Jump to content

Τράμπζονσπορ - ΑΕΚ (Play offs Europa League- ρεβανς): 29/08, 20:30, CS2


George_D
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

34 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      1
    • Λόπες
      2
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      1
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      1
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      6
    • Λιβάγια
      18
    • Ολιβέιρα
      5
    • Κρστισιτς
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Κλωναρίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Κωστένογλου

    • Καλό
      6
    • Μέτριο
      16
    • Κακό
      7
    • Φυσιολογικό
      5
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      1
    • Μπακάκης
      4
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Οικονόμου
      1
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      2
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      1
    • Κρστισιτς
      23
    • Γιακουμάκης
      1
    • Κλωναρίδης
      1


Recommended Posts

Just now, AlexKR21 said:

Και πες ο Μελισσανιδης ειναι αμπαλος, αυτος ο μαλακας ο Λυμπεροπουλος που υποτιθεται ξερει απο μπαλα, τι στο διαολο εκανε;

Μαλακακος δεν το έχει, μόνο για να την κλωτσάει ήταν.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, George_D said:

τι ευκαιρεια εχασε αυτος ο Ολιβειρα ρε πουστη μου. Βαλτο ρε μεγαλε να τους ξερανουμε

Τι εχασε? Μια τον τραβαει ο αμυντικος, μετα τον τραβαει ο τερμας απ τη φανελα κι αυτος το παλεψε οσο μπορουσε, κυνηγησε τη προσπαθεια με λυσσα.

Μπραβο του.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ με τον μαλακα μειναμε και με 10 με ξανθη και γαμηθηκαν στην κουραση ειδικα ο μανταλος... 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εξακολουθώ κ πιστεύω ότι την μικρότερη ευθύνη έχει ο καρντοσο. Τον έφεραν κάποιοι που και καλά ξέρουν μπαλα, κ του ζήτησαν με αμυντικά χάφ σιμοες Κριστισιτς και έναν με 300 συμβόλαιο, να παίξει total football. Όταν είσαι καρντοσο κ έρχεσαι στην θέση ενός προπονητή που πήρε πρωτάθλημα αλλά έφυγε  γιατί δεν άρεσε στον προεδρα αυτό που έπαιζε η ομάδα, ε θα το πας αλλιώς 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

Τι εχασε? Μια τον τραβαει ο αμυντικος, μετα τον τραβαει ο τερμας απ τη φανελα κι αυτος το παλεψε οσο μπορουσε, κυνηγησε τη προσπαθεια με λυσσα.

Μπραβο του.

Θες απ' το αστερι σου να τις τελειωνει τετοιες φασεις. Και ειδικα απο τη στιγμη που απ οτι φανηκε η φαση αυτη σου στερησε το θαυμα.

Για να μην παρεξηγηθω βεβαια ηταν πολυ καλος σημερα. Αλλα ειναι αυτο το γαμημενο το "αχ" που μας βαραινει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Εγώ εξακολουθώ κ πιστεύω ότι την μικρότερη ευθύνη έχει ο καρντοσο. Τον έφεραν κάποιοι που και καλά ξέρουν μπαλα, κ του ζήτησαν με αμυντικά χάφ σιμοες Κριστισιτς και έναν με 300 συμβόλαιο, να παίξει total football. Όταν είσαι καρντοσο κ έρχεσαι στην θέση ενός προπονητή που πήρε πρωτάθλημα αλλά έφυγε  γιατί δεν άρεσε στον προεδρα αυτό που έπαιζε η ομάδα, ε θα το πας αλλιώς 

Κοιτα σιγουρα φταιει ο μελ αλλα και αυτις συμφωνησε οτι μπορει να το κανει...

Link to comment
Share on other sites

Ο Λυμπεροπουλος δεν έχει άκρες ούτε  στην γειτονιά του.

