Jump to content

ΠΑΕ ΑΕΚ: Γενικά Νέα - Ανακοινώσεις


nikos
 Share

Recommended Posts

Όπως δεν πρέπει να τσιγκουνευόμαστε τα μπινελίκια όταν γίνονται μλκίες

έτσι και δεν πρέπει να τσιγκουνευόμαστε τα μπράβο όταν γίνονται τα σωστά!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο γιατί το αυτονόητο δεν είμαι πάντα δεδομένο. Ανοικει στην ΑΕΚ αλλά αν ήταν κάνας ρουλης πχ  θα τον άφηνε να ψοφήσει ήσυχα, θα του έκανε διακοπή η θα έκανε κάτι με μικρό κόστος για τα μάτια του κόσμου και σίγουρα όχι λιαρ τζετ ιατρικό κέντρο κτλ 

Κάτι τέτοια μετράνε και στους μάνατζερ άρα δείτε το και από Θτη τη σκοπιά ( πρόσβαση σε μεταγραφές) 

Πάντως μέχρι να λήξει το συμβόλαιο και η ασφάλεια του γιατί μετά δεν έχει ελπίδα βλέπε μπρεσεβιτς. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Eδώ μπαινουμε στην τελικη ευθεία οι αλλοι σκίζουν την ΑΕΚ και ο διευθυντης επικοινωνιας εξηγει το ζωικο βασιλειο και ανεβάζει φιδάκια .

 ΑΣΤΕΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ 

331325598_679266230642485_529231626794609650_n.jpg

  • Sad 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνιακα υπαρχει πολεμος απο παντου εναντίον μας και οι αντίπαλοι εχουν ολα τα μέσα, τηλεοπτικα κανάλια, ραδιοφωνα, sites. Εδω μου ειπαν (εγώ δε βλεπω γιατι θελω την ψυχικη μου γαληνη) οτι στο μεγκα εβγαλαν μεζουρες παλι χθες. Ειχανε λουφαξει μετα το κυπελλο και περιμεναν ηττα της ΑΕΚ απο τον παοκ για να πανηγυρισουν.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Stylianopoulos said:

Eδώ μπαινουμε στην τελικη ευθεία οι αλλοι σκίζουν την ΑΕΚ και ο διευθυντης επικοινωνιας εξηγει το ζωικο βασιλειο και ανεβάζει φιδάκια .

 ΑΣΤΕΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ 

331325598_679266230642485_529231626794609650_n.jpg

Upgrade του δημάτου είναι αλλά και ο Τόνυ Σφήνος θα ήταν upgrade του δημάτου...

Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνιακά κι ο Καραλής είναι επιθετικός με όποιους επιτρέπει το αφεντικό. Και με τους βου δεν επιτρέπει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, chris manousopoulos said:

Ανεβηκαμε για τουρισμο.

Γλωσσοφιλα ζωης στις ξαδερφες

Τα γλωσσοφιλα ζωής τα δώσαμε τότε με τα δελτία, τώρα πήγαμε για μασάζ 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, chris manousopoulos said:

Μας πιασανε το κωλο και στις 2 περιπτωσεις

Και στον Βολο μην ξεχνιομαστε

Link to comment
Share on other sites

Επειδη βλεπω μια τρομερη συσπειρωση εναντιον μας, πολυ προπαγανδα και ψεμα, θελω ολο αυτο να μεινει εκτος ποδοσφαιρικου τμηματος.

Ειναι πασιφανες πως εχουν χεστει αφενος με τη μπαλα που παιζουμε αφετερου βγαζουν μπιμπικια που πολλοι λενε πως ειμαστε η καλυτερη ομαδα του πρωταθληματος.

Πρεπει να μπουν ασπιδες. Να μη χαλασει το μυαλο αλμευδα και παικτων.

Και ο αλμευδα να αυξησει το ποτενσιομετρο, να μην αφησει σε κανεναν περιθωριο για δευτερες σκεψεις εντος γηπεδου.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

Eδώ μπαινουμε στην τελικη ευθεία οι αλλοι σκίζουν την ΑΕΚ και ο διευθυντης επικοινωνιας εξηγει το ζωικο βασιλειο και ανεβάζει φιδάκια .

 ΑΣΤΕΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ 

331325598_679266230642485_529231626794609650_n.jpg

Να πούμε βέβαια σε αυτό το σημείο ότι η συγκεκριμένη που ρωτάει πρέπει να έχει φίλο στα social όποιον κινείται εντός και εκτός οργανισμού ΑΕΚ σε οποιαδήποτε θέση από δημοσιογράφους μέχρι επιπλοποιούς, και πάντα εμφανίζεται με ερωτήσεις-διαπιστωσεις τύπου ότι να ναι στον πόλεμο των likes. Τώρα γιατί της απαντάνε όλοι είναι ένα άλλο θέμα. 

Link to comment
Share on other sites

Χθες πχ στη τουμπα, σε αρkετα δiαστηματα του αγωνα ηταν στο mute..

