Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

23 minutes ago, CHⓇIS said:

To pernas kala re mlk @Hades gamo to myalo sou? 

Γενικά θα μπορώ να πω ότι το πέρασα ούτε ήπια, ούτε βαριά. Ο πονολαιμος ήταν το σύμπτωμα που με τσάκισε. Σήμερα το πρωί στον καθρέφτη παρατήρησα κάτι μεγάλα στίγματα με πυον και κοκκινίλες γύρω-γύρω. Λες και ήπια στην καθισιά κατεψυγμένο νερό. Αυτό που έφερε συνεχές πυρετό μεταξύ 37,5-38,9 αλλά όταν έχεις θέμα με την κατάποση δεν σε απασχολεί καθόλου ο πυρετός πίστεψε με. Δε σκέφτηκα ούτε στιγμή κάποιο χειρότερο σενάριο δεν πανικοβληθηκα σε αντίθεση με τη συμβια που από τη δεύτερη ημέρα έλεγε ότι έπαθε μυοκαρδιτιδα, γιατί έτσι. Χθες στον ύπνο μου ξεραθηκε ο λαιμός και πάλι πονούσα. 2 χάπια ακόμα αντιβίωση και τέλος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Γενικά θα μπορώ να πω ότι το πέρασα ούτε ήπια, ούτε βαριά. Ο πονολαιμος ήταν το σύμπτωμα που με τσάκισε. Σήμερα το πρωί στον καθρέφτη παρατήρησα κάτι μεγάλα στίγματα με πυον και κοκκινίλες γύρω-γύρω. Λες και ήπια στην καθισιά κατεψυγμένο νερό. Αυτό που έφερε συνεχές πυρετό μεταξύ 37,5-38,9 αλλά όταν έχεις θέμα με την κατάποση δεν σε απασχολεί καθόλου ο πυρετός πίστεψε με. Δε σκέφτηκα ούτε στιγμή κάποιο χειρότερο σενάριο δεν πανικοβληθηκα σε αντίθεση με τη συμβια που από τη δεύτερη ημέρα έλεγε ότι έπαθε μυοκαρδιτιδα, γιατί έτσι. Χθες στον ύπνο μου ξεραθηκε ο λαιμός και πάλι πονούσα. 2 χάπια ακόμα αντιβίωση και τέλος. 

Φαντασου τωρα μλκ. Οι γονεις μου ςιναι 80φευγα κ μονο ετρεξε λιγο η μυτη κ μια μερα πυρετο κ γενικα βηχα

Σε 2 μερες περιμεναν ποτε θα βγουν αρνητικοι γ να βγουν εξω. Αυτη ειναι η διαφορα που λεγαμε

Link to comment
Share on other sites

Κ θα σου πω κ το αλλο. Εχω ενα φιλο ανεμβολιαστο κ μου λεει κ το ντιενει κτλ κ του λεω απ ολα τα ντιενςι το δικο αου βρηκαν μυστηριο κ φοβασαι μη στο χαλασουν. Ε εισαι γ τον μπεο

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

ε αφου δεν ακουει. 

Ρε μλκ απ το διπλανο χωριο του κουφοντινα ειναι. Τι να ακουσει??? 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kostas21 said:

Πηρες αντιβιωση ρε τρελε για κοβιντ?

Zythroxyn των 500. Από όσο διάβασα γράφουν αυτό ή το zythromax

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Zythroxyn των 500. Από όσο διάβασα γράφουν αυτό ή το zythromax

Οι δικοι μου με ντεπον τη βγαλαν. 2 μερες απο 2 οταν ειχαν συμπτωματα δηλαση 2 μερες

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Οι δικοι μου με ντεπον τη βγαλαν. 2 μερες απο 2 οταν ειχαν συμπτωματα δηλαση 2 μερες

Και η γυναίκα μια από τα ίδια. Εγώ χτυπήθηκα βάναυσα 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hades said:

Zythroxyn των 500. Από όσο διάβασα γράφουν αυτό ή το zythromax

To Zythroxyn meionei thn poiothta tou spermatos kathos kai smikrunsh orxeon. Etsi diavasa.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, felman said:

To Zythroxyn meionei thn poiothta tou spermatos kathos kai smikrunsh orxeon. Etsi diavasa.

