Jump to content

George_D
 Share

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ
3 minutes ago, nikos said:

Εγω συμφωνω με τον @agelos

Μου βγαζει εντελως παρομοιο στυλ με Κρστιτσιτς.

Οπως και το διδυμο Σιμοες/Γαλανοπουλος.

Σαν να θελει 2 παρομοιους σε καθε θεση ο τυπος.

Αυτο κανει και ο καθε απειρος παιχτης FM. Να δουμε αν κανει το ιδιος στον φορ και στους εξτρεμ γιατι εκει κανει τζιζ το πορτοφολι.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Εγω συμφωνω με τον @agelos

Μου βγαζει εντελως παρομοιο στυλ με Κρστιτσιτς.

Οπως και το διδυμο Σιμοες/Γαλανοπουλος.

Σαν να θελει 2 παρομοιους σε καθε θεση ο τυπος.

Από την άλλη βέβαια αυτό δεν είναι και κακό. Το να υπάρχουν δηλαδή επιλογές στο ροστερ. Και ο ανταγωνισμός μόνο καλό κάνει αν η ομάδα είναι εντός στόχων και δε γίνουμε μπουρδελο 

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει τον τσεκαρα τον Σιμαο.Σε δυνατα ματς κιολας που υποτιθεται οτι ο ποδοσφαιριστης βγαζει το μαξιμουμ και ας μην εχει η ομαδα του την πρωτοβουλια.Ο παικτης δεν ειναι απατεωνας ουτε Αινταρεβιτς,οποτε παμε καλα.Παιζει αποκλειστικα σε δυαδα στα χαφ 4-2-3-1 η 4-4-2 φλατ τα οποια πιστευω θα εφαρμοσει φετος ο Καρντοσο.

Απο ταχυτητα μετρια πραγματα,απο υψος σιγα μην ειναι 1.83 που τον δινουν,απο τρεξιματα δεν ειδα τιποτα το τρομερο,δεν καταπινει χιλιομετρα,γενικα ολο το Physical κομματι δεν με εντυπωσιασε και ειναι ενας τομεας που ποναμε.

Αμυντικο χαφ μεν αλλα ουτε χταποδιες αλα Γιοχανσον θα δουμε,ουτε ξυλο θα ριξει.Θα κρατησει τη θεση του θα καλυψει το χωρο και θα κοιταξει να παρει τη μπαλα απο την αμυνα ειτε σε σετ παιχνιδι ειτε μετα απο αποκρουση,και να την μοιρασει γρηγορα στα ακρα,η καθετα αν υπαρχει παικτης ξεμαρκαριστος.Εχει καλη τεχνικη δεν ειναι τσουρουκας και βλεπει γηπεδο.Σπανια παταει περιοχη,δεν νομιζω να μας δωσει λυσεις στο σκοραρισμα εκτος αν του ετοιμαζει καποιο αλλο ρολο ο Καρντοσο.Δεν θα κανει τη διαφορα σε παιχνιδια μου παιζει πρωταρχικο ρολο η ατομικη ποιοτητα.

Η κινηση να παρουμε τετοιο παικτη μου δειχνει οτι η επιθυμια του @The Magician γινεται επιτελους πραξη.Τελος τα καθαρα 6αρια,παμε φετος με 2 χαφ που θα ξερουν ποδοσφαιρο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Αν παντως πας με διδυμο Κρσιτσιτς-Σιμαο (βγαζω εξω οτι ο πρωτος εχει εικονα παλαιμαχου) σε 4-2-3-1 θα εισαι πολλα με λιγα.

Εναντιον σου εννοω...

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Κρστιτσιτς έβγαλε απογοητευτικη εικόνα στον τελικό του κυπέλλου. Αντιθέτως στο ματς του πρωταθλήματος με παοκ βοήθησε μπαίνοντας σαν αλλαγή και γενικά όσο αγωνίστηκε σε κάποια παιχνίδια μου έδειξε θετικά στοιχεία. Δε θέλω να τον καψω τον παίχτη θέλω να κάνει προετοιμασία και μετά να τον κρίνω. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Αν παντως πας με διδυμο Κρσιτσιτς-Σιμαο (βγαζω εξω οτι ο πρωτος εχει εικονα παλαιμαχου) σε 4-2-3-1 θα εισαι πολλα με λιγα.

Εναντιον σου εννοω...

 

Το σκεφτηκα και εγω,θελει αλλο ενα στοπερ τυπου Βρανιες να συμμαζευουν τα ασσυμαζευτα.Ποδοσφαιρο κατοχης λεει με ψηλα τις γραμμες ο θεος να βαλει το χερι του

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Το σκεφτηκα και εγω,θελει αλλο ενα στοπερ τυπου Βρανιες να συμμαζευουν τα ασσυμαζευτα.Ποδοσφαιρο κατοχης λεει με ψηλα τις γραμμες ο θεος να βαλει το χερι του

Ψηλά τις γραμμές και Οικονόμου δεν πάνε μαζί. Δεν βάζω τον ουρανό στην εξίσωση γιατι δεν τον υπολογίζω για βασική μονάδα. Καλύτερα να παίζεις με βρανιες μπακάκη πίσω lol

Link to comment
Share on other sites

Guest tsetsenos

Τα καθαρα 6αρια ειναι πλεον για Ξανθες και Λεβαδειακους. Παμε για εξαρο-οκταρια. Οποτε Σιμοες Γαλανοπουλος χλωμοι. 

