Jump to content

Φύγε Μάνταλε


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Νταξ ρε παιδιά, μια λάθος εκτίμηση έκανε ο άνθρωπος.

Πώς κάνετε έτσι;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Δεν καταλαβαίνω γιατί τέτοιο μίσος προς τον χθεσινό Cosmote MVP 

Γουσταρουμε vodafone

Link to comment
Share on other sites

Sthn kalyterh endekada sthn kanonikh diarkeia tou protatlhmatos symfona me sport fm. O arxhgos mas to kamari tou spitiou mas 

Χαφ: Πέτρος Μάνταλος


Ο χαφ της ΑΕΚ είναι πρώτος σε ασίστ στο πρωτάθλημα. Αν μη τι άλλο ο Πέτρος Μάνταλος βγάζει προσωπικότητα και δημιουργεί κυρίως για τους συμπαίκτες του, αλλά και για τον εαυτό του. Λιγότερες φορές βέβαια. Φέτος μετράει 10 ασίστ, τις περισσότερες από κάθε άλλον ποδοσφαιριστή στην Σούπερ Λίγκα, ενώ είναι 4ος σε εύστοχα γεμίσματα (43). Επιπλέον, έχει σκοράρει 3 τέρματα, ενώ είναι μέσα στους 15 πρώτους παίκτες στις πάσες (137), όπως και πρώτος παίκτης της ΑΕΚ σε κερδισμένα φάουλ (38).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Άντε γαμήσου κ εσύ. Ο πιο αποτυχημένος αρχηγός της ΑΕΚ ever. Χέστη, κότα, λιγόψυχε. Σήκω φύγε γαμώ το σπιτάκι σου, τελειωμένε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος να μαζεψει σε ενα ποστ ποσα ματς χασαμε απο τον πετρο θα του ημουν υποχρεος. 

Μανταλε εισαι σκουπιδι. Το ποδι που δεν εβαλες στη μπαλλα να το βαλεις στον πατο σου. 

 

Γαμιεσαι σκουπιδι. Εισαι κ αρχηγος.... 

Μαζι σου γαμιουντε κ οσοι σε βαζουν μεσα

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, billy21 said:

Άντε γαμήσου κ εσύ. Ο πιο αποτυχημένος αρχηγός της ΑΕΚ ever. Χέστη, κότα, λιγόψυχε. Σήκω φύγε γαμώ το σπιτάκι σου, τελειωμένε.

Καλά ο ποιο αποτυχημένος αρχηγός είναι εδώ κ χρόνια. Εγώ δεν θυμάμαι να έχω τέτοιο μίσος για παίκτη της ΑΕΚ ποτέ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rossi said:

Καλά ο ποιο αποτυχημένος αρχηγός είναι εδώ κ χρόνια. Εγώ δεν θυμάμαι να έχω τέτοιο μίσος για παίκτη της ΑΕΚ ποτέ. 

Πλέον τον λυπάμαι νομίζω περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Πλέον τον λυπάμαι νομίζω περισσότερο.

Καμια λυπηση για τον μαλακα που παιρνει 700κ και τα ξυνει. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Καμια λυπηση για τον μαλακα που παιρνει 700κ και τα ξυνει. 

Σας θέλω να έχετε σωστό mood. Συμφωνούμε.

Link to comment
Share on other sites

Αντε γαμησου βρε αρχιδακι.

Πουστοπαιδο.

Σκατα και σε όλους όσοι τον χειροκρότησαν στην αλλαγή και δεν ήταν και λίγοι. Μαλακες.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Σήκω φύγε ρε ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ!!

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ΚΙ ΕΣΥ ΚΙ Ο ΑΓΑΠΗΤΙΚΟΣ ΣΟΥ, ΚΩΛΕ!

Link to comment
Share on other sites

η προσωποποιηση ολης της αποτυχιας, απο το 2018 οταν και επεστρεψε απο τον τραυματισμο του μεχρι και σημερα. εχει βγαλει εκατομμυρια στην πλατη μας, ρουφιανος και γλυφτης. ουτε 5 νικες στα 50+ "σοβαρα" παιχνιδια των τελευταιων ετων με μπροσταρη αυτον. που δεν θυμαμαι να ειπε μια φορα συγνωμη αναλαμβανω την ευθυνη. 

αντε γαμησου ρε λιγε, κοτα, αψυχε και σιχαμενε. μακρια το καλοκαιρι και ουτε αγαπημενοι. 

Link to comment
Share on other sites

ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ την μαλακια του Μελισσανιδη να κοψει την μεταγραφη στην Αραπια. Το λεγαμε και εδω μεσα οταν μαθαμε οτι πηγε στα Σπατα για να διαπραγματευτει 

Link to comment
Share on other sites

Κακώς πήρε "τελευταία ευκαιρία". Ορισμένες φορές γίνεται να είσαι τοξικός ακόμα κι όταν δεν το θέλεις. Πρέπει να φύγει από την ΑΕΚ, δεν αρκεί πια ούτε να μένει στον πάγκο. 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Ο οργανισμός όταν δεν είναι βασικός η αδερφή με το νούμερο 20 κοιτά πρωτίστως να σαμποτάρει αυτόν που τον αντικαθιστά στην ενδεκάδα.

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, The Magician said:

Κακώς πήρε "τελευταία ευκαιρία". Ορισμένες φορές γίνεται να είσαι τοξικός ακόμα κι όταν δεν το θέλεις. Πρέπει να φύγει από την ΑΕΚ, δεν αρκεί πια ούτε να μένει στον πάγκο. 

Αυτο

Link to comment
Share on other sites

Επρεπε να εχει φυγει .. αν ειχε λιγη αξιοπρεπεια.  Αυτος δεν προαπσθησε καν να πεταξει τον τιτλο του λουζερ απο πανω του. Του αρκει που τον γλειφουν οι αρδ μας για τις ασιστ 

Link to comment
Share on other sites

30 χρονών είναι, έχει ακόμα πολλές "τελευταίες ευκαιρίες" μην κάνετε όνειρα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×