Jump to content

Recommended Posts

Πιστεύω ότι 2 καλές μεταγραφές θα τις κάνει..Το θέμα είναι αν θα πάρουν και ρολίστες, όπως λες, που είναι πολύ σημαντικοί για κάθε ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Ας μπουν στο ροτεισιον και δυο πιτσιρικαδες, δεν κανει κακο.

 

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ο 1 απο τους 2 για τον οποιο εχει γινει προταση, δεν νομιζω οτι ειναι παικτης διαφορας, αλλα πες θα δειξει. Ας πουμε οτι παρουν και καλο φορ (λεμε τωρα).

Ας πουμε οτι ειμαστε τυχεροι και βοηθησουν πολυ και ο Ζεραλντες και ο ο Σιμαο.

Θετικες υποθεσεις ολα τα παραπανω.

Εχεις κι αλλα θεματα. Ειναι δυνατον να την βγαζεις με τους 4 συγκεκριμενους στοπερ και 4ο τον Σβαρνα? Ειναι δυνατον να λενε οτι αν φυγει ο Μπαρκας θα παιζει ο αναπληρωματικος του? Ειναι δεξιος μπακ βιογραφικου αυτος που πηρες?

Δεν ξερω. Οσο και να τα τεντωνω δεν μου βγαινουν παντως εμενα.

 

Link to comment
Share on other sites

- θέλουμε ένα στόπερ ακόμα - νέο και εξελίξιμο

- θέλουμε ένα χαφ

- θέλουμε και ένα φόρ διαφοράς

- θέλουμε ένα εξτρέμ διαφοράς

3/4 θα πάμε και βλεπουμε

Αν φύγει ο μπάρκας, Αθανασιάδης βασικός

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Αυτο δεν ειναι ροστερ προετοιμασιας ...αυτο ειναι αποστολη 18αδας...να δουμε ποσοι θα γυρισουν απο Κιελτσε. 15? Μου αρεσει που λεγαμε μηπως δεν θελει και τον Ντελεκιτς χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικά είναι αδύνατο να σου βγουν όλες οι μεταγραφές. Το θέμα είναι να σου βγει κάποιος πάικτης που την περσινή χρονιά δεν τράβηξε, όπως πρόπερσι πχ ο Λάζαρος, και να σου βγουν ο Ζεράλδες και το φορ που θα πάρεις. Θα δείξει, στο τέρμα πάντως δε θεωρώ ότι θα έχουμε θέμα και χωρίς το Μπάρκα. Το δεξί μπακ δεν έχει κάποιο σπουδαίο βιογραφικό, αλλά μήπως είχε ο Λοπες? Λαχείο είναι, αν σου βγει οκ, αν όχι δεν έχασες κάτι, τσάμπα τον πήρες και θα τρως Μπακάκη στη μάπα πάλι...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, tarasfw said:

Toν φάγανε τον Αλμπάνη εδω μέσα....σε ενα αλλο τοπικ ελεγαν πριν λιγες ώρες οτι θα τραυματιστεί.....πάει αυτός πάντως. Σε εμάς δε θα παίξει ποτέ.

Πέστα με τους γκαντεμήδες εδώ μέσα να πούμε.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Ας μπουν στο ροτεισιον και δυο πιτσιρικαδες, δεν κανει κακο.

 

Σαφώς, φτάνει και αξίζουν και να είναι έτοιμοι . Φαντάζομαι θα φανεί απο προετοιμασία . Έχω μια ελπίδα να βγούν 2 απο τους 4 μικρούς και ειδικά για το σταμούλη ( όχι πώς τον έχω δεί πολλή απλά σαν ένστικτο) αν και έχει στα δεξιά της άμυνας δύο μπροστά του. 

Link to comment
Share on other sites

βλέποντας αυτή τη φωτο σκεφτηκα ότι καποιος δεν πηγε για μπανακια μυκονο της διακοπες και δουλεψε ατομικα για να αποδειξει ότι αξιζει να είναι στο ροστερ της ΑΕΚΑΡΑΣ προσωπικα εμενα με χαροποιει αυτό και μακαρι να βγει ο μικρος, θα ηθελα λιγο νέο αιμα στο κεντρο.. είναι εμφανες ότι σε σχεση με τα βιντεο που βλέπαμε όταν εκλεισε, εχει δουλεψει σωματικα.. 

 

sabajr.jpgμαυρισμα εργατη στο χερι.. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ως δανεικός θα παραχωρηθεί από την ΑΕΚ ο Ούρος Τσόσιτς κι από τη στιγμή που έχει γίνει αυτό γνωστό, πολλές ομάδες δείχνουν ενδιαφέρον για τον δανεισμό του. Μία εξ αυτών η Λαμία, σύμφωνα με τη Live. Τελικες αποφάσεις βέβαια εννοείται θα πάρει η ΑΕΚ μαζί με τον παίκτη. 

