Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Guest tony_montana

Τι να κάνουν κι αυτοί Αντώνη μου, μεροκάματο, μέρα μπει, μέρα βγει.

οκ,το καταλαβαίνω,αλλα ας μην λενε ακριβως τα ιδια της οδηγιας.ας βαλει ο καθενας την δικη του πινελιά,μια καποια εσανς ρε παιδι μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Αντί λοιπόν να ζητάμε αλλαγή του αναχρονιστικου μοντέλου λειτουργίας της ΠΑΕ, βολευομαστε με τον Μαρίνο, γιατί "μέχρι εκεί μπορούμε να φτάσουμε".

Μάλιστα.

Αγγελε δε βολευεται κανεις με κανενα Μαρινο και κανενα Μανωλη. Καλα κανουμε και ζηταμε καλυτερα μοντελα, αλλα κι αυτοι που τα φτιαχνουν στην ομαδα τα μοντελα, εφεραν πρωταθλημα, εφεραν Ευρωπαικη διακριση. Για να το πω πιο σωστα, οχι μονο αυτοι αλλα οι επιλογες τους. Περιμενουμε λοιπον εμεις οι απ'εξω να δουμε αν θα δικαιωθουν ή οχι. Πριν τα αποτελεσματα, υπαρχει η κριτικη. Μετα τα αποτελεσματα κανεις δε μαζευει την κριτικη του αν δεν επαληθευεται. Αντιθετως, αν επαληθευτει βγαινει και την απλωνει γραφοντας ποσο μεσα επεσε.
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ρε συ Δημήτρη, δεν καταλαβαίνω.

Μέχρι πέρσι μπορούσες να φέρεις Χιμένεθ, με τα οποία ρίσκα είχε η πρόσληψη του, αλλά φέτος φτάνεις μέχρι τον Μαρίνο?

Τι άλλαξε στο ενδιάμεσο?

 

σοβαρα ομως ο χιμενεθ ηταν 1,5 χρονο ανεργος πριν απο σενα ενω τον εφερες οταν ειχες φτασει στο 90% της χαμενης χρονιας ασχετα πως εξελιχθηκε 

 

εγω σου λεω κατσε σκεψου λοιπον η ΑΕΚ δεν ειχε τον χιμενεθ περσι και ειχε τον φινκ ας πουμε και επερνε πρωταθλημα και εφευγε για χ,ψ λογους και σου λεγανε ο αντικαταστατης θα ηταν ο ανεργος εδω και πολυ καιρο χιμενεθ ξερεις τι θα εκανες

 

θα πηγαινες στα γραφεια ζωσμενος θα φωναζεις γαμω το μοσταρ και θα παταγες το κουμπι

 

αμα εχω αδικο πες μου ο χιμενεθ οταν επεστρεψε ηταν ενα τιποτα στην αγορα και φυσικα ειναι πανεξυπνος ανθρωπος και ηξερε οτι εχει πιθανοτητες να πετυχει 

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη Βασίλη, το γράφεις δεύτερη φορά και διαφωνώ.

Δεν καταλαβαίνω γιατί σε ένα φόρουμ θα πρέπει να υπάρχουν απολογίες...γνώμης.

Μήπως να κρατάμε και πρακτικά με το τι έγραψε καθείς;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

να το κλεισουμε εως το τελος της σεζον και να ξαναγράψουμε μετα την επικυρωση της βαθμολογιας.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Δημήτρη, για αυτό σου έγραψα "με τα όποια ρίσκα."

Αλλά τουλάχιστον μιλάμε για κάποιον που έχει κάποιες ευρωπαϊκές παραστάσεις από σοβαρά πρωταθλήματα κι όχι εικόνες από Ελλάδα και Κύπρο μόνο.

 

Τεσπά, το χορτάρι θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

και για να μην παρεξηγηθω Αγγελε εσυ και εγω και ο καθενας εχει δικιο να ζηταμε οτι ζηταμε απλα οι λογοι που πολλα δεν γινονται ειναι 2

 

1. οτι η ΑΕΚ σαν ομαδα δεν εχει ανθρωπους σε σωστες θεσεις

2. οτι δυστυχως αυτοι οι ανθρωποι ειναι δυσευρετοι με τις συνθηκες που θες να γινει η δουλεια

 

και ξαναγυρναω στο θεμα ουζουνιδη

 

θα ερχοταν ας πουμε ο Χ,Ψ ξενος σοβαρος 45 αρης με περγαμηνες να φτιαξει το ονομα του? δες τι προπονητες ηρθαν στην Ελλαδα τα τελευταια 5 χρονια να σου πω εγω?

