Jump to content

Vidi - A.E.K. (Champions League P.O. - 1ος αγ.): 22/08, 22:00, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

31 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χούλτ
      12
    • Οικονόμου
      8
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      6
    • Γαλανόπουλος
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      1
    • Λιβάγια
      1
    • Κλωναρίδης
      2
    • Άλεφ
      0
    • Λόπες
      0
    • Πόνσε
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      3
    • Μέτριο
      10
    • Κακό
      17
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Λαμπρόπουλος
      6
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      4
    • Μπακασέτας
      12
    • Λιβάγια
      0
    • Κλωναρίδης
      1
    • Άλεφ
      6
    • Λόπες
      0
    • Πόνσε
      2


Recommended Posts

Την έχουμε ξεγράψει γιατί είμαστε χειρότεροι από πέρυσι και γιατί τα μηνύματα μέχρι τώρα δείχνουν ότι ο βου στήνει την παράγκα που δεν κατάφερε να ολοκληρώσει πέρυσι

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε Ανδρεα. Γκρινιαζει - κριτικαρει (βαφτισε το οπως θες) ο αλλος μετα απο νικη ενοχλει γιατι δεν χαιρεται την νικη, γκρινιαζει μετα απο ηττα ενοχλει γιατι περιμενε το στραβο αποτελεσμα για να το κανει.

Γκρινιαζει το καλοκαιρι, ενοχλει γιατι δεν περιμενει να δει τι θα γινει.

Γκρινιαζει το χειμωνα, ενοχλει γιατι θελουμε μονο θετικα λογια γιατι παλευουμε τοτε.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Την έχουμε ξεγράψει γιατί είμαστε χειρότεροι από πέρυσι και γιατί τα μηνύματα μέχρι τώρα δείχνουν ότι ο βου στήνει την παράγκα που δεν κατάφερε να ολοκληρώσει πέρυσι

Τα ιδια λεγαμε και περσι να σου θυμισω..

Επισης αφου το ολο θεμα ειναι η παραγκα που στηθηκε, γιατι ζηταμε μεταγγραφες και ενισχυση; Αν ισχυει αυτο που λες δεν εχεις καμια ελπιδα και αυτο στο εχει δειξει η ιστορια του σωκρατη και του βαγγελη τα τελευταια 20 χρονια ακομα και τον Μεσι να φερεις. Ζητηστε τουλαχιστον απο τον κολγκειτ αντι για μεταγγραφες ποδοσφαιριστων, μεταγγραφες ενωσεων.

Link to comment
Share on other sites

Εχουν ζητηθει και παραρτηματα και κορακια,δεν τιθεται θεμα.Αλλα πρεπει να τσουλαει και λιγο η μπαλα.

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε Ανδρεα. Γκρινιαζει - κριτικαρει (βαφτισε το οπως θες) ο αλλος μετα απο νικη ενοχλει γιατι δεν χαιρεται την νικη, γκρινιαζει μετα απο ηττα ενοχλει γιατι περιμενε το στραβο αποτελεσμα για να το κανει.

Γκρινιαζει το καλοκαιρι, ενοχλει γιατι δεν περιμενει να δει τι θα γινει.

Γκρινιαζει το χειμωνα, ενοχλει γιατι θελουμε μονο θετικα λογια γιατι παλευουμε τοτε.

Το προβλημα αυτο που γραφεις ειναι, οτι αρκετοι μονο γκρινιαζουν. Συνεχεια. Μετα απο νικες, μετα απο ηττες, μετα απο αποκλεισμους, μετα απο προκρισεις, τον χειμωνα, τον Σεπτεμβρη, τον Μαιο, Ιουνιο και Αυγουστο. Μετα απο τιτλους και μεγαλες νικες, μετα απο ισοπαλιες και ηττες. Και ενταξει στα αρνητικα, επειδη ολοι το κανουμε σχεδον, αντεχεται. Μετα απο κατι μεγαλο σαν το χτεσινο γιατι;

 

Η ΑΕΚ παιρνει τιτλους. Η ΑΕΚ πηρε πρωταθλημα μετα απο 24 χρονια. Η ΑΕΚ μπαινει σε ομιλους μεσα απο προκριματικα και απεναντι σε καλυτερη ομαδα μετα απο 10 σχεδον χρονια. Η ΑΕΚ εχει διοικηση με αρχιδια μετα απο δεκαετιες, ειναι καθαρη απο χρεη και οικονομικα υγιης. Φτιαχνει ξανα το σπιτι της και προσπαθει (με επιτυχια ως τωρα) να φτιαχνει και καθε χρονο καλυτερη ομαδα.

