Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VI


Skepastos
 Share

Recommended Posts

ελαιόλαδο, σπορέλαιο ή πυρηνέλαιο??

 

Πρόσεξε τι θα πεις, απο την απάντησή σου θα κριθεί αν θα συνεχιστεί η αποχή καλλιτέχνη με ατελιέ

Erothsh pagida.dose kamia vohtheia
Link to comment
Share on other sites

Προλαβαίνω τους συμφορουμιτες, δεν γνωρίζω κατι. Διαβάζω την είδηση και ρισκάρω λέγοντας οτι αυτή (ίσως) ειναι η λύση για την υπογειοποίηση

 

http://www.cnn.gr/news/politiki/story/124550/neos-foreas-gia-tin-anaplasi-tis-athinas-ypo-ton-flampoyrari

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Kακασχημοι και οι δυο,ακυρη τοποθεσια για φωτογραφιες γαμου,θα εχει ο αλλος δηλαδη στο αλμπουμ γαμου του τους γερανους και τα μπετα?

Link to comment
Share on other sites

Η Αποκεντρωμένη Διοίκηση ενέκρινε την Μελέτη Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων της υπογειοποίησης και ανοίγει ο δρόμος για την υλοποίηση και αυτού του σημαντικού έργου

 

 

επιτελους

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ένα (απο τα αρκετά που απομένουν) σημαντικά βήματα, που αφορά την υπογειοποίηση, τελείωσε πριν λίγο. Η μάχη δεν σταματά, απομένουν ακόμα πράγματα να γίνουν, δεν εφησυχάζουμε ποτέ. Περισσότερα σε λίγο που θα έχω διαβάσει την απόφαση

 

https://diavgeia.gov.gr/doc/ΩΟΟ5ΟΡ1Κ-9Α9?inline=true 

Edited by Skepastos
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Πριν πούμε οτιδήποτε άλλο διαβάζουμε στην απόφαση τα έγγραφα που έλαβε η διοίκηση υπ' όψη της και παρατηρούμε τα εξής :

"35. Την από 04.09.2017 επιστολή της κυρίας Νατάσας Παπαδέδε.
36. Την από 04.09.2017 επιστολή του Καλαφάτη Κωνσταντίνου.
37. Την από 05.09.2017 επιστολή του κυρίου Γιώργου Συκιώτη.
38. Την από 04.05.2017 επιστολή της κυρίας Σοφία Λειβαδά."

 

Τα άτομα αυτά έστειλαν επιστολές για να δημιουργήσουν θέμα στο γήπεδο της ΑΕΚ, προσέξτε το χρονικό διάστημα που τις έστειλαν. Κινούνται όλοι μαζί σαν σπείρα. ΞΥΔΙ

 

Δεν υπάρχει κάτι που να χρήζει ιδιαίτερης σημασίας, η απόφαση ήταν κάτι διαδικαστικό. Πρέπει να γίνουν τώρα οι μελέτες (αν δεν έχουν γίνει), να περάσουν απο έγκριση απο το ΠΕ.ΣΥ (νομίζω) και να αναμορφωθεί ο προυπολογισμός ωστε να συμπεριλάβει το κονδύλι της υπογειοποίησης (εκτός αν τα λεφτά αντληθούν απο το κονδύλι των 20 μυρίων που είναι ήδη ψηφισμένο). Τελος μένει η σύνταξη των τευχών δημοπράτησης και η δημοπράτηση του έργου ώστε να προκύψει ανάδοχος

Edited by Skepastos
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ειναι κάμποσα διαδικαστικά ακομα δηλ. Βλέπω να ξεκινα απο Οκτώβριο μαλλον

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν υπάρχει κάτι που να χρήζει ιδιαίτερης σημασίας, η απόφαση ήταν κάτι διαδικαστικό. Πρέπει να γίνουν τώρα οι μελέτες (αν δεν έχουν γίνει), να περάσουν απο έγκριση απο το ΠΕ.ΣΥ (νομίζω) και να αναμορφωθεί ο προυπολογισμός ωστε να συμπεριλάβει το κονδύλι της υπογειοποίησης (εκτός αν τα λεφτά αντληθούν απο το κονδύλι των 20 μυρίων που είναι ήδη ψηφισμένο). Τελος μένει η σύνταξη των τευχών δημοπράτησης και η δημοπράτηση του έργου ώστε να προκύψει ανάδοχος

 

εδω στην ανακοινωση της ΠΑΕ στη τελευταια παραγραφο λεει οτι η Δικεφαλος και η ερασιτεχνικη εχουν χρηματοδοτησει τις μελετες

 

https://www.aekfc.gr/newsdetails/aaa-29-52449.htm?lang=el&path=2073699909

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας ποιο είναι το πλάτος των καθισμάτων στο ΟΑΚΑ?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας ποιο είναι το πλάτος των καθισμάτων στο ΟΑΚΑ?

50cm στα επίσημα 40cm σε ολα τα αλλά...αυτό αδειοδοτημένο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Kάπου το είχες ξαναγράψει, τα δικά μας για τι πλάτος υπολογίζονται? Και με 40cm νομίζω είχες κάνει υπολογισμό για την χωρητικότητα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Kάπου το είχες ξαναγράψει, τα δικά μας για τι πλάτος υπολογίζονται? Και με 40cm νομίζω είχες κάνει υπολογισμό για την χωρητικότητα.

 

Σορρρυ τώρα είδα οτι ρωταγες για το ΟΑΚΑ. Σου απάντησα εκ παραδρομης για την Αγια Σοφιά. Στο ΟΑΚΑ δεν ξερω, θα το ψαξω μηπως το βρω. Σε εμάς είναι αυτά τα πλάτη που έγραψα και η χωρητικότητα έχει αδειοδοτηθεί βάσει αυτών. Εγώ εκτιμώ οτι θα είναι 40αρια όλα...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Σκεπαστε μη ξαναγίνει.

Φερω ακεραία την ευθυνη για την παρουσία σου στο ΚΜ.

 

Δε σε εφερα εδω για να παιζεις την ωρα που απαντας

στα ερωτηματα των αναγνωστων.

 

Υγ.Μπλούζαμαν συγνωμη  .

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×