Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Θέλω φανελαρα Αρμοδωρου με ΠΑΕτζηδικο σήμα και εγκεφαλικό κάψιμο ΑΕΚτζη.😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

100 χρόνια είχαμε να σκεφτούμε και σχεδιάσουμε τέτοια επετειακή σηματάρα

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Ατυχέστατη η αφαίρεση των κορώνων από τον δικέφαλο παραπέμποντας σε ορκς.

Το υπόλοιπο είναι ανάξιο σχολιασμού μιας και ο καθένας μας έχει τη δική του αισθητική.

Προσωπικά δεν την θεωρώ καν έμβλημα αυτή ρεκλάμα.

Link to comment
Share on other sites

Όσο για την φανέλα, όπως πολλοί έχουν ήδη αναφέρει η φανέλα του 2004 είναι ίσως η καλύτερη επιλογή.

bb4c40e8ca835a21c5fa375208ae52cb_231291.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Πόνεσαν τα μάτια μας με αυτό το κιτσαριό. Το σουβλατζίδικο της γειτονιάς μου καλύτερο logo έχει.

Ελπίζω με την φανέλα να μην συμβεί το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Nuc1924 said:

Το βιντεο ηταν 10/10 παντως για να πουμε και μια καλη κουβεντα.

Στο βίντεο η μουσική που παίζει είναι από το "Μια αγάπη έχω στην καρδιά" που είχε βγει επί Ντέμη. Αυτό δεν είναι κάπως...αποκηρυγμένο;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

Στο βίντεο η μουσική που παίζει είναι από το "Μια αγάπη έχω στην καρδιά" που είχε βγει επί Ντέμη. Αυτό δεν είναι κάπως...αποκηρυγμένο;

Εχω εναν γνωστο σε εκεινο το τμημα, 22 χρονων ειχε φτιαξει ενα καναλι και ανεβαζε βιντεο για την ΑΕΚ, και καποιος τα ειδε, του αρεσε το edit που εκανε και τον πηρε στο team.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nuc1924 said:

Εχω εναν γνωστο σε εκεινο το τμημα, 22 χρονων ειχε φτιαξει ενα καναλι και ανεβαζε βιντεο για την ΑΕΚ, και καποιος τα ειδε, του αρεσε το edit που εκανε και τον πηρε στο team.

μκ21?

Link to comment
Share on other sites

Οι αετοί στο σήμα πιο πολύ την απομίμηση θυμίζουν παρά την ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, In A.E.K We Trust said:

μκ21?

Δεν ρωτησα ποτε να σου πω την αληθεια το καναλι, ο πατερας του ειναι πελατης μου και μου το ειπε.

Link to comment
Share on other sites

Λιγο αδειο μου φαίνεται. Χώραγε ακόμα ενασ Καζατζιδης, μια Παναγίτσα, ενα μάτι για καλή τύχη, κάτι ρε παιδί μου

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 11
Link to comment
Share on other sites

Σα κατι μεμε με φ16 τη παναγια ελληνικες σημαιες τηβκυρα της ρω και την αγια σοφια μαζι😅

Link to comment
Share on other sites

Και για ζαχαροπαστα παιδικής τούρτας κακόγουστο είναι....ας περιορίζονται οι αποτυχίες σε αυτά που τα έχουμε συνηθίσει 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Éric Rabé said:

Λιγο αδειο μου φαίνεται. Χώραγε ακόμα ενασ Καζατζιδης, μια Παναγίτσα, ενα μάτι για καλή τύχη, κάτι ρε παιδί μου

o μανταλος

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bitter3011 said:

o μανταλος

Μπα σε καλό σου βραδιατικα

Link to comment
Share on other sites

Δε μ' αρέσει, πολύ μίνιμαλ

έπρεπε να χε τουλάχιστον ακόμα μερικές φωτογραφίες από πέρα, αιβαλί, σμύρνη και πέτρο μάνταλο όπως είπαν κι οι φίλοι από πάνω

και θα θελα και το 100 λίγο μεγαλύτερο

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, krokosmios said:

Δε μ' αρέσει, πολύ μίνιμαλ

έπρεπε να χε τουλάχιστον ακόμα μερικές φωτογραφίες από πέρα, αιβαλί, σμύρνη και πέτρο μάνταλο όπως είπαν κι οι φίλοι από πάνω

και θα θελα και το 100 λίγο μεγαλύτερο

Θα μπορούσε να έχει σεμέ γύρω γύρω!

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, TheNarrator said:

ta idia skata einai 

Όχι φίλε, πολύ καλύτερο είναι. Τουλάχιστον δεν έχει την λογική supermarket.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει το επετειακό σήμα δεν είναι και ότι καλύτερο, γενικά σε πολλά πράγματα επικοινωνιακα και μάρκετινγκ χρειαζόμαστε αναβάθμιση αλλά και πάλι έχουμε κάνει βήματα μπροστά πιστεύω.Οκ θα μπορούσε να είναι πολύ καλύτερο αν ειχαν ασχοληθει σοβαροτερα αλλα αυτό είναι τώρα και ας πάμε παρακάτω.Ελπιζω στο μέλλον να ασχολούνται πιο σοβαρά με όλα τα θέματα είτε μικρά είτε μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TheNarrator said:

ela re sy ti kalutero. Ean eisai sovaro club/kae/era , kaneis ENA , epishs DEN allazeis ton 8ureo. DEN TON ALLAZEIS TON GAMHMENO TON 8UREO, ektos an kaneis rebrand. DE gamas to brand sou!!!! Sthn Ellada o ka8enas nomizei oti einai Visual Communicator epeidh ema8e to lasso tool k to path tool sto photoshop. Exw vare8ei tous epidoksous videographers k graphic artists.

Den einai kalo. Gia thn akriveia, einai GIA TO POUTSO kuriolektika.

Ean h8eles na allakseis kati, vgazeis ton dikefalo apo thn aspida, ton exeis sketo, k grafeis apo panw 100 xronia.

Auto. Tipote allo. Apla k periektika. Oute dafnes oute kanthlakia oute koudounakia oute mpalonia oute aetoi xontroi leptoi me giatagania.

Enas an8rwpos pou exei sxesh me to gamhmeno a8lhma 8a to hksere. Ooooooxi omws. Na valoume ton X pou einai kalo paidi k ekane 10 tutorial sto PC k to xei k de 8a parei k lefta. K exeis to 8rasos na to parousiaseis k san "etaireia".  Ena dikefalo h ERA, enan h KAE, enan h PAE, poios allos emeine na kanei? na kanoun autokollhta o ka8enas diaforetika sta club, na to giortasoume opws prepei.

 

Συμφωνώ ότι ΠΑΕ, ΚΑΕ και ΕΡΑ θα έπρεπε να είχαν ένα σύμβολο.

Δεν είπα ότι της ΚΑΕ είναι τέλειο, αλλά ο Δικέφαλος είναι ωραίος, δεν υπάρχει το γαμημενο άσπρο χρώμα και μου αρέσει στην παραλλαγή του 100 να υπάρχει το σύμβολο του απειρου.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×