Ψάξε αν μπορείς να δεις σε ποια κλίμακα των παρενεργειων είναι αυτό που λες. Σπάνιες, συχνές, πολύ συχνές; 😁

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Και η γυναίκα μια από τα ίδια. Εγώ χτυπήθηκα βάναυσα 

Χωρις να ξερω ουτε να το παιξω ειδικος αυτο που καταλαβα απο γνωστους που το παθαν ειναι οτι οταν μπαινει σε ενα απιτι ο ιος ο 2ος κανει χειροτερη κοβιντ. Με το δικο μου το μυαλο φανταζομαι οτι επειδη μενεις στο ιδιο σπιτι με τον 1ο λογω του οτι δν φυλασεσαι σωστα παιρνεις μεγαλυτερο ιικο φορτιο. Μπορει να λεω κ μλκς αλλα εχει συμβει σε αρκετους γνωστους

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kostas21 said:

εμενα δε κολλησε κανενας μεσα στο σπιτι.

Η 2η φορα που το κολλησα, οι 3 πρωτες μερες ηταν χεσα. Οταν περασαν τα συμπτωματα 4η μερα, οσμη-γευση = 0. Να πινεις αλκοολ 70% σα νερο απο τη βρυση. 

Ελα ρε. Εμβολιασμενος κ 2η φορα κ πιο χαλια απ την πρωτη?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

3η φορα. (εμβολιασμενος, 2 ζενεκα 3η φαιζερ)

Ναι παραλλαγη της Ομικρον. Η πρωτη ηταν ασυμπτωματικη προ εμβολιων. Η δευτερη μηδεν πυρετος, αλλα ανασα / chest tight κ κουραση σε φαση να μη μπορεις να περπατησεις για 3 μερες. 

Ακριβως αυτο ειχε κ φιλος μου με ζενεκα κ μετα πφαιζερ αλλα εκανε κατι δεκατα κ πονοκεφαλο

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kostas21 said:

Καλα εδω ανοιξανε ολα χυμα , συν πλεον δεν υπαρχει καν isolation.

Πρωτοπορει στη μλκ ο μπορις. Παλι καλα που δννεφυγε κμια ελι ακομα γ να εχει κ αλλα.... 

Link to comment
Share on other sites

Φανταζεσαι την ημερα της αρσης να εφευγε καμια ελι? 

Που σε πονει κ που σε σφαζει θα ταν η φαση.... Ελιισον βασιλισσα... 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Hades said:

Και η γυναίκα μια από τα ίδια. Εγώ χτυπήθηκα βάναυσα 

Ψυχούλα μου.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kostas21 said:

στα συνταγογραφησε κανενας, ή οκ φαρμακειο φερτε?

Περαστικα ναναι, αφου εισαι καλα εσυ κ η δικια σου, κουλ.

Πήρα τηλέφωνο την οικογενειακή γιατρό, της είπα συμπτώματα και μου έστειλε άυλη. 

Thanks bro, σαν την υγεία δεν έχει αυτονόητο. 

Link to comment
Share on other sites

Σήκωσε το Λιγκ Καπ στα πέναλτι η Λίβερπουλ!

57e8b0903ada7e4af33f3a3174ec2cb6.jpg

Σε έναν τελικό όπου σημειώθηκαν τέσσερα γκολ σε 120 λεπτά αγώνα αλλά δεν μέτρησε ούτε ένα (0-0), ενώ μετά εκτελέστηκαν 22 πέναλτι, η Λίβερπουλ κατέκτησε το League Cup, νικώντας 11-10 την Τσέλσι στη ψυχοφθόρο διαδικασία!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kostas21 said:

Θα τον δούμε σε κανα γαυρο. Εμείς πλέον θα έχουμε κάνα Παναγιωταρα. 

Θα φοβαται ο τιγρης μη του αλλαξει τη θεση στις μπριζες κ τον ανακατεψει παλι.... 

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις συγκυρια ρε φιλε...

Διωχνεις τον αποτυχημενο και ταυτοχρονα μενει ελευθερος προπονητης-ονομα ταμαμ γι αυτο που χρειαζεσαι, να σου βγαλει και τη χρονια και  να συνεχισει

κι εσυ περιμενει τον ....Σαντος.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Kostas21 said:

Άμα του πει ο Μαρσέλο 2 εκ αυτός κ 1 εκ επιτελείο, θα πέσει ξερός ρε. Πως τα ζητάνε αυτά από τον Ιβάν, μέρες που είναι? 

Καλα,  αυτος ο μπελσας που γραφουν εδω και παρεσυραν κι εμενα, επαιρνε λεει κανα 6αρι μυρια λιρες. Γιατι ειναι στη κουβεντα?

Link to comment
Share on other sites

  • George_D changed the title to Premier League 🇬🇧

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×