Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

46 minutes ago, Bukowski said:

Σαλαχ=Μανταλος της Λιβερπουλ πλεον. 

Αποψη μου.

Έλα τι έγινε 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Hades said:

Έλα τι έγινε 

Με μικρες ομαδες και ο Μανταλος οταν ανοιξει το σκορ νωρις καποιος αλλος, κανει καλα ματς οπως σημερα.

Αποψη μου φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Χάσαμε και τους λαλίστατους άλλες χρονιές οπαδούς της Referee φέτος από το topic.

Δεν πειράζει παιδιά, τα ξαναλέμε σε 25 χρόνια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bukowski said:

Χάσαμε και τους λαλίστατους άλλες χρονιές οπαδούς της Referee φέτος από το topic.

Δεν πειράζει παιδιά, τα ξαναλέμε σε 25 χρόνια.

ΠΑΡΤΑ @felman

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ανησυχουσα παντως αν ημουν 5ος στη βαθμολογια και πιο κοντα στις θεσεις που οδηγουν στον υποβιβασμο παρα στην κορυφη.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kostas21 said:

Λιβερπουλ Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ Ιορδανης Χεντερσον

Μπέσα τώρα..

Θα σηκώσει λες ο αρχηγός τα CL της Referee United? Δύο του απέμειναν...

GettyImages-1153097472.jpg?strip=all&w=9

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις η δεύτερη ομάδα του Μάντσεστερ , ανήκει στο big4 της Αγγλίας ? Ή είναι φτωχός συγγενής τύπου ΑΡΗ και διηγόντας τα να κλαις ???????

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SpiRos said:

Να τα μετράμε τα πρωταθλήματα όπως αγαπάνε τα παιδιά του Μάντσεστερ. :D 

Σαν τους Βουλγαρους κι αυτοι συμφωνα με τους οποιους η... ΑΕΧ εχει ενα Πρωταθλημα συνολικα και ενα Κυπελλο και ο ΠΑΟΚ δυο σερι νταμπλ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έγινε παρόμοια κουβέντα για τα χαφ της Λίβερπουλ πέρσι η πριν δύο χρόνια δε θυμάμαι ακριβώς.... Βλέπω ότι και μετά την κατάκτηση του τσ λ και μετά την περσινή πορεία που φτάσαμε 97 βαθμούς πόσους φτάσαμε και το χάσαμε και φέτος που πάμε τραίνο αήττητοι και παγκόσμιοι πρωταθλητές αμφισβητούνται. Γράφουμε τον βαιναλντουμ και τον φαμπινιο σαν να είναι οι κατιδης και πλιατσικας ξέρω γω. Αλλά δεν είναι αμπαλοσυνη όχι.. Πόνος είναι. Πονατε και θα πονατε για πολύ ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

Τι λέγανε οι φωστήρες; τα θυμάμαι και γελάω. Κλοππ ο λουζερ. Που έχει να χάσει εντός έδρας 3 χρόνια και φέτος κάνει χαβαλέ. Ζοζε ο μετρ της προπονητικής που τον τάραξε στη φάπα ο Γερμανός. Ουε και αλίμονο αν πάρει και φέτος το τσ λ. Να παρακαλάτε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς ίδιο dna με παοκ υπάρχει. Φοβερός εύστοχος παραλληλισμός. Πρόπερσι μας λέγατε γαυρους τώρα μπαοκ. Συνεχίστε να μας διασκεδάζετε!!! 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D changed the title to Premier League 🇬🇧

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×