Jump to content

Α.Ε.Κ. - μποακ (5η αγ.): 29/09, 19:30, Nova sports 1


Giallonero
 Share

mvp-κόουτσινγκ- βραβείο Σοιλέδη  

35 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
    • Βράνιες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
    • Μπακάκης
      0
    • Παουλίνιο
      0
    • Λόπες
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Κρστίτσιτς
    • Μάνταλος
      0
    • Λιβάια
    • Αλμπάνης
      0
    • Γιακουμάκης
    • Ντέλετιτς
    • Κλωναρίδης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ πάτερ

    • Καλό
      0
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Σοιλέδης

    • Μπάρκας
      0
    • Βράνιες
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Μπακάκης
    • Παουλίνιο
    • Λόπες
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Κρστίτσιτς
    • Μάνταλος
    • Λιβάια
    • Αλμπάνης
      0
    • Γιακουμάκης
      0
    • Ντέλετιτς
      0
    • Κλωναρίδης
      0


Recommended Posts

  • George_D pinned this topic

Τρώνε εύκολα γκολ και γενικά αμυντικά έχουν θέματα φέτος. Εάν χάσουν θα τους ρίξουμε και στην εσωστρέφεια. 

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω πώς και πώς να δω πανό στο πέταλο για τις φωτοτυπίες.

Πρώτος αγώνας φέτος που θα δω από κοντά την αρμάδα του Κωστένογλου.

Έχουν θέματα με τον άλλον που κατουρούσε πίσω από τις διαφημιστικές πινακίδες στην κωλοΤούμπα και τον άλλον με τα κοριτσίστικα κοτσιδάκια και το πλατινέ μαλλί που κάνει τον καραγκιόζη κάθε φορά που πιάνει την μπάλα.

Διάβασα κάπου ότι ο προπονητής τους έκανε παράπονα για τις μεταγραφές που δεν του έκαναν.

3-0 από το πρώτο ημίχρονο.

Link to comment
Share on other sites

Οτιδηποτε κατω απο 3-0 = λογος παραιτησης/απολυσης Κωστενογλου.

Καθηκον του Μελισσανιδη να βεβαιωσει πως δεν θα εχουμε τις περσινες σφαγες.

Link to comment
Share on other sites

Παιχνίδι που θα κρίνει την φετινή πορεία και όχι εξαιτιας των βαθμών, αλλά της ψυχολογίας. Με νίκη η ομάδα αποκτά μέταλλο, ο κόσμος θα συσπειρωθεί φουλ, οι παίκτες θα το πιστέψουν. Σιγουρα δεν είμαστε ομαδάρα ξαφνικά, ούτε καλύτεροι του μπαοκ για να θεωρήσουμε εύκολη τη νίκη. Μας έχουν πάρει κ την ψυχολογια τα τελευταία χρόνια όποτε νίκη κ μισό μηδέν θα είναι καλό αποτέλεσμα 

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο crash test για να δούμε αν ο κωστενογλου μπορεί (ξέρουμε ότι δε μπορεί αλλά μέχρι τώρα οι περισσότεροι νομίζουν ότι έχουμε τον κλοππ στον πάγκο) 

Γκιοργκι και δούκα, ελάτε οακα. 

Δεν καταλαβαίνω το επικοινωνιακο που περνάει ο οργανισμός ΑΕΚ για 50.000 κόσμου και δίνουν χαρακτήρα τελικού τσ λ με τη μπουγάτσα των 7-8 νικών 100 χρόνια στην Αθήνα. 

