Jump to content

A.E.K. - Πανιώνιος (3η αγ.): 15/09, 20:30, Novasports 2


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

29 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      2
    • Λαμπρόπουλος
      0
    • Σιμόες
      0
    • Άλεφ
      0
    • Μπακασέτας
      0
    • Μάνταλος
      16
    • Λιβάγια
      0
    • Πόνσε
      1
    • Γιαννιώτας
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Κλωναρίδης
      10
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      16
    • Μέτριο
      2
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      11
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Λαμπρόπουλος
      2
    • Σιμόες
      1
    • Άλεφ
      9
    • Μπακασέτας
      2
    • Μάνταλος
      1
    • Λιβάγια
      0
    • Πόνσε
      0
    • Γιαννιώτας
      14
    • Τσόσιτς
      0
    • Κλωναρίδης
      0


Recommended Posts

Αυτα σας ελεγα οταν πηραμε το Μαρινο. Μακαρι να ειχε μια μικρη βοηθεια σε ποδοσφαιριστας, δυστυχως δεν την ειχε οσο θα θελαμε για τα δυσκολα που ερχονται.

 

Το ματς δεν υποκειται σε σοβαρη κριτικη, ο Ανιγκο επαιζε τρομερα πισω, πολυ κακη ομαδα και με τιποτα δε θα δει ζωνη 5αδας αν δεν αλλαξει δραματικα την αποδοση του.

Επιθετικα η ΑΕΚ μετα το 1-0 ηταν ε-ξαι-ρε-τι-κη, η ΑΕΚ που θελουμε, η ΑΕΚ του Στρατηγου. Με καποιους προηγουμενους θα ηταν 1-0 στο 200, σημερα ηταν 4 αντι για μακροσοσκορ.

 

Καλυτερος ο Πετρος, το κοουτσινγκ το βρηκα φυσιολογικο διοτι αυτος ειναι ο Μαρινος, χειροτερος κατα την αποψη μου ηταν ο Τασος παρολο που σκοραρε. 

 

Θα παρει ψυχολογια ο Εκι με το δευτερο συνεχομενο μπαλακι εντος, Κλωναριδης μπουκωνει Σταυρο 911 καρρερα με καθε ευκαιρια.

 

Κοσμος πολυ ζεστος, πολυς και σωστος με την ομαδα. Ωραιο και το πανι που κατεβασαν οι δραγουμανοι στο πεταλο αλλα σα να παρασχοληθηκαμε με το Ζαμανη. 

 

Ξεκινανε τα δυσκολα. Μια μαζεμενη ηττα στο Αμστερνταμ και μια καλη αντιδραση στην Τουμπα ειναι η μιση χρονια. Αν στραβωσουν και τα δυο ματς (πχ συντριβη στο Αμστερνταμ και ηττα στην Τουμπα που ειναι σχετικα φυσιολογικα αποτελεσματα) ο οργανισμος θα πρεπει να κρατησει μποσικα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κρατήστε κάνα μποσικο κύριοι γιατί έρχονται δύσκολα ματς.

Στο γυρισμό από ΟΑΚΑ ακουσα ΤΤ κ άλλον έναν στο ραδιόφωνο που έλεγαν ακριβώς τα ίδια με μάγο κ σύγκριναν Μανώλη με τον ξινό.

Λίγο υπομονή ρε πούστηδες γιατί αν μαζέψεις ντορτια στην Ολλανδία θα το ρίξουν στο ζεϊμπέκικο .

Τη συγκριση θα την κάνετε τον Μάιο όχι τώρα.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

αν ο κλωναριδης ειναι στους 10 που περασαν απο το αντι-ντοπινγκ κοντρολ της uefa τη βαψαμε

δεν εξηγειται αλλιως η εμφανιση του σημερα

Link to comment
Share on other sites

Κρατήστε κάνα μποσικο κύριοι γιατί έρχονται δύσκολα ματς.