 

Αν ολα αυτα δεν σε πειθουν για να στηριξεις και να δειξεις λιγη υπομονη για να δουμε την φετινη ομαδα στο γηπεδο, τοτε τι; Κριτικαρετε αλλα χαρειτε και λιγο. Απαιτηστε οσο θελετε αλλα χαλαρωστε λιγο με την γκρινια και την ισοπεδωση. Αυτο λεω.

Link to comment
Share on other sites

το γραφω σοβαροτατα.

 

ο λογος που ΚΑΛΩΣ Ή ΚΑΚΩΣ γκρινιαζει οποιος ΑΕΚτζης γκρινιαζει, ειναι ο Σαββιδης. αν θελετε να  κανω και πενηνταρακια την αποψη μου, επανερχομαι.

Link to comment
Share on other sites

το γραφω σοβαροτατα.

 

ο λογος που ΚΑΛΩΣ Ή ΚΑΚΩΣ γκρινιαζει οποιος ΑΕΚτζης γκρινιαζει, ειναι ο Σαββιδης. αν θελετε να  κανω και πενηνταρακια την αποψη μου, επανερχομαι.

 

Μπα. Δεν με ενδιαφέρει κανένας Σαββίδης. Πάντα με ενδιέφερε να γίνομαι καλύτερος σε σχέση με τον παλιό μου εαυτό.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μπα. Δεν με ενδιαφέρει κανένας Σαββίδης. Πάντα με ενδιέφερε να γίνομαι καλύτερος σε σχέση με τον παλιό μου εαυτό.

καλα προφανως δεν μιλαω για το 100%. αλλα σε μεγαλο ποσοστο ΑΕΚτζηδων θεωρω πως ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

 Μετα απο κατι μεγαλο σαν το χτεσινο γιατι;

 

 

Γιατί ο τρόπος που ήρθε το χθεσινό δεν ικανοποιεί. Επαναλαμβανόμενες παθογένειες όπως το κακό κοουτσάρισμα, η κακή φυσική κατάσταση, η μεγάλη καθυστέρηση στις μεταγραφές, η χρησιμοποίηση παικτών που αποδεδειγμένα για το επίπεδο που θέλουμε να φτάσουμε δεν το έχουν...

 

Με καφενείο έπαιζες χθες ρε συ. Δεν ήταν ματς επιπέδου πλέι οφ Τσλ αυτό χθες, ματς σούπερλιγκας ήταν σε όλα τα επίπεδα (από την ποιότητα των αντιπάλων, μέχρι τα μαρκαρίσμα στην καρωτίδα ακόμη και το αλαλούμ με την αλλαγή του Κλωναρίδη). Και συ αντί να κλειδώσεις εύκολα και απλά το ματσάκι το κανες ντέρμπι και κάνεις το σταυρό σου που από 0-2 στο τελευταίο μισάωρο δεν ισοφαρίστηκες.

 

Και στα λέω όλα αυτά και θα μαι μέσα και στη ρεβάνς και με τα Γιάννενα και πιθανότατα θα πάω και σε 1-2 ευρωπαϊκά εκτός. Θα μαι πάντα δίπλα στην ομάδα. Αλλά αυτή δεν με ικανοποιεί μέχρι στιγμής, πως να το κάνουμε

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

Ηκριτικη γινεται και οχι ισοπεδωση.κριτικη για αποδοση των παικτων ,την ποιοτητα του τεχν.επιτελειου,την αποτελεσματικοτητα του  τεχνδιευθυντη,την ενισχυση του ροστερ.

