Jump to content

Φανέλα ΑΕΚ 2014-15


Abraham21r
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Οι 2 πρωτες ειναι ωραιες ! Η ασπρη δεν μου αρεσει ! Γιατι ολες εχουν το ονομα του Μπρεσεβιτς? Αυτο ειναι το μεγαλο μας ονομα στην ομαδα?xD

Αυτες θα φοραμε φετος? Αν ναι μου αρεσουν περισσοτερο απο περσυ !:swoon:

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ε ειναι δυνατον να κανει κατι ωραιο ποτε η διοικηση? Οριστε ειπα οτι μου αρεσουν και μου λετε δεν ειναι αυτες....αν αυτες που θα φοραμε δεν μου αρεσουν και κραξω θα ειμαι γκρινιαρης? xD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θα πω κατι για τις εμφανισεις. Θελω κατι τοσο απλο που να καθιερωθει κιολας ως μονιμη βασικη εμφανιση και αν γινεται τον δικεφαλο εκτος θυρεου. Οι δευτερη και η τριτη ας αλλαζει αλλα η πρωτη να ναι κλασσικη-διαχρονικη.

 

1410896300168_lc_galleryImage_Borussia_Dortmund_s_Ciro_.JPG

Link to comment
Share on other sites

Μια κ εγραψε καποιος για φανελα,να πω οτι αυτη που φορεσαμε σημερα ηταν ΑΣΧΗΜΗ. Καλυτερα να να βαζαν την ασπρη που λεει ο λογος

Link to comment
Share on other sites

Μια κ εγραψε καποιος για φανελα,να πω οτι αυτη που φορεσαμε σημερα ηταν ΑΣΧΗΜΗ. Καλυτερα να να βαζαν την ασπρη που λεει ο λογος

Αλλο παλι αυτο... τους χαλαει κιτρινη μπλουζα, μαυρο σορτσακι και μαυρες καλτσες? Τι κακο ειναι αυτο ρε?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Saxon21

Γυφτια οι φανελες,καλυτερα να φερνανε το στοκ του ριβαλντο και να κολουσανε μια ταινια με το ονομα τους πανω στο ονομα ριβαλντο.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε;

Ωραίες είναι.

 

Από αυτές που είχαμε τα τελευταία χρόνια είναι καλύτερη.

Και από τις ρίγες που πήραμε το Κύπελλο.

Link to comment
Share on other sites

νορμαλ ειναι η φανελλα καλυτερη απο περσυ με διαφορα ασφαλως μπορουσε να γινει πολυ καλυτερη

 

ε τελευταια χρονια με Puma

Link to comment
Share on other sites

να πω και γω για τη φανελα, οντως το κιτρινακι αλλαξε και φερνει πιο πολυ σε Τελη, ρουλη και ο,τι αλλο αγαπαει η ψυχη σας. Κακη φανελα, μας συνηθισε η κωλοπουμα καθε χρονο να βγαζει μαλακιες. μακαρι απο του χρονου να παμε σε Nike ή macron

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε;

Ωραίες είναι.

 

Από αυτές που είχαμε τα τελευταία χρόνια είναι καλύτερη.

Και από τις ρίγες που πήραμε το Κύπελλο.

 

 

μαλλον προσεπρασες τον αβρααμ που το ειπε πρωτος

 

πολυ μαρεσουν τα αεκομετρα των φανελλων

Link to comment
Share on other sites

α οκ συγνωμη δεν θα ξαναγινει

 

να μου αφαιρεθουν ποντοι απο τα αεκομετρο παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

Ξεκολλάτε ρε.

Συμφωνώ με τον Κώστα για το χρώμα.

Πιο πολύ σε καναρινί μοιάζει, και όχι στο χρώμα της Α.Ε.Κ.

 

Δεν θυμάμαι ποια εταιρία το είχε κάνει, όταν μας είχε φτιάξει τις εμφανίσεις μας, θυμάμαι πως στο επίσημο site της είχε σαν χρώμα το "Yellow A.E.K."

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ
γιατι οι ριγες που ειχαμε επι Κυπελλου, ηταν πιο σπεσιαλ και το κιτρινο ηταν της ΑΕΚ, το βυζαντινο που λεμε.

ενω αυτες οι ριγες ειναι σιδεροτυπο-ΝεοΑγορι με κιτρινο που θυμιζει καναρινια και εργοτεληδες.

 

extra_football_shirt_13529_1.jpg

 

 

1155277.jpg

 

tweety-4_f.jpg

 

Ιδια απορχωση...

Link to comment
Share on other sites

Ξεκολλάτε ρε.

Συμφωνώ με τον Κώστα για το χρώμα.

Πιο πολύ σε καναρινί μοιάζει, και όχι στο χρώμα της Α.Ε.Κ.

 

Δεν θυμάμαι ποια εταιρία το είχε κάνει, όταν μας είχε φτιάξει τις εμφανίσεις μας, θυμάμαι πως στο επίσημο site της είχε σαν χρώμα το "Yellow A.E.K."

 

η nike ηταν .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×