Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

Ο αθεόφοβος ο ? επ έχει ξεθάψει το WM και μοιράζει τεσσαροπεντάρες. ? αραδίπλα είναι η αλεπού ο Μου, ο μοναδικός που παραδοσιακά είναι ικανός να κοντράρει ? επ γιατί όλους τους άλλους τους έχει για πρωινό. Αν νομίζει κανείς ότι θα τους κοντράρουν αυτούς τους δύο ο Κλοπ και ο Κόντε με τους αρβιδισμούς τους και ο Αρσέν με τους Γαλανόπουλους που μαζεύει να χαρώ εγώ αισιοδοξία.

Link to comment
Share on other sites

τεσσαρο πενταρες αλλα την πρωτη αγωνιστικη στο 88 κερδισε την σαντερλαντ στην εδρα του

 

η πρεμιερ λιγκ δεν ειναι ουτε ισπανια ουτε γερμανια θα αρπαξει πουτσες η σιτυ με την αργη ομαδα που εχει που θα γελαει το παρδαλο

 

1ο φαβορι ειναι ο μουρινιο ευκολα κιολας χωρις σοβαρη πιεση στην ευρωπη θα ειναι 8-10 βαθμους μπροστα τα χριστουγεννα και μετα ο ζοσες δεν το χανει που να κωλοχτυπιουνται ολοι.

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Opoios eide to post match interview tou Wenger meta to paixnidi me thn Leicester katalave.

 

Proteraiothta mas na plhrononte oi 600 ergazomenoi ths Arsenal kathe mhna. Trela lefta den tha dosoume gia kanena. Les kai exoune oikonomiko provlhma

Link to comment
Share on other sites

θεουλης. μου θυμισε και Μελ οταν ελεγε για τους πολλους εργαζομενους της ? ΑΕ ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έπεσα σε στεγασμένο κλαμπ της Λίβερπουλ δίπλα από το γραφείο μου περίπου. Δεν έχω ιδέα ποιοι είστε Λίβερπουλ γιατί δεν διαβάζω το ηλίθιο τόπικ σας, αλλά θα σας μαχαιρώσω.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σκέψεις για την απόκτηση του Τζο Χαρτ κάνουν οι άνθρωποι της Λίβερπουλ καθώς κρίνουν ότι χρειάζονται ενίσχυση στη θέση του τερματοφύλακα.

Οι «κόκκινοι» είναι απογοητευμένοι με τον Σιμόν Μινιολέ που συνεχίζει και φέτος να είναι ασταθής, ενώ ο Λόρις Κάριους αποδείχθηκε άτυχος καθώς τραυματίστηκε στην προετοιμασία.

Έτσι, ο σύλλογος του Μέρσεϊσαϊντ σκέφτεται σοβαρά να κινηθεί για τον τερματοφύλακα της Μάντσεστερ Σίτι που βρίσκεται στην πόρτα της εξόδου.

Μάλιστα, και ο ίδιος ο ποδοσφαιριστής είναι θετικός για μία τέτοια προοπτική μιας και προτεραιότητά του είναι να παραμείνει στην Αγγλία και μάλιστα σε κάποια ανταγωνιστική ομάδα.

 

Εντάξει, μόνο ψυχιατρικής φύσης είναι πλέον η περίπτωση του μεταγραφικού σχεδιασμού και πλάνου της Λίβερπουλ. 

Edited by MITSAKLAS
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΡΙΣΤΕΡΟ Μ? ΑΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ

 

 

Ε? ΙΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

 

ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

 

 

ρε μλκ ΓΕΡΜΑΝΕ παρακρουση εχεις παθει

Link to comment
Share on other sites

Δε λέω ότι δε θες τέρμα, θες και παραθές, αλλά τον Χαρτ ρε σεις; 

Τον Άγγλο Χαλκιά; Έλεος. 

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη περιπτωση

Δεν εχω καταλαβει ακομα που εισαι πιο αμπαλος. Στις γυναικες ή στο ποδοσφαιρο;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καταλαβει ακομα που εισαι πιο αμπαλος. Στις γυναικες ή στο ποδοσφαιρο;

 

πειτε, πειτε. τα μαζευω και θα σας γλεντησω 

Link to comment
Share on other sites

οχι οτι θα φταιει η αμυνα που θα τα τρωμε, βρηκαμε φταιχτη την τερματαρα τον Χαρτ.

ρε ουρτ!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×