Jump to content

Ίλια Ίβιτς


George_D
 Share

Recommended Posts

5 hours ago, agelos said:

Μια χαρά κρατιέται ο Ίλια.

ακριβώς, ειδικα αν τον συγκρίνουμε και με Ντέμη που ναι ίδια ηλικία...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, agelos said:

Μια χαρά κρατιέται ο Ίλια.

Έχει γυναίκα γυμνάστρια. Αν ήθελε ας έκανε αλλιώς. 

Ο Ντέμης έχει γυναίκα μπουζουξου. Κάποιες επιλογές δεν είναι τυχαίες. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mporat said:

Έχει γυναίκα γυμνάστρια. Αν ήθελε ας έκανε αλλιώς. 

Ο Ντέμης έχει γυναίκα μπουζουξου. Κάποιες επιλογές δεν είναι τυχαίες. 

Αν ισχυε αυτο που λες (και οχι αυτο που εννοεις) θα επρεπε να φοραει μπλουζα με τον μπουγα! 

demis-vandi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rossi said:

Αν ισχυε αυτο που λες (και οχι αυτο που εννοεις) θα επρεπε να φοραει μπλουζα με τον μπουγα! 

demis-vandi-1.jpg

Καλά εντάξει, εχω δει ατομα να φορανε μπλουζα Dead Kennedys και να χορευουν τσιφτετελια σε μπουζουκομαγαζα. Μαλιστα αμφιβαλλω αν ηξεραν καν τους Dead Kennedys

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν ειμαστε και τελη 1970,

να θεωρουνται "σκληρο" ακουσμα οι Maiden.

Σε μεσημεριανες εκπομπες παιζονται τραγουδια τους.

 

Εχω δει ροζ μπλουζα Slayer, με τραγο απο στρασακια,

στα trailer της "Μαριας της ασχημης" επαιζε Rammstein,

καλα για Punk δεν το συζηταμε,

που οποια βλαχοντιβα δεις εχει μπλουζες Misfits και DK.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, nedved21 said:

 

καλα για Punk δεν το συζηταμε,

που οποια βλαχοντιβα δεις εχει μπλουζες Misfits και DK.

Αυτό ακριβώς

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί το βράδυ της Κυριακής να φαινόταν αλλαγή πόστου στον Βασίλη Δημητριάδη, ωστόσο με την ανάληψη του Ίλια Ίβιτς στη θέση του τεχνικού διευθυντή, τα δεδομένα άλλαξαν και ο Δημητριάδης συνεχίζει κανονικά ως υπεύθυνος λειτουργίας του ποδοσφαιρικού τμήματος. Ο Ίβιτς συζήτησε με τον Μελισσανίδη κι αυτό το θέμα, ζήτησε την παραμονή του Δημητριάδη στο συγκεκριμένο πόστο, καθώς τον θεωρεί σημαντικό, με τον Τίγρη να το δέχεται. Ετσι ο Δημητριάδης δεν αλλάζει πόστο, συνεχίζει κανονικά τη δουλειά του και φυσικά είναι στο αεροπλάνο της ΑΕΚ που πάει Τραπεζούντα.

Link to comment
Share on other sites

απο enwsi.gr

 

Στις επαφές που έγιναν, ο Ιβιτς είπε χαρακτηριστικά στον «Τίγρη»: «Πρόεδρε για μένα σε αυτή τη φάση δε με ενδιαφέρουν τα χρήματα και η δόξα, αφού έχω και από τα δύο. Είχα προτάσεις από διάφορες ομάδες, αλλά εμένα μ’ ενδιέφερε ένα πρότζεκτ μεγάλο, όπως είναι αυτό της ΑΕΚ και γι’ αυτό θέλω να το κάνω τώρα». Για να προσθέσει: «Πρέπει να αλλάξει το μοντέλο της ομάδας, το ποδόσφαιρο ελέγχεται αυτό τον καιρό από τους μάνατζερ και πρέπει η ΑΕΚ να ανοιχτεί σε αυτό το κομμάτι, γιατί είναι αρκετά πίσω».