 

ο μοναδικος αξιος σχολιασμου ειναι ο Σιλβα ο οποιος ηρθε πηρε ενα σιγουρο πρωταθλημα επαιξε ευρωπη και μολις ειδε τι μπουρδελο ειναι η χωρα αποχωρησε 

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Συγνώμη Βασίλη, το γράφεις δεύτερη φορά και διαφωνώ.

Δεν καταλαβαίνω γιατί σε ένα φόρουμ θα πρέπει να υπάρχουν απολογίες...γνώμης.

Μήπως να κρατάμε και πρακτικά με το τι έγραψε καθείς;

Σαφως και δε θα μπω σε διαδικασια database τι γραφει ο καθενας. Απλα συμβαινει να προτρεχουμε σε καθετι. Ή μηπως δε συμβαινει και κανω λαθος ?
Link to comment
Share on other sites

τελευταια φορα που ηρθαν προπονητες και συζητησαν με την ΑΕΚ ο ενας ζητησε καθαρο αγωνιστικο μπατζετ 15 μυρρια και ο αλλος 3-4 χρονια να στρωσει την ομαδα και μολις ακουσε για πρωταθλημα πηρε το αεροπλανο και εφυγε

 

ε αν πιστευει κανεις οτι η ΑΕΚ μπορει να εχει 15 μυρρια μπαζτετ να σηκωσει το χερι του 

Link to comment
Share on other sites

Βρε Βασίλη, ασφαλώς και θα υπάρχουν υπερβολές στα γραφόμενα, από όλες τις πλευρές, δεν αντιλέγω.

Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι βρισκόμαστε σε ποδοσφαιρικό φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Βρε Βασίλη, ασφαλώς και θα υπάρχουν υπερβολές στα γραφόμενα, από όλες τις πλευρές, δεν αντιλέγω.

Αλλά ας μην ξεχνάμε ότι βρισκόμαστε σε ποδοσφαιρικό φορουμ.

Συμφωνουμε απολυτα. Κουρασε μονο εμενα οτι μεχρι πριν 1 μηνα και περιπου 20 μερες μετα τη στεψη, η ομαδα κατα τα γραφομενα εδω μεσα ηταν λες κι ηταν σε αποσυνθεση ? Τοση υπερβολη ?
Link to comment
Share on other sites

τελευταια φορα που ηρθαν προπονητες και συζητησαν με την ΑΕΚ ο ενας ζητησε καθαρο αγωνιστικο μπατζετ 15 μυρρια και ο αλλος 3-4 χρονια να στρωσει την ομαδα και μολις ακουσε για πρωταθλημα πηρε το αεροπλανο και εφυγε

 

ε αν πιστευει κανεις οτι η ΑΕΚ μπορει να εχει 15 μυρρια μπαζτετ να σηκωσει το χερι του 

 

72bb7955989d1ee19899bcbbf5767cc6_XL.jpg?

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ά, σόρι ... δεν κατάλαβα ότι μιλάτε για ... μικροπαράγοντες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνουμε απολυτα. Κουρασε μονο εμενα οτι μεχρι πριν 1 μηνα και περιπου 20 μερες μετα τη στεψη, η ομαδα κατα τα γραφομενα εδω μεσα ηταν λες κι ηταν σε αποσυνθεση ? Τοση υπερβολη ?

 

Έλα μωρέ μωρέ δηλωμένε Μελισσανιδολάτρη κι εσύ ...

Κούρασες πια με τα ψέματα σου !!!

Πες και καΝιά αλήθεια.

Όλα τα καλά να τα χρεώνουμε στον Μελισσανίδη ΣΟΥ ???

Έτσι ?

Πρωτάθλημα λέει και γήπεδο λέει.

ΠΟΙΟΙ κάνανε όλη τη δουλειά όμως ?????? ΜΙΛΑ !!!!