προσωπικα,θυμαμαι,μετα το τελος του πρωταθληματος,διαβαζα οτι ειναι νωρις,οι ποδοσφαιριστες το απολαμβανουν,μετα  ,,,,,τωρα αρχιζει το παγκοσμιο,μετα ,,,,,κατσε να τελειωσει μετα,,,,τωρα ειναι οι τιμες ψηλα   μετα.....περιμενουμε τον πονσε .......και καταληξαμε να παιζουμε προκριματικα τσουλου με τον ........κλωναριδη βασικο ,που στην διαρκεια της σεζον,πρεπει ν μαζεψε το μπινελικι της αρκουδας απ ολους ,μεχρι που ο σετας  εκανε και δηλωαη συμπαραστασης.να κολοτουμπιασουμε και να γραψουμε οτι ανεκαθεν τον πιστευαμε αλλα τον αδικησε ο χιμενεθ και η κοινωνια?να γραψω οτι πραγματοποιηθηκε το παίδικο μου ονειρο να δω με την φορμα της ομαδας τον εβριτη τεχνικο?

και στην τελικη,ελεγα να το γραψω  να μην το γραψω.....επειδη ,οπως εγραψα και αλλου,λωτοφαγος δεν ειμαι ουτε παιδακι,ουτε για πιν-πουκ-πακ,ουτε για το αν εχει η φανελα της ομαδας πανω της την ελλ.σημαια,ουτε για το τι παιζουν τα μεγαφωνα στο γηπεδο ,οταν βγανει η ομαδα διαμαρτυρομαι.Ουτε πλακωνομαι με κανεναν στο γηπεδο επειδη θελω να παω κοντρα στον προεδρο ( που δεν θελω και δεν το κανω).Α και γαμιεται ο μητρογλου και το φαν κλαμπ του.

Link to comment
Share on other sites

το γραφω σοβαροτατα.

 

ο λογος που ΚΑΛΩΣ Ή ΚΑΚΩΣ γκρινιαζει οποιος ΑΕΚτζης γκρινιαζει, ειναι ο Σαββιδης. αν θελετε να  κανω και πενηνταρακια την αποψη μου, επανερχομαι.

 

Πάνω σ'αυτό,ήθελα να γράψω απο προχτές ότι είναι καλό που υπάρχει ένας ανταγωνισμός(αυτή τη στιγμή με τον μπαοκ ξεκάθαρα) γιατί σε τραβάει πάνω σε απαιτήσεις και είσαι στην τσίτα.Σκέψου με διαλυμένο βάζελο,γαύρο σε παρακμή να μην υπήρχε ούτε ο τσετσένος.Θα βλογούσαμε τα γένια μας όλη μέρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

επειδη σχολιασα κι εγω για τα περι γκρινιας,

να διευκρινισω οτι το ελεγα στη βαση της προσωπικης χαρας και ικανοποιησης του καθενος,

οχι αν εχει το δικαιωμα ή οχι να παραπονιεται.

Δηλαδη ηταν τοση η χαρα και τοσο πολυ αυτο που εγινε, που εμενα δε μου βγαινε να μουρμουραω.

Μετα βεβαια, ηρεμεις και τα βλεπεις κανονικα τα πραγματα και τονιζεις ολα τα στραβα.

Link to comment
Share on other sites

Επισης, χτες, πηρα την αδερφη μου στο ημιχρονο, πηρα ενα φιλο που ηταν διακοπες στο 0-2, με πηρε η γυναικα μου και δεν την εβρισα,

εκανα δηλαδη οτι θεωρουσα γκαντεμικο μεχρι προσφατα.

Και ναι, παρ ολα αυτα νικησαμε.

Εχει αλλαξει η ΑΕΚ.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Επισης, χτες, πηρα την αδερφη μου στο ημιχρονο, πηρα ενα φιλο που ηταν διακοπες στο 0-2, με πηρε η γυναικα μου και δεν την εβρισα,

εκανα δηλαδη οτι θεωρουσα γκαντεμικο μεχρι προσφατα.

Και ναι, παρ ολα αυτα νικησαμε.