Στο γυρισμό από ΟΑΚΑ ακουσα ΤΤ κ άλλον έναν στο ραδιόφωνο που έλεγαν ακριβώς τα ίδια με μάγο κ σύγκριναν Μανώλη με τον ξινό.

Λίγο υπομονή ρε πούστηδες γιατί αν μαζέψεις ντορτια στην Ολλανδία θα το ρίξουν στο ζεϊμπέκικο .

Τη συγκριση θα την κάνετε τον Μάιο όχι τώρα.

Παραδεξου οτι παρα τη (μη) βοηθεια στις μεταγραφες, τα εχει παει αριστα μεχρι στιγμης. Εχει κανει λαθος μονο στη ρεβανς με τη Βιντεοτον με τη θρυλικη αλλαγη και λιγο στο τελευταιο τεταρτο στην Τριπολη, πουθενα αλλου. Ασφαλως και θα κριθει στο τελος, αλλα ξεκινησε καλα και εχει αλλαξει την ομαδα, ειναι πιο επιθετικη.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος λογος να συγκρινουμε τον Μαρινο των 7 αγωνων μεχρι στιγμης με τον Μανολο του Πρωταθληματος και των 10 αγωνων αηττητου στην Ευρωπη;

Αφηνω εκτος το Κυπελλο στην πρωτη θητεια του.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Με τον προηγουμενο θα συγκριθει, διοτι ο προηγουμενος σου εφερε το πρωταθλημα. Ετσι παει. Και ποιοτικα αυτη τη στιγμη τα πηγαινει καλυτερα + οτι σε εχει σε πιο μεγαλη διοργανωση - αηττητος - στην Ευρωπη. Τι να κανουμε αμα τσουζει τα χιμενεθακια; Μπορουν κι αλλοι κι οχι μονο ο Μανολος. Τον ευχαριστουμε, αλλα ειναι παρελθον. Τεραστια παρακαταθηκη, αλλα βλεπουμε και κατι αλλο. Δατς ωλλ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο δεν έχω πρόβλημα να του δώσω τα εύσημα για το μέχρι τώρα επιτεύγματά του.

Ομως μου γυρίζει το μάτι όταν ακούω ακριβώς το ίδιο πράγμα στο ράδιο από 2 διαφορετικούς ρεπόρτερ ΑΕΚ .

Δλδ γιατί πρέπει να συγκριθεί ο ένας με το άλλο ;

Έχουμε ν αποδείξουμε ως οργανισμός κατι(στον εαυτό μας δλδ) για την αλλαγή του προπονητή;

Ο Μαρίνος θα κριθεί όταν του στραβωσει αποτέλεσμα κ στα δύσκολα όχι με τους νιονιους αυτης της γης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο δεν έχω πρόβλημα να του δώσω τα εύσημα για το μέχρι τώρα επιτεύγματά του.

Ομως μου γυρίζει το μάτι όταν ακούω ακριβώς το ίδιο πράγμα στο ράδιο από 2 διαφορετικούς ρεπόρτερ ΑΕΚ .

Δλδ γιατί πρέπει να συγκριθεί ο ένας με το άλλο ;

Έχουμε ν αποδείξουμε ως οργανισμός κατι(στον εαυτό μας δλδ) για την αλλαγή του προπονητή;

Ο Μαρίνος θα κριθεί όταν του στραβωσει αποτέλεσμα κ στα δύσκολα όχι με τους νιονιους αυτης της γης.

Δεν εχουμε να αποδειξουμε κατι, απλα υπαρχει ανασφαλεια στην ΠΑΕ για το νταουνγκρεηντ στον παγκο το καλοκαιρι και αυτο βγαινει στους ΑΡΔ μας.

Link to comment
Share on other sites

Κατά τα άλλα ανακοινώσαμε 10.433 τίκετς και 57.763 μικτές εισπράξεις.

Δημήτρη μου πιστεύω πως τις εισπράξεις μπορούμε να τις πάμε ακόμα παρακάτω. :D

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Προβοκάτορας μάγιστρος στις 3 μετά τα μεσάνυχτα και αμέσως τσιμπήσατε μερικοί.

