Jump to content

Α.Ε.Κ. - ΠΑΟΚ (Τελικός Κυπέλλου): 12/05, 20:30, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Οσο τραγικό ήταν τα 10 εισητήρια σε κάθε ενα που επερνε απο εκδοτήρια ( 4 το πολλή έπρεπε ) τραγικό ήταν το μόνο 1 σε κάτοχο διαρκείας ( 2 έπρεπε να δίνουν ) .

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Τελεοραση, συγκλινο εκ Λαγίας Αν. Μανης και μια υδροφορα μπυρα με 4 πενταμετρες κανουλες. Δε γαμεις. Ας παρουν τις πουτανες που βαφονται σα τσιρκο να τις δειχνει η καμερα για να εχουμε δηθενια στας κερκιδας.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Φαγανε πακετο τα διαρκειας για να πηγαινει ο αλλος να παιρνει 10 και σε ποιανου χερια θα πεσουν αυτα αυτα τα 10..

Ενα επρεπε ο καθενας και οποιος ηθελε να παει εκει να δειξει προσωπο.

Link to comment
Share on other sites

Οσο τραγικό ήταν τα 10 εισητήρια σε κάθε ενα που επερνε απο εκδοτήρια ( 4 το πολλή έπρεπε ) τραγικό ήταν το μόνο 1 σε κάτοχο διαρκείας ( 2 έπρεπε να δίνουν ) .

Μα επίσημα ο καθένας διακαιούταν μέχρι 3 εισιτήρια

Απλά είτε με τσαμπουκά, είτε με πονηριές πάρα πολλά άτομα έπαιρναν παραπάνω

+ότι δεν σέβονταν την ουρά και απλά έμπαιναν από το πλάι

Edited by AlexKR21
Link to comment
Share on other sites

Φαγανε πακετο τα διαρκειας για να πηγαινει ο αλλος να παιρνει 10 και σε ποιανου χερια θα πεσουν αυτα αυτα τα 10..

Ενα επρεπε ο καθενας και οποιος ηθελε να παει εκει να δειξει προσωπο.

Τα διαρκείας δεν νομίζω να φάγανε πακέτο, νομίζω είχαν 2 μέρες να κλείσουν, οπότε λογικά θα το έκαναν

Ήταν σίγουρο ότι πολλοί θα μένανε έξω, αφού τα εισιτήρια είναι λίγα. Αλλά είναι το γαμώτο, ότι εγώ και όσοι άλλοι περιμέναμε στη σειρά μας και σεβαστήκαμε το διπλανό μας αποδειχτήκαμε απλά οι μαλάκες της υπόθεσης.

Συμφωνώ ότι κανονικά έπρεπε 1 εισιτήριο ο καθένας

Link to comment
Share on other sites

Τα διαρκείας δεν νομίζω να φάγανε πακέτο, νομίζω είχαν 2 μέρες να κλείσουν, οπότε λογικά θα το έκαναν

Ήταν σίγουρο ότι πολλοί θα μένανε έξω, αφού τα εισιτήρια είναι λίγα. Αλλά είναι το γαμώτο, ότι εγώ και όσοι άλλοι περιμέναμε στη σειρά μας και σεβαστήκαμε το διπλανό μας αποδειχτήκαμε απλά οι μαλάκες της υπόθεσης.

Συμφωνώ ότι κανονικά έπρεπε 1 εισιτήριο ο καθένας

Τα διαρκειας στην 35 1 15 φαγανε πακετο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι την πάτησε και ο φίλος μας ο AlexΚR πρώην Βενετία. Υπάρχει καμιά περίπτωση να τον φτιάξουμε; Θα ήμουν και προσωπικά ευγνώμων.

Ευχαριστώ πολύ μαν

Παίδες δεν θέλω να φέρω κανέναν σε δύσκολη θέση, απλά αν ξέρει κάποιος να μου πει πότε πουλάνε σε κάποιον σύνδεσμο

Link to comment
Share on other sites

Φαγανε πακετο τα διαρκειας για να πηγαινει ο αλλος να παιρνει 10 και σε ποιανου χερια θα πεσουν αυτα αυτα τα 10..

Ενα επρεπε ο καθενας και οποιος ηθελε να παει εκει να δειξει προσωπο.

