Jump to content

Celtic - Α.Ε.Κ. (Champions League - 3ος πρ., 1ος αγ.): 08/08, 21:45, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

Mvp-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Μπάρκας
      1
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Οικονόμου
      4
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      3
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Λόπες
      14
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      4
    • Κλωναρίδης
      8
    • Άλεφ
      0
    • Πόνσε
      0
    • Γκάλο
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      470
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      3
    • Φυσιολογικό
      11
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Λόπες
      0
    • Μπακασέτας
      32
    • Λιβάγια
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Άλεφ
      0
    • Πόνσε
      2
    • Γκάλο
      0


Recommended Posts

Αν εγώ γράψω ότι η ομάδα πέρυσι έπαιξε καλύτερα χωρίς τον Μάνταλο θα είμαι πολύ υπερβολικός;

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Αν εγώ γράψω ότι η ομάδα πέρυσι έπαιξε καλύτερα χωρίς τον Μάνταλο θα είμαι πολύ υπερβολικός;

μωρέ καλύτερα πήγαμε. Το θέμα είναι ότι τώρα έχουμε ανέτοιμους παίκτες και γενικά με ερωτηματικά τους νέους, και οι λύσεις είναι περιορισμένες για τέτοιο επίπεδο αγώνα.

Μακάρι να σταθούν καλά όποιοι παίξουν...

Link to comment
Share on other sites

Ο μανταλος ειναι η γυναικα του πρωτομαστορα. Τον θυσιασαμε περσι κ επιασε, το δοκιμαζουμε κ φετος

Επρεπε να τον είχαμε θυσιάσει και πριν το τελικό κυπέλλου , τώρα θα ειχαμε double .

Link to comment
Share on other sites

Με βρανιες και μανωλη θα ημουν πολυ ησυχος για αυριο....ματς ειδικων συνθηκων με ξαφνικη ελλειψη μανταλου...ο μανολιος θα τσιμπουσε το Χ.μανουλα για τετοια.

Η αμυνα με αγχωνει γιατι η πιεση θα ειναι μεγαλη

FORZA AEΚΑΡΑ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ουζουνιδης ο Μαρινος στα μαιντ γκεημς μπορει να συγκριθει μονο με τον σερ Αλεξ Φεργκιουσον.

Γνωμη μου.

Opos einai tora o sir alex omos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ευκαιρια μιας και λειπει ο Κωστας σε διακοπες, να τονισω οτι η απουσια του Μανταλου ειναι τεραστια και κανει την αποστολη της ομαδας ακομα πιο δυσκολη.

Δεν βλεπω πως θα αποφυγουμε την ηττα με τετοια αμυνα και χωρις το αργο τεμπο που δινει ο Πετρης. Επισης στο σημειο αυτο να τονισω ποσο γαμιεται ο Τσοσιτς και ποσο θα ηθελα να τον εστελνε 31 Αυγουστου ο ιδιος ο τιγρης με ροχαλα αναλογη της Νινας της Βερνμπλουμ στη Μαρια την Γκοντσαρεβα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε μλκ εσύ τόσους μήνες μας εταζες μπαλαρα και πουτανα όλα και τώρα μας λες αλλα;

 

Θα σε δειρουμε και θα σου πετάξουμε φωτοβολίδες

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

εχω στο μυαλο μου την περσινη εμφανιση που εκανε ο πετρος στο ματς του Βελγιου με τη Μπρουζ. Τετοιον Πετρο ηθελες αυριο, αλλα γαμιεται. 

Τωρα πρεπει να βασιστουμε σε Ελ Τανκε

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε μλκ εσύ τόσους μήνες μας εταζες μπαλαρα και πουτανα όλα και τώρα μας λες αλλα;

 

Θα σε δειρουμε και θα σου πετάξουμε φωτοβολίδες

Συγνωμη, ειπα εγω για μπαλαρα το 15αυγουστο με τις τρεις καλες μεταγραφες σου να ρχονται 10 μερες πριν και εξω Τσιγκρινσκι-Μανταλο;

Προπονητης ειναι ο ανθρωπος δεν ειναι ο Χουντινι.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη, ειπα εγω για μπαλαρα το 15αυγουστο με τις τρεις καλες μεταγραφες σου να ρχονται 10 μερες πριν και εξω Τσιγκρινσκι-Μανταλο;

Προπονητης ειναι ο ανθρωπος δεν ειναι ο Χουντινι.

