Jump to content

ΑΕΚ Χάντμπολ 2019-20


George_D
 Share

Recommended Posts

Just now, Skepastos said:

Ποσο μου αρέσει να ξελαφρωνει η ομάδα πάνω στον Τσιλιμπάρη. Έτσι να ρουφάς όλους τους χυμούς μας. Αχόρταγη 

+1000000001924

Link to comment
Share on other sites

Just now, NIS21 said:

ΑΡΧΟΝΤΑ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

Μακάρι να έπαιρνε και κανενας άλλος παραδείγματα. Ο τύπος φτιάχνει Ευρωπαϊκή ομάδα τι να λέμε τώρα 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Κοιταχτε κατι συμπτωσεις ομως ε? 

Εφερε ο αλλος παιχταραδες και εχουμε ταραξει τον ανταγωνιστη μας στην πουτσα.

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, parakmiakos said:

Κοιταχτε κατι συμπτωσεις ομως ε? 

Εφερε ο αλλος παιχταραδες και εχουμε ταραξει τον ανταγωνιστη μας στην πουτσα.

Μην τα πιστευεις αυτα, συμπτωσεις ειναι

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια προπόνηση, αυτή τη φορά στη δική μας έδρα. Τα εκπαιδευτήρια Κουντούρη δεν απείλησαν ποτέ,ενώ ο τερματοφύλακάς τους αδιαθέτησε και δεν έπαιξε καθόλου στο δεύτερο ημίχρονο. Άντε να δούμε τώρα πού θα γίνει ο τελικός και αν θα μας αφήσουν να τον δούμε ή θα πρέπει να πάρουμε την ανηψιά για να το παίξουμε συνοδοί τέκνων...

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, parakmiakos said:

Κοιταχτε κατι συμπτωσεις ομως ε? 

Εφερε ο αλλος παιχταραδες και εχουμε ταραξει τον ανταγωνιστη μας στην πουτσα.

Σατανά

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, 1989 generation said:

Άλλη μια προπόνηση, αυτή τη φορά στη δική μας έδρα. Τα εκπαιδευτήρια Κουντούρη δεν απείλησαν ποτέ,ενώ ο τερματοφύλακάς τους αδιαθέτησε και δεν έπαιξε καθόλου στο δεύτερο ημίχρονο. Άντε να δούμε τώρα πού θα γίνει ο τελικός και αν θα μας αφήσουν να τον δούμε ή θα πρέπει να πάρουμε την ανηψιά για να το παίξουμε συνοδοί τέκνων...

Πριν τον δικό μας τελικό θα έχει τον τελικό γυναικών όπου παίζει ο ΠΑΟΚ. Just saying...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SpiRos said:

Πριν τον δικό μας τελικό θα έχει τον τελικό γυναικών όπου παίζει ο ΠΑΟΚ. Just saying...

Α ωραία. Άρα ιδανικές τοποθεσίες για τους τελικούς είναι η Λαμία και ο Βόλος...Να θυμηθούμε τα παλιά..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα γήπεδο που άφησε πολύ κόσμο απεξω σήμερα,ενα γήπεδο γεμάτο 15χρονα πιτσιρίκια να ξελαρυγγιάζονται,ενα γήπεδο στον αέρα για την ομαδάρα μας στο χάντμπολ.

Για πολλούς λόγους συγκινητική η βραδιά.Εχουμε ανάγκη φίλε της ΑΕΚ τις χαρές στον κιτρινόμαυρο οργανισμο μας, έχουμε ανάγκη κ μεις την ικανοποίηση στον ψυχισμό μας..έχουμε ανάγκη να δούμε και εμείς ως ΑΕΚτζηδες πραγματικά δυνατές ομάδες στα τμήματα μας και να νιώσουμε γεμάτοι βλέποντας επιτέλους μια ομαδα μας να παίζει ως μεγάλο φαβορί και να σε κάνει ρε παιδί μου απτο πρώτο λεπτό έτσι στημένο με το χαμόγελο γνωρίζοντας πως απλά..δε χάνεις.

Για πολλούς λόγους συγκινητική η βραδιά..την τελευταία κούπα μας την είχα πανηγυρίσει 1-2 μέτρα απτον πάγκο μας.. βοηθούσα τότε απο το δικό μου πόστο την ΑΕΚαρα μας.. έρχεται μια ακόμα,η χαρά μεγάλη.

