Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Από τύχη?

2 δοκάρια είχαμε.

Δοκαρια απο σουτ εκτος περιοχης.

Τυχη διότι σπάνια θα δεις να αποκρουει στην γραμμη γκολ ο συμπαικτης εκεινου που σουταρε.

Εντος περιοχης δεν βγαλαμε φαση.

Link to comment
Share on other sites

κετσε μεσα στην αισιοδοξία πάλι για μεταγραφές....θέλει πολλά ο Ολλανδός, Ψάχνει Ισπανία ο Σέρβος, θα δούμε και θα δούμε. 2 μέρες μείνανε και με τον λύμπε εκεί έξω ...

Link to comment
Share on other sites

Δοκαρια απο σουτ εκτος περιοχης.

Τυχη διότι σπάνια θα δεις να αποκρουει στην γραμμη γκολ ο συμπαικτης εκεινου που σουταρε.

Εντος περιοχης δεν βγαλαμε φαση.

Tα δοκάρια από σουτ εκτός περιοχής δεν θεωρούνται ευκαιρίες?

Link to comment
Share on other sites

κετσε μεσα στην αισιοδοξία πάλι για μεταγραφές....θέλει πολλά ο Ολλανδός, Ψάχνει Ισπανία ο Σέρβος, θα δούμε και θα δούμε. 2 μέρες μείνανε και με τον λύμπε εκεί έξω ...

Την κωλοτούμπα με τον ραιόλα δεν την πρόσεξες? :lol:  :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Tα δοκάρια από σουτ εκτός περιοχής δεν θεωρούνται ευκαιρίες?

Θεωρούνται αλλα στατιστικα είναι πολυ δυσκολο να μπουν γκολ εκτος περιοχής.

Πιο κραχτες και μεγαλύτερη πιθανοτητα εχουν τα σουτ εντος περιοχής οπως ειχαν τα Γιαννινα.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρούνται αλλα στατιστικα είναι πολυ δυσκολο να μπουν γκολ εκτος περιοχής.

Πιο κραχτες και μεγαλύτερη πιθανοτητα εχουν τα σουτ εντος περιοχής οπως ειχαν τα Γιαννινα.

Εγώ ξέρω ότι στο δοκάρι του τσόσιτς για μερικά cm δεν πέρασε η μπάλα την γραμμή.

Link to comment
Share on other sites

κετσε μεσα στην αισιοδοξία πάλι για μεταγραφές....θέλει πολλά ο Ολλανδός, Ψάχνει Ισπανία ο Σέρβος, θα δούμε και θα δούμε. 2 μέρες μείνανε και με τον λύμπε εκεί έξω ...

Το εγραφα και το Σάββατο.

Ο ολλανδός στην Αγγλια παιρνει 1,5-1,7 εκατομμύρια ευρω, πως θα ερχοταν με 699 χιλιαδες;

Το έγραψε και ο Τσαταλης ευθεως χθες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νταξει άκουσα πριν τον κεφτέ που βγήκε στον βέργη.

Το άτομο δεν ξέρει τίποτα και για να μην εκτεθεί όπως προχθές με τις μαλακίες που έγραψε για ραιόλες και 600χιλ έκανε αναπαραγωγή του ρεπορτάζ του τσατάλη.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΡΕ ΞΥΠΝΑΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΕ! ΕΝΙΣΧΥΣΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!! 29 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Νταξει άκουσα πριν τον κεφτέ που βγήκε στον βέργη.

Το άτομο δεν ξέρει τίποτα και για να μην εκτεθεί όπως προχθές με τις μαλακίες που έγραψε για ραιόλες και 600χιλ έκανε αναπαραγωγή του ρεπορτάζ του τσατάλη.

αυτό ακριβώς. τα ίδια έλεγε.

Link to comment
Share on other sites

τσαταλης εγκυροτερος απο κετσετζογλου εδω και καιρο παντως...

 

inside info ο τασος...

Link to comment
Share on other sites

Ας μου θυμίσει κάποιος την ενδεκάδα στην 3αρα με την μπρίζ.

Ανεστης

Τσιγκρινσκι,τσοσιτς,βρανιες

Μπακακης,λοπες,σιμοες,γαλανοπουλος,μανταλος

Λαδαροθ,κλωναριδης

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα Τσατάλης και Τσακίρης παρέχουν τη καλύτερη πληροφόρηση σε ειδήσεις που αφορούν ιδίως μεταγραφές.

Link to comment
Share on other sites

Tα δοκάρια από σουτ εκτός περιοχής δεν θεωρούνται ευκαιρίες?

Όχι, κάθε σουτ εκτός περιοχής έχει κάπου στο 2% πιθανότητα να γίνει γκολ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω ανακοινώσεις και ανησυχώ. Δηματε μιλα ποιος ειναι το 11 το χαγκα μου μεσα

Υ.Γ έλειψε ο Χαγκα να τα λέμε ολα

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω ανακοινώσεις και ανησυχώ. Δηματε μιλα ποιος ειναι το 11 το χαγκα μου μεσα

Υ.Γ έλειψε ο Χαγκα να τα λέμε ολα

αυτο με το 11 το χεις ξαναγραψει, που το χεις δει?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ξέρει αγγλικά (ή κορακίστικα...) και να τον στείλανε στους στόχους του Λύμπε.

Link to comment
Share on other sites

αυτο με το 11 το χεις ξαναγραψει, που το χεις δει?

Το έβαλε ο Δηματος χτες στον τοίχο του στο FB
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: «Κλείνει» στην ΑΕΚ ο Γιαννιώτας!

Ο Γιάννης Γιαννιώτας έμεινε ελεύθερος από τον Ολυμπιακό και σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του Marca – SL.gr η ΑΕΚ θα αποτελέσει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.Ο 25χρονος μεσοεπιθετικός δεν συμπεριλαμβανόταν στα πλάνα του Πέδρο Μαρτίνς και έλυσε το συμβόλαιο του με τους «ερυθρόλευκους».Η ΑΕΚ που βρίσκεται στην αναζήτηση παίκτη για την ενίσχυση στα φτερά εκδήλωσε ενδιαφέρον με αστραπιαίες ενέργειες και σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του Marca – SL.gr βρίσκεται μία ανάσα πριν από την απόκτησή του!

 

ΓΑΤΑΚΙΑ

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλε ο Δηματος χτες στον τοίχο του στο FB

 

Εμένα μου φάνηκε σαν 11η πρόκριση σε διπλους αγώνες για τα προκριματικά του Τσ.Λ αλλά δεν το έχω τσεκάρει. 

 

Έχουμε 2 φέτος, 1 με Χαρτς, 1 με Ρέιντζερς, 1 με Αποέλ και σίγουρα μου διαφεύγουν πολλές παλιά. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×