Γιατί δε μας λες ότι με τον Πρωταθληματικό Χιμένεθ, την πρώτη επαφή και τα κονέ τα κάνανε ο Θανόπουλος με τον Αδαμίδη ?

Δε σε συΝφέρει, έτσι ?

Θα μας αρχίσεις την παπαρολογία για το γήπεδο ?

Δε μας λες όμως ότι όλα οφείλονται στο ότι δεν πήρε ανάποδες ο Δημητρέλλος κανιά μέρα να ρίξει θεμέλια στον ΟΔΔΥ και να το ξεκινήσει εκεί να δω τι θα έκανε ο Τιγράκος ΣΟΥ τώρα ....

Χαλάστηκα πάλι πρωινιάτικα ....

Ά, .... Καλό Μήνα !!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για να βγουν συμπερασματα αν κατι ειναι λογικο ή οχι, πρεπει να γνωριζεις ολες τις παραμετρους. Κι εμεις οι οπαδοι δεν τις ξερουμε. Οπως π.χ το γιατι πραγματικα επεστρεψε Ισπανια ο Χιμενεθ. Τη θεωρησαμε τρελα της ΠΑΕ τη μη ανανεωση και γραφαμε σελιδες με υποθεσεις. Κι ηρθε η στιγμη που μαθαμε (καποιοι το ξεραμε και το ειχαμε δωσει βεβαια σαν πληροφορια αλλα πρεπει να θελει κι ο αλλος να ακουσει) την παραμετρο που εβαλε ο ιδιος ο Χιμενεθ. Τοτε καταλαβαμε τη λογικη και τον παραλογισμο. Οταν μαθαμε τις παραμετρους.

Κι αν θελουμε να βγαλουμε κι ενα παραπονακι...δεν ειδα κανεναν να παιρνει πισω την κριτικη του.

Με τον Ουζουνο λοιπον εχουμε μια λογικη σκεψη (χρονος προσαρμογης, γνωση ομαδας και αντιπαλων κλπ) για την προσληψη του αλλα στο γκαζον θα φανει αν ηταν η σωστη αποφαση.

Πρωτα απ ολα εγω δεν σχολιασα το οτι δεν εμεινε ο Χιμενεθ.

ΠΟΥΘΕΝΑ.

Εγω σχολιασα το οτι ελεγες (οχι εσυ ο Αλατης, η ομαδα εννοω) πως ΘΑ εδινες 900k/χρονο στον Χιμενεθ και αφου τελικα δεν εμεινε, επελεξες τον αποτυχημενο παντου γυρολογο Μαρινο με 25k/χρονο και την εφορια δικια του.

Οποτε η μοναδικη μου ενσταση ηταν στο γιατι δεν βγηκες στην αγορα να κλεισεις προπονητη με τα 900k/χρονο που ΘΑ εδινες στον Μανολο. Προσωπικη εκτιμηση ειναι πως με αυτα τα χρηματα εβρισκες καλυτερο προπονητη απο αυτον που εχεις τωρα. Ακουμε για "λογικες" και για "πλανο" και εναμιση μηνα τωρα μισο επιχειρημα για το λογικο της επιλογης του Μαρινου δεν εχει γραφτει εδω μεσα. Ολο "θα δουμε στο γηπεδο" και "ναι τον Μαη θα χοροπηδαμε ομως με το πουλμανακι" γραφουμε. Μακαρι θα πω εγω αλλα αλλο ειναι το θεμα σημερα 1η Ιουλιου 2018.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

οτι σου αρεσε αυτο που ειδες στον βαζελο προπερσι οτι ξερει να στηνει μαχητικες ομαδες οτι ξερει το προιον 

 

και οι 4 που δεν βρισκεται λογικη καθιστε 5 λεπτα και σκεφτειτε τι εναλλακτικες προπονητων θα εφερνε η ΑΕΚ με το τιμ που ειχε και μετα ξανασκεφτειτε να ειναι νορμαλ επιλογη ο ζουζουνιαρης 

 

ξαναπαρτε χαμπαρι τις χυλοπιτες που τρως σαν Ελλαδα φετος το καλοκαιρι και το ξανασυζηταμε ευχαριστως αλλα με αποψεις λογικης οχι οτι να ο μπιελσα πηγε στην λιντς δεν θα ερχοταν στην ΑΕΚ