Εχει αλλαξει η ΑΕΚ.

πλεον θα τα κανεις αυτα σαν γουρια :lol:

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βρεθήκαμε στο ξενοδοχείο με Λονδίνο να πάρουμε τα εισητήρια μας και με σύντομες διαδικασίες καταλήξαμε να πίνουμε στην όχθη του Δούναβη εδώ https://www.facebook.com/pontoonbudapest/

 

Γράφουμε 2 το μεσημέρι... μετά από τις πρώτες 2 γρήγορες ξεδιψαστικές μπύρες, προχωρήσαμε στα κούμπα και λίμπρε, μιας και είδα ότι υπάρχει αξιόμαχη παρέα να ακολουθήσει. Παραγγήλαμε και το μπουκάλι μας (φάνηκε καλή ιδέα στους 33 βαθμούς κελσίου #not, ευτυχώς είχαμε δροσιστική σκιά δέντρων).

Επιφυλλάσομαι για αυθεντικότητα σχετικών φωτογραφιών που κυκλοφόρησαν με ταχύτητα ιού στα ίντερνετ και τα σόσιαλ μέδια.

 

Τελικά γνωστός αρθρογράφος και γνωστοί οπαδοί σταμάτησαν, άλλοι συνέχισαν. Λέμε τώρα... δεν κρίνω για να μην κριθώ αργότερα. :P

 

Περάσαμε στην άλλη πλευρά της γέφυρας, όπου έσκασε μύτη επική μάνα Σπύρου με το Σουζούκι το Σγουιφτ, για να πάει τον φίλο μου κι εμένα στο γήπεδο, για να έρθει κι αυτή και να δεί πρώτη φορά Α.Ε.Κ. από το γήπεδο στα 61 της χρόνια.

 

Είχε περισσότερο κόσμο απ' ό,τι περίμενα στην ουγγρική μεριά, λίγο παραπάνω από μισό γήπεδο, πήγαν αρκετοί να δούνε Τσάμπιονσλίγκα κι έτσι, τρόμαρα σας βλάχοι. 

Εμείς ήμασταν 350 άτομα πάνω-κάτω. Ένας καλός πυρήνας, με Λονδίνο, Κατερίνη, κάποιους από Αθήνα και μερικούς σαν κι εμάς ξεμπάρκωτους, λίγο πιο πάνω οι πιο ήρεμοι, αλλά φώναξαν κι αυτοί όταν χρειαζότανε, δεν υπάρχει παράπονο. Η κερκίδα σχετικά καλή δηλαδή. Βλέποντας την επανάληψη σήμερα στην τιβί, ακουγόμασταν μια χαρούλα.

Γνώρισα ένα παιδί, ζει εδώ και 1,5 χρόνο εδώ με την ουγγαρέζα κοπελιά του, καλή φάση, από τότε που γύρισε ο άλλος φίλος μου καλός στην Κατερίνη, δεν γνώριζα ΑΕΚτζή φανατικό εδώ. Ελπίζω να μπορούμε να τα λέμε πλέον συχνότερα.

Είχε αρκετό κόσμο από Ουγγαρία πάντως, ήρθαν αρκετά παιδιά που έχουν ελληνική καταγωγή, δεν έχουν ζήσει εκεί, αλλά δηλωνουν Α.Ε.Κ. ξέρω 'γω.

 

Ρε με εξέπληξαν οι μαλακοούγροι θετικά, είχε μπύρα ΜΕ αλκοόλ στην καντίνα. Ρισπέκτ. Γιατί μου είχε σκάσει πλέον η γλυκίλα του κούμπα λίμπρε και μου φάνηκε καλή ιδέα να επιστρέψω στην δροσερότητα και πικρότητα της μπύρας. Είχα και το φιλαράκι τον Ούγγρο μαζί μου, και ως Έλληνας εγώ, Ούγγρος αυτός, ένιωθα το δικαίωμα να στέλνω αυτόν συνέχεια να μας φέρνει μπύρες για να μην χάσω εγώ λεπτό από τον αγώνα. :D

 

