Jump to content

Φανέλα ΑΕΚ 2015-16


Guest Saxon21
 Share

Recommended Posts

Guest ziopeppe

Η φανελα ειναι πολυ καλη. Αλλα ξεφτιλιζεται απο κατι πλατελες

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένου του στυλιστικου γούστου του τιγρεως, και με το πόσο για τον πούτσο άνθρωποι διοικούν την Π.Α.Ε., η φανέλα αγγίζει την τελειότητα.

 

Βέβαια είναι τόσο μαλάκες, που μπορεί να βάλουν κίτρινο σορτσάκι και λαχανί κάλτσες.

Link to comment
Share on other sites

Με μαύρη κάλτσα και μαύρο σορτσάκι γαμαει,πίσω καλό θα είναι να έχει μονοενα χρωμα για το νούμερο και όχι ριγες

Link to comment
Share on other sites

Χωρις πλακα φανελαρα. Μακαρι να ειναι πρωταθληματικη και να καθιερωθει. Και μακαρι να καθιερωθει και στο μπασκετ και στα αλλα τμηματα

Link to comment
Share on other sites

Το ISKRA.COM (aka kitrinomavro.com) συγχαίρει την Π.Α.Ε. Α.Ε.Κ.

 

Το ότι σας συγχαίρουμε, δεν σημαίνει οτι θα σταματήσουμε τα μοτοκριστος στις άπειρες μαλακίες που κάνετε καθημερινά.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα γαμαει η φανελα. Ειναι οτι πιο κοντινο στη φανελα του 2004 στο φιλικο με την Γαλατα που επισης γαμαγε. Κανα 50αρι κοστιζει;

Link to comment
Share on other sites

Aβρααμ που την βρηκες την φωτο; την πηγή βάλε

 

Στον επίσημο λογαριασμό της Π.Α.Ε. στο Twitter.

Link to comment
Share on other sites

Σκατά στις ρίγες. Δε μου αρέσει καθόλου.

 

Και εγω μονοχρωμες προτιμαω αλλα αυτη για καποιο λογο μου αρεσε.. Εποχη Παπαιωαννου κι ετσι. ΘΑ ΑΓΟΡΑΣΩ

Link to comment
Share on other sites

Οι ριγέ φανέλες είναι γαύρος.&—

 

Του γαβρου δεν ειναι τετοια ριγα

Link to comment
Share on other sites

Για μενα ριγα σημαινει Γιουβε-Μπαρτσα. Αν και ειμαι φαν των αγγλικων εμφανισεων-ποδοσφαιρου μπορω να πω η φετινη ριγα μας μου αρεσει. Μου θυμισει ισοπαλιες με Ρεαλ και 80 χρονια με Γαλατα

 

aek-galata-oaka.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×