Όταν ένα αθώο ροντβαιλερ θα του χαϊδεύει την καρωτίδα να δεις τι ωραία που θα ναι.

Υγ. Καταδικάζω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο δεν έχω πρόβλημα να του δώσω τα εύσημα για το μέχρι τώρα επιτεύγματά του.

Ομως μου γυρίζει το μάτι όταν ακούω ακριβώς το ίδιο πράγμα στο ράδιο από 2 διαφορετικούς ρεπόρτερ ΑΕΚ .

Δλδ γιατί πρέπει να συγκριθεί ο ένας με το άλλο ;

Έχουμε ν αποδείξουμε ως οργανισμός κατι(στον εαυτό μας δλδ) για την αλλαγή του προπονητή;

Ο Μαρίνος θα κριθεί όταν του στραβωσει αποτέλεσμα κ στα δύσκολα όχι με τους νιονιους αυτης της γης.

Εχεις αναρωτηθει μηπως ξερουν κατι παραπανω ζωντας την καθημερινοτητα της ομαδας περσι; 

Μηπως μιλωντας και με παικτες και με διοικηση εχουν μια πιο ευρεια αποψη και για τον ανθρωπο και για τον προπονητη Χιμενεθ;

Βγαλε εξω οικονομικα και δεδομενη ξεροκεφαλια Μελισσανιδη που θεωρει οτι ολοι πρεπει να δουλευουν τζαμπα για το οραμα του και το μεγαλειο του δικεφαλου αετου.

Ειναι και πραγματα που δεν γραφονται, ειναι και πραγματα που σωζονται απο τυχη, πολλα ειναι. Εγω κολλαω στα αγωνιστικα και στην ηρεμια του τμηματος, μεχρι εκει ξερω, μεχρι εκει εχω ζησει. Και ο Τασος και ο Μιαου και ο Κετς και ο καθε επαγγελματιας που εχει καθημερινη επαφη με την ομαδα και μιλαει και με βασικα στελεχη της, κατι παραπανω ξερει απο εμας. Ετσι λεω εγω. Οσο και να εξυπηρετει την ατζεντα της διοικησης, οσο και να γλειφει τον προεδρο, δωστε ενα μπενεφιτ οφ α νταουτ που θα ελεγε και ο Ζαρα.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Όταν ένα αθώο ροντβαιλερ θα του χαϊδεύει την καρωτίδα να δεις τι ωραία που θα ναι.

Υγ. Καταδικάζω.

Εγώ του έχω υποσχεθεί συνεργείο από γεωργία και όπως βλέπεις δεν έχει πολλά πολλά μαζί μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δυο λόγια  :)  κι από μένα μιας και διαβάζω άτοπες συγκρίσεις μεταξύ προπονητών...

Είναι πολύ νωρίς αλλά μακάρι ο Μαρίνος να φτάσει έστω και στο νυχάκι του Μανόλο, του μακράν καλύτερου προπονητή της τελευταίας 20αετίας της ΑΕΚ ... Του προπονητή που κατάφερε πέρσι ίσως την πιο πετυχημένη πορεία ΟΛΟΚΛΗΡΗΣ της ιστορίας της ΑΕΚ, αν βάλεις πρωτάθλημα (το ξεκάθαρα στημένο υπέρ μπαοκ+παραρτήματα ) και την περσινή αήττητη πορεία στην Ευρώπη μαζί ...

Του τεράστιου ΜΑΝΟΛΟ ΧΙΜΕΝΕΘ, ο οποίος ανέλαβε την ΑΕΚ από το μηδέν, από τη δέκατη θέση στο πρωτάθλημα και ενώ παρακαλάγαμε να μη γίνει το ματς με τα χιόνια στη Λιβαδειά και αποκλειστούμε στο κύπελλο.... μας οδήγησε με το μαγικό ραβδάκι του μέσα σε ενάμιση χρόνο στη γη της επαγγελίας ….. 2η θέση απευθείας από τη δέκατη στο τέλος της χρονιάς, τελικός κυπέλλου κλεμμένος, πελατειακή σχέση με το γαύρο, τεράστιο άλμα και αήττητο στην Ευρώπη και τέλος ΠΡΩ ΤΑ ΘΛΗ ΜΑ και γκρέμισμα της κόκκινης 20αετούς χούντας….

