Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

20 minutes ago, Geologos said:

Ρε τι 20000 3 ασανσερ? Τι ειναι τα ασανσέρ, καναπέδες?  

Μάλλον 200.000 ούτε για αυτό είναι ικάνοι να κάνουν ρεπορτάζ τα αρδάκια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Geologos said:

Ρε ούτε ασανσερ πλειμομπιλ δεν κανει τόσο φτηνα, τι λέτε. Ξεχασανε κανα 2 μηδενικα?

Επισης αυτα τα 3 ασανσερ δεν θελουν τρύπες κτλ?

Εκτος αν με το "ασανσερ" εννοει κατι μικρα για 2 3 σκαλια, που είναι σε εισόδους κτιρίων ή Φουαγιέ Πανεπιστημιων, σαν μινι ατομικοι γερανοι, που και παλι 20 ειναι πολυ πολυ λιγα λεφτα

 

Αυτό

 

IMG-407a943ff3be9f67a08139f7be586f68-V.jpg

  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

20.000 οχι μόνο τα ανσανσέρ αλλα ολα μαζί 

Προφανώς θα βγούν και άλλα κονδύλια κια αυτό ήταν το πρώτο

Ανάμεσα σε αυτά θα είναι η τοποθέτηση τριών ακόμα ασανσέρ, θα υπερυψωθούν ένα επίπεδο οι πάγκοι των ομάδων, θα δημιουργηθεί ένας διάδρομος πίσω από αυτούς, ενώ θα δημιουργηθεί μία πλατφόρμα για ΑμεΑ.
Link to comment
Share on other sites

Μαλακία ήταν ο αγωνιστικός χώρος και οι πάγκοι έτσι και αλλιώς . Εγώ θεωρώ οτι αξίζει να ξυλώσουν αγωνιστικό χώρο και να το κατεβάσουν 1 μέτρο τουλάχιστον μήπως και γλιτώσουμε τα πλέξιγκλάς ... Έτσι θα φμιουργηθεί προβλημα ορατότητας στις πρώτες θέσεις αλλα έπρεπε τον διάδρομο να το βγάλουν πιο πίσω στο ύψος της σκάλες και τις πρώτες θέσεις να τις είχαν ίσα με το κάγκελο . Λέω εγώ τωρα . 

Link to comment
Share on other sites

Τι θα ψηλωσουν τους πάγκους ρε? Και ο μαγκωμενος πώς θα κάθεται?

Screenshot_2024-01-19-11-56-52-705-edit_com.google.android.youtube.jpg

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DimiKVA said:

Τι θα ψηλωσουν τους πάγκους ρε? Και ο μαγκωμενος πώς θα κάθεται?

Screenshot_2024-01-19-11-56-52-705-edit_com.google.android.youtube.jpg

b4d15c9f83f323b8240f1a264059879a_9781e0f

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

με την υπόθεση στου αστυνομικού ρωτάνε τι γίνεται ?

για τον ΜΙΧΑΛΗ γιατί δεν ρωτάνε ?

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Βασιλόπιτα πάνω σε βασιλόπιτα πρώτη φορά βλέπω 

IMG_1172.jpeg

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Quote

ΠΑΕ ΑΕΚ: Θα ακυρώνεται το διαρκείας απ’ όποιον περνάει μαζί του δεύτερο άτομο. Οι κάτοχοι απλού εισιτηρίου που κάνουν κάτι τέτοιο θα μπαίνουν σε «μαύρη λίστα»

ειμαι σιγουρος οτι θα παει πολυ καλα αυτο 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, amd said:

ειμαι σιγουρος οτι θα παει πολυ καλα αυτο 

Πιστεύεις θα ασχοληθούν όντως;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Πιστεύεις θα ασχοληθούν όντως;

μπορει για κανα 2 ματς να μαθουμε οτι τραβηξανε το αυτι κανενος μετα back to reality 

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

μπορει για κανα 2 ματς να μαθουμε οτι τραβηξανε το αυτι κανενος μετα back to reality 

Και αισιοδοξο σε βρισκω :P

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ουσιαστικά απαγορεύουν τη μεταβίβαση του διαρκείας με τη ταυτοπροσωπια μέσω κινητού θα είναι ο θάνατος των διαρκείας. 

Αν και είτε θα το πάρουν πίσω είτε θα είναι ένας νόμος που δεν θα ισχύει . 

