Jump to content

Α.Ε.Κ. - Λάρισα (Hμιτελικός Κυπέλλου, επαναληπτικός) 18/04, 19:30, Cosmote Sport 1 HD


SpiRos
 Share

Mvp-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

35 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Χουλτ
      2
    • Γκάλο
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κονέ
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      1
    • Χριστοδουλόπουλος
      32
    • Μασούντ
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      6
    • Μέτριο
      13
    • Κακό
      6
    • Φυσιολογικό
      10
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Χουλτ
      0
    • Γκαλο
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κονέ
      13
    • Μπακασέτας
      2
    • Λιβάγια
      8
    • Αραούχο
      0
    • Χριστοδουλόπουλος
      0
    • Μασούντ
      11
    • Γιακουμάκης
      1


Recommended Posts

Guest ALati

Κουγια τη μανα σου τη σερνανε 2 σκυλια στην πλατεια Ταχυδρομειου να τη γαμησουνε στις οικοδομες.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω να μπει στο forum ο φιλος Τολης-Gorgar21 να τα ξαναπουμε αν η ΑΕΚ εχει αναγκη τον Λαζαρο στα εναπομεινοντα ματς, χε,χε

 

Υγ. Τιγρη ξηλωσου και κρατα τον. Του οφειλουμε πολλα πλεον.

Αν έχουμε φτάσει στο σημείο να έχουμε ανάγκη τον λάζαρο για να νικάμε τα τυριά και τον πεσμένο πλατανιά τότε υπάρχει σοβαρό θέμα στην ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αρρωστεια γαμω τον αδοξαστο μου,δεν θα το αντεχα.Σε καποια φαση πιστεψα οτι δεν το ηθελαν και οτι ειχε πεσει μοιρασμα.Ολες οι κρισιμες λεπτομερειες ειναι για μας,δεν ξερω τι εχει συμβει.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχουμε φτάσει στο σημείο να έχουμε ανάγκη τον λάζαρο για να νικάμε τα τυριά και τον πεσμένο πλατανιά τότε υπάρχει σοβαρό θέμα στην ΑΕΚ.

Δυστυχως η φετινη ομαδα τον εχει αναγκη για πολλους λογους οπως ηδη αποδειχτηκε στο χορταρι.

 

Απο του χρονου βλεπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος αυτός έχει μενταλιτυ, ικανότητα και πάτο. Τέτοιους θέλω και στα 35 οχι χωρίστρακηδες Μασουντ

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

τι θεμα δλδ?

Οταν ελεγα οτι ο ανθρωπος ειναι αυτος που ουσιαστικα σε παιρνει απο το χερι, εσυ ψαχνεις δικαιολογιες.

Στον αμιντί τα έλεγες.

Ξαναλέω,ενώ με τον ζέλα παρά την διακοπή συνέχισες από εκεί που σταμάτησες μετά τις πασχαλινές διακοπές η ομάδα δεν βλέπεται.

Link to comment
Share on other sites

Λαζαρε γαμας και τον ροναλντο ρε ...Πωπω τι εβαλε ρε?ακομα δεν μπορω να το πιστεψω...

Link to comment
Share on other sites

αεεεκκ αεεεεκ οποιος σας γαμ... ειναι αεεεεκκ. Κουγια σαρεσε η πουτσα του τιγρη???

Link to comment
Share on other sites

οχι χωρίστρακηδες Μασουντ

 

Τα τελευταία 10+5 λεπτά κάθισε να δει μαζί μου ο συνάδελφος και ρώταγε ποιός είναι ο μαλάκας με το 24...

Link to comment
Share on other sites

η τυχη ευννοει παντα τους ικανους

Κώστα έχω πει απο την πρώτη στιγμή οτι συμφωνω 1001% με την αποψη σου για το Λαζαρο. Σημερα αναθεωρησα και ώς προς τα λεφτά. Μερικοι παίχτες αξίζουν το κατι παραπάνω. Δεν θα πέσει η ΑΕΚ έξω για 3-4 κατοστάρικα σε 3 χρονια

Link to comment
Share on other sites

Στον αμιντί τα έλεγες.

