Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, Kostas21 said:

Απο τις προσδοκίες μέχρι να πρωταγωνιστουν χιλιόμετρα μακρυα.

Σα να πάρει γουιναλντουμ η Μπαρτσα. Δλδ ξέρουμε από τώρα την κατάληξη. 

Από εκείνη την Ντόρντμουντ εν τέλει μόνο ο Λεβαντόφσκι και ο Γκούντογκαν όταν είναι καλά, έκαναν καριέρα. 

Για μένα ο Λέβα αδίκησε κιόλας τον εαυτό τους επιλέγοντας το θερμοκήπιο της Μπάγερν.

Τι να την κάνει την Μπάρτσα ο Τζίνι. 

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τον μπαπε, δεν τρελαίνομαι. αρκεί να μην σπάσει η τριάδα μπροστά. 

Πάρε τον ΚΟΥΛΙΜΠΑΛΥ από ναπολι να κάνει δίδυμο με τον ΒΕΡΤΖΙΛ και δε θα τρως γκολ ούτε με αίτηση 

Πάρε και ένα χαφ δυνατό και 1-2 ρολιστες και γειά σας 

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις ψάχνω την φωτο μιας Αγγλιδας οπαδού Liverpool Από τον τελικό του 2007 στην Αθήνα που φόραγε καπελο ΑΕΚ μήπως την έχει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Αφήστε τον μπαπε, δεν τρελαίνομαι. αρκεί να μην σπάσει η τριάδα μπροστά. 

Πάρε τον ΚΟΥΛΙΜΠΑΛΥ από ναπολι να κάνει δίδυμο με τον ΒΕΡΤΖΙΛ και δε θα τρως γκολ ούτε με αίτηση 

Πάρε και ένα χαφ δυνατό και 1-2 ρολιστες και γειά σας 

Και ο Κουλιμπαλί είναι στο στόχαστρο. 

Να θυμίσουμε εδώ ότι πέρσι το καλοκαίρι το ταμείο το άφησε άγγυχτο κι αμόλυντο ο γερμανός για μεταγραφές και τώρα έχει γκαστρωθεί. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

Ολοι τρεχαντηρια που ξςφουσκωσαν εγώ λέω. Μη με ρωτάς γιατί. 

Γι αυτό έλεγα χτες περιμένω του χρόνου γιατί αν κρίνω από Dortmund θα έχουμε δύο πολύ άσχημες χρονιες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Έχω Μαρινακη ζεραρντ κ πανιά γαυρο αδελφό ποίησης θ7 σου κάνουν? '?

Όχι θέλω εκείνη την ξανθιά με φανέλα LFC και καπελο ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Όχι θέλω εκείνη την ξανθιά με φανέλα LFC και καπελο ΑΕΚ

Έχει να σου στείλει πολλές με καπέλα ΑΕΚ από το θέατρο των ονείρων. ???

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

Ε και εσύ ψάχνεις βελόνα στα άχυρα. 

?

Είχε γίνει viral τότε ρε σεις παίζει να την είχα ποστάρει και εδώ μεσα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

Εγώ λέω ότι τελικά ο Πογκμπα μένει, καλύτερα πλέον μ Φερναντεζ, ο Μάρσαλ ρολαρει λίγο, κ λείπουν wing backs να δούμε ποιον σκατα θα φέρουν, έχουμε κολλήσει με λοπεζ κ μπακακη εεε σω κ μπισ.. 

Τον Σαντσο τον κλείσανε λέει. 

 

Θες προπονητή. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kostas21 said:

Τι λέει ρε παιδια ο παγκόσμιος πρωταθλητής Αγγλίας. Δε τρελαινεται για Μπαπε

Ρε βοηθά Θεέ να βγει η μέρα 

Δεν είναι άμεση προτεραιότητα. Για μένα καλύτερα να πάρεις κουλιμπαλι. Όσο είναι μπροστά τα cheat δεν υπάρχει θέμα γιατί να πάρεις μπαμπε; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Δεν είναι άμεση προτεραιότητα. Για μένα καλύτερα να πάρεις κουλιμπαλι. Όσο είναι μπροστά τα cheat δεν υπάρχει θέμα γιατί να πάρεις μπαμπε; 

Ρε μην τα λες αυτά. 

Όποιος πάρει τον Μπαμπέ, παίρνει κεφάλι για την επόμενη 10ετία. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Θες προπονητή. 

Εγώ επιμένω πως ο Ολε θα τους βγει και φέτος Καλά την πήγε την ομάδα ενώ ανέβασε και μικρούς. Μαλάκια θα κάνουν αν τον διώξουν, είναι ρίσκο που αξίζει να παρουν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εγώ επιμένω πως ο Ολε θα τους βγει και φέτος Καλά την πήγε την ομάδα ενώ ανέβασε και μικρούς. Μαλάκια θα κάνουν αν τον διώξουν, είναι ρίσκο που αξίζει να παρουν.

Μέχρι εκεί ο Όλε. 

Για την επιστροφή θες τοπ κλας ή κάποιον που έχει προδιαγραφές τοπ κλας όπως ο Νάγκελσμαν. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

Ρε είσαι χαζός μωρέ. 