Το σκατο στη καλτσα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kostas21 said:

Αυτη τη βλακεια με τη λερναια υδρα, τους πηρε καιρο να την σκεφτουν? Τι σχεση εχουν τα ερπετα με την ΑΕΚ βρε πανηλιθιοι

Επηρεασμένοι από το νέο κύκλο του έτερος εγώ ίσως.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, chris manousopoulos said:

Χθες πχ στη τουμπα, σε αρkετα δiαστηματα του αγωνα ηταν στο mute..

Το σκατο στη καλτσα

Χεσμένοι μέχρι το 92. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θα το διαβάσω με την ησυχία μου κάποια στιγμή αλλά με μια γρήγορη ματιά αυτό που είδα είναι ότι αυξήθηκαν υποχρεώσεις και δάνεια. 

Φυσικα δεν περιλαμβάνονται μέσα τα εισιτήρια διαρκειας αφού ξεκίνησε η διάθεση μόλις 2 μέρες μέσα στην αναφερόμενη περίοδο και δεν ξέρω αν υπολογίζονται και αυτά. 

Αξία εχει να δούμε του χρόνου τη σύγκριση αφού τα πολλά δάνεια είναι αυτά που έχουν μικρή διάρκεια και αν πληρώθηκαν με τα εισιτήρια διαρκειας και τα άλλα έσοδα από γήπεδο που θα είναι και το λογικό. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agent HAF said:

Κάποιος που ξέρει να τον αξιολογήσει 

 

4 minutes ago, AG21 said:

Θα το διαβάσω με την ησυχία μου κάποια στιγμή αλλά με μια γρήγορη ματιά αυτό που είδα είναι ότι αυξήθηκαν υποχρεώσεις και δάνεια. 

Φυσικα δεν περιλαμβάνονται μέσα τα εισιτήρια διαρκειας αφού ξεκίνησε η διάθεση μόλις 2 μέρες μέσα στην αναφερόμενη περίοδο και δεν ξέρω αν υπολογίζονται και αυτά. 

Αξία εχει να δούμε του χρόνου τη σύγκριση αφού τα πολλά δάνεια είναι αυτά που έχουν μικρή διάρκεια και αν πληρώθηκαν με τα εισιτήρια διαρκειας και τα άλλα έσοδα από γήπεδο που θα είναι και το λογικό. 

Είναι της προηγούμενης χρονιάς που δεν είχαμε ούτε πολλά διαρκείας ούτε παίξαμε Ευρώπη.

Με δυο λόγια είχαμε χασούρα 8.2μυρια, έγινε αύξηση μετοχικού κεφαλαίου 5 μύρια και το μπάτζετ μας ήταν 22μύρια.

Παρακάτω δείχνω τα έσοδα της ομάδας απλά για να έχουμε μια εικόνα. Τα φετινά δεν θα συγκρίνονται. 

image.thumb.png.5c971f57c1bd3ae5ce5bb9ced66ca2af.png

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

 

Είναι της προηγούμενης χρονιάς που δεν είχαμε ούτε πολλά διαρκείας ούτε παίξαμε Ευρώπη.

Με δυο λόγια είχαμε χασούρα 8.2μυρια, έγινε αύξηση μετοχικού κεφαλαίου 5 μύρια και το μπάτζετ μας ήταν 22μύρια.

Παρακάτω δείχνω τα έσοδα της ομάδας απλά για να έχουμε μια εικόνα. Τα φετινά δεν θα συγκρίνονται. 

image.thumb.png.5c971f57c1bd3ae5ce5bb9ced66ca2af.png

 

Εχουμε τπτ "κοκκινα"??? 

  • Hahaha 6
Link to comment
Share on other sites

Τα δάνεια παραμένουν τα ίδια με πέρυσι εκτός κ αν τα... ανακυκλώνει. Κοντά στα 6Μ. Για το ένα είχε εκχωρήσει τα έσοδα μιας μεταγραφής. Θέλει να το δεις αναλυτικά τον ισολογισμό, αλλά η Βελέζ τον έβαλε μέσα τον ΑΕΚαρχη 5Μ. Αλλά για να είμαστε κ σίγουροι πρέπει να το δεις αναλυτικά. Ότι έβαλε το έχει πάρει ήδη πίσω. Η ομάδα πάει καλά δεν θα ασχοληθώ αν δεν δω κάτι τρομακτικό.

Τα έσοδα για την χρονιά που τρέχουμε θα είναι πιο πολλά, σε αρκετά μεγάλο βαθμό μάλιστα, αλλά υπάρχουν-προσωπικά- πολλοί αστερίσκοι, απορίες, οι οποίες θα λυθούν? όταν δημοσιευθεί με το καλό σε κανένα 10μηνο ο ισολογισμός.. Ελπίζω ο.... κυπελλούχος να κοιμάται ήσυχος, για να κοιμόμαστε κ εμείς. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos locked this topic
  • Stylianopoulos unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×