Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

18 minutes ago, SpiRos said:

Μια χαρά παίζει ο Τσιμίκας.

Εξαιρετικός. Δεν το περίμενα

Έπρεπε να τον είχα πάρει στο Fantasy

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις ψάχνουμε να πουλήσουμε Μπακάκη και δεν τον θελει κάνεις.... Αίσχος 😝

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός είναι. Και μάλιστα το στυλ παιχνιδιού του ταιριάζει στην ομάδα που παίζει με τα ακραία μπακ ουσιαστικά wingers και ψηλά στο γήπεδο. Παράλληλα είναι κι άτυχος επειδή έχει μπροστά του έναν που είναι top3 στην θέση του στον κόσμο, με την ποιότητα που έχει θα μπορούσε να παίζει βασικός σε πολλές ομάδες στην EPL. Από την άλλη πώς να πεις όχι στην Λίβερπουλ και στον Κλοπ, κι ας κάθεσαι στον πάγκο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Κώστα άσχετα με τα Ελληνικά site, και από τα social της Liverpool φαίνεται ότι έπαιξε καλά, χώρια που και εγώ έτσι θεωρώ που είδα σχεδόν όλο το παιχνίδι. Απλά έκανε και μια δυο πατάτες. 

Link to comment
Share on other sites

Είναι και πως το βλέπει κανείς. Σίγουρα η Γιουβέντους ήθελε να ξεφορτωθεί τα 30 μύρια ετήσιου συμβολαίου που έχει.. Ποια ομάδα λοιπόν θα μπορούσε να κλείσει τον Ρονάλντο; σίγουρα αν έριχνε τις απαιτήσεις του και δεν τον ενδιέφερε το συμβόλαιο αλλά να πάει σε ομάδα που γουστάρει θα μπορούσε να κλείσει στη μαν γιου. Η στη ρεαλ. Αν κοιτάει λεφτά, city ή mls σε κανένα miami του Μπέκαμ

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν νομίζω πως πάει για τα λεφτά στην City. Άλλη ήταν η City όταν έκανε την δήλωση και άλλη τώρα με Γουαρδιόλα. Λογικά θέλει να επιστρέψει στην EPL και να γίνει πάλι relevant, να επανέλθει στο προσκήνιο, όπως επίσης να πάρει κι άλλο UCL -έχει πάρει 5 και είναι ρεκόρ, σίγουρα θα θέλει το 6ο για να ισοφαρίσει τα πρωταθλητριών του Χέντο.

Στην Μαδρίτη δεν τον θεμε, γυρίσαμε σελίδα. Από United είχε πρόταση?

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Hades said:

Είναι και πως το βλέπει κανείς. Σίγουρα η Γιουβέντους ήθελε να ξεφορτωθεί τα 30 μύρια ετήσιου συμβολαίου που έχει.. Ποια ομάδα λοιπόν θα μπορούσε να κλείσει τον Ρονάλντο; σίγουρα αν έριχνε τις απαιτήσεις του και δεν τον ενδιέφερε το συμβόλαιο αλλά να πάει σε ομάδα που γουστάρει θα μπορούσε να κλείσει στη μαν γιου. Η στη ρεαλ. Αν κοιτάει λεφτά, city ή mls σε κανένα miami του Μπέκαμ

Λένε πάντως ότι πάει εκεί με 15 εκατ. το χρόνο, τα μισά απ' όσα παίρνει στην Γιουβέντους

Οπότε σίγουρα δεν είναι θέμα χρημάτων

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα us έχει άλλο life style και θα πουλήσει το brandname του σαν τρελό. Εγώ θα πήγαινα.. Έχει τρομακτικές αγορές εκεί. Και θα έκανε και ζωή και κότα. 

Εντωμεταξύ και 15 μύρια δεν τα λες και λίγα, 37 είναι νομίζω. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Hades said:

Σίγουρα us έχει άλλο life style και θα πουλήσει το brandname του σαν τρελό. Εγώ θα πήγαινα.. Έχει τρομακτικές αγορές εκεί. Και θα έκανε και ζωή και κότα. 

Εντωμεταξύ και 15 μύρια δεν τα λες και λίγα, 37 είναι νομίζω. 

15 muria poulise o allos kati Tsimikes Retsous kai Castillo. Mono oi polhseis emfaniseon gia na thn spane stous reds tha ta vgaloune

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MITSAKLAS said:

ΚΡο στη Σίτυ; 

Αδερφέ @Kostas21 άουαρ θότς γουίδ γιου. 😀😀😀

Ουφ... ξώφαλτσα.

Αδερφέ @Kostas21 η Παναγιά η Μαδεϊριώτισσα το έκανε το θαύμα της.

Link to comment
Share on other sites

Επίσημο: Στην Γιουνάιτεντ ο Ρονάλντο

Ηταν γνωστό, πλέον το «μπαμ» είναι και επίσημο. Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ανακοίνωσε την απόκτηση του Κριστιάνο Ρονάλντο από την Γιουβέντους

Ετσι τελειωνουν μεταγραφες οταν θελουν 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MITSAKLAS said:

Ουφ... ξώφαλτσα.

Αδερφέ @Kostas21 η Παναγιά η Μαδεϊριώτισσα το έκανε το θαύμα της.

ETSI. TETOIO GAMHSI THELANE TA MOUNIA STO '92!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, felman said:

15 muria poulise o allos kati Tsimikes Retsous kai Castillo. Mono oi polhseis emfaniseon gia na thn spane stous reds tha ta vgaloune

15 θελει η Ναπολι για τον κωστακη τον μανωλα . 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Στα χαρτιά πολύ δυνατή ομάδα η Γιουνάιτεντ

Από χημεία δεν ξέρω πώς θα τα πάνε...

Link to comment
Share on other sites

Με παρέμβαση Αλεξ Φεργκιουσον βρέθηκε στην United και όχι στην City ο Κριστιανο. Έτσι μάλλον θα τελειώσει την καριέρα του, έχοντας παίξει σε μια ομάδα ανά χώρα, και χωρίς να "προδωσει" την Μαν Γιουν, στην οποία ανδρωθηκε ποδοσφαιρικά. 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Με παρέμβαση Αλεξ Φεργκιουσον βρέθηκε στην United και όχι στην City ο Κριστιανο. Έτσι μάλλον θα τελειώσει την καριέρα του, έχοντας παίξει σε μια ομάδα ανά χώρα, και χωρίς να "προδωσει" την Μαν Γιουν, στην οποία ανδρωθηκε ποδοσφαιρικά. 

Έβαλε λεφτά από την τσέπη του ο γεροξεκούτης;; 🤣

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×