Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΧI (Μεταγραφές Kαλοκαίρι 2018)


George_D
 Share

Recommended Posts

Ουτε τον Καρέλη. Για 100 χιλιαρικα. Ελληνα, διεθνη, στα 26. Για 100 χιλιάρικα. Ημαρτον

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει πώς θα βγει η γαμημένη χρονιά σε πρωτάθλημα, Κύπελλο και Τσου Λου ΜΕ 3 ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΧΑΦ? Γιατί τα περί ευκαιριών σε Μοράν-Αιντάρεβιτς είναι ανέκδοτο

Αυτός ο Σιμόες θα τρέχει μέχρι να χρειαστεί φιάλες οξυγόνου;

Link to comment
Share on other sites

Ουτε τον Καρέλη. Για 100 χιλιαρικα. Ελληνα, διεθνη, στα 26. Για 100 χιλιάρικα. Ημαρτον

Το λες και οικονομική ένδεια αυτό που συμβαίνει φέτος στην ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εγινε φετος στην ΑΕΚ δεν εχει ξαναγινει σε κλαμπ προφανως.

Μιλαμε για ληστεια.

Καλοφαγωτες οι πουτσες σε Αλιανς, Αμστερνταμ, Ντα Λουζ, Τουμπα, Καραισκακη.

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθει ο πρωταθληματικος μπαναοτης-δεν κανω προετοιμασια ποτε-Κονε 

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ομως θα παρει ευκαιρίες και ο Γιούσης στα ακρα. Δεν θα χαντακωθεί. (γελάει ο κόσμος)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει πώς θα βγει η γαμημένη χρονιά σε πρωτάθλημα, Κύπελλο και Τσου Λου ΜΕ 3 ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΧΑΦ? Γιατί τα περί ευκαιριών σε Μοράν-Αιντάρεβιτς είναι ανέκδοτο

Αυτός ο Σιμόες θα τρέχει μέχρι να χρειαστεί φιάλες οξυγόνου;

Δεν βγαινει ρε συ τελειωσε η σεζον.

Θα καψεις και τους τρεις και θα παιζεις με Μποτο-Μοραν τον Μαρτη

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εγινε φετος στην ΑΕΚ δεν εχει ξαναγινει σε κλαμπ προφανως.

Μιλαμε για ληστεια.

Καλοφαγωτες οι πουτσες σε Αλιανς, Αμστερνταμ, Ντα Λουζ, Τουμπα, Καραισκακη.

Βαλε το κοντερ να γραφει....και φετος δεν εχει και ποιος να σε μπουκωσει. Αυτα που ξεραμε τελειωσαν ... 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εγινε φετος στην ΑΕΚ δεν εχει ξαναγινει σε κλαμπ προφανως.

Μιλαμε για ληστεια.

Καλοφαγωτες οι πουτσες σε Αλιανς, Αμστερνταμ, Ντα Λουζ, Τουμπα, Καραισκακη.

Θα κατεβάσει ρολά ο μπάρκας και θα τον πουλήσεις 10εκ.

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ πήγε για την μεταγραφική «βόμβα» του καλοκαιριού με τον Νεμάνια Ραντόγια αλλά η επιθυμία του παίκτη να μείνει στην La Liga αποδείχτηκε ένα εμπόδιο που δεν μπορούσε να ξεπεραστεί για την πρωταθλήτρια Ελλάδος.

Συγκεκριμένα, η Ένωση τα είχε βρει σε όλα με την Θέλτα για την αγορά του Σέρβου μέσου με την μορφή συνιδιοκτησίας έναντι δύο εκατομμυρίων ευρώ και είχε καταθέσει εξαιρετική προσφορά και στον ίδιο τον ποδοσφαιριστή, που πάντως από την αρχή δεν ήταν τόσο θετικός να έρθει στην Ελλάδα, αφού ήθελε να παραμείνει και να παλέψει στην Ισπανία!

Παρ’ όλα αυτά, από την ΑΕΚ αποφάσισαν σήμερα να κάνουν την τελική τους κίνηση για να τον πείσουν να αφήσει την Primera και του πρότειναν ακριβώς τα χρήματα που απαιτούσε. Ο Ραντόγια έκανε πίσω και ανακοίνωσε στην ΑΕΚ πως μένει οριστικά στην Ισπανία.

Link to comment
Share on other sites

Οριστικο οχι λεει ο Ραντογια σε ΑΕΚ η οποια τα χε βρει σε ολα με Θελτα (αρα διναμε 5εκ).

Οποτε αλλη μια περιπτωση που διναμε 2,5εκ αλλα τελικα δωσαμε 0.

Γαμω το μουνι της μανας σας

<3

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι μωρε μονο ο ροντογια υπαρχει αν δωσεις 2 μυρια

αλλο κ αυτο..αλλα αμυντικα χαφ δεν υπαρχουν που να κοστιζουν 2,5?

Link to comment
Share on other sites

Δεν τελειωσε η βραδια ακομα. Περιμενετε.

 

Θα γινω και σπαστικος και θα πω οτι σαφως και ειχε νοημα ετσι κι αλλιως να δωθει μια 2η ευκαιρια στο Μοραν φετος (οπως ας πουμε ειχε νοημα και η περσινη του Αστριντ). Ηρθε με καποιες, πενιχρες εστω προδιαγραφες, ας τον δουμε και φετος και μετα ας παρει ποδι. Ειπωθηκε οτι ηταν τρισαθλιος στην προετοιμασια βεβαια αλλα τετοια ωρα τετοια λογια.

 

Σε μια κανονικη ΑΕΚ δεν τρωει και τη θεση κανενος. 5 χαφ θες μινιμουμ ετσι κι αλλιως, ας εκανε ο Μοραν τον 5ο. Το προβλημα ειναι οτι παρα τις παπαντζες, οι 2 θεωρητικα ημιβασικοι σου χαφ , δεν κανουν (αυτη τη στιγμη) μισο σοβαρο παιχτη. Επρεπε να παρεις παιχταρα εκει,τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Και να ξέρετε ότι τα καλά φίδια δεν έχουν ακόμα κυκλοφορήσει από τους κεφτέδες.

Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμενα μια σοβαρη μεταγραφη αλλα ο ανθρωπος ειναι αχορταγος

Link to comment
Share on other sites

Ντροπη ρε, αισχος! 25 εκατομυρια εγγυημενα κ ουτε μεταγραφη. Αντε γαμηθειτε αχρηστοι!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από τη στιγμή που μπήκαμε στους ομίλους περίμενα κάτι... Ειλικρινά μου φαίνεται αδιανόητο αυτό που γίνεται. Δηλαδή τι θα τα κάνουν τα 20 μύρια, κορνίζα;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από τη στιγμή που μπήκαμε στους ομίλους περίμενα κάτι... Ειλικρινά μου φαίνεται αδιανόητο αυτό που γίνεται. Δηλαδή τι θα τα κάνουν τα 20 μύρια, κορνίζα;

Θα σου καλύψουν χωρίς πρόβλημα την επόμενη χρονιά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×