τα παραλες 20 μερες πριν ήρθαν

Link to comment
Share on other sites

Ευθεια επιθεση Ματζισιαν στη διοικηση που αφησε γυμνη την ομαδα και εκθετει τον προπονητη.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν τον λες και τρομερο προπονητη τον Ροτζερς.

Ενας Ουζουνιδης ειναι και αυτος.

Λίγο είναι ρε ασέβαστε;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ευκαιρια μιας και λειπει ο Κωστας σε διακοπες, να τονισω οτι η απουσια του Μανταλου ειναι τεραστια και κανει την αποστολη της ομαδας ακομα πιο δυσκολη.

Δεν βλεπω πως θα αποφυγουμε την ηττα με τετοια αμυνα και χωρις το αργο τεμπο που δινει ο Πετρης. Επισης στο σημειο αυτο να τονισω ποσο γαμιεται ο Τσοσιτς και ποσο θα ηθελα να τον εστελνε 31 Αυγουστου ο ιδιος ο τιγρης με ροχαλα αναλογη της Νινας της Βερνμπλουμ στη Μαρια την Γκοντσαρεβα.

Ο Τσοσιτς γιατί γαμιέται? Γιατί και μένα στο μυαλό μου είναι η μόνη λύση για πουλεμα αν αποκτηθει αμυντικός
Link to comment
Share on other sites

Ναι, η απουσία του Μάνταλου λες και είναι ο,τι ο Salah για την Liverpool. Μην τρελαθούμε, αλλοίμονο αν η Α.Ε.Κ. εξαρτάται από τον Πετράν, που χώρια την ποδοσφαιρική του αξία (για κάποιον είναι αρχηγός, για μένα απλός καλός παίχτης ροτέισον) έχει ιστορικό 2 χιαστούς. Παρακάτω, ας ψάξουμε για καλύτερη δικαιολογία. Αν δεν έχω να καλύψω το κενό κάποιου Μάνταλου, τότε μάλλον αρμενίζουμε στραβά, ε;

 

Α, και καλός παίχτης ροτέισον ήταν μόνο επί Χιμένεθ. Αλλιώς γιαμιότανε.

Edited by SpiRos
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ένα τόσο σημαντικό παιχνίδι κατεβαίνεις με αμυντικό δίδυμο Οικονόμου-Λαμπρόπουλο (όταν ξέρεις από το χειμώνα ότι κατά 99% θα χρειαστείς αντικαταστάτη του Βράνιες το καλοκαίρι), με Κλωναρίδη βασικό και με τον βασικό σου χαφ δίπλα στον Σιμόες (τον οποίο ήξερες από το Μάη ότι θα χρειαστείς όταν δεν έβρισκες άκρη με Κονέ), τον βασικό σου εξτρέμ (που τον ψάχνουμε από τον Οκτώμβρη που φύγαν οι Πατίτο-Τρίστανσον) και τον βασικό σου φορ (που επίσης ήξερες εδώ και μήνες ότι θα χρειαστείς, αφού για τον Αραούχο ούτε που το πάλεψες) ανέτοιμους, επειδή και οι 3 ήρθαν μόλις 2 βδομάδες πριν το πρώτο κρισιμότατο παιχνίδι.

 

Μακάρι αύριο να κερδίσουμε με 3-0 με χατ τρικ Κλωναρίδη, αλλά ότι και να γίνει ο μεταγραφικός σου σχεδιασμός ήταν για τα σκουπίδια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 τον βασικό σου εξτρέμ (που τον ψάχνουμε από τον Οκτώμβρη που φύγαν οι Πατίτο-Τρίστανσον) 

 

Btw o Traustason παίζει πίσω από τους 2 επιθετικούς τώρα στην Μάλμο απέναντι στη Βίντι.

Link to comment
Share on other sites

4-4-2 φλατ παιζουν πιστευω ολες οι Σουηδικες.Αρα λογικα στα χαφ κινειται.

Link to comment
Share on other sites

4-4-2 φλατ παιζουν πιστευω ολες οι Σουηδικες.Αρα λογικα στα χαφ κινειται.

 

3-5-2 παίζουν σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Α δεν καταλαβα νομιζα ελεγες γενικα.Τωρα πηρα χαμπαρι οτι εχει ματς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο ότι ήξερες πως δεν θα έχεις Βρανιες, είναι και ότι γνωρίζεις πολύ καλά ότι ο τσιγκρινσκι και ο τσοσιτς σπάνια είναι καλά. Όταν διάβαζα ότι έχουμε τσοσιτς-τζιζους έλεγα οκ πουτσες. Ε τελικά πουτσες

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×