Jump to content

Γήπεδο στη Νέα Φιλαδέλφεια - Vol. VII


Recommended Posts

2 minutes ago, gybe21 said:

Τι είναι αυτό τζάμι!?!? 

Θα μπει εσωτερικά από το μπεζουλοκιτρινο ?!

Τελειώνετε λέμε.

Μαλλον θα ειναι σε σημειο μεταξυ του μπεζ για να εχουν  φυσικο φωτισμο και οι εσωτερικοι χωροι 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οποιος βαριεται να κατεβαινει,θα ριχνει κανα κατουρημα απο την οπη της πολεμιστριας.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, agelos said:

"πολεμίστρες".

Πόση γραφικότητα ρε πστ μου.

:D Εγώ γουστάρω κάτι τέτοια, να ξεχωρίζει κάπως γιατί αλλιώς θα είναι όπως όλα τα άλλα νεόκτιστα γήπεδα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Καλά και η ρομα νομίζω ότι χτίζει το γήπεδο της, στα πρότυπα του κολοσσαιου. 

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισε η μία γωνία της παλιάς σκεπαστης, λογικά ως τη Παρασκευή θα έχει ολοκληρωθεί το στεγαστρο

agia-sofia.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν τελικά πάμε ριζουπολη του χρόνου, αυτό θα αποτελέσει αποστομωτικη απάντηση σε όσους κακοπροαιρετους  αμφεβαλλαν για το "τελευταία χρονιά στο οακα". :)

Έχω την εντύπωση ότι θα υπάρξει και διαφημιστική καμπανια για διαρκειας με σλόγκαν : " ακόμα πιο κοντά στην Αγιά Σοφιά " ή κάτι τέτοιο. 

Link to comment
Share on other sites

θεούλης ο μάστορας στο παραπάνω βίντεο . το τσιγάρο δεν έφυγε απο το στόμα του ενώ έκανε -επικίνδυνη- δουλειά και με χέρια και με πόδια .

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, enck1 said:

ερώτηση προς αδερφό ενωσίτη Σκεπαστό :

33.001 ?  

Δεν ξέρω αν ισχύει, δεν το έχω ακούσει κάπου. Αν θα το ήθελα; Με μπούνια...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AG21 said:

θεούλης ο μάστορας στο παραπάνω βίντεο . το τσιγάρο δεν έφυγε απο το στόμα του ενώ έκανε -επικίνδυνη- δουλειά και με χέρια και με πόδια .

Να του πει κάποιος όμως οτι έτσι και πέσει καμιά κάφτρα και κάνει καμιά τρύπα θα το αλλάξει απο την τσέπη του. Δεν παίζει ο κυρ Δημήτρης (πλάκα κάνω είναι ανθεκτικό σε φωτιά, όχι πλήρως αλλά είναι)

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×