Το 90 % λοιπόν όλων αυτών το έχτισε ο Χιμένεθ που αν κάτσω να γραψω τι πρόσφερε στην ΑΕΚ, θα γράφω μέχρι αύριο …

Αυτός έχτισε παίκτες νικητές, ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ, διεθνείς…. έχτισε υπεραξίες….. έχτισε ΜΕΤΑΛΛΟ... έχτισε ΟΜΑΔΑ ... με την υποσημείωση ότι ΚΑΙ καλή μπάλα παίξαμε πέρσι κατά τη διάρκεια της χρονιάς σε αρκετά ματς. Ρεσιτάλ στο 3-0 με Μπριζ, με Ριέκα, με Μίλαν, με μπαοκ εντός στο διάστημα που 10 παίκτες γαμάνε 11...... και ειδικά στα ματς με γαύρο εντός εκτός φοβερές ανατροπές με ΠΟ-ΔΟ-ΣΦΑΙ-ΡΟ..... και βέβαια με Ντιναμό εκτός έδρας όπου παρά το 0-0 και τον αποκλεισμό χάθηκε η μπάλα με ένα ασύλληπτο επιθετικό ποδόσφαιρο και καταιγισμό ευκαιριών όπου η ΑΕΚ έκανε ολόκληρη Ντιναμό να φαντάζει Λεβαδειακός ...

και όλα αυτά με αστεία ενίσχυση το χειμώνα (Μασούντ Μοράν) και χωρίς Γιόχανσον- Μάνταλο ... Έναν Μάνταλο που (μαζί με το Μάρκο) είναι αυτή τη στιγμή ο κορυφαίος παίκτης της ΑΕΚ του Μαρίνου... της ΑΕΚ που βεβαίως καίει ακόμα βενζίνες Χιμένεθ και που ΑΝ τυχόν καταφέρει ο Μαρίνος να τη διατηρήσει σε αυτά τα τωρινά επίπεδα όλη τη χρονιά, θα πρέπει να του βγάλουμε το καπέλο... γιατί μεμονωμένα ματς σαν το χθεσινό έκανε και πέρυσι η ΑΕΚ και ακόμη ποιοτικότερα, π.χ. ΑΕΚ-Ξάνθη 4-0 ημίχρονο με φοβερή μπάλα και μάλιστα το Διαμαντόπουλο να μη δίνει 2 πεντακάθαρα πέναλτι υπέρ της ΑΕΚ και μαρς αποβολή παίκτη της Ξάνθης στα πρώτα λεπτά... ή πέρσι 3η αγωνιστική (σαν χθες) με Λάρισα 4-0, ή το 3-0 με Πλατανιά με 25 τελικές... εδώ με γαύρο στο 3-2 την 5η αγωνιστική όμως, είχαμε 18 τελικές !! τι να λέμε κ τι να συγκρίνουμε...

Άρα:

1.) τα ντέρμπι του πρωταθλήματος που έρχονται (και τα οποία ντέρμπι καθάριζε σαν αυγό ο Μανόλο , αυτή η μοναδική αλεπού των πάγκων) θα μας δείξουν πολλά για το μέχρι πού μπορεί να φτάσει ο Μαρίνος... επίσης, απαγορεύεται έστω και ως σκέψη, τυχόν συντριβή στην Ευρώπη από οποιονδήποτε ...