 

η θα εχουμε γνωση του ποδοσφαιρου που εχουμε η οχι 

 

οι 3,5 ομαδες που υπαρχουν στην Ελλαδα εχουν προπονητες 2 ελληνες τον σταικο βεργετη της πορτογαλιας και εναν κλεφτοκοτα ρουμανο, ενω ο προπονητης της πρωταθλητριας τελικα αποφασισε να γυρισει στην χωρα του και το καλοκαιρι η μοναδικη προταση απο Ισπανια (ειχε προτασεις εκτος ισπανιας) ηταν απο την σεγκουντα 

 

η Ελλαδα ειναι 15ος - 16ος προορισμος στην Ευρωπη σημερα για ολους παιχτες προπονητες στελεχη

Εγω δεν εχω πει για Μπιελσες και ιστοριες για αγριους.

Ομως απο το να φερω τον Ουζουνιδη, που σιγα την μπαλα που επαιξε ο βαζελος επι ημερων του, προτιμουσα να εφερνα Αρουαμπαρενα πχ. Η μηπως ουτε αυτος ερχοταν με 900k/χρονο;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εναμιση μηνα τωρα μισο επιχειρημα για το λογικο της επιλογης του Μαρινου δεν εχει γραφτει εδω μεσα.

Συγνωμη, αλλα μια χαρα εχω σημειωσει τη λογικη και τα αγωνιστικα κριτηρια της επιλογης του Ουζουνη*. Τα 47 γκολ ενεργητικο δεν χωνευονται με τιποτα + το γεγονος οτι τα λεφτα ηταν υπερβολικα για προπονητη που θεωρουσε οτι η ομαδα ταβανωσε (συμφωνω μαζι του και καλως η ομαδα αλλαξε) και σαν επιλογες μου κουβαλησε το Μοραν και γκρινιαζε καθε τρεις και λιγο για το Ντιντακ. Τον ευχαριστουμε και αντιο. Με Ουζουνη τωρα θα δουμε και κατι διαφορετικο απο το ηρωικο ποδοσφαιρο και την αυταπαρνηση. Αν πετυχει ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.

 

 

*ντεντεκτιβ Ουζουνης με λακακι στο πηγουνι για τους φιλους Νονο και Αλατι

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μπουκοφσκι να συμπληρωσω οτι αυτα τα ΘΑ δεν τα εχουμε μονο με τον Χιμενεθ.

 

Και στον Βρανιες ΘΑ εδινες 500 και τελικα πηρες τον Οικονομου με λιγοτερα.

 

Και χαφ ΘΑ επαιρνες ανεξαρτητα απο τον Κονε και τωρα διαβαζουμε οτι μπορει να μην μεινει ο Κονε, αλλα δεν διαβαζουμε με βεβαιοτητα οτι σε αυτην την περιπτωση θα παρεις 2 χαφ.

 

Και εξτρεμ ΘΑ επαιρνες πριν φυγει ο Λαζαρος και τωρα δεν διαβαζουμε με βεβαιοτητα οτι θα παρεις 2.

 

Ομως εχουμε 1 Ιουλιου, ας κανουμε υπομονη να γινει σουμα στο τελος, τουλαχιστον σε αυτα που γραφω εγω για το ροστερ, γιατι το θεμα προπονητη τελειωσε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αγγελε δε βολευεται κανεις με κανενα Μαρινο και κανενα Μανωλη. Καλα κανουμε και ζηταμε καλυτερα μοντελα, αλλα κι αυτοι που τα φτιαχνουν στην ομαδα τα μοντελα, εφεραν πρωταθλημα, εφεραν Ευρωπαικη διακριση. Για να το πω πιο σωστα, οχι μονο αυτοι αλλα οι επιλογες τους. Περιμενουμε λοιπον εμεις οι απ'εξω να δουμε αν θα δικαιωθουν ή οχι. Πριν τα αποτελεσματα, υπαρχει η κριτικη. Μετα τα αποτελεσματα κανεις δε μαζευει την κριτικη του αν δεν επαληθευεται. Αντιθετως, αν επαληθευτει βγαινει και την απλωνει γραφοντας ποσο μεσα επεσε.