Link to comment
Share on other sites

Καλές χρυσές και άγιες οι 2 πανωραφάτες μεταγραφές (αν γίνουν) αλλά χωρίς βάθος στον πάγκο δεν πας πουθενά. Με 2,5 στόπερ (λόγω τραυματισμών Τσίγκρι), 4 παίχτες στα χαφ (μακάρι να βοηθήσουν Σαμπα και Μπότος αλλά δεν μπορείς να στηρίζεσαι εκεί), με 1 εξτρέμ καλό (τρεις παλεύουν γύρω απο τη μετριότητα και κρατώ επιφυλάξεις μόνο για Αλμπάνη που μου βγάζει κάτι) και με 2 φορ, δεν πας πουθενά δυστυχώς.

Το πρωτάθλημα είναι μαραθώνιος και στο δίνει ΚΑΙ ο πάγκος. Η ομάδα μετά τις 2 αυτές μεταγραφές θέλει και αλλο στοπερ και εναν αναπληρωματικό επιθετικό μίνιμουμ. Μπορείς να φέρεις 2 παίχτες μεγαλύτερης ηλικίας 31-32, ελεύθερους και να τους δώσεις λογικά συμβόλαια. Δεν μπορώ να καταλάβω την επιμονή στο "μικρό" ρόστερ, για μένα δεν έχει λογική

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω βρισκω ακατανοητη επιλογη το μικρο ροστερ, ποσο μαλλον που το δικο μας ροστερ βγαζει πολλους τραυματισμους και θα εχουμε και παραπανω αγωνες.

Link to comment
Share on other sites

και το πουλέμ μου ο Σταμούλης δείχνει πιο ποδοσφαιριστής απο το Μπακάκη .

Link to comment
Share on other sites

Δωμάτια

Μπάρκας-Γαλανόπουλος   Δωμάτιο ποιο θα πουληθεί πρώτος με απευθείας γραμμή στους μάνατζερς
Μάνταλος-Σβάρνας  Δωμάτιο ποιος θα είναι κοντά στο <<χαιδεμένο>> για να κερδίσει αγωνιστικά λεπτά ( Πιθανών και δωματιο αγαπημένων μελ)
Τσιντώτας-Μπακάκης  Δωμάτιο χαβαλέ και οργάνωση πειραγματων
Λιβάια-Κρστιτσιτς  Γιουκοσλάβικο δωμάτιο παλιών και υπερβαρων λόγο διακοπών
Τσιγκρίνσκι-Κλωναρίδης  Δωμάτιο Χριστιανοσίνης γεμάτο με εικόνες του Χριστού ( βοήθεια μας )
Σιμόες-Λόπες  Πορτογαλικό δωμάτιο όχι αγαπημένων καρντόσο
Μπότος-Σταμούλης  Δωμάτιο Wannaby first team 
Ντέλετιτς-Σαμπανάτζοβιτς   Γιουκοσλάβικο δωμάτιο νέων
Χουλτ-Οικονόμου  Δωμάτιο κοτσίδα με extra σεσουάρ και υλικά κομμωτηρίου
Γιακουμάκης-Σαρδέλης  Δωμάτιο ποιος θα φύγει δανεικός πρώτος
Ζεράλντες-Σιμάο Πορτογαλικό δωμάτιο αγαπημένων καρντόσο με πόρτα στο δωμάτιο καρντόσο
Παουλίνιο-Αθανασιάδης Δωμάτιο δεν ταιριάζαν πουθενά αλλού ξέπεσαν μαζί
Βράνιες  Δωματιάκι R ( δεν έχει χώρο για άλλον γιατί γέμισε η ντουλάπα με μπλούζες απο τα club ) 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Καλές χρυσές και άγιες οι 2 πανωραφάτες μεταγραφές (αν γίνουν) αλλά χωρίς βάθος στον πάγκο δεν πας πουθενά. Με 2,5 στόπερ (λόγω τραυματισμών Τσίγκρι), 4 παίχτες στα χαφ (μακάρι να βοηθήσουν Σαμπα και Μπότος αλλά δεν μπορείς να στηρίζεσαι εκεί), με 1 εξτρέμ καλό (τρεις παλεύουν γύρω απο τη μετριότητα και κρατώ επιφυλάξεις μόνο για Αλμπάνη που μου βγάζει κάτι) και με 2 φορ, δεν πας πουθενά δυστυχώς.