Το ματς ακόμα και τώρα μου αφήνει γλυκόπικρες γεύσεις. Γλυκές γιατί περάσαμε, πετύχαμε αυτό που θέλαμε, πικρή γιατί η εμφάνιση δεν είναι καθόλου κολακευτική για 'μας. Μικρά μικρά πάνω στο αγωνιστικό:

  • Ο Χουλτ έκανε κάποια καλά πράματα, άλλες πολλές φορές εκτέθηκε πάρα πολύ, κυρίως λόγω του Μάνταλου όταν αυτός έπαιξε αριστερά, αφού έμπαζε η μεριά του πολύ. Νομίζω ποτέ δεν θα γίνει εγγύηση ο Σουηδός, θα έχει τις καλές, τις κακές και τις μέτριες μέρες του.
  • Ο Οικονόμου ξεχώρισε, καθάρισε, έκανε ό,τι έπρεπε. Σε αντίθεση με τον ομόλογό του τον Λαμπρόπουλο, ο οποίος τώρα σηκώνεται για να πιάσει τον Λάζοβιτς. Ό,τι και να κάνει, θα παραμείνει μετριότατος αυτός ο παίχτης.
  • Τρόμαξα με αυτόν τον Άλεφ. Πριν μια εβδομάδα για μένα ήταν ο MVP, τώρ απέτυχε παταγοδώς να ελέγξχει οτιδήποτε στο κέντρο. Με ανησυχεί. Ελπίζω να ήταν μια κακιά μέρα;, γιατί υποτίθεται μιλάμε για βασικό παίχτη.
  • Το λίγο που έπαιξε ο Πόνσε, εμένα μου έδωσε την αίσθηση που ήθελα. Θα γίνει καλός αυτός, τον πιστεύω. Βέβαια σε 3 εβδομάδες μπορεί να λέμε άλλα, θα δείξει.
  • Ο Μάνταλος με τα καλά του και τα κακά του ως συνήθως.
  • Ο Κλωναρίδης το ξανακάρφωσε, όσο σκοράρει μας γαμάει.
  • Η κόκκινη του μουνιού του Χούστι είναι μαρς. 100% ηθελημένη και υπουλη ταπιά πάνω στον Κασέτα. Δεν είναι τυχαίο ότι ο Ιταλός δεν το σκέφτηκε ούτε δευτερόλεπτο να δείξει τη κόκκινη. Αυτά όσον αφορά τα έγκυρα άρθρα για την Βίντι και τον πρωθυπουργό και την εύνοια της ομάδας και και και λοιπά σενάρια sci-fi.  Η κόκκινη του Κασέτα αυστηρή, δεν είχε ακριβώς την ίδια πρόθεση με τον Χούστι, βέβαια δεν σκιάχτηκε να τραβήξει το ποδαράκι μιας και τον πέτυχε τελικά. Δινότανε βάσει προηγουμένων, την έδωσε.
  • Ο Ζούζου δυτυσχώς για μια ακόμα φορά στην καριέρα του έδειξε ότι στη ροή του παιχνιδιού είναι ανήμπορος να αντιδράσει.
  • Τα τριγωνάκια στην επίθεση που τα μαθαίνουν τα παιδιά μέχρι τα 16 τους, προς Θεού μην θεωρηθούν αυτοματισμοί στην επίθεση, έτσι; Δεν έχω καλό προαίσθημα για το μέλλον όσο και να το θέλω.
  • 13 και πάμε για 14 ματς αήττητοι κύριοι. Και αναλόγως την κλήρωση μπορεί και να φτάσεις 15+. Εξωπραγματικά νούμερα που θα μείνουν στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου μέχρι να το καταρρίψει κάποιος.

 

Στο τέλος μας αφήσαν να φύγουμε σχετικά γρήγορα, καλό αυτό λόγω της προχωρημένης ώρας. Οι αστυνομικοί σωστοί και εξυπηρετικοί, είπαν θα κάνουν ό,τι μπορούν να μας αφήσουν το συντομότερο δυνατό, σε 20 λεπτάκια είχαμε φύγει. Είχα πιάσει την κουβέντα με 2 από δαύτους όσο περιμέναμε, με ρωτάγανε για τον Ανέστη, και άκουσαν για το περιστατικό, και τι έγινε και πώς κτλ. Οπαδός της Diósgyőr από το Μίκσολτς ο ένας.