Ο παίκτης είναι φαινόμενο

Χαζός δεν είμαι. Λες και έχουμε θέμα μπροστά και θα μας το λύσει ο μπαπες. Πίσω παίζεις με ματιπ και γκομεζ αλλά όχι θα πάρουμε μπαπε για να συμπληρώσει φιρμινο σαλαχ και Μανέ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Χαζός δεν είμαι. Λες και έχουμε θέμα μπροστά και θα μας το λύσει ο μπαπες. Πίσω παίζεις με ματιπ και γκομεζ αλλά όχι θα πάρουμε μπαπε για να συμπληρώσει φιρμινο σαλαχ και Μανέ 

Ρε φίλε δεν υπάρχει αυτό που λες. 

Μιλάμε για τον παίκτη που μπορεί να φτάσει επίπεδο ΚΡο και Μέσσι. 

Το μόνο που με χαλάει είναι ότι πάει για αντάλλαγμα ο Μανέ και όχι ο βλάκας ο Αιγύπτιος. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Μέχρι εκεί ο Όλε. 

Για την επιστροφή θες τοπ κλας ή κάποιον που έχει προδιαγραφές τοπ κλας όπως ο Νάγκελσμαν. 

Ο Ολε δεν ειναι.... Κωστενογλου. Πέραν του ό,τι τα χε πάει καλά στην Β' ομάδα της MU μετά στην Μολντε έφτιαξε καλή ομάδα και πήρε 3 τίτλους (2 Πρωταθληματα). Δηλαδή οι άλλοι ξέρω γω περιμένουν από τον Λαμπαρντ και εμείς θα φέρουμε τον Τζεραρντ κάποια στιγμή και αυτοί που έχουν την άνεση να στηρίξουν κόουτς που είναι κανονικός προπονητής θα τον διώξουν; Δεν έχει καμία λογική εκτός αν έφερναν κανέναν Ποκετινο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Χαζός δεν είμαι. Λες και έχουμε θέμα μπροστά και θα μας το λύσει ο μπαπες. Πίσω παίζεις με ματιπ και γκομεζ αλλά όχι θα πάρουμε μπαπε για να συμπληρώσει φιρμινο σαλαχ και Μανέ 

Εγώ τον Σαλαχ θα τον πουλούσα φετος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Ο Ολε δεν ειναι.... Κωστενογλου. Πέραν του ό,τι τα χε πάει καλά στην Β' ομάδα της MU μετά στην Μολντε έφτιαξε καλή ομάδα και πήρε 3 τίτλους (2 Πρωταθληματα). Δηλαδή οι άλλοι ξέρω γω περιμένουν από τον Λαμπαρντ και εμείς θα φέρουμε τον Τζεραρντ κάποια στιγμή και αυτοί που έχουν την άνεση να στηρίξουν κόουτς που είναι κανονικός προπονητής θα τον διώξουν; Δεν έχει καμία λογική εκτός αν έφερναν κανέναν Ποκετινο.

Εγώ σου λέω τι πιστεύω ότι θέλουν για επιστροφή, δε λέω ότι δεν αποδεικνύεται καλός προπονητής. 

Αλλά σε μια λίγκα με Κλοπ και Πεπ, ε είναι λίγο νεροπίστολο να πηγαίνεις με Ολε. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Εγώ σου λέω τι πιστεύω ότι θέλουν για επιστροφή, δε λέω ότι δεν αποδεικνύεται καλός προπονητής. 

Αλλά σε μια λίγκα με Κλοπ και Πεπ, ε είναι λίγο νεροπίστολο να πηγαίνεις με Ολε. 

Όχι δεν είναι νεροπιστολο γιατί και ο Κλοπ όταν πήγε στην Ντορμουντ ένας Ολέ ήταν και ούτε καν δηλαδή γιατί ανέβασε την Μαινζ και μετά την εριξε. Και γενικά ο Κλοπ ανεβαίνει ανεβαίνει και μετά καταρρέει αλλά θα το δουμε. Αυτό που θέλω να πω είναι πως η MU αν θέλει να ξαναθυμίσει αυτο που είναι πρέπει να επενδύσει στον Νορβηγο. Πιστεύω πως θα της βγει.

Link to comment
Share on other sites

Από τον καφετζη του Άμστερνταμ φαν Χαλ, στον προτογαλο καρπουζα μουρινιο και τώρα ο Νορβηγός ψαράς όλε 

Καλα πάτε 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hades said:

Από τον καφετζη του Άμστερνταμ φαν Χαλ, στον προτογαλο καρπουζα μουρινιο και τώρα ο Νορβηγός ψαράς όλε 

Καλα πάτε 

Χαλάρωσε ρε. ?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bukowski said:

Παίρνει η ΑΕΚ παίχτες για να πουλάει φανέλες;

???

Μακάρι να έπαιρνε. 

Link to comment
Share on other sites

Για μένα:

Α) δεν πρέπει να φύγει κανείς 

Β) πάρε τον Κουλιμπαλι 

Γ) ο,τι άλλο θέλει ο κλοππ 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D changed the title to Premier League 🇬🇧

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×