; Ή εφαρμοζουμε την παοκτζηδικη τακτικη του "μετραω οποιες χρονιες θελω και οποιες αγωνιστικες θελω;"

και τα τρίλεπτα πίεσης 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mporat said:

Και η φανέλα του Γέλοβατς κρεμασμένη ανάποδα στα κάγκελα της 4. Σιχάματα.

2.jpg

Γιατί δεν έβαλαν δίπλα και το πανό που μας γράφουνε "είστε η ντροπή της προσφυγιάς"; 

Μιλάμε για ουροβόρους μογγόλους που μεγαλώνουν σε πυθμένες λιμνών με πρότυπο οργανισμό μίτωσης τον Γιωργιςςςς.

Είναι να λυπάσαι οποία γυναίκα στη Βουλγαρία δεν έχει προλάβει να γαμήσει έστω μια φορά ο Μπουκόφσκι ή ο Σκαπανέας....

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κι αυτά είναι γραφικά για αυτούς, αυτά πουλάνε και τους βλέπουν πολλοί με συμπάθεια. Για να δούμε τι θα γίνει στην κροτίδα που θα πέσει σε παίχτη τους στο κόρνερ.

 

 

 

 

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν γράφτηκε πουθενά νωρίτερα αλλά σε περίπτωση που η πίεση σας είναι σε νορμάλ επίπεδα και ψάχνετε έναν καλό λόγο να την ανεβάσετε ο Παοκ έχει ορίσει τιμή 20Μ στον Κωνσταντελια και τα 10 που τους πρότεινε ο Μαλντίνι να τον πάρει στην Μίλαν δεν μπορεί να είναι βάση συζήτησης κατά το πορτοκαλί.

Αρχικά ποια 20, ποια 10, ποια Μίλαν, ποιος Μαλτινι με δείγμα 10 παιχνίδια στην σεζόν;

Α ρε Μελισσανίδη κάνε την κωλοενσταση το 2017 να μην υπήρχαν πουθενά στον χάρτη. Μας έχεις υποχρεώσει να ανεχόμαστε ότι μαλακια τους κατέβει στο μυαλό κάθε μέρα έκτοτε ρε μιναρα. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Agent HAF said:

Δεν ξέρω αν γράφτηκε πουθενά νωρίτερα αλλά σε περίπτωση που η πίεση σας είναι σε νορμάλ επίπεδα και ψάχνετε έναν καλό λόγο να την ανεβάσετε ο Παοκ έχει ορίσει τιμή 20Μ στον Κωνσταντελια και τα 10 που τους πρότεινε ο Μαλντίνι να τον πάρει στην Μίλαν δεν μπορεί να είναι βάση συζήτησης κατά το πορτοκαλί.

Αρχικά ποια 20, ποια 10, ποια Μίλαν, ποιος Μαλτινι με δείγμα 10 παιχνίδια στην σεζόν;

Α ρε Μελισσανίδη κάνε την κωλοενσταση το 2017 να μην υπήρχαν πουθενά στον χάρτη. Μας έχεις υποχρεώσει να ανεχόμαστε ότι μαλακια τους κατέβει στο μυαλό κάθε μέρα έκτοτε ρε μιναρα. 

Το 2017 τι ενσταση να έκανε ο Μελ?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Geologos said:

Το 2017 τι ενσταση να έκανε ο Μελ?

Λάθος μου φίλε. Εκ παραδρομής έγραψα 17 αντί 20. Γυρεύει τι σκεφτόμουν για τότε. Στο άλλο θέμα με τις κιλοβατώρες που έθεσες όσο έχει volton χορηγό μπορεί και να τα κάνει 24ωρο. Άμα λήξει η σύμβαση παίζει να αρχίσουν οι προσευχές στον Αίολο.

Link to comment
Share on other sites

25 χαρτιά + νταντάς για κουλιερακη + Κωσταντέλια λένε δίνει η Μπενφίκα. Νομίζω στο ποακ θα είναι χαζοί αν δεν τα πάρουν. Είναι το μισό τους μπάτζετ.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Atlas21 said:

25 χαρτιά + νταντάς για κουλιερακη + Κωσταντέλια λένε δίνει η Μπενφίκα. Νομίζω στο ποακ θα είναι χαζοί αν δεν τα πάρουν. Είναι το μισό τους μπάτζετ.

Έχουν ως ώρας 18 ματς και οι 2 στην πρώτη τους χρονιά. Υπάρχει έστω ένας (εκτός από τους ίδιους και sdna) που πιστεύει ή προμοταρει ότι θα πουληθούν έναντι 25Μ και μάλιστα σε χρονιά που φαινομενικά θα είναι 3-4; 

Να θυμίσω ότι οτι Τζολης και Γιάννουλης που ήταν και πολύ πιο επιδραστικοι είχαν πουληθεί στην Norwich που είναι Αγγλία και το χρήμα ρέει σαν νερό για πολύ λιγότερα σε διαφορετικές περιόδους και μάλιστα όντας διεθνής και με συμμετοχές.

Ο καθένας βέβαια μπορεί να λέει και να ζητάει ότι θέλει. Είναι και αυτός ένας τρόπος promotion.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Atlas21 said:

25 χαρτιά + νταντάς για κουλιερακη + Κωσταντέλια λένε δίνει η Μπενφίκα.

😂😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Η Μπενφίκα είναι κλαμπ μεταπώλησης, χωμένη βαθιά στο παιχνιδι των ατζέντηδων και πωλήσεων. Εντός εισαγωγιξών την βολευει να αγοράζει σχετικά ακριβά για να πουλέι ακομα ακριβότερα. Ξερω οτι ακουγεται παραλογο αλλα καπως ετσι παει.

Δε λεω οτι ισχύουν τα 25, αλλα αν μπλεχτει η μπενφικα μιλαμε γιαβπολλα φραγκα ετσι καιωαλλιώς. Αέρας μπαλονιών όλα αυτά βέβαια αλλα ετσι ειναι το ποδοσφαιρο

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Atlas21 said:

25 χαρτιά + νταντάς για κουλιερακη + Κωσταντέλια λένε δίνει η Μπενφίκα. Νομίζω στο ποακ θα είναι χαζοί αν δεν τα πάρουν. Είναι το μισό τους μπάτζετ.

Κάπου σε μια γωνιά οι Σάμπρι και Ντάφυ Μαχαιρίδης γελούν. 

Link to comment
Share on other sites

  • Papatsakalos21 locked this topic
  • stavros 9-11 unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic
  • stavros 9-11 locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×