Εγω θα πω απλα πως οταν η διοικηση επελεξε Πογιετ και Χιμενεθ, ηρθε ενα Κυπελλο, ενα πρωταθλημα και μια Ευρωπαικη πορεια αξιολογη.

Οταν η διοικηση επελεξε Δελλα, Μοραις, Κετσπαγια, πονεσε το κωλι μας στο Καραισκακης και βογγουσε ο κωλος να βγει η ψυχη μας να μπουμε πλευ οφς.

Για να δουμε τωρα ο Ουζουνιδης θα ανηκει στην πρωτη η στην δευτερη κατηγορια επιλογων..

Link to comment
Share on other sites

Μπουκοφσκι να συμπληρωσω οτι αυτα τα ΘΑ δεν τα εχουμε μονο με τον Χιμενεθ.

Και στον Βρανιες ΘΑ εδινες 500 και τελικα πηρες τον Οικονομου με λιγοτερα.

Και χαφ ΘΑ επαιρνες ανεξαρτητα απο τον Κονε και τωρα διαβαζουμε οτι μπορει να μην μεινει ο Κονε, αλλα δεν διαβαζουμε με βεβαιοτητα οτι σε αυτην την περιπτωση θα παρεις 2 χαφ.

Και εξτρεμ ΘΑ επαιρνες πριν φυγει ο Λαζαρος και τωρα δεν διαβαζουμε με βεβαιοτητα οτι θα παρεις 2.

Ομως εχουμε 1 Ιουλιου, ας κανουμε υπομονη να γινει σουμα στο τελος, τουλαχιστον σε αυτα που γραφω εγω για το ροσυερ, γιατι το θεμα προπονητη τελειωσε.

Νικο το ξερω απλα δεν εστιαζω τοσο στους παιχτες, γιατι οταν εχεις δυνατοτητα για μετριους παιχτες τοτε μονο με καλο προπονητη θα πετυχεις κατι. Σε χαμηλα μπατζετ, ο προπονητης κανει τους παιχτες. Αν ειχαμε ανεση να φερουμε παιχτες εκατομμυριων ας ειχαμε προπονητη και τον Αδη. Γι αυτο εξ αρχης εστιαζω στο θεμα προπονητη το οποιο ειναι ο ενας και μοναδικος λογος που η ερχομενη σεζον θα ειναι στην καλυτερη μετρια.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη, αλλα μια χαρα εχω σημειωσει τη λογικη και τα αγωνιστικα κριτηρια της επιλογης του Ουζουνη*. Τα 47 γκολ ενεργητικο δεν χωνευονται με τιποτα + το γεγονος οτι τα λεφτα ηταν υπερβολικα για προπονητη που θεωρουσε οτι η ομαδα ταβανωσε (συμφωνω μαζι του και καλως η ομαδα αλλαξε) και σαν επιλογες μου κουβαλησε το Μοραν και γκρινιαζε καθε τρεις και λιγο για το Ντιντακ. Τον ευχαριστουμε και αντιο. Με Ουζουνη τωρα θα δουμε και κατι διαφορετικο απο το ηρωικο ποδοσφαιρο και την αυταπαρνηση. Αν πετυχει ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.

 

 

*ντεντεκτιβ Ουζουνης με λακακι στο πηγουνι για τους φιλους Νονο και Αλατι

Αρα ο Χιμενεθ εφυγε επειδη θεωρουσε οτι η ομαδα ταβανωσε, επειδη εφερε Μοραν και επειδη ηθελε εκτος απο χαβαλεδες αμυντικα πλαγιους μπακ και εναν ψιλοΟΚ αμυντικα ακραιο οπως μονο Ντιντακ ηταν. Α και τα 47 γκολ ενεργητικο. Μαλιστα. Τωρα αυτο δηλαδη ειναι λογικη ας πουμε.

Αντε να δουμε λοιπον το τοταλ φουτμπολ του Μαρινου, ο οποιος θα εχει και ροστερ αξιας +1,5m να κρινουμε..

