Jump to content

ΑΕΚ-Ατρόμητος Αθ. (Κύπελλο, Προημιτελικά-ρεβάνς): 26/02, 19:30, CS1


AG21
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη   

32 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Γκάλο
      10
    • Τσόσιτς
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Άλεφ
      3
    • Μάνταλος
      13
    • Μπακασέτας
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Πόνσε
      5
    • Κρστισιτς
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Μπογέ
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
      30
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      20
    • Μπακάκης
      7
    • Γκάλο
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Σιμόες
      0
    • Άλεφ
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Μπακασέτας
      5
    • Λιβάγια
      0
    • Πόνσε
      0
    • Κρστισιτς
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Μπογέ
      0


Recommended Posts

2 minutes ago, nikos said:

Παντως ο Ενσικουλου πώς τον λενε τον Μπακακη τον περναει οποτε και οπως θελει, να τα λεμε κι αυτα

κι εμενα μου αρεσε ο μαυρουκος

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Ισχύει, αλλά δεν είναι ο μόνος στον κόσμο. :D Θυμήθηκα τώρα το γκολ που φάγαμε από την Δυναμό Κιέβου στο ΟΑΚΑ. Ευγενική χορηγία Μπακάκη.

Βασικά το θέμα είναι ποιοι δεν έχουν γλεντησει το μπακάκη ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Παντως ο Ενσικουλου πώς τον λενε τον Μπακακη τον περναει οποτε και οπως θελει, να τα λεμε κι αυτα

Σατανικό σχέδιο ΜΑΝΟΛΟ. Να επιφορτίζεται εκεί το ματς ώστε να "αδειάζει" αναγκαστικά ο χώρος διαγώνια απέναντι για επελάσεις Γκάλο.

Εξ αντανακλάσεως κενός χώρος. Ρίνους Μίχελς.

Μαθηματικά, συναρτήσεις, ολοκληρώματα "Ο Μανόλο Χιμένεθ" !!!!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ααα τωρα σας αρεσει ο Ενσικουλου ε; Οταν επαιζε στον Πλατανια σας ξινιζε να φανταστω. Τιποτα ιδιαιτερο δεν ειναι. Ενας Μπακακης στα εξτρεμ. Γρηγορος χωρις τεχνικη. Παιζει και δεξι μπακ να φανταστειτε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

 

Μαθηματικά, συναρτήσεις, ολοκληρώματα "Ο Μανόλο Χιμένεθ" !!!!

SOS για της πανελλήνιες!

Link to comment
Share on other sites

Ατρόμητος εκτός με μούφα πέναλτι.

ΟΦΗ με πέναλτι που δεν δόθηκε στο 1'.

Γαύρος 4αρα.

Απόλλων, με τα χίλια ζόρια.

Σήμερα πονοματος.

 

Παπατζης.

 

Link to comment
Share on other sites

ο Χιμενεθ παντως γυρισε και νικησε ΔΥΟ φορες τον Καναντυ, τον για πολλούς καλυτερο προπονητη στην λίγκα

τον προπονητη που περυσι ΔΕΝ καταφερε να τον νικησει 

να τα λεμε ολα

Link to comment
Share on other sites

Πονοματος απο τα παλια. Ματς που δεν θελεις να τελειωσει. παπατζης στον παγκο , Μπακακης που δεν επιανε τον Ενσιαμπαφουμου ουτε με λασο .. Μπαρκας αμπελαλε και Μανταλος πουτε μαδρε 2 γκολ.Λιβαγια με γκαβλες αποψε Ποτε δεν βαριεσαι με αυτη την ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Αυτό θύμησε ΑΕΚ. Μπράβο στον Μανόλο για την σύνθεση της 11αδας και μπράβο και στον Μπακασέτα που παρότι έπαιζε σε θέση που δεν του ταιριάζει έκανε ό,τι μπορούσε. Δεν ήταν καλός, αλλά εντάξει άλλη θέση + τραυματίας ήταν, του την χαρίζω.
Η αρχηγάρα ήταν μέτρια στο α αλλά στο β ανέβηκε πάρα πολύ, έβαλε και τα 2 γκολ. Ωραίο ματς από αυτόν. Το βίντεο του αγώνα στους σκάουτερς.
Σιμόες με Άλεφ, το καλύτερο δίδυμο χαφ για το στυλ παιχνιδιού Μανόλο. Έγκλημα αν δεν μείνει ο Αλέφαρος, έστω δανεικός ξανά ή να πάρει το 60-70% του ξέρω γω.

Λιβάγια καλός όποτε θέλει. Μπακάκης ψιλομέτριος Μπάρκας επικίνδυνος, οι άλλοι 2 στην άμυνα οκ. Πόνσε όλα τα λεφτά μπροστά. Πολύ αθληταράς, χώνεται παντού, βάζει γκολ, βαράει, παικτάρας.

Γκάλο MVP για εμένα. Πόσα πάρε βάλε, είχε και δοκάρι, εξαιρετικό μπακ χαφ.