Να οριστεί ο κομινης. Σκάνδαλο ξένος διαιτητής 

Πουτανες θα πεθάνετε. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Και όμως ιστορικά οι δύο μεγαλύτερες προσελευσεις κόσμου σε εντός έδρας αγώνα της ΑΕΚ σε ελληνική διοργάνωση χωρίς εισιτήρια στον φιλοξενουμενο είναι τα 64 και 63 χιλιάδες τικετια με γαυρο του νότου το 15 και το 04 και αμέσως μετά ακολουθεί αυτή με 55 χιλιάδες με παοκ στα 80ς. Οι προσελευσεις με βαζελο έρχονται μετά. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να φανώ ξενέρωτος και ελπίζω να πάνε όλα καλά αλλά συνήθως όλα τα ωραία στην ΑΕΚ (τωρινό mood παικτών κόσμου) δεν κρατάνε πολλή. ?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Και όμως ιστορικά οι δύο μεγαλύτερες προσελευσεις κόσμου σε εντός έδρας αγώνα της ΑΕΚ σε ελληνική διοργάνωση χωρίς εισιτήρια στον φιλοξενουμενο είναι τα 64 και 63 χιλιάδες τικετια με γαυρο του νότου το 15 και το 04 και αμέσως μετά ακολουθεί αυτή με 55 χιλιάδες με παοκ στα 80ς. Οι προσελευσεις με βαζελο έρχονται μετά. 

Μακαρι να ειχαμε καθε Κυριακη αυτον τον κοσμο

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Man Of Faith said:

Μακαρι να ειχαμε καθε Κυριακη αυτον τον κοσμο

Διαχρονικά οι πολύ μεγάλες προσελευσεις είναι οι  εξαιρεσεις :(

Link to comment
Share on other sites

Δίνουν στο παιχνίδι τον χαρακτηρισμό αγώνας δίχως αύριο, ελάτε οακα κτλ κτλ θα ήμουν πιο σίγουρος για τον άσσο αν δεν γινόταν καμία δήλωση και ερχόταν 15.000 στο γήπεδο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζει κλασσικό μομέντουμ με τον κόσμο καυλωμένο, με νίκες σερί, με νέα νίκη βάζεις υποθήκη για ακόμα μεγαλύτερη προσέλευση στο μέλλον... Ε μαντέψτε τι θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SpiRos said:

Μου θυμίζει κλασσικό μομέντουμ με τον κόσμο καυλωμένο, με νίκες σερί, με νέα νίκη βάζεις υποθήκη για ακόμα μεγαλύτερη προσέλευση στο μέλλον... Ε μαντέψτε τι θα γίνει.

Οπου μαζευτηκαμε πολλοι και ειχαμε τετοιο κλιμα και ανυπομονησια δεν μας βγηκε σε καλο. Οσο θυμαμαι εγω, προτιμω να τους μαμησουμε και ας μην εχει τοσο λαο. ΔΕν μας πανε τα πανηγυρια 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, SpiRos said:

Μου θυμίζει κλασσικό μομέντουμ με τον κόσμο καυλωμένο, με νίκες σερί, με νέα νίκη βάζεις υποθήκη για ακόμα μεγαλύτερη προσέλευση στο μέλλον... Ε μαντέψτε τι θα γίνει.

Μαντευω εγω..

ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥΣ 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mobster21 said:

3-0 από το πρώτο ημίχρονο.

και τα χαρακτηριστικα νευματα του πατερ απο τον παγκο για σεβασμο στον αντιπαλο

Link to comment
Share on other sites

Θα ήμουν βέβαιος για τη νίκη αν είχαμε προπονητή. Αν στραβωσει το ματς το μυαλό του φτάνει μέχρι το να βάλει Γιακουμακη. Θα έλεγα ότι όλα εξαρτώνται από τον Λιβάγια

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Παντως οκ κρίσιμο το ματς κυριως για το γοητρο αλλα την παρεπομενη αγωνιστικη θα γινει πραγματικη ρευστοποιηση της πιθανης επιτυχιας αφου και οι τρεις παιζουμε εκτος . Εμεις κουγια , μπαοκ δευτερο εκτος τριπολη και γαυρος στο παραρτημα της θεσσαλονικης . Εκει αν περασουμε την επομενη θα σβησουμε τη ξανθη.  Οκ παω μακριά τωρα φτάνει να παμε αποφασισμενοι τη κυριακη. 

Link to comment
Share on other sites

In a world full of copies, be an ORIGINAL.

Το αποφάσισα. Αυτό θα ήθελα να γράφει το κεντρικό πανό μας την Κυριακή.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

φετος φαινεται να εχουν πολλα κενα στην αμυνα, ειναι ευκαιρεια για μεγαλη νικη τωρα που δειχνουν ευαλωτοι

Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία για νίκη. Τώρα αυτά περί ευρείας νίκης, διασυρμού κτλ είναι εκτός πραγματικότητας.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×