Link to comment
Share on other sites

Αγγελε δε βολευεται κανεις με κανενα Μαρινο και κανενα Μανωλη. Καλα κανουμε και ζηταμε καλυτερα μοντελα, αλλα κι αυτοι που τα φτιαχνουν στην ομαδα τα μοντελα, εφεραν πρωταθλημα, εφεραν Ευρωπαικη διακριση. Για να το πω πιο σωστα, οχι μονο αυτοι αλλα οι επιλογες τους. Περιμενουμε λοιπον εμεις οι απ'εξω να δουμε αν θα δικαιωθουν ή οχι. Πριν τα αποτελεσματα, υπαρχει η κριτικη. Μετα τα αποτελεσματα κανεις δε μαζευει την κριτικη του αν δεν επαληθευεται. Αντιθετως, αν επαληθευτει βγαινει και την απλωνει γραφοντας ποσο μεσα επεσε.

Όπως πάντως φέτος η συγκεκριμένη διοίκηση μας έβγαλε στους δρόμους της ΝΦ να κλαίμε μέσα στη βροχή, έτσι και πριν 1,5 χρόνο με τις επιλογές της μας είχε φέρει 7ους πίσω από Ξάνθη και ΠΑΣ, με 2 χιλιάδες κόσμο στο γήπεδο και πανό «παραμύθια ερχόμαστε». Όπως λοιπόν η συγκεκριμένη διοίκηση έχει να επιδείξει σοβαρά επιτεύγματα έτσι έχει βάλει και αρκετά απίστευτα... αυτογκόλ. Και για να πω και την προσωπική μου άποψη, άνθρωπο που έχει στο τοπ της εκτίμησής του τον Μπάγεβιτς και φέρνει και τεχνικό διευθυντή το Λυμπερόπουλο ε δεν μπορώ να του χω και τυφλή εμπιστοσύνη στο αγωνιστικό. Γιατί στο οργανωτικό-γηπεδικό δεν νομίζω ότι υπάρχει κανείς που δεν του βγάζει το καπέλο.

Για την κριτική οκ καταλαβαίνω ότι ίσως κάποια στιγμή κάποιοι να κουράζονται, αλλά φόρουμ είναι εδώ μέσα, όλοι θέλουμε λίγο πολύ να πούμε την... αποψάρα μας. Ίσως κάποια στιγμή το πράγμα να ξεφεύγει και κάποιοι να γινόμαστε υπερβολικοί, αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που βάζει την προσωπική του δικαίωση πάνω από την ΑΕΚ. Στο τέλος όλοι ελπίζουμε να ξαναζήσουμε σεζόν σαν τη φετινή και γιατί όχι ακόμη καλύτερη, είτε γκρινιάζουμε συνέχεια, είτε είμαστε... Μελισσανιδικοί μέχρι τέλους.

Link to comment
Share on other sites

Ο Χιμενεθ εκανε απιστευτη δουλεια ο,τι κι αν λεμε τωρα. Σου πηρε πρωταθλημα, σε εβαλε ξανα στον Ευρωπαικο χαρτη αποκλειοντας (με 3αρα και χωρις Λιβαγια-Αραουχο ε) τη Μπριζ και σου κανε ομαδα που δεν ετρεμες οταν κατεβαινες να παιξεις ειτε στο Μιλανο ειτε στο Καραισκακη οτι θα φυγεις με τεσσαρα.

Μακαρι ο Ουζουνιδης να παει ενα βημα παραπανω και να παιξουμε και CL.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω πει για Μπιελσες και ιστοριες για αγριους.

Ομως απο το να φερω τον Ουζουνιδη, που σιγα την μπαλα που επαιξε ο βαζελος επι ημερων του, προτιμουσα να εφερνα Αρουαμπαρενα πχ. Η μηπως ουτε αυτος ερχοταν με 900k/χρονο;

 

οχι δεν θα ερχοταν ο αρουαμπαρενα για να στο απαντησω οπως και δεν θα ερχοταν κανεις προπονητης που κοιταει ισπανιες ιταλιες κτλπ

 

τοσο απλο ειναι και δεν το λεω εγω το δειχνει η ιστορια τα τελευταια 5 χρονια

 

στο ξαναλεω ο μοναδικος σοβαρος νεος προπονητης που ηρθε ηταν ο Σιλβα ολα τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε οχι με θεωριες με στοιχεια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×