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα & σύμφωνα με αυτά που διαβάσαμε,υπάρχει ακόμα τρόπος να μπει κάποιος με άλλο διαρκείας. Όταν ενεργοποιηθεί η ΝFC εκεί θα τελειώσει οριστικά το θέμα με τα παρε-δωσε διαρκείας/εισιτηρίων.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Από πότε έγινε υποχρεωτικό το κινητό;

Πως ακριβώς δικαιολογείται - εξηγείται ένας τέτοιος νόμος;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν κάποιος χάσει ή του κλέψουν το κινητό, δεν θα μπορεί να πάει γήπεδο; 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δηλαδή αν κάποιος χάσει ή του κλέψουν το κινητό, δεν θα μπορεί να πάει γήπεδο; 

Μόνο αυτό! Εδώ οι άλλοι νομοθετούν κάνοντας υποχρεωτική μια συσκευή; Απο που και ως που; Και αν θέλω να μην έχω smartphone;

Τι μαλακίες είναι αυτές!

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Navas said:

Μόνο αυτό! Εδώ οι άλλοι νομοθετούν κάνοντας υποχρεωτική μια συσκευή; Απο που και ως που; Και αν θέλω να μην έχω smartphone;

Τι μαλακίες είναι αυτές!

Μιλάμε για νομοσχέδιο έκτρωμα 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Δηλαδή αν κάποιος χάσει ή του κλέψουν το κινητό, δεν θα μπορεί να πάει γήπεδο; 

Νομιζω ολα τα pass του κινητου ειναι συνδεδεμενα με το google account ή apple ID ή οτι εχεις τελοσπαντων

Κοντολογις μεταφέρονται στην καινουρια συσκευη οταν παρεις.

Το ενδιαφέρον είναι αν δεν εχεις παρει ακομα συσκευη, ναι δεν μπαίνεις.

Επίσης πολύ ενδιαφέρον είναι που θεωρούν πως για να αγοράσεις εισητηριο, πρεπει να εισαι κατοχος smartphone.

Αλλα και τελικά τι σημαινει "αγορά" πια, που δινεις εναν σκασμο λεφτά που τα έβγαλες με κόπο στην αληθινή ζωή, δηλαδη δουλεψες παρηγαγες ένα έργο μετρησιμο με υλικη υποσταση, για να παρεις κάτι το οποιο εν τελει δεν σου ανηκει δεν το πιανεις και δεν το έχεις αλλα υπάρχει σε μια ψηφιακη πλατφορμα μονο και θα πρεπει να φροντισεις να μην την χασεις ή να μην ξεφορτισει για να χρησιμοποιεις τα αγαθα που αγορασες και υπαρχουν μονο εκει.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Για το smartphone μην απορείτε, ζήτημα χρόνου να γίνει υποχρεωτικό και βάσει νόμου μες στα επόμενα χρόνια, μιλάω σαν κάποιος που αγόρασε πρώτη φορά τέτοιο κινητό πριν 1 μήνα λόγω δουλειάς κι έχω δει ότι εδώ και χρόνια προσπαθούν να μας κάνουν τη ζωή δύσκολη, από μενού αποκλειστικά μέσω μπαρκόουντ σε μαγαζιά, παλιότερα από πιστοποιητικά εμβολιασμού που κάποιοι δεν τα δέχονταν σε έντυπη μορφή, από εργασιακά περιβάλλοντα φυσικά που σε απορρίπτουν αν δεν έχεις τέτοιο μαραφέτι κλπ

Για τα διαρκείας ελπίζω τουλάχιστον ότι θα φτιαχτεί εν καιρώ ένα ψηφιακό σύστημα ονομαστικής παραχώρησης όταν ο ιδιοκτήτης δε σκοπεύει να έρθει στο ματς

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Navas said:

Μόνο αυτό! Εδώ οι άλλοι νομοθετούν κάνοντας υποχρεωτική μια συσκευή; Απο που και ως που; Και αν θέλω να μην έχω smartphone;

Τι μαλακίες είναι αυτές!

Γενικά στην Ελλάδα του Μητσοτάκη το έχουν γαμήσει "κάπως" με την μαλακία της ηλεκτρονικής διακυβέρνησης, που κανονικά θα έπρεπε να είναι συμπληρωματική αλλά επειδή το ελληνικό κράτος είναι υπό κατάρρευση σχεδόν ότι θέλει να κάνει κανείς σε  μια δημόσια υπηρεσία γίνεται μόνο διαδικτυακά. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×