Jump to content

ΑΕΚ-Τραμπζονσπόρ (Play offs Europa League- 1ο ματς): 22/08, 21:00, NS


AG21
 Share

MVP-Κόουτσινγκ-Βραβείο Σοιλέδη  

27 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάο
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      26
    • Ολιβέιρα
      0
    • Κρστισιτς
      0
    • Ζεράλδες
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρντόσο

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
      2
    • Κακό
      24
    • Φυσιολογικό
      1
  3. 3. Βραβείο Άρη Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      1
    • Παουλίνιο
      0
    • Σβάρνας
      13
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      2
    • Σιμάο
      5
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
      2
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Κρστισιτς
      4
    • Ζεράλδες
      0
    • Γιακουμάκης
      0


Recommended Posts

Εμένα επιθετικά μου άρεσε ο τρόπος που παίζουνε . Απλά η αμυντική τετράδα είναι τραγική για τέτοιο επίπεδο. Απλά τα πράγματα , παουλινα κ Σβάρνας είναι για άλλο επίπεδο 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nickpes21 said:

Ακόμα και έτσι, σε ρυθμό αγώνα είμαστε καλύτεροι από αυτους, δημιουργούμε περισσότερο (τραγικοί βέβαια και εμείς και αυτοι) όμως τα στημένα δεν πρέπει να έχουν δουλευτεί ούτε σε χεσμένο κωλόχαρτο

Δυστυχως δεν ειναι μονο τα στημενα, καθε επιθεση τους που περναει το κεντρο μυριζει γκολ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Τα εχουμε ξαναπει, ουτε οι φακες φταινε ουτε τιποτα.Εδωσες λεφτα στον Λυμπε σου εφερε Βερντε.

 

Εχω τρομαξει και εγω με τον Ιταλο.Με τον Ολιβειρα ειμαι πιο χαλαρος

Link to comment
Share on other sites

Αναμενόμενο και λογικό αυτό που συμβαίνει. Το παράλογο ήταν όσο κερδίζαμε. Αυτοί είναι καλύτερη ομάδα και από το 25 και μετά φάνηκε με κάθε τρόπο. Η άμυνα σου είναι για τα σκυλιά, έχουν περάσει τόσα χρόνια από την πεσαδα και κατεβαίνεις σε ευρωπαϊκά παιχνίδια με παίχτες β εθνικής.

Από το 25 σε εξαφάνισαν και ο προπονητής κοιτάει το ματς όπως το κοιτάω εγώ. Καμία παρεμβατικότητα.

Μπορεί να γράψει πολλά ακόμα, καλό θα ήταν να μην. Δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει στην έδρα τους ή τι θα γίνει σε Καραϊσκάκη και Τούμπα. 

Έχουμε έναν συνδυασμό επικίνδυνου προπονητή και πολύ χαμηλής στάθμης ποδοσφαιριστών.

Όχι η χειρότερη ΑΕΚ απόψε, σίγουρα όμως πολύ κακή. Επίσης καλό είναι να συνειδητοποιήσουν άπαντες ότι σε σύγκριση με τους ανταγωνιστές μας στο πρωτάθλημα (στο μυαλό μας) είμαστε αρκετές κλάσεις κάτω.

Γενικά καμία ελπίδα. Αλλά σε τελική ανάλυση όταν έχεις στον πάγκο απόψε τον Γιακουμάκη ε δεν σου αξίζει και κάτι καλύτερο εδώ που τα λεμε

Link to comment
Share on other sites

Just now, MikrosKaiAtropos said:

 

Εχω τρομαξει και εγω με τον Ιταλο.Με τον Ολιβειρα ειμαι πιο χαλαρος

Φεραμε πισω τον Πλατελα με 1 εκατομμυριο.Για τον Ολιβειρα δεν μπορω να σχηματισω ακομα αποψη αλλα δεν μου φαινεται πολυ ορεξατος.

Link to comment
Share on other sites

Επιθετικά δεν μου έχει πεί κάτι η ομάδα. Ελάχιστες συνεργασίες των παλιών, η κλασική κίνηση στο πλάι και παράλληλο κόψιμο στο ύψος της μεγάλης περιοχής για Λιβάια που μετά το 20 το πήραν χαμπάρι οι Τούρκοι. Οι καινούργιοι στα χαμένα.

Μάνταλος ανύπαρκτος, Σιμάο πιο ανύπαρκτος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ritzeri said:

Χάλασε την πρωταθληματικη ομάδα ο καριόλης,   για προσωπικούς του λόγους. 

 

Και εμείς καθόμαστε και κοιτάμε. 

Και νοιώθουμε και ενοχές που δεν του τα ακουμπάμε κιόλας..... 

Πιο ακριβώς δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stavros 9-11 said:

 

Έχουμε έναν συνδυασμό επικίνδυνου προπονητή και πολύ χαμηλής στάθμης ποδοσφαιριστών.

Πολυ επικινδυνος

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

ο ομαδα ειναι παρατημενη ,ψυχικα και πνευματικα.πιο πιθανο το 1-3 απο την ισοφαριση.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με τον καρντοζο μου νπηκαν ιδεες να παω για διπλωμα προπονητικης..δυο χαζους σαν και εμας βρισκεις κ ποιος σου μιλαει μετα

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

και ομως ,αυτο που βλεπουμε ειναι να αμυνεται η γηπεδουχος που χανει και να επιτιθεται  η φιλοξενουμενη που κερδιζει και εχει και την ρεβανς στην εδρα  της.

Link to comment
Share on other sites

Αα μαλιστα

Και επειδη ο Κριστισιτς τα πηγε τελεια στο προηγουμενο ματς θα μπει ως πρωτη αλλαγη αποψε.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×