Jump to content

Recommended Posts

γιατι σε 2 χρονια θα παιζει στην φλαμουρταρι η στο μοσταρ 

εκτος αν πιστευεις οτι σε 2 χρονια θα βρεθει καθυστερημενη ομαδα να του δωσει πανω απο 250 χιλιαρικα (με τοσα ηρθε στην ΑΕΚ) οταν θα ειναι 32 στα 33

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Καλά επειδή δεν είναι Μανταλος και Γεωργεας και Γενικά χελλην που από πιτσιρίκι μαθαίνει να προσκυνά το αφεντικό του ο κάθε αλλοδαπός να του λες θα σου κόψω 50 και αν πάρεις κυπελλο, βγεις δεύτερος θα πάρεις πίσω 40 και μετά έλα να υπογράψεις και 3ετες με λιγότερα από όσα θα έπαιρνες 2 χρόνια στο Βελγιο, αλλά έχουν πίσω μάνατζερς, τσιμπάς τώρα έναν όρχι σερβικό και πας με προσευχές.

να φευγε από 1η ιούλη το μουνόπανο... τι πάει να πει φεύγω και δεν γυρίζω πίσω, μέχρι τέλη του μήνα έχει συμβόλαιο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

γιατι σε 2 χρονια θα παιζει στην φλαμουρταρι η στο μοσταρ 

εκτος αν πιστευεις οτι σε 2 χρονια θα βρεθει καθυστερημενη ομαδα ομαδα να του δωσει πανω απο 250 χιλιαρικα (με τοσα ηρθε στην ΑΕΚ) οταν θα ειναι 32 στα 33

Σε 2 χρόνια ποιος ζει ποιος πεθαινει. Άλλα και την μπάλα να σταματήσει τότε περισσότερα θα χει βγάλει από το 3ετες της ΑΕΚ. Τέλος πάντων χρήστη Amd εσύ να επέλεγε 3ετες Τίγρη αμα είχες τις δύο επιλογές μπροστά σου.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

να φευγε από 1η ιούλη το μουνόπανο... τι πάει να πει φεύγω και δεν γυρίζω πίσω, μέχρι τέλη του μήνα έχει συμβόλαιο

Τον ξέρεις τι μπουρδελο είναι δεν τον έμαθες τωρα. Άμα θες πάνε σκάσε 1m το καλοκαίρι και φέρε παιχταρα με θητεια ετών σε mid table ομάδες από τα top3 πρωταθληματα.

Link to comment
Share on other sites

εξαρτατε τι θελεις στην ζωη σου αδερφε μου κατσε τωρα να σε δουεμ στην αντερλεχτ χωρις ευρωπη χωρις καουμποιλικια κτλπ

διαλεξε τα λεφτα μπραβο του αλλα να πουμε οτι ηταν τα λιγα τα 500 που θα επαιρνε με την καμια 

καλη τυχη και μακρια απο την ΑΕΚ ελπιζω και ευχομαι μην τον ξαναδω σε κανα πεταλο σε κανα 6 μηνο που θα τον εχει παρκαρει η αντερλεχτ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Τον ξέρεις τι μπουρδελο είναι δεν τον έμαθες τωρα. Άμα θες πάνε σκάσε 1m το καλοκαίρι και φέρε παιχταρα με θητεια ετών σε mid table ομάδες από τα top3 πρωταθληματα.

Πώς τα μοιράζετε έτσι τα μύρια ρε;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Τον ξέρεις τι μπουρδελο είναι δεν τον έμαθες τωρα. Άμα θες πάνε σκάσε 1m το καλοκαίρι και φέρε παιχταρα με θητεια ετών σε mid table ομάδες από τα top3 πρωταθληματα.

Σε αυτό συμφωνούμε. Άλλο να λέμε ότι κακώς η ΑΕΚ ξαναβασίστηκε πάνω του, αλλό να τον βγάζουμε λαδάκι επειδή η προσφορά της ΑΕΚ ήταν χαμηλή.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Πώς τα μοιράζετε έτσι τα μύρια ρε;

Θα είναι ΠΑΣΟΚ Μήτσο μου ......