«Εχουμε καλό υλικό, στόχος πάντα οι τίτλοι»

Ο Σέρβος εξέφρασε παράλληλα την πίστη του για τη δυναμική του ρόστερ της ομάδας, λέγοντας: «Εχουμε καλό υλικό, αλλά φαίνεται πως οι παίκτες είναι αδούλευτοι. Αν τελικά δεν περάσουμε στους ομίλους στο Europa League, τουλάχιστον να εκμεταλλευτούμε το γεγονός ότι θα παίζουμε ένα ματς την εβδομάδα». Οι δύο τους συμφώνησαν από κοινού πως ο μόνος στόχος της Ενωσης πρέπει να είναι οι τίτλοι. Αλλωστε, όπως τονίστηκε, ένας σύλλογος σαν την ΑΕΚ θα πρέπει να διεκδικεί πάντα τίτλους και να παίζει θεαματικό ποδόσφαιρο. Το μοναδικό πράγμα που ζήτησε ο Ιβιτς από τον «Τίγρη» ήταν να έχει απευθείας επαφή μαζί του για τα θέματα που αφορούν την ομάδα και όχι αυτό να γίνεται μέσω… τρίτων.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φανταστειτε τωρα διαλογο Λυμπε-Μελμοταν ο πρωτος ηταν να γινει ΤΔ και κανετε συγκρισεις.

Καλα οχι οτι το παραπανω ειναι αληθινο, νονπεηπερ ειναι προφανως το οποιο θελει να μας πει πως αλλαζουμε μαλλον φιλοσοφια στο θεμα μεταγραφες-μανατζερς κτλ.

Link to comment
Share on other sites

αρχικα επειδη μια εικονα ειναι χίλιες λέξεις, βλέποντας τον Ιλια σε σχέση με τους άλλους στη φωτό ε σου βγάζει κάτι ο άνθρωπος. Άλλη κλάση

Από εκει και πέρα, αν ισχύουν όσα διαβάζουμε και ΟΝΤΩΣ του έδωσε τα κλειδιά θα δούμε μεγάλα πράγματα ... το μονο που φοβάμαι είναι ποια κλειδιά του έδωσε 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nickpes21 said:

αρχικα επειδη μια εικονα ειναι χίλιες λέξεις, βλέποντας τον Ιλια σε σχέση με τους άλλους στη φωτό ε σου βγάζει κάτι ο άνθρωπος. Άλλη κλάση

Από εκει και πέρα, αν ισχύουν όσα διαβάζουμε και ΟΝΤΩΣ του έδωσε τα κλειδιά θα δούμε μεγάλα πράγματα ... το μονο που φοβάμαι είναι ποια κλειδιά του έδωσε 

Οντως αλλη κλαση ο Ιβιτς δεν το συζητω, αλλα να τωρα θυμηθηκα (οχι οτι εχει σχεση με τον Ιβιτς, απλα μου ηρθε) και τον Ιλιε Ντουμιτρεσκου που απο κοστουμια εσκιζε.

Link to comment
Share on other sites

Επι της ουσιας παντως απο το πρωτο παιχνιδι με την Τραμπζονσπορ και μετα βλεπουμε ενα σκληρο επικοινωνιακο αγωνα της ΠΑΕ να βγει η μεταγραφικη περιοδος χωρις να γινει η παραμικρη μεταγραφη παρα τα χαλια τα μαυρα της ομαδας. Ιλια χτες και σημερα, ρεβανς αυριο, κοουτς μεθαυριο και Σαββατο και τελος μεταγραφικης περιοδου. Και καπου εκει θα εχουμε και αναρτηση Δηματου για ΑΕΚ που στα δυσκολα παντα τα καταφερνει καλυτερα, κοντρα σε οσους την αμφισβητουν και διαψευδει οσους περιμενουν στην γωνια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Man Of Faith said:

Οντως αλλη κλαση ο Ιβιτς δεν το συζητω, αλλα να τωρα θυμηθηκα (οχι οτι εχει σχεση με τον Ιβιτς, απλα μου ηρθε) και τον Ιλιε Ντουμιτρεσκου που απο κοστουμια εσκιζε.

Δεν ειναι μόνο το κουστούμι, είναι η εικόνα που βγάζει γενικά. 

 

Ο Ντουμιτρέσκου είχε καμένο εγκέφαλο 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, nikos said:

απο enwsi.gr

 

Στις επαφές που έγιναν, ο Ιβιτς είπε χαρακτηριστικά στον «Τίγρη»: «Πρόεδρε για μένα σε αυτή τη φάση δε με ενδιαφέρουν τα χρήματα και η δόξα, αφού έχω και από τα δύο. Είχα προτάσεις από διάφορες ομάδες, αλλά εμένα μ’ ενδιέφερε ένα πρότζεκτ μεγάλο, όπως είναι αυτό της ΑΕΚ και γι’ αυτό θέλω να το κάνω τώρα». Για να προσθέσει: «Πρέπει να αλλάξει το μοντέλο της ομάδας, το ποδόσφαιρο ελέγχεται αυτό τον καιρό από τους μάνατζερ και πρέπει η ΑΕΚ να ανοιχτεί σε αυτό το κομμάτι, γιατί είναι αρκετά πίσω».