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτά που βλέπουμε στόχος του πορτογάλου είναι να σπρώξει το σιμόες όπως όπως μπακασέτας ώστε να έχουμε win win κατάσταση . Εμένα πάντως δεν με χαλάει να έχουμε σιμόες γαλανό να μοιράζονται μια θέση . Ο σιμόες όταν του γίνεται διαχείρηση κάνει καλά παιχνίδια . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για τον Τσοριτς που ανεφεραν το πρωι, τι φαση παικτης ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

παντως ,με το δεδομενο οτι,ο  βρανιες και ο ζεραλδες θα ναι δανεικοι χωρις οψιον και με τζιζους επιβαρημενο με εναν ακομα χρονο,δεν θα ταν κακη ιδεα να ανοιξουμε τοπικ "μεταγραφες lol σχεδιασμος καλοκαιρι 2020",αφου ουτως η αλλως τοτε θα ξεκιναμε για τρεις τουλαχιστον μεταγραφες.να βοηθησουμε και τον λυμπε,δινοντας του εναν επιπλεον χρονο για να κανει τα κουμαντα του.

αυτος ο λαγωνικακης ,τι κανει ?καλα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα θυμήθηκα κάτι άλλο. Είχα μάθει από ιαματική πηγή, πριν ανανεώσει φέτος ο Μπακασετας, ότι ο Τζαβέλλας ήταν σίγουρος πως ο Τάσος θα έκανε πίσω και θα ανανέωνε. Και τώρα έγιναν συμπαίκτες. Αν ισχύει η σκέψη μου ότι είχε κλείσει από τότε η μεταγραφή και γι'αυτό ανανέωσε, μακάρι να ισχύει το ίδιο και για Σιμοες. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Αν παντως πας με διδυμο Κρσιτσιτς-Σιμαο (βγαζω εξω οτι ο πρωτος εχει εικονα παλαιμαχου) σε 4-2-3-1 θα εισαι πολλα με λιγα.

Εναντιον σου εννοω...

 

ετσι νομιζω θα παιζει με τους μικρους,στα ντερμπυ ελπιζω να το γυρναει σε 4-3-3....αλλιως δεν βλεπω να εχουμε τυχη

Link to comment
Share on other sites

Οταν ακουω για ψηλα τις γραμμες και ποδόσφαιρο κατοχής, θυμαμαι τον αγωνα οσφπ-σπορτινγκ για τσ λου....απο τύχη δε ξεχάστηκε η Γιουβέντους.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, mporat said:

Εγώ τώρα θυμήθηκα κάτι άλλο. Είχα μάθει από ιαματική πηγή, πριν ανανεώσει φέτος ο Μπακασετας, ότι ο Τζαβέλλας ήταν σίγουρος πως ο Τάσος θα έκανε πίσω και θα ανανέωνε. Και τώρα έγιναν συμπαίκτες. Αν ισχύει η σκέψη μου ότι είχε κλείσει από τότε η μεταγραφή και γι'αυτό ανανέωσε, μακάρι να ισχύει το ίδιο και για Σιμοες. 

 

Θα κρατούσα τον Σιμόες. Και αν όχι για βασικό, σίγουρα είναι παίχτης που έχει αποδείξει την αξία του και μπορεί να βοηθήσει έστω και σαν rotation αν κάποιους δε σας κάνει αρχική ενδεκάδα. Και να τον πουλήσουμε πάντως φάση ξεπούλημα θα είναι,σιγουρα κάτω του μυριου. Λεφτά μονο από αραπια η Κίνα 

Link to comment
Share on other sites

Με παίχτη από την Αντβέρπ 29 χρονών, έναν τύπο που πέρυσι δεν έπαιξε αγώνα στην Άιντραχτ και θα έρθει γνωρίζοντας ότι δεν υπάρχει οψιόν, με ένα δεξί μπακ που τα νούμερα που διάβασα σε ρεπορτάζ κάνουν τον Μπακάκη Καφού και τον Βράνιες τον θεότρελο χωρίς οψιόν ο τύπος ή θα βγει μεγαλύτερος απατεώνας από τον Μοράις ή θα μας κάνει να ξεχάσουμε τον Μανόλο για πάντα.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μολις τωρα ο Αρναουτογλου ειπε ΣΤΑ ραδιΑ οτι ΘΑ παει ετσι προετοιμασια ο ΚαρνΤοζο και ΘΑ δει αν χρειαζεται Εξτρεμ και ΘΑ δει τον Λιβαγια και Γιακουμακη ως φορ και μετα ΘΑ αποφασισει. Αυτα.

ΘΑ δουμε ρε φιλε.....ΘΑ δουμε φαση.... Δεν με αφηνει να αγιασω λεμε......

Link to comment
Share on other sites

E-E-Eρχεται 

Μάλιστα, το μεσημέρι φτάνει στην Ελλάδα ο Ογκνιέν Βράνιες. Ο Βόσνιος κεντρικός αμυντικός στις 16:00 θα είναι στην Αθήνα, με σκοπό να ολοκληρώσει άμεσα την επιστροφή του στον Δικέφαλο.

Τα αεροπορικα δικά μας με aegean bonus πόντους 

 

ScreenHunter 132.png

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Περιμενε να περασει εστω την πυλη....μην τον περιμενει κανενα περιπολικο απεξω?

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, AG21 said:

Και η επιβεβαίωση . Να το βάλω στο ρόστερ ή να περιμένω ?

vraniesaer.jpg

Καλα ρε ο τρελλος, εβαλε sticker το ονοματεπωνυμο του πανω στο διαβατηριο του? ΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......σαν βαλω εγω χαρτάκι post it με το ονοματεπωνυμο μου πανω στην Αστυνομικη ταυτοτητα.

Τρελλος και με την βουλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά χαφ άμα έχουμε, βάζει και ο Γιακουμάκης 15 γκολ. θα έχουμε όμως;

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×