Ρωτησε λοιπόν τον Σαντος για καναν Πορτογάλο, του ανέφερε ως διαθέσιμο ο άλλος τον μαλακα, ψηθηκε ο μυρωδιάς ο αφεντικός ότι θα δει ΑΕΚ 90s και γέλασε το παρδαλό κατσίκι.

Ας κάνει στην άκρη να αποφασιζει για ολα ο Ίβιτς γιατί την αφραγκια την έχουμε συνηθίσει, αλλά η μυρωδιά από μπάλα δεν παλευεται αλλο. Ακόμα κι ο πάτερ περισσότερα ξέρει από αυτούς. Χωρίς φυσικά αυτό να σημαινει ότι πρέπει να μείνει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Ο Λυμπεροπουλος δεν έχει άκρες ούτε  στην γειτονιά του.

Ρωτησε λοιπόν τον Σαντος για καναν Πορτογάλο, του ανέφερε ως διαθέσιμο ο άλλος τον μαλακα, ψηθηκε ο μυρωδιάς ο αφεντικός ότι θα δει ΑΕΚ 90s και γέλασε το παρδαλό κατσίκι.

Ας κάνει στην άκρη να αποφασιζει για ολα ο Ίβιτς γιατί την αφραγκια την έχουμε συνηθίσει, αλλά η μυρωδιά από μπάλα δεν παλευεται αλλο. Ακόμα κι ο πάτερ περισσότερα ξέρει από αυτούς. Χωρίς φυσικά αυτό να σημαινει ότι πρέπει να μείνει.

Εννοείται ότι πάτερ είναι καλυτερος. Και πραγματικα ξέρεις ότι θα βάλει την ΑΕΚ πάνω από όλα . 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχουμε επιβιώσει με ευρωπαϊκές ευκαιρίες Ντεμη και Μασούντ, του Ολιβέιρα τι να κλασει, μια νορμαλ ευκαιρία ήταν. Δεν σούταρε αμέσως (λαθος) και μετά του έκαναν 2 πέναλτυ.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goku21 said:

Κοιτα σιγουρα φταιει ο μελ αλλα και αυτις συμφωνησε οτι μπορει να το κανει...

Ε σιγουρα ναι. Απλά αυτός μπορεί να θεωρούσε ότι θα δείξει κάποια πράγματα μέσα στην χρόνια έχοντας πίστωση χρόνου και ανοχή στα ασχημα αποτελεσματα 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν είχε γίνει το θαύμα σήμερα, μια χαρά θα του ερχόταν του αιλουροειδους, θα την έβγαζε με κωστενογλου όλη την χρόνια. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εδώ έχουμε επιβιώσει με ευρωπαϊκές ευκαιρίες Ντεμη και Μασούντ, του Ολιβέιρα τι να κλασει, μια νορμαλ ευκαιρία ήταν. Δεν σούταρε αμέσως (λαθος) και μετά του έκαναν 2 πέναλτυ.

Ακριβώς. Το λάθος ήταν ότι δεν σουταρε. Η μπάλα του ήρθε συστημένη στο δεξί.

Link to comment
Share on other sites

Ο πάτερ κάποια στιγμή είπε ότι είμαι συγκινημένος που δεν δεχτήκαμε καν γκολ.

Νομίζω στο τελος συμβιβάστηκε λίγο με το 0-2, κι έλεγε στον Βρανιες να κάτσει πίσω κλπ.

Οχι ότι φταίει αυτό, αλλά σιγουρα κοίταξε και λίγο το θεαθηναι στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Κ καπου εδώ να ξαναπώ , ποσό παιχταρας είναι αυτός ο λιβαγια ... κυρίως εφετο που έχει πέσει κ ο κωλος λιγάκι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Κ καπου εδώ να ξαναπώ , ποσό παιχταρας είναι αυτός ο λιβαγια ... κυρίως εφετο που έχει πέσει κ ο κωλος λιγάκι 

Μέχρι το 60 σήμερα. Και συνήθως δλδ. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Πάντως αν είχε γίνει το θαύμα σήμερα, μια χαρά θα του ερχόταν του αιλουροειδους, θα την έβγαζε με κωστενογλου όλη την χρόνια. 