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Πώς τα μοιράζετε έτσι τα μύρια ρε;

3,5 σου φέρε ο Ογκνιες θα σεβεσαι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Θα είναι ΠΑΣΟΚ Μήτσο μου ......

Ναι ρε, ΠΑΣΟΚαρα είναι ο Μπουκο, αλλά ούτε ο Ανδρέας δε επέτρεπε τέτοιο λαρτζιλικι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AlexKR21 said:

Σε αυτό συμφωνούμε. Άλλο να λέμε ότι κακώς η ΑΕΚ ξαναβασίστηκε πάνω του, αλλό να τον βγάζουμε λαδάκι επειδή η προσφορά της ΑΕΚ ήταν χαμηλή.

Για τον μπούτσο είναι ο καθε Βρανιες και ο καθε Χριστοδουλόπουλος κτλ άλλα κάπου όπα Γενικά που όλοι ειναι μουνοπανα επειδή κοιτάζουν να εξασφαλιστούν στο μέγιστο στα 2-3 χρόνια καλής μπάλας που τους απομενει.

Link to comment
Share on other sites

Τον Βρανιες τον πούλησες το καλοκαίρι του 2018 και πολλοι (λογικά)  είπαν «μια χαρα, πήρες λεφτα για τον τρελάρα που θα σε ξαναέκανε μπουρδελο». Οκ μέχρι εκεί.

Εκείνο το καλοκαίρι πήρες τον Μάριο τον Οικονόμου. Ασχολίαστο.

Το επόμενο καλοκαίρι τον ξανα έφερες δανεικό τον Όγκνιεν (χωρίς οψιον). Κι ενώ τα είχε κάνει καραπουτανα στην Άντερλεχτ. Εξακολουθείς να τον έχεις ανάγκη γιατί αγωνιστικά αδυνατείς να φέρεις εφάμιλλης αξίας παίκτη, αντιθετως μαλιστα οι υπόλοιποι κεντρικοί σου αμυντικοί είναι ο μόνιμος τραυματίας, ο Οικονόμου και ο Στρατος ο Σβάρνας.

Οπως αναμενόταν τα ξαναεκανε πουτανα ο Βρανιες και τελικά σε άφησε πριν τα τελευταία κρίσιμα ματς της σεζόν με τους υπολοιπους.

Τελικα φταίει αυτος ή εσυ; 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

3,5 σου φέρε ο Ογκνιες θα σεβεσαι

Ε και, το ΠΑΣΟΚ έφερε τρις και ψηφίζετε Τσιπρες και Κουληδες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Ε και, το ΠΑΣΟΚ έφερε τρις και ψηφίζετε Τσιπρες και Κουληδες.

Ένας αυθεντικός ΠΑΣΟΚος δεν θα ψήφιζε ποτε Κουλη λόγω Αντρέα και Αλέξη λόγω Σημίτη (σε ευχαριστώ έξω οι μίζεροι από εδω)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Ε και, το ΠΑΣΟΚ έφερε τρις και ψηφίζετε Τσιπρες και Κουληδες.

εγιναν  ανθρωποι εμ 2 ζευγαρια πανταλονια μητσο μου και μας πεταξανε σαν λεμονοκουπες τωρα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Για τον μπούτσο είναι ο καθε Βρανιες και ο καθε Χριστοδουλόπουλος κτλ άλλα κάπου όπα Γενικά που όλοι ειναι μουνοπανα επειδή κοιτάζουν να εξασφαλιστούν στο μέγιστο στα 2-3 χρόνια καλής μπάλας που τους απομενει.

Εγώ δεν βλέπω κανέναν πάντως να του κάνει ιδιαίτερη κριτική επειδή προτιμά τα λεφτά της Άντερλεχτ. Εμένα πούτσα μου αυτό το θέμα, δική του επιλογή είναι

Εγώ τα παίρνω που για ακόμη μια φορά μας κάνει μπουρδέλο και σηκώνεται φεύγει ετσιθελικά ενώ έχει ακόμη συμβόλαιο (για 14 μέρες; ναι για 14 μέρες). Σου δείχνει για ακόμη μια φορά δηλαδή ότι σε θεωρεί μπουρδέλο και παιχνιδάκι για τα καπρίτσια του. 

