Jump to content

Premier League 🇬🇧


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

39 minutes ago, Kostas21 said:

θαυμα με βαση τη φετινη χρονια ηταν η νικη-συντριβη. Η αληθεια ειναι οτι μονο καλο κανει τετοια συντριβη, να την παρουν αγκαζε οι Γκλειζερς κ να την κοπανησουν. 6 ΔΙΣ δινει ο αλλος.

Με Αλμεηδα η οριτζιναλ Manchester θα ηταν αλλη ομαδα..

Κατσε μη τον παρουν πρεφα και τον μαζεψουν το καλοκαιρακι..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kostas21 said:

aneta. Mia fora ginontai 8aumata.

Στα τελευταία ματς μεταξύ μας κάπου πήρε το μάτι μου ότι έχεις βάλει 1-2 γκολ και έχεις φάει καμιά 20αρια ηρέμησε του χρόνου θα γράψει διψήφιο 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kostas21 said:

θαυμα με βαση τη φετινη χρονια ηταν η νικη-συντριβη. Η αληθεια ειναι οτι μονο καλο κανει τετοια συντριβη, να την παρουν αγκαζε οι Γκλειζερς κ να την κοπανησουν. 6 ΔΙΣ δινει ο αλλος.

Και την Νιούκασλ την πήρε ένας που έχει για πρωινό τον ιδιοκτήτη σιτυ και παρι.

Παλι με Ελλιοτ θα σε γλενταω 

Link to comment
Share on other sites

Αφού πάντως γκελαραμε με τη Μπορνμουθ πάμε για μυθική ανατροπή στη Μαδρίτη 

Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2023 at 6:30 PM, Hades said:

Αφού πάντως γκελαραμε με τη Μπορνμουθ πάμε για μυθική ανατροπή στη Μαδρίτη 

Πεμπτουσία Λίβερπουλ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τεράστια τιμή για τον Γερμανό κλόουν ότι θα μείνει στην ιστορία σαν αντίπαλο δέος του μεγάλου Πεπ, ενώ στην πραγματικότητα μόνο με κανά Γιαννικη είναι να αναμετρηθεί.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, TheNarrator said:

μετα το 2-2, θα πρεπει να κανει τρομερα πραγματα η Αρσεναλ για να το παρει. Εχει Σφυρια, Σιτυ, Νιουκαστλ εκτος, Τσελσι, Μπραιτον εντος ενω εχει κ τη Φορεστ που παλευει για σωτηρια εκτος. Αυτη η ομαδα που εχει κανει ο Αρτετα δε νομιζω να ξαναβρει την ευκαιρια να το παρει.

Θα επαναλαμβάνω μονότονα αυτό που λέω, πως από τη μέρα που πάτησε το πόδι του στο Νησί ο Πεπ το πρωτάθλημα το κερδίζει η Σίτυ ή το χάνει η Σίτυ και το παίρνει ο επόμενος που υπό κανονικές συνθήκες θα ήταν δεύτερος. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 hours ago, MITSAKLAS said:

Δεν αντέχει η Άρσεναλ και ο καράφλας θα σηκώσει άλλη μια κούπα.

Epathe De Gea o Ramsdale.. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Βρήκε κι ο Έμερι το παιχνιδάκι του τον Κλοπ και τον άφησε ουσιαστικά εκτός ΤσουΛου.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, MITSAKLAS said:

Βρήκε κι ο Έμερι το παιχνιδάκι του τον Κλοπ και τον άφησε ουσιαστικά εκτός ΤσουΛου.

Katse giati etsi opos eimaste edo kai 2 mhhes eimaste ikanoi na xasoume kai ta 2 teleftea matsakia me Chelsea kai Fulham

Link to comment
Share on other sites

Οκ εσύ μένεις κοντά και υποστήριζες Κόβεντρι αλλά για τους απλούς φιλάθλους νομίζω ότι είναι πολύ ενδιαφέρουσα η υπόθεση Λούτον.

