Jump to content

Champions League


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, Epitaph21 said:

thumb2-karim-benzema-real-madrid-french-

κι απ οτι ακουσα αυτο το ποδοσφαιρικο τερας εληξε το Ραμαζανι μιση ωρα πριν τον αγωνα !!!

Link to comment
Share on other sites

Αντιο στον θεσμο και η ομαδα του Λεβαντοφσκι..... το κιτρινο υποβρυχιο δεν βυθιστηκε στην Γερμανια . δεν γερνει 

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για Τσελσι αλλά το έχω δηλώσει, φέρτε τους στον τελικό αυτούς να ξεπατωσω τη γαλλιδουλα που έχει πάρει αέρα. Ελάτε ρε τανες, από το Κίεβο σας το φυλάω 

Link to comment
Share on other sites

Έχω κλείσει θέση για τον τελικό ήδη. Οποίος τολμάει ας έρθει πλυμένος 

Στην Αγγλία κάποιοι κοκκινοκωληδες παρακαλάνε μη γίνει η στραβή και πάρουμε το πρωτάθλημα. Έχουμε και ημιτελικό fa το ΣΚ. Τρεμπλ βλέπω, ειδοποιώ 

Link to comment
Share on other sites

Ego pantos tha ntrepomouna ean eixa to mali / kourema tou Griezmann. Ti mali einai afto morh loulou?

Enai mali gia striker afto?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, felman said:

Ego pantos tha ntrepomouna ean eixa to mali / kourema tou Griezmann. Ti mali einai afto morh loulou?

Enai mali gia striker afto?

Ας είχα τα φράγκα του Γκρισμαν και ας είχα καραφλοκοτσιδα

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν μπορούσε τακτικά να αντιμετωπίσει διαφορετικά το παιχνίδι, μετά το 65 πάντως το πήγε καλά και μια χαρά πάτησε περιοχή. Κάποιοι παίχτες του έκαναν μεγάλο παιχνίδι απόψε και λίγο ήθελε να γράψει. Η σιτυ μου έδωσε την αίσθηση ότι έχασε τη ψυχραιμία και τον έλεγχο του αγώνα. Αν είχε πχ 5 λεπτά παραπάνω η θα σκόραρε η Ατλετικο η θα πέφτανε μπουνιές. 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο κλωτσίδι ο Φελίπε μ'άρεσε και ο Μπράτε Σάβιτς που πήγε να μαζέψει τον φλώρο τον Φόντεν 

Αντε σκατόγερε ξηλώσου και φέρε αμυντικό δίδυμο Φελίπε με Σάβιτς 

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που έχει καταφέρει ο Σιμεονε εκεί εν μέσω παντοδυναμίας Ρεάλ Μπαρτσα είναι επικών διαστάσεων τηρουμένων των αναλογιών .  Μεγάλος . Πέρα από συμπαθής αντιπαθής γραφικός κλπ . 

Link to comment
Share on other sites

Ατλετικο-Φεηκ Μ. 

Θεαμα και ξυλο ακομα και με παρθενες εστιες..

Ο Πεπ εγινε Σιμεονε και τον πληρωσε με το ιδιο νομισμα..

Πουτανακια Φοντεν & Γκριλιςςς ερμαια του Σαβιτς...( δεν ξερατε ..δε ρωταγατε ??? )

Ατυχη η Ισπανιδα...ομως καλυτερα ετσι ,

η φεηκ θα προσφερει αλλα πραματα στους 4 .

Μια φορα σε αυτο το επιπεδο ακομα και το 0-0 ειναι απολαυση..

Μάντσεστερ Σίτι - Ρεάλ Μαδρίτης: 26/27 Απριλίου το πρώτο ματς, στις 3/4 Μαΐου η ρεβάνς 

Λίβερπουλ - Βιγιαρεάλ: 26/27 Απριλίου το πρώτο ματς, στις 3/4 Μαΐου η ρεβάνς

Γκλορυ-γκλορυ...κατι σαν εμπρος της ΑΕΚ παλικαρια..

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, felman said:

Ego pantos tha ntrepomouna ean eixa to mali / kourema tou Griezmann. Ti mali einai afto morh loulou?

Enai mali gia striker afto?

Επιτέλους, πέσ΄τα γαμώ την τρέλα μου. 

Μακράν το χειρότερο μαλί της εποχής, μαζί με τον Τσιμίκα. 

Που τα είδανε αυτά γαμώ το κέρατο τους μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×