Jump to content

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Μεγαλος ποθος και ευρημα του ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΑ λεει ειναι ο Ντιενγκ απο το Μαλι που παιζει στην Αλγερια και που η ομαδα του ζηταει 1εκ να τον παραχωρησει χαχαχαχαχαχα ρε τον Μπαρμπαλια ξυπνησε και θελει ξαφνικα να βγαλει 955.000 στο παντελονι.....χαχαχαχαχαχα κωμικοτραγικες καταστασεις. Ακου 1εκ χαχαχαχαχααχαχα κλαιω

DSC_0766--3-.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 εκ. σε τι νομισμα εννοουν; Για παικτη που το FM κοστολογει 50 χιλιαρικα;

Πού νομιζουν οτι απευθυνονται ολοι αυτοι;

 

Link to comment
Share on other sites

Ανανεώσεις το 2020 δεν έχει. Καμία αν θυμάμαι καλά. Μπαίνεις Αγιασοφιά με το φετινό προγραμματισμό σου. Φτιάξε τον σωστά για να μπεις με το δεξί.

Δεν είναι δυνατόν να έχεις προγραμματισμένο το 2021 (καρατσεκαρισμενο) και στο 2019 να ψάχνεις ταυτότητα.

Like στον magician

Link to comment
Share on other sites

Στείλτε κάποιος λινκ το μήνυμα του Μάγου στον Μελ. Όπως είναι.

Το μόνο που θα άλλαζα θα ήταν ο Λόπεζ στα αριστερά που θεωρώ ότι είναι ιδανική λύση για μπακ χαφ εξτρέμ και ο Μπακάκης που είναι πολύ μέτριος. Γέρνει πίσω η ομάδα στα αριστερά.

Κατά τα άλλα θα το τύπωνα και θα το έδινα ο ίδιος στον Μελ μήπως και βάλουμε τα πράγματα σε μια σειρά.

Τώρα που το σκέφτομαι βέβαια θα πρότεινα και την αντικατάσταση του Νίκου του Λύμπε και την εκ νέου ενεργοποίηση του ψηλού Σουηδού.

Απλά πράγματα είναι όλα. Απορώ κάπου που έχει πνιγεί σε μια κουταλιά νερό με τόση εμπειρία στον χώρο.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο Μάνταλος θα μπορούσε να κάνει παπάδες ως κεντρικός χαφ αν άκουγε ο βλάκας τον Πογιέτ.

Κρίμα. Κατέστρεψε την καριέρα του με το μυαλό του και τα puta madre του.

Μιλάμε για αυτοκαταστροφική συμπεριφορά. 

Αδικαιολόγητος Πέτρος Μάνταλος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ μας πάντως στόπερ, χαφ, δύο ακραίοι και επιθετικός είναι ΜΙΣΗ ομάδα βασικοί.

+ ο προπονητής, μιλάμε για τελείως αποτυχημένο φετινό πλάνο.

Ας μείνει τουλάχιστον ο Σιμόες να πηγαίνουμε το καλοκαίρι για τέσσερις ΜΟΝΟ.

Προσωπικά θα άλλαζα Μάνταλο με Μπακασέτα εύκολα για αναπληρωματικό του Λιβάγια πάντως.

Link to comment
Share on other sites

 "Αυτή θα είναι η μόνη δήλωσή μου για την αποχώρησή μου από τον Ερυθρό Αστέρα. Νιώθω την υποχρέωση να το γράψω αυτός σε εσάς, αλλά και στον εαυτό μου. Όλες αυτές τις ημέρες υπήρχαν πολλά πράγματα, τα συναισθήματα ήταν ανάμικτα, αλλά το μοναδικό πράγμα που θα ήθελα να ξεκαθαρίσω, ενώπιον και του Θεού, είναι ότι όλοι σας ήσασταν ο οδηγός μου στο διάστημα που αγωνίστηκα στην ομάδα! Πολλοί με κατηγορείτε που αποχωρώ, όπως με κριτικάρατε και τότε που ήρθα στην ομάδα, αλλά φεύγω με καθαρή τη συνείδησή μου.

Η επιστροφή μου στο πρωτάθλημα της Σερβίας δεν ήταν πισωγύρισμα για μένα, αλλά ήταν για τον Ερυθρό Αστέρα, οπότε αυτό τα λέει όλα. Από μικρός ονειρευόμουν να αγωνιστώ στην ομάδα και αυτό μπορεί να μην έγινε από την αρχή της καριέρας μου, αλλά όλα γίνονται για κάποιον λόγο και είμαι ευγνώμων στον Θεό που ήμουν μέλος αυτής της χρυσής γενιάς. Νομίζω ότι από την στιγμή που ήρθα, η ομάδα έκανε μία εξαιρετική σεζόν και επιβραβεύτηκε με υπερηφάνεια. Η κατάκτηση του πρωταθλήματος ήταν ένα όνειρό μου που έγινε πραγματικότητα! Υπήρχε σοβαρή πρόταση από το καλοκαίρι!