Ξαναλέω,ενώ με τον ζέλα παρά την διακοπή συνέχισες από εκεί που σταμάτησες μετά τις πασχαλινές διακοπές η ομάδα δεν βλέπεται.

Η ομαδα εχει προβλημα απο την αρχη της σεζον με τα ταμπουρια .Δυσκολευεται.

Link to comment
Share on other sites

Είχες και κάτι κλασικές βασικά, αλλά λχ κεφαλιά Γιακουμακη παραπληγία φάση. Λιβας κακός, Σιμοες κακός, Κονε χειρότερος του Μασουντ. Χουλτ εξαιρετική μεταγραφή δόξα το θεούλη.

Link to comment
Share on other sites

Να πω οτι εκνευριστηκα πολυ με τον Λιβαγια αποψε. Οκ, δεν θελω να ειμαι αχαρηστος απεναντι του αλλα δεν ξερω τι εικονα ηταν αυτη μετα απο τοσον καιρο ξεκουρασης.

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε στο τέλος μιας χρονιάς όπου η ομάδα φόρτσαρε από τέλη Αυγούστου μέχρι τέλη Φλεβάρη. Ούτε ανάσα. Οπότε τώρα δεν με ενδιαφέρουν ούτε εμφανίσεις ούτε τίποτα. Μόνο το νταμπλ.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως η φετινη ομαδα τον εχει αναγκη για πολλους λογους οπως ηδη αποδειχτηκε στο χορταρι.

 

Απο του χρονου βλεπουμε...

Τι να δούμε ρε νίκο από του χρόνου?

Γκαρίζουμε από το καλοκαίρι ότι θέλουμε παίχτη-ες πάνω στον ασβέστη και το αποτέλεσμα το βλέπουμε απέναντι στις κλειστές άμυνες.

Όχι σήμερα αλλά από την αρχή της χρονιάς.

Ας κάνουν τα κουμάντα τους και ας φέρουν έναν παιχταρά το καλοκαίρι και αν θέλουν να κρατήσουν τον λάζαρο ας του στάξουν 500χιλ για 2 χρόνια να τελειώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία 10+5 λεπτά κάθισε να δει μαζί μου ο συνάδελφος και ρώταγε ποιός είναι ο μαλάκας με το 24...

Αυτό το τσουτσέκι πρέπει να φύγει με τις κλωτσιές το καλοκαίρι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αυτο τον αναναιωνεις και τερμα ... τον φτιαχνεις και για τον τελικο που οτιδηποτε κατω απο 4αρα ειναι αποτυχια

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αυτο τον αναναιωνεις και τερμα ... τον φτιαχνεις και για τον τελικο που οτιδηποτε κατω απο 4αρα ειναι αποτυχια

Νίκο με την εικόνα που έχει η ομάδα, η 4αρα δεν στέκει με τίποτα.
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η χρονια θα μου μεινει αξεχαστη ανεξαρτητα απο τα αποτελεσματα..ΑΕΚΑΡΑ ρε

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν ειπα το αντιθετο.

Απλα το να βαζει τοσα ποιοτικα γκολ σε μια σεζον, αν το κανε κανας ξενος θα λεγαμε για τον Ροναλντο που βρηκαμε.

Αυτο που εβαλε σημερα, τι να πω. Ανατριχιασα , ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ γκολαρα, ΕΠΙΚ. LEGEND.

Ειναι απιστευτο ρε...τετοιο γκολ εχω να δω πολυ καιρο στην ελλαδα .θα το ζηλευε και CR7 τετοι γκολ προκριση στο 95.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι θεμα ασβεστη, αλλα τεσπα, ΝΤΑΜΠΛ.

Ε το ταμπούρι από τον ασβέστη θα το σπάσεις εκτός αν έχεις δει κανένα χαφ να βγάζει τις κάθετες από τον άξονα με το κιλό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×