Να τιμούσε το συμβόλαιό του μέχρι τέλη του μήνα και μετά ας έκανε ότι γούσταρε. Εγώ πάντως δεν θα του λεγα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION

Το καμπανάκι βάρεσε όταν αρπαχτήκανε με το μαφιόζο από τα λαιμά. Βούτυρο στο ψωμί του φευγάτου κιλοτάκια.

Link to comment
Share on other sites

Just now, amd said:

εγιναν  ανθρωποι εμ 2 ζευγαρια πανταλονια μητσο μου και μας πεταξανε σαν λεμονοκουπες τωρα

Αν ανοίξω το στόμα μου, θα κρυφτούν πολλοί.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AlexKR21 said:

Εγώ δεν βλέπω κανέναν πάντως να του κάνει ιδιαίτερη κριτική επειδή προτιμά τα λεφτά της Άντερλεχτ. Εμένα πούτσα μου αυτό το θέμα, δική του επιλογή είναι

Εγώ τα παίρνω που για ακόμη μια φορά μας κάνει μπουρδέλο και σηκώνεται φεύγει ετσιθελικά ενώ έχει ακόμη συμβόλαιο (για 14 μέρες; ναι για 14 μέρες). Σου δείχνει για ακόμη μια φορά δηλαδή ότι σε θεωρεί μπουρδέλο και παιχνιδάκι για τα καπρίτσια του. 

Να τιμούσε το συμβόλαιό του μέχρι τέλη του μήνα και μετά ας έκανε ότι γούσταρε. Εγώ πάντως δεν θα του λεγα τίποτα.

Τον ξέρεις Άλεξ. Αυτός ειναι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Αν ανοίξω το στόμα μου, θα κρυφτούν πολλοί.

 

ΠΑΣΟΚ 300 εκατομμυρια δραχμες για την μεταγραφη φουλη απο ΚΑΛΑΜΑΤΑ ποιος βρανιες τωρα και πρασινα αλογαταρια

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

 

ΠΑΣΟΚ 300 εκατομμυρια δραχμες για την μεταγραφη φουλη απο ΚΑΛΑΜΑΤΑ ποιος βρανιες τωρα και πρασινα αλογαταρια

Στέρεψαν τα λαϊκζ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Τον ξέρεις Άλεξ. Αυτός ειναι.

Εννοείται και κακώς που ξαναεπέστρεψε. Εγώ δεν τρελαινόμουνα ούτε για μετά το καλοκαίρι, λόγω χαρακτήρα (και ας ακούγαμε ότι ο Καρέρα τον έκανε δήθεν αρνάκι, το δαμε το αρνάκι) και ο μόνος λόγος που με έψηνε κάπως να μείνει, είναι για να μην αλλάζουμε όλη την άμυνα ενόψει προκριματικών.

Έτσι όπως είναι όμως το ρόστερ μας είναι τρομερή απώλεια. Μείναμε με έναν καλό αλλά γυάλινο, έναν πιτσιρικά που κάνει μέχρι τον Πανιώνιο και τον Οικονόμου (που δώσαμε 1 μύριο περίπου για πάρτη του θυμίζω).

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bukowski said:

Άμα θες πάνε σκάσε 1m το καλοκαίρι και φέρε παιχταρα με θητεια ετών σε mid table ομάδες από τα top3 πρωταθληματα.

Αυτά Μπούκο, ΕΝΑΣ τά 'κανε και προς ώρας είναι -να το πω κομψά- ... αναβάλιάμπλ.

76338c5b13f9a1ab2751790f72174849.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Στέρεψαν τα λαϊκζ.

δεν χρειαζονται λαικ το συντροφικο ζιβαγκο μας ενωνει (τολη ζεις?)

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×