«Εχουμε καλό υλικό, στόχος πάντα οι τίτλοι»

Ο Σέρβος εξέφρασε παράλληλα την πίστη του για τη δυναμική του ρόστερ της ομάδας, λέγοντας: «Εχουμε καλό υλικό, αλλά φαίνεται πως οι παίκτες είναι αδούλευτοι. Αν τελικά δεν περάσουμε στους ομίλους στο Europa League, τουλάχιστον να εκμεταλλευτούμε το γεγονός ότι θα παίζουμε ένα ματς την εβδομάδα». Οι δύο τους συμφώνησαν από κοινού πως ο μόνος στόχος της Ενωσης πρέπει να είναι οι τίτλοι. Αλλωστε, όπως τονίστηκε, ένας σύλλογος σαν την ΑΕΚ θα πρέπει να διεκδικεί πάντα τίτλους και να παίζει θεαματικό ποδόσφαιρο. Το μοναδικό πράγμα που ζήτησε ο Ιβιτς από τον «Τίγρη» ήταν να έχει απευθείας επαφή μαζί του για τα θέματα που αφορούν την ομάδα και όχι αυτό να γίνεται μέσω… τρίτων.

Καλά οκ τα είπαν και άλλοι αυτά απλά δεν ήθελε να ξεβολευτεί απο τη Γλυφάδα που δεν είναι και μακριά απο τα Σπάτα ( απο ότι κατάλαβα εκεί θα είναι το γραφείο του) σε αυτή τη φάση της ζωής του και θα φύγει μακριά απο τις -κούκλες - κόρες του που σίγουρα χρειαζονται <<προστασία>> στα νότια που κυκλοφοράνε απο <<κακοτοπιές >> γιατί αν περιμένει απο το ελενάκι που έκανε γυμναστική και πέρναμε μάτι στις εξέδρες του στίβου κάηκε . :P 5 γυναίκες ( η μικρότερη 10 οι άλλες 15 και 13 )  πρέπει να προσέχει . 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν το θυμαστε, ο Ιβιτς ειχε φυγει μετα απο το 1-4 απο τον Παναθηναικο.Στεναχωρο βραδυ εκεινο.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Man Of Faith said:

Δεν ξερω αν το θυμαστε, ο Ιβιτς ειχε φυγει μετα απο το 1-4 απο τον Παναθηναικο.Στεναχωρο βραδυ εκεινο.

Τον άδειασε ο κολλητός του ο Ντέμης με τον Θανόπουλο . Όπα αυτό πάει παρεθοντολογια 

Link to comment
Share on other sites

Guest mich21
36 minutes ago, Man Of Faith said:

Δεν ξερω αν το θυμαστε, ο Ιβιτς ειχε φυγει μετα απο το 1-4 απο τον Παναθηναικο.Στεναχωρο βραδυ εκεινο.

Είναι εκείνο το ματς που σούταραν απ'το σπίτι τους και έβαζαν γκολ?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kitrinomauros_asthenis said:

Είναι εκείνο το ματς που σούταραν απ'το σπίτι τους και έβαζαν γκολ?

Ναι....μαραζι το εχω μια φορα, ετσω μια φορα, να γινει το ιδιο με εμας σε εκτος εδρας με αυτους και τους αλλους σιχαμενους στο νεο φαληρο.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, kitrinomauros_asthenis said:

Είναι εκείνο το ματς που σούταραν απ'το σπίτι τους και έβαζαν γκολ?

Καλα θυμασαι

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nestoridis21 said:

Ναι....μαραζι το εχω μια φορα, ετσω μια φορα, να γινει το ιδιο με εμας σε εκτος εδρας με αυτους και τους αλλους σιχαμενους στο νεο φαληρο.

Γκολ απο το σπίτι του τους καρφωσε παντως και ο Λουέι Τσάνκο, το Τσακάλι, αλλα εντός έδρας.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Geologos said:

Γκολ απο το σπίτι του τους καρφωσε παντως και ο Λουέι Τσάνκο, το Τσακάλι, αλλα εντός έδρας.

Και ο Μιτσελ με ξαφνικο θάνατο στη μεγαλύτερη κηδεία του αιώνα. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unfeatured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×