Επίσης, υπήρχαν και εκείνοι που περίμεναν να λήξει το παιχνίδι με την Σάλτσμπουργκ, μήπως και αλλάξω γνώμη! Αλλά, τότε δεν το επέλεξα αυτό, γιατί δεν ήθελα να φύγω και να αφήσω τον Ερυθρό Αστέρα, τους προπονητές κα τους συμπαίκτες μου… Δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος. Οι προτάσεις με περίμεναν και εγώ δεν τις ήθελα, καθώς το είχα υποσχεθεί σε εσάς, αλλά πιστεύω και ευχαριστώ τον Θεό, γιατί επιβραβεύτηκα! Αυτές, ήταν οι πιο όμορφες στιγμές της καριέρας μου και την ίδια στιγμή οι μεγαλύτερες επιτυχίες μέχρι σήμερα.

Τώρα, ο λόγος που αποχωρώ δεν θα πρέπει να αφορά κάποιον. Το θέμα δεν ήταν τα χρήματα, αλλά η αξιοπρέπεια… Φυσικά, εκείνοι που πρέπει το ξέρουν, αλλά το πιο σημαντικό είναι θέλω για άλλη μία φορά να ευχαριστήσω τους συμπαίκτες μου για την στήριξή τους, την ενότητα που μου πρόσφεραν και αυτό είναι το πιο όμορφο συναίσθημα, γι’ αυτό είμαστε οικογένεια!

Ευχαριστώ τον σύλλογο για όλα, καθώς έγινα καλύτερος άνθρωπος. Ευχαριστώ τον Ερυθρό Αστέρα! Ευχαριστώ τους οπαδούς, είστε οι καλύτεροι του κόσμου και θα μου λείψετε πολύ. Η καρδιά μου είναι ερυθρόλευκη για πάντα και ελπίζω να σας δω ξανά!».

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, The Magician said:

Επιθετικος: 1. μεταγραφη 2. Γιακουμης ή καποιος σαν το Γιακουμη με καλυτερο ποτενσιαλ

 

 

Χωρις να μαι κακοπροαιρετος, ο γιακουμης ειναι επιθετικος ή διακοσμητικος;;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Χωρις να μαι κακοπροαιρετος, ο γιακουμης ειναι επιθετικος ή διακοσμητικος;;

Αν δεν μείνει ο Πονσε τότε 2 σέντερ φορ. Ο Γιακουμης πήρε ευκαιρίες, δεν έδειξε ότι μπορεί να είναι λύση που θα στηριχτούμε όταν θα χρειαστεί να είναι βασικος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Υπαρχει περιπτωση να δωσουμε 6εκ για Πονσε? Και να ειχαμε να τα δωσουμε σε αυτον θα τα διναμε? Ολο το μπατζετ της χρονιας?

Link to comment
Share on other sites

Πονσε και Μπογε εχουν φυγει. Δεν εχεις τα λεφτα να τους κρατησεις, δεν θα τα ειχες ποτέ παρα τις αρλουμπες που διαβαζαμε το καλοκαιρι, αλλα και να τα ειχες δεν τα αξιζουν.

Επισης ο Γιακουμακης δεν αξιζει ουτε για να παιζει στα οικογενειακα διπλα. 

 

 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ASYLO said:

 "Η καρδιά μου είναι ερυθρόλευκη για πάντα και ελπίζω να σας δω ξανά!».

 

πρασινη καρδια στο παγκο, ερυθρολευκη στα χαφ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, aris2168 said:

πρασινη καρδια στο παγκο, ερυθρολευκη στα χαφ

Αυτόν τον φαντάζομαι μπροστά   στη γαυροθυρα να τραγουδάει "είσαι στο μυαλό.." μετά το ματς στο μπουρδέλο τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Ο αλμπάνης και ο γιαννιώτας δεν έχουν δείξει τίποτα μέχρι τώρα με ποιά αγωνιστική λογική θα μείνουν στην ομάδα; Δηλαδή αν σου στραβώσει ένα παιχνίδι τι θα βάλεις αλμπάνη ή γιαννιώτα για να σου πάρει το παιχνίδι;; Οι 4 μπροστά θα είναι ο λιβάγια+3 μεταγραφές(φορ+2εξτρέμ) που είναι οι βασικοί. Οι αλλαγές ποιές θα είναι;;Επίσης αν είμαστε στο ουέφα του χρόνου και θέλει ροτέισον η ομάδα μπροστά με κλωναρίδη γιακουμάκη αλμπάνη γιαννιώτα τον πανιώνιο δεν τον παίρνεις+ ότι έχουμε υποθέσει ότι οι 3 μεταγραφές μπροστά θα σου έχουν βγεί και οι 3 + τυχόν τραυματισμοί + κόκκινες. Ο γιαννιώτας έχει μια ταχύτητα αλλά είναι καθυστερημένος τελείως τι περιμένουμε δηλαδή να αλλάξει και τον κρατάμε;;Για εμένα η ομάδα θέλει και δεξί μπάκ πρώτο και όχι δεύτερο όπως αριστερά πίσω απο το χούλτ. Ο μπακάκης είναι σε τεχνική κατάρτιση πολύ πίσω και χάνεις πολύ απο εκεί μέχρι και ο βάζελος πλέον έχει καλύτερο δεξί μπάκ . Στόπερ θέλει να φέρεις πίσω τον βράνιες. Ο μοράν πρέπει να φύγει,ο γαλανόπουλος ο μάνταλος και ο μπάρκας πρέπει να πουληθούν.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Αυτοι ειναι οι παιχτες του λαμπρου μελλοντος με υπεργολαβο μπαστακα. Γηπεδα πουλμαν χωραφια γραφεια προπονητικα και αθλητες Γ Εθνικης.