 Διαβάζω εδώ και λίγη ώρα για την ιστορική αυτή ομάδα και όλα καταλήγουν στην πόλη που είναι " η τουαλέτα της Αγγλίας το Λούτον "   για το σουρεαλ γηπεδακι των 10 χιλιάδων με το oak stand , για το βρωμοξυλο των οπαδών της , ότι έχει ψηφιστεί 2 φορές ως η χειρότερη πόλη στο νησί, για τη βρωμιά που συναντάς παντού ,για το ότι είναι επίσημα πάνω από 50% οι Πακηδες στην πόλη , για τους μπάφους που ανάβουν ακόμα και μέσα στα ΜΜΜ και γενικότερα για μια αναρχική κατάσταση που επικρατεί εκεί.

 Θαναι περίπτωση το Λούτον του χρόνου.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα διαφορετική ρετρο καλτ εμπειρία . Θα παρακολουθείται .

 

FxKAR4ZX0AIKr-8?format=jpg&name=medium

 

 

 

FxKAR5zWwAI4kVX?format=jpg&name=medium

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Stylianopoulos said:

Οκ εσύ μένεις κοντά και υποστήριζες Κόβεντρι αλλά για τους απλούς φιλάθλους νομίζω ότι είναι πολύ ενδιαφέρουσα η υπόθεση Λούτον.

 Διαβάζω εδώ και λίγη ώρα για την ιστορική αυτή ομάδα και όλα καταλήγουν στην πόλη που είναι " η τουαλέτα της Αγγλίας το Λούτον "   για το σουρεαλ γηπεδακι των 10 χιλιάδων με το oak stand , για το βρωμοξυλο των οπαδών της , ότι έχει ψηφιστεί 2 φορές ως η χειρότερη πόλη στο νησί, για τη βρωμιά που συναντάς παντού ,για το ότι είναι επίσημα πάνω από 50% οι Πακηδες στην πόλη , για τους μπάφους που ανάβουν ακόμα και μέσα στα ΜΜΜ και γενικότερα για μια αναρχική κατάσταση που επικρατεί εκεί.

 Θαναι περίπτωση το Λούτον του χρόνου.

Έχω κατοικοεδρεύσει για έξι μήνες στο μαγευτικό Λούτον (τόσο άντεξα ). Έχω υπέροχα περιστατικά καθημερινής τρέλας και καφρίλας που θα γέμιζαν ένα ωραιότατο μικρό βιβλίο ή θα έκαναν μια ενδιαφέρουσα ταινιούλα.

Όπως θα έλεγαν και οι ντόπιοι : Come on you hatters 

  • Δικεφαλάκι 4
  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

E ρίξτα αγορι μου να πουμε μη ψάχνω άλλο σε Ντίετσι και Τρίετσι

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stylianopoulos said:

E ρίξτα αγορι μου να πουμε μη ψάχνω άλλο σε Ντίετσι και Τρίετσι

Λοιπόν κάποια στιγμή στη ζωή μου,επειδή δε προλαβαίνω πάντα να γράφω , λέω να ξεκινήσω ένα εβδομαδιαίο podcast παρακμής και καλτιλας. Έτσι κι αλλιώς θα. σαι μονίμως καλεσμένος,θα κάνουμε αφιέρωμα 😅

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, TheNarrator said:

na dwksw ena info oti tha riksoune 10 myria na ftiaksoun ayto to kotetsi se lux kotetsi. Alloiws tha pane kana Milton Keynes , dioti ok de ginetai na varaei sout o mantalos k na phgainei h mpala sta loukia tou geitonos

Παίζουν κι επιλογές Northampton και St Alban's,δε ξέρω τι γήπεδα έχουν αυτοί βέβαια 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Gia na boune oi filoksenoumenoi opadoi prepei na perpathsoune ena gefyraki pano apo khpous spition.

Tha borousame na diorganosoume enan yperoxo teliko kypelou Ellados ekei me memorable moments.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×