Και με τα λεφτα της Ευρωπης στην τσεπη

Link to comment
Share on other sites

Ο λιβαγια ειναι μακραν ο πιο ποιοτικος παιχτης στην ελλαδα αν ηταν λιγο πιο γρηγορος θα παιζε σε ομαδα ευρωπης σε τοπ πρωταθλημα .

Εγω προσωπικα τον θεωρω καλυτερο ακομα και του σκοκο

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Ο πάτερ κάποια στιγμή είπε ότι είμαι συγκινημένος που δεν δεχτήκαμε καν γκολ.

Νομίζω στο τελος συμβιβάστηκε λίγο με το 0-2, κι έλεγε στον Βρανιες να κάτσει πίσω κλπ.

Οχι ότι φταίει αυτό, αλλά σιγουρα κοίταξε και λίγο το θεαθηναι στο τέλος.

Νομίζω πως το έλεγε γιατί εβλεπε ότι δεν είχαν πνευμονια ούτε για να περπατησουν

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, aris2168 said:

Τι εχασε? Μια τον τραβαει ο αμυντικος, μετα τον τραβαει ο τερμας απ τη φανελα κι αυτος το παλεψε οσο μπορουσε, κυνηγησε τη προσπαθεια με λυσσα.

Μπραβο του.

Αρη με την μια επρεπε

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goku21 said:

Ο λιβαγια ειναι μακραν ο πιο ποιοτικος παιχτης στην ελλαδα αν ηταν λιγο πιο γρηγορος θα παιζε σε ομαδα ευρωπης σε τοπ πρωταθλημα .

Εγω προσωπικα τον θεωρω καλυτερο ακομα και του σκοκο

Xalarose ierosyle.... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο παιχταράς Λιβάγια έχει θέμα αντοχής. Φαινόταν κι απο την αρχή απο το πώς παίρνει ανάσες και το πως κινείται. Αλλά έχει την κλάση με μια ενέργεια να ανοίξει χώρους να βάλει γκολ να βγαλει σωστή πάσα. Πολυτέλεια που δεν έχεις απο άλλον στο ρόστερ δυστυχώς. Θυμηθήκαμε επίσης σήμερα τι παιχτάρα είναι ο Τσίγκρι. Βγάλε μια χρονιά ρε πασά μου δίπλα σε Βράνιες να γίνουμε μπετό. Ωραίος και ο Μπάρκας πλην επεμβάσεων σε εξόδους και μοίρασμα σήμερα. Ο Λόπεζ λογικά κράζει Κρστσσστς που δεν έκανε φάουλ γρήγορα στο κέντρο.  Σε αναμονή προπονητή πλέον. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσιγκρινσκι άμα έβγαζε ολόκληρες χρονιές θα είχε μείνει στη Βρακελωνα ακομα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Αρη με την μια επρεπε

ναι, σωστο κι αυτο, αλλα και μετα τη λαθος επιλογη θα το τελειωνε υκσ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, JOSS said:

 Θυμηθήκαμε επίσης σήμερα τι παιχτάρα είναι ο Τσίγκρι. Βγάλε μια χρονιά ρε πασά μου δίπλα σε Βράνιες να γίνουμε μπετό. 

Εβγαλε και το σηκωσαμε με αμυντικο ρεκορ

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, AlexKR21 said:

Λαθος τιτλο μας μεταφερεις, πες τι λενε για τα δικα τους να χαμογελασουμε λιγο

Οτι επαιξε με την φωτια και καηκε.

Οτι δεν μπορουν ουτε που τους περασε απο το μυαλο, και φυσικα πσλι ζητανε πεναλτακια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×