Μπάρκας ο χειρότερος. Κοουτσάρισμα πάρα πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Για τον Μανταλο τα εχουμε ξαναπει αν δεν παιξει μπροστα απο 2 χαφ να τον καλυπτουν χανεται. Σημερα που ειχε ελευθερο ρολο ειχε και ορεξη. Τραβιοταν μια δεξια μια αριστερα. Επειδη ομως στα αριστερα ειχαμε τον Μπακασετα που το παιδι δεν ηξερε την θεση το παιχνιδι μας περιοριστηκε καπως στην δεξια πλευρα. Καποιος εγραψε για υπεραριθμια στην αριστερη πλευρα του Ατρομητου. Ηταν για αυτον τον λογο. Ο Μανταλος σαν ελευθερος επιτελικος εχει πραγματακια να δωσει + οτι παταει περιοχη αρκετα συχνα. Το συστημα που μπορει να χωρεσει μαζι με τον Λιβαγια και να πιασουν τετοια αποδοση ειναι μονο το 3-5-2.

Link to comment
Share on other sites

ΣΕΒΙΓΙΑΝΙΚΟΣ ΠΟΝΟΜΑΤΟΣ.

ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΡΑΔΙΑ, ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΟΑΚΑ.

ΚΙ ΑΛΛΟ ΓΚΟΛ ΚΙ ΑΛΛΟ ΓΚΟΛ ΑΕΚ ΒΑΛΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΓΚΟΛ.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους είδαμε και κάτι, άντε να γεμίσει και λίγο εκείνη η μπάρα της υπομονής γιατί είχε αδειάσει τελείως.

Link to comment
Share on other sites

Παντως με πανω-κατω ιδια προσωπα και ανεξαρτητα απο τους αντιπαλους, το σημερινο ματς με το 2ο ημιχρονο στο Καραισκακης, η μερα με τη νυχτα.

Ηταν ενα κλικ πιο πανω ολη η ομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα σχόλια σας ηταν και ο λογος που επεμενα στο" οτι μπορείς να το κυνηγας.." γιατί η χρόνια δεν σωζετε όμως ξαναβρίσκουμε το κέφι μας,ανεβαίνει η ψυχολογία και γελάει το χειλακι μας! 

Υ.Γ Ποσά λαικς μπορω να δίνω τη μέρα να ξέρω να κάνω κουμάντο χαχαχα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν ο Μάνταλος ο ένας και ο Γκάλο ο άλλος, μάλλον θα έρχινα το MVP στον Μάνταλο, αλλά έτσι δεν μπορώ να μην το ρίξω στην αδυναμία μου. :D
Καλό
Μπάρκας κατάφερε να βγει χειρότερος σε ματς που δεν έφαγε γκολ. Από κοντά Μπακάκης, τίποτα τραγικό, αλλά φάνηκαν οι αδυναμίες του.

Θέλω να (ξανα)σταθώ στον Άλεφ, ο οποίος ελπίζω να είναι και του χρόνου στην ομάδα. Πρώτον εγώ τον βλέπω να βελτιώνεται από μέρα σε μέρα. Δεύτερον έχει καλή τεχνική κατάρτιση και είναι καλός και στο να κόβει. Τρίτον έχει ύψος που τόσο μας λέιπει στον άξονα. Συν ένα το ότι φαίνεται και νορμάλ άτομο.

Ο Πόνσε πάντως το ξεκλείδωσε το ματς γρήγορα γρήγορα, πολλά κρέντιτ και σ' αυτόν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως μια σοβαρή ομάδα φροντίζει αύριο να στείλει λουλούδια στα πόδια του ουαρντα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Πάντως μια σοβαρή ομάδα φροντίζει αύριο να στείλει λουλούδια στα πόδια του ουαρντα

Έκανε χειρονομίες αυτό το αρχιδι από ότι διάβασα? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Θέλω να (ξανα)σταθώ στον Άλεφ, ο οποίος ελπίζω να είναι και του χρόνου στην ομάδα. Πρώτον εγώ τον βλέπω να βελτιώνεται από μέρα σε μέρα. Δεύτερον έχει καλή τεχνική κατάρτιση και είναι καλός και στο να κόβει. Τρίτον έχει ύψος που τόσο μας λέιπει στον άξονα. 

Άλλο ενα θετικό που μου αρέσει είναι οτι ακόμα και όταν πρεσαρεται ακόμα και απο δυο παίκτες έχει την σίγουρη πάσα,δεν θα πουλησει τη μπαλα ουτε θα διώξει με γιόμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Αλεφ με προετοιμασια Μανολο το καλοκαιρι και σαφη ρολο στο γηπεδο ισως και να αξιζει την προσπαθεια για ανανεωση δανεισμου.

Εμενα δεν με πειθει γενικα, αλλα δειχνει να ανεβαινει ενω σημερα ηταν κυριολεκτικα παντου.

Επισης ειναι και γλυκουλης φυσιογνωμικα, απολυτα βραζιλιανικη σκατοφατσουλα, στεναχωρηθηκα σημερα που χτυπησε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×