Για πολλούς λόγους συγκινητική η βραδιά..81 χρόνια συμπληρώνει ο πατέρας μου σήμερα.81 χρόνια ΑΕΚ. Τον ευχαριστώ απο καρδιάς που με πήρε απτο χέρι μικρό παιδί και μου γνώρισε το πώς και γιατί πρέπει να περπατώ πάντα κοντά της.. Να τα εκατοστήσεις !

 

Κάθε μεγάλη νίκη της ΑΕΚ είναι ένα χαμόγελο μας στο φώς, κάθε μεγάλη νίκη της ΑΕΚ ειναι μια γερή ψυχολογική ένεση στην καθημερινότητα μας, κάθε μεγάλη νίκη της ΑΕΚ μας φτιάχνει τη μέρα,τη νύχτα και τα όνειρα.

Μια ζωή και άλλη μία ΑΕΚ ..

  • Δικεφαλάκι 16
Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά αδελφέ Άντον να χαίρεσαι τον μπαμπά και με το καλό να πάτε όλοι μαζί, με τον κύριο Γιώργο και τα μικρά στην Αγια Σοφία μας. Τέτοια μέρα λοιπόν το σίγουρο είναι πως μόνο νίκες θα έκανε δώρο η ΑΕΚάρα μας. Εκείνη, που με τρόπο μαγικό και με Πολίτικο νάζι και μαεστρία, απαγάγει τη λογική και μας γεμίζει με συναισθήματα ξεχωριστά... Να θυμηθώ και εγώ τον πατέρα μου, που όταν καθόμασταν τα απογεύματα του Σαββάτου -εγώ πιτσιρικάς τότε- και βλέπαμε τη Βασίλισσα στην τηλεόραση, τα δύσκολα χρόνια των "Μοϊκανών", σαν κερδίζαμε πήγαινε και, φορώντας το κασκόλ της ΑΕΚάρας, έπαιρνε τη μπάλα μου του μπάσκετ και αλλάζαμε μερικές πάσες στο σαλόνι, προκαλώντας το καθιερωμένο κατσάδιασμα της μανούλας, "όχι μπάλα μέσα στο σπίτι" κλπ ? . Είμαι σίγουρος πως και απόψε από ψηλά θα χάρηκε τις νίκες μας, κυρίως του μπάσκετ.

Άντον μου να τα 100στήσει ο μπαμπάς! 

ΑΕΚάρα .&-

Edit: Ανακάτεμα λίγο του τοπικ αλλά ακολούθησα το ποστ του Άντον. Άλλωστε όταν μιλάμε για την Ένωση πάντα μπερδεύονται τα λογικά...

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, George_D said:

14 ή 15 μαρτιου ο τελικος. Μενει να καθοριστει η εδρα

Λογικά Αθήνα ή Πάτρα, αν θέλουν να το κάνουν ουδέτερο τελείως.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ΑΕΚΑΡΑ, μπραβο μαγκες και ξανα μανα ευχαριστουμε ΜΕΓΙΣΤΕ ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ!

Τιποτα λιγοτερο απο double φετος.

ΥΓ: Τσιλιμπαρη...ρουφα κιτρινομαυρο παπαρι!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, George_D said:

Οι γαύροι διώχνουν τον προπονητή τους διαβαζω

Ο Ζαραβίνας τους φταίει που αποδυνάμωσαν την ομάδα τους...Θα θυμήθηκαν ίσως ότι είναι και Αεκτζής, τον σούταραν αμέσως..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απόγευμα προπόνησης στο ΟΑΚΑ, 31-23. Παίξανε και οι πιτσιρικάδες Κοτσιώνης και Μπαμπατζανίδης, ενώ είδαμε μέχρι και εξτρέμ το Φλορίδο...Το άλλο Σάββατο με τους Νορβηγούς είναι όλα τα λεφτά, θα είναι λογικά το πιο δύσκολο παιχνίδι που έχουμε παίξει φέτος. Υπάρχει και επιδημία γρίππης στην ομάδα, ελπίζουμε όλοι να είναι ετοιμοπόλεμοι σύντομα.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ – Άρης Νίκαιας 31-23
Τα πεντάλεπτα: 3-2, 4-3, 7-5, 9-7, 13-10, 17-11 (ημχ.), 18-13, 23-14, 25-15, 26-16, 30-19, 31-23.
ΑΕΚ (Δημητρούλιας): Αραμπατζής 1, Γεωργιάδης 1, Hoggas 4, Νικολαϊδης, Kosanovic, Μυλωνάς 4, Florido 7, Jimenez 4, Κοτσιώνης 3, Jakobsen 2, Παπαδιονυσίου, Μπαμπατζανίδης, Arsic, Buneta, Γιόσμου 3, Criciotoiu 2.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×