Και ακόμα σε ομαδικές αγορές με διαρκείας ( όπως εγώ με 6 διαρκείας φίλων και συγγενών ) με έβαζε να τα αγοράζω ένα ένα ξεκινώντας τη διαδικασία απο την αρχή για να μην χάσει το νταβατζιλικι του 1 ευρώ το εισιτήριο ή tickethour και έφαγα πάνω απο ώρα στο κολοσυστημα της επο .

Link to comment
Share on other sites

Τα διαρκειας στην 35 1 15 φαγανε πακετο.

Αλλη μαλάκια και αυτή ειδικά για αυτούς της 15 που οι Περισσότερο είναι εκτός συνδέσμων και λόγο αγάπης τους με την ομάδα αλλα δυσκολίας οικονομικής πήγαν στη 15 . Στη 1-35 φαντάζομαι θα βολευτουν .

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ευχαριστήσω τα εξέχοντα μέλη της αντιπαλης φαμιλιας LFS Stavro21 Stylianopoulo κ φυσικά τον BillR21 για το ενδιαφέρον που έδειξαν κ τελικά δεν έφαγα πακέτο.

Edited by gybe21
  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ευχαριστήσω τα εξέχοντα μέλη της αντιπαλης φαμιλιας LFS Stavro21 Stylianopoulo κ φυσικά τον BillR21 για το ενδιαφέρον που έδειξαν κ τελικά δεν έφαγα πακέτο.

Ο υπερπρωταθλητης του ΠκΟ δεν γινοταν να μεινει στην απεξω..

Πολυ χαρηκα..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τρομερή διαχείριση από την ΠΑΕ.

Όποιος δουλεύει και δεν μπορεί να στηθεί 8 ώρες στην ουρά, δεν δικαιούται εισιτήριο.

Συγχαρητήρια βρε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε;

Κατσατε 7 ωριτσες ορθιοι (ουτε καν ακινητοι) και επαθε η μεσουλα σας;

ΑΝΕΚΠΑΙΔΕΥΤΟΙ!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΛΦΣ ξέρει να εκτιμάει και βρίσκει εισιτήρια σε όσους αξίζουν

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

αδικια για μας απο επαρχια να μην μπορουμε να κλεισουμε εισητηριο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ευχαριστήσω τα εξέχοντα μέλη της αντιπαλης φαμιλιας LFS Stavro21 Stylianopoulo κ φυσικά τον BillR21 για το ενδιαφέρον που έδειξαν κ τελικά δεν έφαγα πακέτο.

Ρε μουνι το ειχα ξεχασει πως εισαι απο τους αλλους

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Για αυτο το χαλι φταιει πρωτα απο ολα το οτι δεν υπαρχει ερμηνεια και κριτικη σκεψη στους αρμοδιους.

Αν ας πουμε ειναι 800 απο καθε πλευρα οσοι πανε να τις παιξουν, τι ειναι προτιμοτερο;

Να ειναι 800 αναμεσα σε 17,000 η 800 αναμεσα σε 30,000;

Προσωπικα αδυνατω να καταλαβω για ποιο λογο δεν διατιθενται 55-60,000 εισιτηρια αλλα τελος παντων.

Τωρα για το οτι δεν διατεθηκαν ηλεκτρονικα τα εισιτηρια, ο λογος προφανως ειναι για να μην πανε και αγορασουν ΑΕΚτζηδες απο αυτα της μπουγατσας και το αντιστροφο.

Οποτε το "στησιμο" καποιες ωρες στην ουρα μαλλον ηταν... γραμμη αμυνας.

Θλιβερο.

Link to comment
Share on other sites

Η ΛΦΣ ξέρει να εκτιμάει και βρίσκει εισιτήρια σε όσους αξίζουν

Ισχύει!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνα με φυλαδα τους ετοιμο και το σχέδιο για τους οπαδους του παοκ που θα ΑΝΑΙΒΟΥΝ ΑΠΟ ΟΜΟΝΟΙΑ............. 

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΛΟΓΙΑ ΜΟΝΟ ΕΡΓΑ

 

Λ.Φ.Σ. ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ

 

4vij2w.jpg

 

Να τον χαίρεστε .....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Παρτε το κυπελο καργιολια και μπουκωστε τους το στομα,αντε μπραβο,το βαρελα και τα ματια σας,το βαρελαααα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×