Jump to content

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Το βαζω εδω..Δεν ξερω αν αναφερθηκε αλλου 
Πάτρα: Άγρια επίθεση σε ανήλικο οπαδό της ΑΕΚ – Τον ρώτησαν τι ομάδα είναι και τον χτύπησαν
https://thestandard.gr/athlitika/patra-agria-epithesi-se-aniliko-opado-tis-aek-ton-rotisan-ti-omada-einai-kai-ton-chtypisan/?fbclid=IwAR1HMDC6MIVyCybCbhLWRUzIjxxw8RPcV71FlHTJvib9ViXuVaAlZzPdTLU

Link to comment
Share on other sites

Αντι να καλυτερεύει χειροτερεύει η κατάσταση... 

Είναι λες και η προπαγάνδα φανατιζει περαιτέρω, ποιος θα το περίμενε..

Μηπως πρέπει η ΔΕΑΒ να κοιτάει προς μεγκα, κουγια κτλπ μεριά? Και να αφήσει τα καπνογόνα λιγο στην ησυχία τους?

Γίνεται επιτέλους να έχουμε παραδειγματικες τιμωρίες για τετοιες περιπτώσεις? 

Link to comment
Share on other sites

ναι τωρα η ΔΕΑΒ θα κοιταξει προς εκει που πρεπει και μετα ξυπνησαμε 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Araujo21 said:

Το βαζω εδω..Δεν ξερω αν αναφερθηκε αλλου 
Πάτρα: Άγρια επίθεση σε ανήλικο οπαδό της ΑΕΚ – Τον ρώτησαν τι ομάδα είναι και τον χτύπησαν
https://thestandard.gr/athlitika/patra-agria-epithesi-se-aniliko-opado-tis-aek-ton-rotisan-ti-omada-einai-kai-ton-chtypisan/?fbclid=IwAR1HMDC6MIVyCybCbhLWRUzIjxxw8RPcV71FlHTJvib9ViXuVaAlZzPdTLU

Παντού ξύλο (τρώνε οι αεκτσηδες)

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΑΒ λέει, ο άλλος 

ΕΛ.ΤΑ., Η.Λ.Π.Α.Π., Η.Σ.Α.Π., Ο.Σ.Ε., Ο.Γ.Α. και Φ.Κ.Ε

Μήπως να τραβηχτουμε και στον Καραμπελια?

Link to comment
Share on other sites

Που 'χει λεβέντες νέους, αναρχικούς κι ωραίους

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, stavros 9-11 said:

Που 'χει λεβέντες νέους, αναρχικούς κι ωραίους

Είχε..  

Τώρα πηγαίνει ο Άδωνις και ο Βοριδης  οταν μιλάει 

Μεταξύ μας, πάντα τριμαλαξ ήταν   

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Duck_Season said:

Είχε..  

Τώρα πηγαίνει ο Άδωνις και ο Βοριδης  οταν μιλάει 

Μεταξύ μας, πάντα τριμαλαξ ήταν   

 

Άλλαξε Άρδην

Link to comment
Share on other sites

Εντατικές προπονήσεις για την τελική ευθεία!Καλημέρα αδέρφια!

36e09bf8472b8a9f207809eff4fff64f0f9972dd.jpg

images.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 7
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους που ξύπνησαν (αν κοιμήθηκαν) με ένα τεράστιο πρωινό χαμόγελο.

Πόσο καιρό είχε να είμαστε έτσι μετά από ένα τόσο κρίσιμο ντέρμπι... Λυτρωτικο για φέτος με τόσα που έγιναν.

Καλημέρα ΑΕΚΑΡΑ!

Link to comment
Share on other sites

Οντως σήμερα ίσως για πρώτη φορά νιώσαμε καλά μετά τη δολοφονία , είχαμε μεγάλη οργή και ξενέρα μετά τον Αύγουστο . Δεν είναι αυτή η δικαιοσύνη που αξίζουν τα μουνόπανα αυτά αλλα είναι ότι μπορούμε εμείς σαν ομάδα και κόσμος και δεν πρέπει ποτέ να ξεχάσουμε απο εδώ και πέρα τι ειναι οι βάζελοι .

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ο παλμός στο γήπεδο χθες ήταν στον ίδιο Ρυθμό με την αγωνιστική εικόνα της ομάδας. Απλά ασταμάτητος και μεγάλος σε ένταση. Χθες πραγματικά αισθανθήκαμε ότι ο ζελας είχε χάσει πριν ξεκινήσει το ματς.

