Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

ΦΚ παντως είδα συντάσσεται με @Skepastos

ότι εκτέλεσε άπειρα αποτυχημένα κόρνερ με τον ιδιο τροπο. 
 

Εγω θα πω ότι αν είναι υγιείς Άμραμπατ και Τσουμπερ ο Μάνταλος με γαυρο καλο είναι να ξαναμεινει λιγο παγκο και να παιξει ο Τσουμπερ δεκάρι και αριστερα ο Άμραμπατ όπως έγινε καποιες φορες με Μιλόγεβιτς. Αν δεν τραβήξει, βλέπεις μετά. 

Link to comment
Share on other sites

Η τέχνη της ασίστ. Δεν ξέρω αν είναι όντως όλες.. δύσκολο το βρίσκω. Έχει πολλές στιγμές μαγείας. Και όχι μόνο με τα λιμά. Γλεντάει Ρεάλ, Ίντερ, Λεβερκούζεν, την τότε πρωταθλήτρια Σουηδίας, γαύρους, ζέλες, Β, Γ,Δ και όλη την αλφάβητο. Καλό είναι να υπάρχει εδώ για την επόμενη επέτειο στις ασίστ ή το επόμενο φαουλ-κόρνερ που θα βρει κεφάλι δικό μας.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, CHⓇIS said:

Ego eimai mazi sou sto thema petrou na xes. 

Pagko h dromo

Κρις η πλάκα ξερεις ποια είναι; Ότι ήμουν Μανταλικος και ειχα δωσει «μαχες» για παρτη του. Τον υπερασπιζόμουν σε φίλους, οκ έχει κόψει 2 χιαστούς κλπ. Με αυτά που κάνει όμως εδώ και 2 χρόνια τον έχω σιχαθεί. Έχει καταντήσει δημόσιος υπαλληλος, περπατούσε, δεν μάρκαρε, δεν έτρεχε…Ο μισθός να πέφτει. Με αποκορύφωμα το μη πεναλντι με τη Βελεζ και την καθαρή μαγνητική. Και επειδή πάνω από όλους η ΑΕΚ να πάει να γαμηθει και αυτός και οποίος νομίζει ότι θα βάζει την πάρτη του πάνω από την ΑΕΚ. Και επειδή δεν ειμαι δογματικός, μακάρι να παιξει μπάλα, να τα δωσει όλα για την ΑΕΚ και να του πούμε και μπραβο. Όσο όμως είναι παράσιτο και βδέλλα θα τρώει καντήλια και ανάθεμα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Skepastos said:

Κρις η πλάκα ξερεις ποια είναι; Ότι ήμουν Μανταλικος και ειχα δωσει «μαχες» για παρτη του. Τον υπερασπιζόμουν σε φίλους, οκ έχει κόψει 2 χιαστούς κλπ. Με αυτά που κάνει όμως εδώ και 2 χρόνια τον έχω σιχαθεί. Έχει καταντήσει δημόσιος υπαλληλος, περπατούσε, δεν μάρκαρε, δεν έτρεχε…Ο μισθός να πέφτει. Με αποκορύφωμα το μη πεναλντι με τη Βελεζ και την καθαρή μαγνητική. Και επειδή πάνω από όλους η ΑΕΚ να πάει να γαμηθει και αυτός και οποίος νομίζει ότι θα βάζει την πάρτη του πάνω από την ΑΕΚ. Και επειδή δεν ειμαι δογματικός, μακάρι να παιξει μπάλα, να τα δωσει όλα για την ΑΕΚ και να του πούμε και μπραβο. Όσο όμως είναι παράσιτο και βδέλλα θα τρώει καντήλια και ανάθεμα 

Εγω απο την αλλη κραζω μανταλο απο το πουτα μαντρε. Οχι ανοιχτα τοτε γτ ψιλοεεπαιζε

Ανοιχτα απο το πρωταθλημα κ μετα

Πολυ λιγος κ μου την εσπαγε τρομερα που δν παιρναν παικτη στη θεση του εστω γ αναπληρωματικο. Κ τοσοι αλλοι που ηταν καλυτεροι κ παιζαν την θεση τους τους στελναν στα γκραβαρα

Τον μπακασετα τον πηραμε γτ στον πανιωνιο ηταν γαμματος γτ επαιζε παντα πισω απο επιθετικους. Τον εκραζα, λαθος μου γτ δν μπορουσα να τον βλεπω σττα ακρα. 

Εν τελει φυγαν πολυ παικτες που αξιζαν γ να παιζει αυτος. Εκει τρελεναμαι

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Επισης να πω οτι τον παραδεχτηκα οταν σαν ονομα ηρθε στην ΑΕΚ της Βου

Απο την αλλη αυτο μπορει να δειχνει κατι αλλο..... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CHⓇIS said:

Εγω απο την αλλη κραζω μανταλο απο το πουτα μαντρε. Οχι ανοιχτα τοτε γτ ψιλοεεπαιζε

Ανοιχτα απο το πρωταθλημα κ μετα

Πολυ λιγος κ μου την εσπαγε τρομερα που δν παιρναν παικτη στη θεση του εστω γ αναπληρωματικο. Κ τοσοι αλλοι που ηταν καλυτεροι κ παιζαν την θεση τους τους στελναν στα γκραβαρα

Τον μπακασετα τον πηραμε γτ στον πανιωνιο ηταν γαμματος γτ επαιζε παντα πισω απο επιθετικους. Τον εκραζα, λαθος μου γτ δν μπορουσα να τον βλεπω σττα ακρα. 