 

Γυρίσαμε στο Σου(τ)ζουκάκι εκεί που το αφήσαμε, πήραμε και τον Παντέλα μαζί μας, πήραμε και τον αδερφό μου που είδε το ματς στην σουΐτα μεταξύ προϊσταμένου και προέδρου της εταιρείας και να τον παίρνω τηλέφωνο και να του φωνάζω όποιος σας γαμάει είναι ΑΕΚ, και να λέει κι εγώ μαζί σας είμαι ρε μαλάκα, αλλά τι να πω εδώ που έχω μπλέξει. Που λέτε στο Σγουιφτ 5 άτομα, 450 κιλά, πήγαμε σούζα κέντρο. Εκεί βρήκαμε φίλους που κάνανε γεννέθλια και είδανε στην τιβί το ματς, θεωρήσαμε απαραίτητο να πιούμε 3 σφηνάκια και άλλα 2 κούμπα, γιατί τα σφηνάκια ήταν πικρά, χρειαζόμασταν και κάτι γλυκό, εκτός από τα μάτια της σερβιτόρας.

 

Σήμερα ήταν να πιάσω δουλειά στις, ανταυτού με παίρνουν τηλέφωνό κατά τις 9.30 ότι άρρωστησε ο άλλος (κι εγώ τι έκανα ρε μαλάκες;;;; ), οπότε πήγα στο μπάνιο άνοιξα το συρτάρι και κούμπωσα ό,τι χάπι βρήκα μπροστά μου και έσυρα το κουφάρι μου στο γραφείο. Ευτυχώς δεν θα κάτσω πολύ, μέχρι τις 10-11 το βράδυ το πολύ.  :lol:

 

Είναι πολλά τα ερωτηματικά ρε 'σεις. Πολλά μπορούν να πάνε καλά ακόμα, υπάρχουν παίχτες οι οποίοι έχουν να δώσουν, ίσως και αποκτηθούν παίχτες. Αλλά υπάρχουν και άλλα τόσα που δημιουργούν μεγάλες ανησυχίες και προδικάζουν ότι θα είμαστε χειρότερη ομάδα από την περισινή Α.Ε.Κ.

Θα δείξει σύντομα. Μέχρι τέλη Σεπτέμβρη θα δούμε, όχι το τελικό αποτέλεσμα της σεζόν, αλλά το αν θα πάμε στην συνέχεια με καλούς ή κακούς οιωνούς.

Την γνώμη μου την είπα από D1 για τον ανίκανο στον πάγκο μας, όπως άρχισε όμως η σεζόν, δεν μπορώ παρά να θέλω με τα 1000 να βγω λάθος και ελπίζω και προσπαθώ να βρω τα θετικά στοιχεία. Και επιτέλους βρε Τίγρη πόσες φορές θες να βγάλεις ακόμα τα λεφτά του στεγάστρου;; Άηντε πια.

 

ΜΟΝΟ ΑΕΚ. 

 

  • Δικεφαλάκι 24
Link to comment
Share on other sites

13 συνεχομενοι αγωνες αηττητοι στην ευρωπη, κατι σωστο γινεται σε βαθος χρονου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

πλεον θα τα κανεις αυτα σαν γουρια :lol:

Σιγα μη βγαζω ολο το παιχνιδι μιλωντας στο τηλεφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μη βγαζω ολο το παιχνιδι μιλωντας στο τηλεφωνο...

Καντο στα ντερμπι μονο τουλαχιστον.. )

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλά ρε γενίτσαρε σαμπράκο είσαι και πολύ μεγάλο μουνόπανο.

Τι εγραψε;κατα τ'αλλα απο γενιτσαρους εχουμε γεμισει.

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλά ρε γενίτσαρε σαμπράκο είσαι και πολύ μεγάλο μουνόπανο.

Χρονια τωρα μονο παοκ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×