Jump to content

Λαμία - Α.Ε.Κ. (28η αγ.): 14/04, 19:00, ΕΡΤ


George_D
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

16 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Χουλτ
      0
    • Τσόσιτς
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
    • Μπακασέτας
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Αλμπάνης
      0
    • Μπογιέ
    • Γιαννιώτας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Χιμένεθ

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Μπακάκης
    • Χουλτ
    • Τσόσιτς
    • Σβάρνας
    • Σιμόες
      0
    • Κρστιτσιτς
      0
    • Μπακασέτας
    • Κλωναρίδης
    • Μάνταλος
    • Πόνσε
    • Αλμπάνης
      0
    • Μπογιέ
      0
    • Γιαννίωτας
      0


Recommended Posts

20 minutes ago, Bukowski said:

Δεδομένου πάντως πόσο (δεν) πρόκοψε ως ΑΕΚάρας ο Ντέμης, προσωπικά μου κάνει εντύπωση που του πήρε 4 δεκαετίες ζωής για να βάλει μυαλό.

Εγώ ας πούμε έχω πει πως το 1996 στην θέση του θα πήγαινα στον Ολυμπιακό.

Γιατί να πήγαινε εκεί??Περισσότερα λεφτά του έδινε η ΑΕΚ, ενώ όλοι ήξεραν ότι ήταν Αεκτζής και με τη φυγή Μπάγεβιτς θα γινόταν ίνδαλμα, απορρίπτοντας τον ΟΣΦΠ. Δεν έχασε ο Ντέμης από την ΑΕΚ, πήρε χρήματα που στο λιμάνι δε θα τα έπαιρνε. Οκ, δεν πήρε πρωτάθλημα, αλλά ήταν αναμφισβήτητα το νούμερο ένα στην ΑΕΚ, στο γάβρο δε θα ήταν..

Link to comment
Share on other sites

ο νικολαίδης γουστάρει όλο το τζερτζελέ και το να ξεχωρίζει και να θαυμάζεται και αυτό μόνο η ΑΕΚ του το πρόσφερε . Αν ήταν σήμερα μπορεί να πήγαινε στο γαύρο γιατί θα είχε το μυαλό του στη μεταγραφή στο εξωτερικό . 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, 1989 generation said:

Γιατί να πήγαινε εκεί??Περισσότερα λεφτά του έδινε η ΑΕΚ, ενώ όλοι ήξεραν ότι ήταν Αεκτζής και με τη φυγή Μπάγεβιτς θα γινόταν ίνδαλμα, απορρίπτοντας τον ΟΣΦΠ. Δεν έχασε ο Ντέμης από την ΑΕΚ, πήρε χρήματα που στο λιμάνι δε θα τα έπαιρνε. Οκ, δεν πήρε πρωτάθλημα, αλλά ήταν αναμφισβήτητα το νούμερο ένα στην ΑΕΚ, στο γάβρο δε θα ήταν..

Εγώ θα πήγαινα στην θρυλάρα και όποτε έβαζα γκολ στην ΑΕΚ θα έκανα κωλοδάχτυλα στους Ματζίσανς και τους Χάμπους πάντως.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Δεδομένου πάντως πόσο (δεν) πρόκοψε ως ΑΕΚάρας ο Ντέμης, προσωπικά μου κάνει εντύπωση που του πήρε 4 δεκαετίες ζωής για να βάλει μυαλό.

Εγώ ας πούμε έχω πει πως το 1996 στην θέση του θα πήγαινα στον Ολυμπιακό.

Επαιξε Ευρώπη, πήγε Γιουρο, εβγαλε χρήμα, έγινε ινδαλμα για απειρο κόσμο, έγινε ο μεγαλύτερος ελληνας ποδοσφαιρικος σταρ, βρήκε την Βανδή που τότε ήταν πρώτη γκομενα ξερω γω, πήγε Ατλέτικο.

Ε δεν το λες οτι κακοπεσε που πήγε στην ΑΕΚ. Ο γαβρος αποκλειεται να τον είχε κανει τετοιο σταρ.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Geologos said:

Επαιξε Ευρώπη, πήγε Γιουρο, εβγαλε χρήμα, έγινε ινδαλμα για απειρο κόσμο, έγινε ο μεγαλύτερος ελληνας ποδοσφαιρικος σταρ, βρήκε την Βανδή που τότε ήταν πρώτη γκομενα ξερω γω, πήγε Ατλέτικο.

