Jump to content

Τελικός Κυπέλλου Χάντμπολ: ΑΕΚ-Διομήδης Άργους (19/03/14)


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Και κάτι για τον κόσμο μας που τόσα έχουμε σούρει.

Με την παρουσία του έχει δώσει υπόσταση σε όλα τα αθλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι για τον κόσμο μας που τόσα έχουμε σούρει.

Με την παρουσία του έχει δώσει υπόσταση σε όλα τα αθλήματα.

 

Έτσι. Εξάλλου όταν τα χώνουμε στον κόσμο, δεν εννούμε απαραίτητα αυτούς που έτσι κι αλλιώς θα είναι εκεί τις περισσότερες φορές. ;)

Link to comment
Share on other sites

Έτσι. Εξάλλου όταν τα χώνουμε στον κόσμο, δεν εννούμε απαραίτητα αυτούς που έτσι κι αλλιώς θα είναι εκεί τις περισσότερες φορές. ;)

 

Σπύρο δεν εννοώ μόνο στους αγώνες που παίζει η ΑΕΚ, εννοώ και στα ίδια τα αθλήματα σαν διοργανώσεις που συμμετέχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο δεν εννοώ μόνο στους αγώνες που παίζει η ΑΕΚ, εννοώ και στα ίδια τα αθλήματα σαν διοργανώσεις που συμμετέχουμε.

 

Ναι, εννοείται.

Κι επειδή το χάντμπολ το αγαπάω πολύ, μακάρι η Α.Ε.Κ. να είναι σε βάθος χρόνου πρωτοπόρος στην ανύψωση του αθλήματος και άλλη μια οδός μέσω της οποίας θα κάνει πιο γνωστό το όνομά της στην Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΠΡΟΕΔΡΟ

ΖΗΤΩ Η ΑΕΚ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολα τα παιδια

σταθερη πηγη χαρας και περηφανιας τα τελευταια χρονια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια πραγματα ρε πουστη μου. Χαρα για τους ΑΕΚτζηδες.

Ωραιο και μαχητικο τμημα απο γεννησης του.Το αγαπω ιδιαιτερα το χαντμπολ για πολλους ειδικους λογους.

Εχω βαλει προσωπικο κοπο και χρονο .

1090623.jpg

Μακαρι να μην ερθει η ωρα να τα παρατησει ο Λαζοπουλος.

Βλεποντας γενικοτερα πως Κοτσατος-Αλεξιου ΔΕΝ μπορουν να κρατησουν ολα τα αθληματα

και ειναι απολυτα λογικο αυτο

ευχομαι να μεινει για καιρο ο Λαζοπουλος στο χαντμπολ.

Ενας ανθρωπος για ενα τμημα που μπορει να το χει παντα ψηλα.

Να εχουμε τις χαρες αυτες και να χαμογελαμε.

 

Μιλουσα με ενα βαζελο που ασχολειται ενεργα με τον ερασιτεχνη τους και μου ελεγε πως

ειχαν συζητησει να κανουν τμημα χαντμπολ αλλα προτιμησαν

να βοηθησουν το πολο και να κανουν κατι ραγκμπι και ενοργανη γιατι δε μπορουσαν να χτυπησουν

τον Λαζοπουλο .

Δε θα ειχαν χαρες απτο χαντμπολ.

Αυτο αρκει .

1090632.jpg

 

DSCF3334.jpg

Γιωργης 21 στο ταραφλεξ των Λιοσιων.

 

1090720.jpg

 

kosmos4.jpg

ΖΗΤΩ Η ΑΕΚ.

 

kipello7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάντα σε κάτι τέτοιες στιγμές που σηκώνουμε τρόπαιο, η σκέψη μου πηγαίνει στο συγχωρεμένο πατέρα μου που εξηγώντας μου από πολύ μικρό τι σήμαινε η Α.Ε.Κ. για την οικογένειά μας που το '64 εκδιώχθηκε από την Πόλη μου μετέδωσε τον πολύτιμο κιτρινόμαυρο θησαυρό με τα τρία ομορφότερα γράμματα του κόσμου.

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ.

ΖΗΤΩ Η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΙΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ.

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα μπραβο σε ολους για το κατσαρολι .

 

να μην ειχαμε και τις μαλακιες αναμεταξυ μας καλα θα ηταν , αλλα αντε τωρα να εξηγησεις στον πιτσιρικο ποιος ειναι ο ξηροκωστας.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετα αν υπάρχουν ομάδες με περισσότερα τρόπαια και μεγαλύτερη ιστορία στο άθλημα απο μας,Χαντμπολ=ΑΕΚ πλέον στην Ελλάδα.Όπως είπε ο Μιτσάκλας δώσαμε υπόσταση στο άθλημα στη συνείδηση του μέσου λακαμά έλληνα φιλάθλου.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους για άλλη μια επιτυχία στο τμήμα αυτό.Δεν είναι μόνο το κύπελλο είναι ότι χτίζεις αυτοκρατορία στο hanball.

 

Τρομερός κόσμος για άλλη μια φορά.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε ακομα στα χαλια μας τα μαυρα γενικοτερα, για αυτο και θεωρω οτι δε μπορει να εκτιμηθει αμεροληπτα και με επαρκεια επι του παροντος, η συνεισφορα της ομαδας χαντμπολ της Α.Ε.Κ τα τελευταια 6-7 χρονια στο Συλλογο συνολικα.

αυτα θεωρω οτι καταγραφονται και θα "αποδοθουν" αναλογως, εν καιρω...

 

Οι μονοι αθλητες ομαδικου σπορ της ΑΕΚ που καλλιστα μπορουν να θεωρουνται τωρα και για παντα ΑΔΕΡΦΙΑ...ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΑΝ.

κ που μπορουν να γραψουν με ΟΛΟΧΡΥΣΑ γραμματα τα ονοματα τους στην μεγαλη Ιστορια της, αν γινουν ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ που θα φερουν στον Συλλογο δευτερο συνεχομενο νταμπλ σε ομαδικο αθλημα!

 

ΑΕΚΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Καπου διαβασα πως με το σημερινο χαντμπολικο κυπελλο

συμπληρωσαμε 50 τιτλους σε ολα τα ομαδικα αθληματα .

Link to comment
Share on other sites

αν τα ομαδικα ειναι ποδοσφαιρο, χαντμπολ, μπασκετ βολλευ αντρικο γυναικειο και δεν θυμαμαι λαθος τους τιτλους εχουμε:

 

ποδοσφαιρο 28 επισημους

μπασκετ 13 επισημους

βολλευ αντρικο 1

γυναικειο 2

χαντμπολ 5

 

49 δλδ. (εχουμε και ενα ανεπισημο σουπερ καπ στο ποδοσφαιρο...οποτε μαλλον εκει ειναι η λυση)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×