Jump to content

sexy βαζέλα - A.E.K. (9η αγ.): 03/11, 19:00, ΕΡΤ1


SpiRos
 Share

mvp-κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

38 members have voted

  1. 1. Μ.V.P.

    • Μπάρκας
      4
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      21
    • Τσιγκρίνσκι
      5
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μπογέ
      5
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      3
    • Πόνσε
      0
    • Γκάλο
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Άλεφ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Ουζουνίδη

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      35
    • Φυσιολογικό
      0
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      1
    • Σιμόες
      0
    • Γαλανόπουλος
      3
    • Μπογέ
      0
    • Μάνταλος
      33
    • Λιβάγια
      1
    • Πόνσε
      0
    • Γκάλο
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Άλεφ
      0


Recommended Posts

Μένει μέχρι να φύγει το καλοκαίρι που θα φέρουμε Σαμπανάτζοβιτς.

ο 7χρονος γιος μου δειχνει πιο δυνατος απο αυτον

 

τεχνικα παντως σε ενα βιντεο μου αρεσε πολυ ο τροπος που παιρνει την μπαλα απο τον αντιπαλο

Link to comment
Share on other sites

Καλός πρέπει να είναι.

Θα τον αναλάβει ο Μαρίνος και θα μείνει κανά 6μηνο εκτός σαν τον Αλμπάνη ή θα έχει δίπλα τον μπαλαδόρο Γαλανόπουλο να διδαχθεί.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω πως η περσινή ομάδα αν έμενε όπως ήταν +Boye και Radoja (βάζω Calleri αντί Araujo) με Manolo φέτος θα πάλευε να περάσει στους 16 του CL.

Εμείς πήγαμε να κάνουμε εξυπνάδες με Κλαρίνους.

Δεν πειράζει, ας πάει να πουλήσει τώρα 15εκ τον Μπαρκα, 10 τον Γαλανόπουλο και 10 τον Livaja ο Εθνάρχης..

Που τους έκανε όλους το προπονητικό πουλέν του παλαίμαχους.

Είπαμε το φτηνό είναι πάντα πιο ακριβό.

μαλακας ειναι? να χρεωσει το κλαμπ δανειο 3 μυρια για το γηπεδο?? και να καθυστερησει 21 λεπτα να βαλει πωλητηριο?

 

α πα πα...

Link to comment
Share on other sites

6 μυρια εσοδα τον χρονο θα εχει το γηπεδο (ο ιδιος τα ειπε) και δεν εδωσε τα μισα για να κανεις repeat και του χρονου να πας με μεγαλυτερες πιθανοτητες απο φετος για να ξαναμπεις ομιλους και να ΞΑΝΑΤΣΕΠΩΣΕΙΣ μια 25αρα...

 

μιλαμε για εγκλημα κατα της ΑΕΚ το φετινο...

Link to comment
Share on other sites

Κατι μεταξυ αμπαλοσυνης, ανικανοτητας να διοικησει την ΠΑΕ και αγχους να βρει λεφτα να τελειωσει το γηπεδο.

 

Μπηκαν ολα αυτα στο μιξερ και σε εκανε (παλι) της πλακας, οπως ησουν πριν τον Γεναρη του 2017.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Όσες ομάδες έφτιαξαν γήπεδο τώρα την τελευταία 15ετία ήταν στα πάνω τους (βλ. Ατλέτικο, Άρσεναλ, Γιουβέντους, Μπάγερν, Τότεναμ κτλ). Η ΑΕΚ θα είναι η μόνη ομάδα παγκοσμίως που θα είναι στα κάτω της (πιστεύω τα χειρότερα δεν έχουν έρθει ακόμα).

Το φετινό, όπου ο φίλαθλος φοβήθηκε να φέρει ένα κανονικό χαφ έστω (δηλαδή πες 2m για ένα χρόνο το κόστος το πολύ) ένα κανονικό δεξί εξτρέμ (πες άλλα 2m) κι έναν κανονικό αντι-βράνιες (πες άλλο 1m), δηλαδή σύνολο 5 από τα 25+ που θα πάρεις αποτελεί έγκλημα κατά της ιστορίας της ΑΕΚ. Δηλαδή με 2 παίκτες κανονικούς κι όχι άσχημους, θα είχες πάρει έστω το τρίποντο με Benfica (+3m) ακόμα και με Μαρίνο προπονητή. Άντε να φτιάξει το γήπεδο να τελειώνουμε.

Περιμένω να δω τον αρχηγό μας την Τετάρτη με Μπακάκη στην ίδια πλευρά για να μου θυμίσει λίγο Figo - Salgado το όλο πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Black Diamond δεν του είπε κανείς να φέρει παίχτες των 2m/χρόνο.

Τρεις παίχτες των 800k/σεζόν αρκούσαν.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Ναι εννοώ κόστος με εφορίες, σπίτια, λεφτά στις ομάδες κτλ. Έχουμε γίνει οικονομικοί με αυτούς που μπλέξαμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×