2.) με ανησυχεί το θέμα της καλοκαιρινής προετοιμασίας, όπου -όπως μαθαίνουμε- δε δουλεύτηκε και τόσο η φυσική κατάσταση αλλά περισσότερο τακτική... ώστε να είναι φρέσκια τώρα στο ξεκίνημα η ομάδα ... να δούμε πώς θα μας βγει αυτό όταν διπλώσει η σεζόν εκεί το χειμώνα.... αρχές β γύρου δλδ όπου είναι μαζεμένα πάλι τα ντέρμπι και όπως φαίνεται θα κριθεί φέτος ο τίτλος!

3.) δεν πιστεύω καθόλου Μαρίνο, εννοείται πάντως αν τα καταφέρει θα τον λατρέψω !  :P  Το μπακ του μπακ της ΑΕΚΑΡΑΣ φέτος όμως είναι αδιαπραγμάτευτο Μαρίνε αν διαβάζεις :) .... αφού ισοδυναμεί με ισχυρό ράπισμα έως εξόντωση στους 2 γαύρους!!... τα έχουμε πει αυτά. 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

Εχεις αναρωτηθει μηπως ξερουν κατι παραπανω ζωντας την καθημερινοτητα της ομαδας περσι;

Μηπως μιλωντας και με παικτες και με διοικηση εχουν μια πιο ευρεια αποψη και για τον ανθρωπο και για τον προπονητη Χιμενεθ;

Βγαλε εξω οικονομικα και δεδομενη ξεροκεφαλια Μελισσανιδη που θεωρει οτι ολοι πρεπει να δουλευουν τζαμπα για το οραμα του και το μεγαλειο του δικεφαλου αετου.

Ειναι και πραγματα που δεν γραφονται, ειναι και πραγματα που σωζονται απο τυχη, πολλα ειναι. Εγω κολλαω στα αγωνιστικα και στην ηρεμια του τμηματος, μεχρι εκει ξερω, μεχρι εκει εχω ζησει. Και ο Τασος και ο Μιαου και ο Κετς και ο καθε επαγγελματιας που εχει καθημερινη επαφη με την ομαδα και μιλαει και με βασικα στελεχη της, κατι παραπανω ξερει απο εμας. Ετσι λεω εγω. Οσο και να εξυπηρετει την ατζεντα της διοικησης, οσο και να γλειφει τον προεδρο, δωστε ενα μπενεφιτ οφ α νταουτ που θα ελεγε και ο Ζαρα.

Τα μόνα πραγματα που δεν γραφονται και δεν γραφτηκαν ποτέ από τους 'επαγγελματιες' αρδ της ΑΕΚ, είναι ότι ο Μανόλοπέρσι έμαθε στην ομάδα να γαμάει τον αντίπαλο και όχι να τον χαιδευει και να αγκαλιάζεται μαζί του. Ισως σε καποιους λοίπουβ οι αγκαλιές στον Μανιάτη και τα όλοι φιλαρακια είμαστε.

Μπράβο του τον Μαρίνο που περασε Σέλτικ και Βιντεοτον, στον δρόμο των πρωταθλητων που μας τοποθέτησε ο Μανολο. Η ΑΕΚ του Μανολο δεν τα καταφερε με τσσκα, γιατι πρεπει να προσπαθήσει καποιος να ρίξει τον Χιμενεθ στα ματια των Αεκτζήδων μανιωδώς δεν καταλαβαίνω. Ακόμα και υπερβολες να πιστευουμε υπέρ του, ακόμα και μυθικές διαστασεις να πήρε το επιτευγμα της περσινης σεζόν, για ποιο πουστη λόγο πρέπει να περάσουμε σε τόσο δραστικά μέτρα αποΧιμενεθοποίησης, λες και είμαστε το 29ο συνεδριο του ΚΚΣΕ ξερω γω.

 

Μαλακία έίναι και αυτό και αν στην πρώτη στραβή φέτος, που ελπιζω να αργήσει, αρχισουν οι Μανολικοι να λενε τι αχρηστος που είναι κτλ

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Κλωναριδης πιστολιαζει μπαγερν με γκολ φωτοβολιδα,τον γεναρη τον πουλαει ο τιγρης 20 μυρια,παντελονιασμα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παραδεξου οτι παρα τη (μη) βοηθεια στις μεταγραφες, ....