  • Δικεφαλάκι 10
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να γίνει σε κάθε αγώνα για πολλούς λογους. Πρέπει να στοχεύεις σε συγκεκριμένα παιχνίδια σαν το χθεσινό . Στους άλλους κάνα 20 λεπτό δυνατό άντε λίγο παραπάνω είναι οκ . Στα ντέρμπι να βγάζεις τουλάχιστον το μισό παιχνίδι άντε τα 2/3 αν έχεις κέφια και στο ματς της χρόνια πρέπει  90 λεπτά .

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Navas said:

Φανταστείτε όμως να βγαινε συχνότερα αυτός ο παλμός τι γινότανε!

Πόσο θα ανέβαινε η ομάδα!

 

Δεν γίνεταο με παρόν γηπεδικη γεωγραφία . Είναι ουτοπικό . Πάλι καλά να λέμε γιατί έχουν γίνει λάθη . Εχθές πέταλο εγώ όρθιος στη μπούκα και είχα ένα μπάρμπα να μου έρχεται συνέχεια και να με σπρώχνει για να δει  , άλλη σύνοδος ΑΜΕΑ διάβαζε βιβλίο μοθηστορημα ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ !!! 

Ο πατέρας μου που τον είχα πορωσει μέσα στην εβδομάδα  και τον ειχα παρατήσει μόνο του 80φευγα μιλάμε  με κλειστή φωνή σήμερα  και μου έλεγε το πρωί  ότι φώναζε στα πιτσιρίκια που έχε δίπλα του  να σηκωθούν και να φωνάξουν . 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AG21 said:

Δεν γίνεταο με παρόν γηπεδικη γεωγραφία . Είναι ουτοπικό . Πάλι καλά να λέμε γιατί έχουν γίνει λάθη . Εχθές πέταλο εγώ όρθιος στη μπούκα και είχα ένα μπάρμπα να μου έρχεται συνέχεια και να με σπρώχνει για να δει  , άλλη σύνοδος ΑΜΕΑ διάβαζε βιβλίο μοθηστορημα ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ !!! 

Ο πατέρας μου που τον είχα πορωσει μέσα στην εβδομάδα  και τον ειχα παρατήσει μόνο του 80φευγα μιλάμε  με κλειστή φωνή σήμερα  και μου έλεγε το πρωί  ότι φώναζε στα πιτσιρίκια που έχε δίπλα του  να σηκωθούν και να φωνάξουν . 

Το μυθιστόρημα ήταν νουβέλα ΑΡΛΕΚΙΝ?

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, stavros 9-11 said:

... ακριβώς

Και είναι κιμά να αφήνουμε αυτό το γήπεδο ανεκμετάλλευτο 

Σιγά μην είναι και μπιφτέκι

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nestoridis21 said:

Το μυθιστόρημα ήταν νουβέλα ΑΡΛΕΚΙΝ?

Σκέφτηκα να το βγάλω φώτο και να το ανεβάσω αλλα μετά λέω οκ προσωπικά δεδομένα . Το γήπεδο να έχει πάρει φωτιά και η άλλη να έχει το βιβλίο και να διαβάζει . Απίστευτο !!!

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

 άλλη σύνοδος ΑΜΕΑ διάβαζε βιβλίο μοθηστορημα ΣΤΟ ΠΕΤΑΛΟ !!! 

 

Μήπως διαβάζει στα κρυφά ΚΜ και είδε το τόπικ με τα βιβλία ; Σου λέει,  τι πιο φυσιολογικό να διαβάζει κανείς λογοτεχνία στο γήπεδο. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Μήπως διαβάζει στα κρυφά ΚΜ και είδε το τόπικ με τα βιβλία ; Σου λέει,  τι πιο φυσιολογικό να διαβάζει κανείς λογοτεχνία στο γήπεδο. 

Ατάραχη μλκ . Ρουφούσε τις σελίδες λες και ήταν σε μια φούσκα και όλα αυτά στη πρώτη κανονική σειρά στο πέταλο ( ο θεός να το κάνει αν και εχθές στα δεξιά ήταν δυνατό ) 

Link to comment
Share on other sites

Τρέλα για την ΑΕΚ!

Μια παρέα φίλων της Ένωσης, οι Kal Nol με πολλή αγάπη για τον ομάδα παρουσιάζουν το καινούριο αγγλόφωνο τραγούδι τους για την ομάδα της καρδιάς όλων μας.

Ο τίτλος είναι «From Generation to Generation».
 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×