Αποκρουστικη κατασταση. Μου θυμιζει κατι γυφτους που ζουνε σε παλατια στο Μενιδι και τρωνε απο τα σκουπιδια οχι γιατι δεν εχουν λεφτα αλλα γιατι δεν μπορουν να αποβαλουν απο μεσα τους την γυφτια...

 

Αυτον τον Φαγιε πως δεν τον φερνουν πισω? Μια χαρα ταιριαζει στο προφιλ της ομαδας....

 

Link to comment
Share on other sites

Συνφορουμιτη Flint επειδή συμφωνώ σε όλα όσα λες, θα ήθελα να βρεθούμε μια φορά να σε γνωρίσω φίλε μου. Και θα πρότεινα να βρεθούμε στο γήπεδο, κοντά στην αγαπημένη μας ΑΕΚ.

Επειδή έχω τη δυνατότητα 1 φορά το μήνα να παίρνω άδεια εξόδου, θα ήθελα 2-3 αγωνιστικές πριν, να το ξέρω να κανονίσω.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Flint21 said:

Αυτοι ειναι οι παιχτες του λαμπρου μελλοντος με υπεργολαβο μπαστακα. Γηπεδα πουλμαν χωραφια γραφεια προπονητικα και αθλητες Γ Εθνικης.

Αποκρουστικη κατασταση. Μου θυμιζει κατι γυφτους που ζουνε σε παλατια στο Μενιδι και τρωνε απο τα σκουπιδια οχι γιατι δεν εχουν λεφτα αλλα γιατι δεν μπορουν να αποβαλουν απο μεσα τους την γυφτια...

 

Αυτον τον Φαγιε πως δεν τον φερνουν πισω? Μια χαρα ταιριαζει στο προφιλ της ομαδας....

 

Ελα παραδεξου το οτι χαλαστηκες με το Σερβο. Μην ντρεπεσαι

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, Greco21 said:

Ελα παραδεξου το οτι χαλαστηκες με το Σερβο. Μην ντρεπεσαι

Χαλαστηκα που διελυσε την ομαδα το ειδωλο σου χαλαστηκα που εδιωξε σιμοες χαλαστηκα που δεν εφερε παιχτες οταν επρεπε και ειμαι 14 βαθμους πισω απο τον γυφτο και εχασα απο ατρομητους και βδελλες χαλαστηκα που βουτηξε τα εσοδα της ομαδας για να καλυψει τις δικες του υποσχεσεις και να διασφαλισει την τσεπη του χαλαστηκα που εδιωξε τον χιμενεθ χαλαστηκα που εφερε τον Μαρινο.

Με τον σερβο των 200 χιλιαδων εσυ φανταζομαι ακομα πινεις και πανηγυριζεις ε?  Για τα υπολοιπα που χαλαστηκα εγω ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ εσυ εισαι οκ? Να μας ζησει ο Προεδρας?

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
19 minutes ago, ASYLO said:

Συνφορουμιτη Flint επειδή συμφωνώ σε όλα όσα λες, θα ήθελα να βρεθούμε μια φορά να σε γνωρίσω φίλε μου. Και θα πρότεινα να βρεθούμε στο γήπεδο, κοντά στην αγαπημένη μας ΑΕΚ.

Επειδή έχω τη δυνατότητα 1 φορά το μήνα να παίρνω άδεια εξόδου, θα ήθελα 2-3 αγωνιστικές πριν, να το ξέρω να κανονίσω.

Ευχαριστώ.

Οσο υπαρχει ο Λεμουριος υπεργολαβος και τρωει τα λεφτα της ομαδας εγω δεν δινω ουτε ευρω ουτε παταω γηπεδο. Αυτο για την προσκληση σε αγωνα της ομαδας. Γενικα αν θες να με γνωρισεις δεν υπαρχει προβλημα στειλε μου το τηλεφωνο σου να σε παρω τηλεφωνο να κανονισουμε. Ερχομαι και εκει που νοσηλευεσαι παντως δεν εχω προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
5 minutes ago, Greco21 said:

Ουτε ο Καραπαππας δεν τα γραφει τοσο γλαφυρα

Ε οπως τα γραφει ο Δηματος και ο καθε υπαλληλος εμισθος εγω δεν τα γραφω τι να κανουμε...!

Με κατηγορεις οτι ειμαι γαυρος για να το καταλαβω?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×