Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια Vol. IV


NIS 9-11
 Share

Recommended Posts

Αν τελικά και παρά τις αντίθετες προβλέψεις καποιων ξεκινήσουν τα έργα, θα πρέπει οι ίδιοι  να υλοποιήσουν και τις δεσμεύσεις τους περί ξεριζώματος ευκαλύπτων και άλλων φυτών και δέντρων από το οικόπεδο. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Σε μια ομαδα που δεν την ξερει κανεις,χτισανε λεει γηπεδο μονο απο ξυλο,ας αρχισει να μαζευει παλετες ο ασλανιδης πριν τις καπαρωσουν αλλοι για τις σομπες.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Να κανουν και απολυμαση στο χωραφι γιατι εχει κατι τερμιτες σαν γατες ! Θα το φανε σε μια μερα....! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ε ναι και εχουν βαρεθει να τρωνε τοσα χρονια ραδικια ευκαλυπτους και αποτσιγαρα απο τις Φιεστες της Οριτζιναλ. Θελουν φρεσκο ξυλο παλετας ! Ας προσεχουν εκει στην ? ΑΕ μην πανε χαμενα τα 10.000.000 ευρω που θα χρεωσει για παλετες ο τιγρης γιατι μετα δεν θα εχει λεφτα να βαλει αν του τις φανε.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Λογω πολυτεχνειου,αναβολη στη συνεδριαση KE.Σ.Α.,μια βδομαδα καθυστερηση ακομα.Ναι αλλα λεει το κεφτες365 οτι ειναι το τελευταιο βημα και κλεινει ο φακελος,ΑΥΤΟΣ Ο ΦΑΚΕΛΟΣ ΡΕ ποσες φορες εχει κλεισει 3 χρονια τωρα? :lol: :lol: :lol:  Τον σαλιωνει ο τιγρης και δεν κλεινει ο σαπιοφακελος.

 

 

? άντως, στο διάστημα που απομένει μέχρι την εξέταση του φακέλου της Ένωσης από το Κεντρικό Συμβούλιο Αρχιτεκτονικής, οι άνθρωποι των «κιτρινόμαυρων» θα έχουν επαφές με τον νέο Υπουργό ? εριβάλλοντος, Γιώργο Σταθάκη, προκειμένου μόλις εκδοθεί η απόφαση από το ΚΕ.Σ.Α. να τρέξουν άμεσα οι εξελίξεις για την έναρξη των εργασιών για την «Αγιά Σοφιά».

 

 

Ουαου,βαρουφακης mode on.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Κατι πρεπει να γραψει και αυτος ο κακομοιρης 4 χρονια ρομπα εχει στις προβλεψεις του...

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

folders.jpg

 

Ο φακελος οπου να ναι κλεινει,το τελευταιο εγγραφο απο το κε.σα. και μετα μενει σαλιωμα και σφραγισμα με τσιχλα απο τον τιγρη.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην περιμενω το Μελισσανιδη να κοψει κορδελα. Στην ουρα ειναι οι επενδυτες.

Link to comment
Share on other sites

Τι να τους κανουμε τους επενδυτες;Αφου λεφτα υπαρχουν αλλα μας καθυστερουν ο αρηπουστημαλακα και οι εσωτερικοι ωχτροι της ομαδας.Την κορδελα θα την κοψει ο φιλαθλος μεσα σε πανηγυρισμους.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Με τα δοντια θα την κοψει....! Τα λεφτα στο ταμειο παντως ε? Μην ξεχαστουμε στην αναμπουμπουλα ε? Ο κουμπαρας να σπασει και τα λεφτα στο ταμειο..! Οκ Μιμακο?

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Με το ιδιο καυλι που γαμησε τους παντες? Ωχ μαλλον θα χρειαστουμε ψαλιδι.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ας μην ερθει κανεις αλλος και θα σου πω εγω τι θα γινει εδω μεσα. Θα γελανε και τα μανταλακια. Στο λεω για να το πεις στους δικους σου τους αγοραστες. Εγω παντως στους πωλητες το ειπα και περιμενουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Θα γελανε περισσοτερο τα μανταλακια απο οσο γελανε 3 χρονια με τις σιγουρες δικες σου πληροφοριες ? ? ωλητες? Αγοραστες? Οταν καποιος διαχειριστης αλλαζει δεν πουλαει την πολυκατοικια...! Δεν ειναι δικια του...... :lol: Απλα φευγει και τα λεφτα στο ταμειο και το αποθεματικο στην θεση του ε? Το ειπα στους αγορστες παντως και ειπαν να σου πουνε τιμη οι πωλητες σε ΦΑΚΕΣ ομως ε? Με αυτες δεν συναλλασοντε?

Link to comment
Share on other sites

? ες τους να προσεχουν μη μας κλασουν τα παπαρια.

Εγω παντα ειχα πληροφοριες. ? οτέ σιγουρες.

Γιατι εδω και 7-8 χρονια τα ακουω απο τους παρατρεχαμενους.

Επομενως κακως αναφερθηκες στις πληροφοριες.

Κι επειδη εισαι πολυ νεος στον κυκλο των πρακτορων να ξερεις οτι δεν ξεπουλας ποτε ολες τις πληροφοριες.

Οταν εγω πρακτορευα εσυ κοιταζες το ταβανι Χαμπο μου.

Γι αυτο μην ασχολεισαι με τις πληροφοριες μου για να σε αφησω ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Καποιος που θεωρειτο insider και δεν εχει πεσει ? ΟΥΘΕΝΑ μεσα,ας μην ριχνει τις ευθυνες σε χαμπους,ας κοιταξει αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Ξεφορτωσε λιγο μαγκια.

Δε μας ειπες εσυ τι εισαι. Χαμπο σε λενε ? Αμα σε λενε Χαμπο να το αλλαξω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×