Ε δεν το λες οτι κακοπεσε που πήγε στην ΑΕΚ. Ο γαβρος αποκλειεται να τον είχε κανει τετοιο σταρ.

Αντιμιλάς;

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς δεν πήγε στον γαύρο τότε και σε κράτησε 6-7 χρόνια ειδικά από άποψη νέων οπαδών.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ban Viveur said:

Στο σημερινο δίλημμα ΑΕΚ η ΠΑΟΚαρα τι θα επιλέγατε; 

Σαφώς ΠΑΟΚ αφού πληρώνει τα διπλά (τουλάχιστον).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ban Viveur said:

Και με Χ1, 5 Θα πήγαινα 

Θα εβαζα και μπόνους κωλοδακτυλων 

Καλά εννοείται.

Και με τα ίδια + 1 ευρώ θα πήγαινα εδώ που τα λέμε αν σκεφτώ τα καραγκιοζιλίκια του κου Δημούτρη τον τελευταίο χρόνο ανανεώσεων.

Link to comment
Share on other sites

On 4/15/2019 at 10:06 AM, Bukowski said:

Οι καλύτεροι προπονητές που έχουν περάσει από την Ελλάδα τα τελευταία χρόνια κατά την γνώμη μου και κατά σειρά

Βαλβέρδε

Φερέρ

Τεν Κάτε

Ζαρντιμ

Σάντος

Στέφενς

Σίλβα

Χιμένεθ

Ο Χιμένεθ είναι καλός αλλά αρκετά πιο πίσω από τους ακριβώς από πάνω του θεωρώ. Βέβαια το επίπεδο του για την Ελλάδα είναι υπερκομπλέ

Για την τελευταια δεκαετια εγραψα αλλα επειδη ο Σαντος εχει ερθει απο πιο παλια δεν τον εγραψα.

Σαντος, Βαλβερδε και ισως και Φερερ καλυτεροι απο τον Χιμενεθ.Οι υπολοιποι καλοι αλλα δεν νομιζω καλυτεροι.

Οπως και να εχει παντως σε μας ταιριαξε και αυτο ειναι το ζητουμενο κυριως.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Man Of Faith said:

Για την τελευταια δεκαετια εγραψα αλλα επειδη ο Σαντος εχει ερθει απο πιο παλια δεν τον εγραψα.

Σαντος, Βαλβερδε και ισως και Φερερ καλυτεροι απο τον Χιμενεθ.Οι υπολοιποι καλοι αλλα δεν νομιζω καλυτεροι.

Οπως και να εχει παντως σε μας ταιριαξε και αυτο ειναι το ζητουμενο κυριως.

Θα έβαζα σε αυτούς και Έκτορ Ραούλ Κούπερ. Διπλό μέσα στην Ατλέτικο με τον Άρη, ε δεν το λες και εύκολο...

Link to comment
Share on other sites

Σωστά και ο Κούπερ. Ανώτερος όλων φυσικά ο Ρεχάγκελ. Φέρε έναν Γερμανό ρε πούστη Μελ.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bukowski said:

Σωστά και ο Κούπερ. Ανώτερος όλων φυσικά ο Ρεχάγκελ. Φέρε έναν Γερμανό ρε πούστη Μελ.

Πήγαν κάποτε να πάρουν το Λεβ, ήρθε Αθήνα, σχεδόν συμφώνησαν, και τελικά προτιμήσανε το Στεπάνοβιτς......

Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 generation said:

Πήγαν κάποτε να πάρουν το Λεβ, ήρθε Αθήνα, σχεδόν συμφώνησαν, και τελικά προτιμήσανε το Στεπάνοβιτς......

Καλά αυτό είναι από τα μεγαλύτερα facepalm που έχουν γίνει.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 1989 generation said:

Θα έβαζα σε αυτούς και Έκτορ Ραούλ Κούπερ. Διπλό μέσα στην Ατλέτικο με τον Άρη, ε δεν το λες και εύκολο...

Σωστος, και ο Κουπερ.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×