Το πρωτάθλημα είναι μαραθώνιος και στο δίνει ΚΑΙ ο πάγκος. Η ομάδα μετά τις 2 αυτές μεταγραφές θέλει και αλλο στοπερ και εναν αναπληρωματικό επιθετικό μίνιμουμ. Μπορείς να φέρεις 2 παίχτες μεγαλύτερης ηλικίας 31-32, ελεύθερους και να τους δώσεις λογικά συμβόλαια. Δεν μπορώ να καταλάβω την επιμονή στο "μικρό" ρόστερ, για μένα δεν έχει λογική

Στο τέλος που θα παίζεις Τετάρτη-Κυριακή με ομάδες 1-6, δηλαδή δυνατά ματς, θα φανεί το πρόβλημα του μικρού ρόστερ.

Για σέντερ μπακ δεν ακούγεται τίποτα, έχεις Βράνιες-Οικονόμου ως βασικούς και στα ματς που δεν μπορεί ο Τσιγκρίνσκι θα έχεις επόμενη λύση τον Σβάρνα. Δηλαδή ok.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:


Τσιγκρίνσκι-Κλωναρίδης  Δωμάτιο Χριστιανοσίνης γεμάτο με εικόνες του Χριστού ( βοήθεια μας )
 

Ο Κλωναρίδης είναι ο θρήσκος, ε?

Φαντασου να ξυπνήσει απότομα κανα βράδυ και να δει μπροστά του τον τζισους (ακόμα καλύτερα, ντυμένο φαντάρο)...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Epitaph21 said:

Στο τέλος που θα παίζεις Τετάρτη-Κυριακή με ομάδες 1-6, δηλαδή δυνατά ματς, θα φανεί το πρόβλημα του μικρού ρόστερ

Είμαι φαν του μικρού ρόστερ, αλλά αυτή είναι σωστή παρατήρηση. Στο δεύτερο μέρος του πρωταθλήματος θες έτοιμους παίχτες ανά πάσα στιγμή. 

Σβάρνας και σία πρέπει να υπολογίζονται κανονικά απ' ο,τι φαίνεται, με το υπάρχον υλικό θα πάρουν ευκαιρίες αβέρτα. Καλό ή κακό... θα δείξει. 

Link to comment
Share on other sites

O Kαρντόσο δεν ήθελε μεγάλο ρόστερ. Ίσως όμως δεν γνώριζε για τα πλει οφ και πάντως δεν νομίζω να ξέγραψε τους ομίλους του Europa League?.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, aris2168 said:

Ο Κλωναρίδης είναι ο θρήσκος, ε?

Φαντασου να ξυπνήσει απότομα κανα βράδυ και να δει μπροστά του τον τζισους (ακόμα καλύτερα, ντυμένο φαντάρο)...

Μπές στο ινστα https://www.instagram.com/vklonaridis/  και θα καταλάβεις ότι δεν είναι τυχαίο ότι θέλει το Χριστό κοντά του . 

Link to comment
Share on other sites

αν ερθει ο ολιβειρα με 1Εκ. συμβολαιο φανταζομαι ότι θα πρεπει να είναι αναντικατάστατος κατι που βαζει τον Μαρκο μια θεση πισω από τον επιθετικο και έναν εκ των Μανταλο-Ζεραλδες παγκο.. αν δεν παρουμε καλο εξτρεμ ισως να χωρανε ολοι 11αδα, αλλα πιστευω πως θα παρουμε εξτρεμ και γενικα ότι φετος θα χαλασουν καποιες καρδουλες πριμαντονων.. ειδομεν 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bluesman said:

O Kαρντόσο δεν ήθελε μεγάλο ρόστερ. Ίσως όμως δεν γνώριζε για τα πλει οφ και πάντως δεν νομίζω να ξέγραψε τους ομίλους του Europa League?.

 

 

Ε δε νομίζω να μην ήξερε για την διεξαγωγή του πρωταθλήματος. Να το κλείσουμε το μαγαζί τότε. :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαστε μόνο εμεις που ασχολούμαστε με τα μπούτια του μάρκο.

* Αδυνατισμένος εμφανίζεται ο Μάρκο Λιβάγια. Εμφανώς πιο “δουλεμένος” σε σχέση με πέρυσι τέτοιον καιρό, παρουσιάστηκε στο Κίελτσε. Ο Κροάτης δεν έκανε διακοπές, παρά μόλις ένα τετραήμερο, έμεινε στη βάση του στα νότια προάστια και δούλεψε πολύ σε ατομικό επίπεδο για να χάσει κιλά. (SPORTDAY)

περσι φώτο κολλάει η πορτοκαλί πάνω του

1939107.jpg?itok=rrfhVvBg

φετος με τη πράσινη

2161278.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στην πάνω γέρνει προς τα πίσω και πετάει κοιλιά μπροστά, στην άλλη είναι καμπουριασμένος και πάει η κοιλιά μέσα. Συμπέρασμα μΕδέν. :P 

Link to comment
Share on other sites

Ο Λιβαγια οταν σταματησει το ποδοσφαιρο θα φτασει 120 κιλα

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×