 

Έλα, κόφτε !

Κάντε δεξιά, πρώτη στο κιβώτιο και χειρόφρενο.

Πιπίλα, πιπίλα έλιωσε η καραμέλα.

Δώστε κρέντιτ στο αφεντικό που μπουκώνει στόματα από νωρίς.

"Βλέπει" μπάλα στο χιλιόμετρο έστω και με το σοφιστικέ γυαλάκι της πρεσβυωπίας.

Τιγράν "έδωσε" στον "Μέδουσα" πλήρες και γεμάτο ρόστερ.

Τελεία.

Μαγκεύει ο "Μέδουσας" και έχει λυμένα χέρια με ροτέΣΙα και ευχέρειες που ήταν "όνειρο θερινής νυχτός" για τον ΜΜΜ (Μέγα Μάγο Μανόλο) -για να 'ρθούμε και στα της "σύγκρισης"-.

Που ακούστηκε να παίζεις Σαββάτο χωρίς Οικονόμου, Χουλτ, Γκάλο, Γαλανόπουλο, Γιακουμάκη, Αλμπάνη και Κλωναρίδη αλλαγή για ξεμούδιασμα για να τους έχεις ξεκούραστους για το ματς στην "πόλη με τις βιτρίνες" μεσοβδόμαδα ?

Δύο ισάξιες ενδεκάδες έχει στα χέρια του ο "Μέδουσας".

Αναμένωμε ΤΙΤΛΟΥΣ και ΠΟΡΕΙΑΣ Οβροπαϊκάς.

Παύλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Πόνσε πολύ καλός. Παίκτης περιοχής ρε παιδί μου.

Ο Λαμπρόπουλος έκανε μερικές ζεμπεκιές, που δεν είναι πολύ ενθαρρυντικό μιας και ο Πανιώνιος είναι για να πέσει και η επιθετική του απειλή ήταν μηδέν.

Άλεφ, δεν.

Ο Πέτρος εξαιρετικός, θύμισε τα παιχνίδια που έκανε πέρυσι μέχρι να τραυματιστεί στον ίδιο ρόλο κιόλας.

Ο Κλωναρίδης φαίνεται να είναι παίκτης που πρέπει να παίζει κεντρικά. Για αυτά τα παιχνίδια είναι ok, για παραπάνω η γνώμη μου είναι ότι δεν μπορείς να τον εμπιστευτείς.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο Αλεφ συνεχίζει να μου αρέσει ως προς το επιθετικό του κομμάτι πάντως. Δεν ξέρω γιατί οι περισσότεροι είναι τόσο αρνητικοί απέναντι του αλλά τουλάχιστον μπορεί να σουτάρει δυνατότερα από γκόμενα και αυτό στην ΑΕΚ είναι ατού

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Αλεφ εχει στοιχεια, αλλα ειναι αγουρος τακτικα και γενικα παιζει ποδοσφαιρο αλανας. Θελει δουλεια αλλα δεν ειναι για πεταμα, μπορει να βοηθησει, εστω σε ροτεησον προς το παρον.

 

Ο Γαλανοπουλος ειναι καπως πιο ετοιμος τακτικα παντως, αν και αρκετα διαφορετικος ως παικτης και ισως με οχι το ιδιο ποτενσιαλ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το σουτ, όπως έχω ξαναπεί, έξω από την περιοχή είτε σουτάρει ο Άλεφ, είτε ο Σιμόες, είτε ο Κρ Ρονάλντο, η πιθανότητα να γίνει γκολ δεν είναι ούτε 2%.

Το προσόν του παίκτη υποτίθεται είναι το ύψος, η δύναμη κτλ αλλά αυτά τα στοιχεία τα έχει όσο ο Αιντάρεβιτς και ο Μοράν ξερωγω που είναι επίσης ψηλά παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×