Εν τελει φυγαν πολυ παικτες που αξιζαν γ να παιζει αυτος. Εκει τρελεναμαι

 

2 minutes ago, CHⓇIS said:

Επισης να πω οτι τον παραδεχτηκα οταν σαν ονομα ηρθε στην ΑΕΚ της Βου

Απο την αλλη αυτο μπορει να δειχνει κατι αλλο..... 

Ε στα ίδια είμαστε. Αυτά πάνω κάτω του καταλογίζει ο κόσμος. Συν το άθλιο σπρώξιμο από τους δημοσιογράφους επειδή ξεστόμισε το αμίμητο ο κυρ Μιμης περι συμπαθειων. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χωριά ότι ρε πούστη μου έχουμε δει και 5-6 παιχταράδες στο 10 και γύρω από τη θέση αυτή και μπορούμε να κρίνουμε στο ζύγι…

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

 

Ε στα ίδια είμαστε. Αυτά πάνω κάτω του καταλογίζει ο κόσμος. Συν το άθλιο σπρώξιμο από τους δημοσιογράφους επειδή ξεστόμισε το αμίμητο ο κυρ Μιμης περι συμπαθειων. 

Το αθλιο σπρωξιμο απο αρδ με κανει να τον κραζω περισσοτερο

Ισως να μην βλεπω κ την προσπαθεια που μπορει να κανει. 

Μλκς λεω, φυγε ρε γαμημενε😎

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Χωριά ότι ρε πούστη μου έχουμε δει και 5-6 παιχταράδες στο 10 και γύρω από τη θέση αυτή και μπορούμε να κρίνουμε στο ζύγι…

Αν το παμε εκει πρεπει να πηδιομαστε απ τα παραθυρα με τον πετρο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δει δηλαδή μεσοεπιθετικά (μιλάω για μένα) Σαββιδη, Σαβέβσκι, Κετσπάγια, Τσάρτα, Κωστή, Ριβαλντο, Σκοκο κλπ κλπ και σου μιλάνε για Μάνταλο. Και μάλιστα αρχηγό της ΑΕΚ. Ρε μπουστουδιαουλου ζώα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Skepastos said:

Έχεις δει δηλαδή μεσοεπιθετικά (μιλάω για μένα) Σαββιδη, Σαβέβσκι, Κετσπάγια, Τσάρτα, Κωστή, Ριβαλντο, Σκοκο κλπ κλπ και σου μιλάνε για Μάνταλο. Και μάλιστα αρχηγό της ΑΕΚ. Ρε μπουστουδιαουλου ζώα 

Ικανοι θα ηταν να βαζουν σκοκο παγκο γ να παιζει ο πετρος..... 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CHⓇIS said:

Ικανοι θα ηταν να βαζουν σκοκο παγκο γ να παιζει ο πετρος..... 

Έκαναν κριτική στο Σκοκο ότι διάλεγε παιχνίδια ενώ ο Πέτρος μας είναι ο mr assist. Όταν πάρει αγώνα με το γαύρο μόνος του φαντασου τι θα ακουσουμε! Για το 8ο θαύμα του κόσμου 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Έκαναν κριτική στο Σκοκο ότι διάλεγε παιχνίδια ενώ ο Πέτρος μας είναι ο mr assist. Όταν πάρει αγώνα με το γαύρο μόνος του φαντασου τι θα ακουσουμε! Για το 8ο θαύμα του κόσμου 

Αν εκανε ο Πετρακης  το παιχνίδι του Σκοκο στον χαμενο τελικο του Νταμπιρσαιρ θα τον ειχαμε στους πυλωνες τωρα .... αρε Αεκτση ποσο χαμηλα εχεις βαλει τον πηχη 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Έκαναν κριτική στο Σκοκο ότι διάλεγε παιχνίδια ενώ ο Πέτρος μας είναι ο mr assist. Όταν πάρει αγώνα με το γαύρο μόνος του φαντασου τι θα ακουσουμε! Για το 8ο θαύμα του κόσμου 

Θα καταστραφει ο πλανητης

Μαυρες τρυπες θα βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Αν εκανε ο Πετρακης  το παιχνίδι του Σκοκο στον χαμενο τελικο του Νταμπιρσαιρ θα τον ειχαμε στους πυλωνες τωρα .... αρε Αεκτση ποσο χαμηλα εχεις βαλει τον πηχη 

Μεγαλη αληθεια

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Araujo21 said:

Αν εκανε ο Πετρακης  το παιχνίδι του Σκοκο στον χαμενο τελικο του Νταμπιρσαιρ θα τον ειχαμε στους πυλωνες τωρα .... αρε Αεκτση ποσο χαμηλα εχεις βαλει τον πηχη 

Κ το κωλοδαχτυλο του κυριακου να κανε  πρηξιμο θα χαμε

Φανταζεστε να κανε τοο 1 2 στο καραισκακη με τα γκολ του σκοκο? 

Θα μυρωνομασταν με υγρο απ τα σπυρια.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Κ το κωλοδαχτυλο του κυριακου να κανε  πρηξιμο θα χαμε

Φαντασου του Ναβας..... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Μακάρι στη ΑΕΚ Β με Μπακακη Τσιντωτα Σβαρνα

Αυτοι οι αραβες δν θελουν καλους παικτες? 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×