Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2019-20


George_D
 Share

Recommended Posts

19 minutes ago, Man Of Faith said:

Αυτη η ομαδα εχει στηθει χαρη στη καρτα φιλου;

Ξερει κανενας;

Αυτή η ομάδα έχει στηθεί χάρη στον Παπασταμάτη, που 2 χρόνια έφαγε γερές σφαλιάρες, αλλά αντί να το βάλει κάτω, έσπρωξε κι άλλα λεφτά. Και το τμήμα είναι πρότυπο. Μπράβο σε όλους. Η πρώτη φορά που είχα τόση αγωνία για αγώνα handball, επειδή ήθελα να δω τί ψάρια πιάνουμε απέναντι στο δυνατότερο αντίπαλο. Ε, είμαστε μισό σκαλί πάνω αυτή τη στιγμή.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Τι είπε ο εξτρέμ της ΑΕΚ για το επιβλητικό διπλό μέσα στο Ρέντη επί του Ολυμπιακού

Ο Χρήστος Κεδέρης τόνισε πως η ΑΕΚ πήρε δυο σημαντικούς βαθμούς απέναντι στον Ολυμπιακό, αλλά το Πρωτάθλημα δεν έχει τελειώσει ακόμα. Ενώ, στη συνέχεια θέλησε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους σχετικά με τη συγχώνευση του Δικέα με τους «ερυθρόλευκους». «Είμαστε πολύ χαρούμενοι για τη νίκη ξέραμε από την αρχή ότι είναι ένα ντέρμπι. Στο πρώτο τέταρτο εμφανιστήκαμε λίγο νωθροί αλλά μετά βρήκαμε τα πατήματά μας και κάναμε ένα πολύ καλό παιχνίδι. Ήμασταν πάρα πολύ διαβασμένοι, ξέραμε τον αντίπαλο κι έτσι θα συνεχίσουμε να είμαστε. Για μας είναι απλώς δύο βαθμοί, το πρωτάθλημα δεν τελείωσε ακόμη. Είμαστε μέσα στους στόχους μας», ενώ συνέχισε λέγοντας. «Δεν ήμουν ποτέ παίκτης του Ολυμπιακού να το τονίσω αυτό. Έχω παίξει μόνο στο Δικέα, δε συμφώνησα ποτέ να συγχωνευτώ με τον Ολυμπιακό δε με ρώτησε κανείς. Τότε έγιναν λάθη από άτομα διοίκησης, αν μπορώ να τα πω έτσι ήταν κάποια ασήμαντοι αν μου επιτρέπετε. Θέλω να το πω αυτό για να μαθαίνουν οι νέοι αθλητές με ποιους ανθρώπους μπλέκουν κα να προσέχουν τις κινήσεις που κάνουν».

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ΑΕΚΑΡΑ!!! Μπραβο μεγαλε Παπασταματη! Μπορουμε σιγουρα ακομα καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά μας είναι χαώδης. Εδώ με τον γαύρο τους κερδίσαμε στην έδρα τους με 3 γκολ διαφορά και τα πέναλτι ήταν 8-2 υπέρ τους. Φέτος θα τα πάρουμε όλα ? 

Link to comment
Share on other sites

9-19 ημίχρονο.

Ο Δημητρούλιας εκτός από καλός παίχτης έγινε και καλός προπονητής. Η ομάδα παίζει γρήγορο και μοντέρνο χάντμπολ, το άτομο φαίνεται ότι γνωρίζει πως παίζεται το παιχνίδι έν έτει 2020 στην Ευρώπη. Φέραμε και τους κατάλληλους παίχτες και τέλος. Πλέον συγκεντρωνόμαστε στο δύσκολο ευρωπαϊκό ματς τον Φλεβάρη, όλα τα λεφτά είναι εκεί, ας ελπίσουμε να μην έχουμε κανέναν τραυματισμό μέχρι τότε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Τσαπου στους γαυρους βορρά και νότου οτιδήποτε εκτός από νταμπλ είναι αποτυχία φέτος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×