Jump to content

Champions League


GIANNHS
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, nikos said:

Να δούμε αν θα περάσει πάλι αυτος που εκτελεί πρώτος 

Όχι !

 

Link to comment
Share on other sites

Αφού αντεξε με Χ στο σφυροκόπημα της Σίτυ στο δεύτερο ημίχρονο, τα πέναλτι είναι παιχνιδάκι για τον Καρλέτο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Εσπασε ο μυθος

Νταξ 60-40 λενε ότι βγαινει περίπου.

Εγω έχω βγάλει και μια 2η θεωρία ότι συνηθως χάνει αυτος που ήταν καλυτερος στο ματς που σήμερα ταιριάζει 😜

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Νταξ 60-40 λενε ότι βγαινει περίπου.

Εγω έχω βγάλει και μια 2η θεωρία ότι συνηθως χάνει αυτος που ήταν καλυτερος στο ματς που σήμερα ταιριάζει 😜

ΑΕΚ Βελεζ επιβεβαιωνει την θεωρια σου 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μοντριτς έπιανε συνέχεια το μαλλί κ τη μύτη του είναι έτοιμος για ΑΕΚ

Οιωνός 

Πέτρος Μανταλος approves this post 

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να κοψει λεπτα απο τον Πετραν να κατσει σπιτι του, δεν τον θελουμε.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Antiviosis21 said:

Μεγάλο σκουπιδάκι ο ντεμπελέ. Η barcelona τον στήριζε 6 χρόνια ενώ αυτός έπαιζε fifa και fortnite. Και κάνει λες και πήρε τελικό mudial απέναντι στην πρώην ομάδα του. Λίγο σεβασμός δεν βλάπτει.

Abaluben γιναμε

Link to comment
Share on other sites

Ποσο μας εσπασε τις μπαλες ο σπικερ για την σιτυ, καλυτερη στιςπασες, στα σουτ, στην κατοχη  στην ακριβεια μεταβιβασεων , φαβπρι για την προκριση για την κουπα ,στον πατο σου μουνοπανο , ενας μπινες δεν μπορει να μεταδιδει το παιχνιδι χωρις να λεει μαλακιες 2 ωρες?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η Άρσεναλ έχει φτιάξει ωραία ομάδα και δεν μπορούνε οι μαλάκες να βρούνε έναν σεντερ φορ να σπρώχνει τη μπάλα μέσα. Για σκόρερ έχουνε τον 22χρονο winger τους, ε, κάπου θα πιάσεις ταβάνι.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, theo said:

Ποσο μας εσπασε τις μπαλες ο σπικερ για την σιτυ, καλυτερη στιςπασες, στα σουτ, στην κατοχη  στην ακριβεια μεταβιβασεων , φαβπρι για την προκριση για την κουπα ,στον πατο σου μουνοπανο , ενας μπινες δεν μπορει να μεταδιδει το παιχνιδι χωρις να λεει μαλακιες 2 ωρες?

Κωσταβάρας, πιο καταλανοσίχαμα δεν υπάρχει. 

Πρέπει να πόνεσε πολύ χθες.

Link to comment
Share on other sites

Μιλώντας για ποδόσφαιρο όπως μου αρέσει, από όλες τις ομάδες που είναι αυτή τη στιγμή στους 4, μόνο τη Ντόρτμουντ συμπαθώ. Μάλλον το ίδιο και για όσες ήταν στους 8 με μια άνοστη συμπάθεια στην Αρσεναλ.

Δεν με τραβάει καμία ομάδα με πετροδολλαρα όσο μπαλαρα και αν παίζει. Ούτε χτες η Σιτυ, ούτε προχτές η Παρί. Για Μπαγερν και Ρεαλ ούτε λόγος.

Γενικά έτσι όπως το έχουν κάνει με στάνταρ ομάδες να φτάνουν ψηλά έχει χάσει την αίγλη, την ομορφιά, ακόμα και την προσμονή για ένα δυνατό ματς μιας κι έχουμε πήξει με αυτά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evolve said:

Αυτή η Άρσεναλ έχει φτιάξει ωραία ομάδα και δεν μπορούνε οι μαλάκες να βρούνε έναν σεντερ φορ να σπρώχνει τη μπάλα μέσα. Για σκόρερ έχουνε τον 22χρονο winger τους, ε, κάπου θα πιάσεις ταβάνι.

Λυμπερόπουλος των πλουσίων Κάι Χάβερτζ

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Navas said:

Μιλώντας για ποδόσφαιρο όπως μου αρέσει, από όλες τις ομάδες που είναι αυτή τη στιγμή στους 4, μόνο τη Ντόρτμουντ συμπαθώ. Μάλλον το ίδιο και για όσες ήταν στους 8 με μια άνοστη συμπάθεια στην Αρσεναλ.

Δεν με τραβάει καμία ομάδα με πετροδολλαρα όσο μπαλαρα και αν παίζει. Ούτε χτες η Σιτυ, ούτε προχτές η Παρί. Για Μπαγερν και Ρεαλ ούτε λόγος.

Γενικά έτσι όπως το έχουν κάνει με στάνταρ ομάδες να φτάνουν ψηλά έχει χάσει την αίγλη, την ομορφιά, ακόμα και την προσμονή για ένα δυνατό ματς μιας κι έχουμε πήξει με αυτά.

Ισχύει αλλά θα πω ψέμματα αν δεν πω πως δεν χάρηκα που τον ήπιε η Σίτυ. Η Ρεαλ είναι ο ορίτζιναλ villain του τσουλου. Είναι ασυμπάθιστοι, αλλά είναι οι πρώτοι ασυμππάθιστοι. Το πιο περίεργο ματς είναι το Μπαγερν-Ρεαλ γιατι τρέφω και για τους δυο ίδιο επίπεδο αντιπάθειας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Navas said:

Μιλώντας για ποδόσφαιρο όπως μου αρέσει, από όλες τις ομάδες που είναι αυτή τη στιγμή στους 4, μόνο τη Ντόρτμουντ συμπαθώ. Μάλλον το ίδιο και για όσες ήταν στους 8 με μια άνοστη συμπάθεια στην Αρσεναλ.

Δεν με τραβάει καμία ομάδα με πετροδολλαρα όσο μπαλαρα και αν παίζει. Ούτε χτες η Σιτυ, ούτε προχτές η Παρί. Για Μπαγερν και Ρεαλ ούτε λόγος.

Γενικά έτσι όπως το έχουν κάνει με στάνταρ ομάδες να φτάνουν ψηλά έχει χάσει την αίγλη, την ομορφιά, ακόμα και την προσμονή για ένα δυνατό ματς μιας κι έχουμε πήξει με αυτά.

Ακριβώς το ίδιο και για μένα, με τη διαφορά ότι η Ντόρτμουντ μου είναι, αντί για συμπαθής. αδιάφορη, και πάλι όμως συμπαθέστερη μεταξύ των γερμανικών ομάδων τις οποίες ποτέ στη ζωή μου δεν συμπάθησα. Ειδικά φέτος το μόνο που περιπλέκει λίγο τα πράγματα είναι ότι είμαι fanboi του Χάρι Κέιν, αλλά και πάλι...

Γενικά από τους 8 εγώ ήμουν με τη Μπάρτσα (όπως πάντα είμαι) και θα ήθελα να περάσουν η Άρσεναλ και η Ατλέτικο. Καλά πήγε αυτό. Όλες οι υπόλοιπες ομάδες μου είναι φουλ αντιπαθητικές, με πρώτη διαχρονικά τη ρεάλ.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Evolve said:

Ακριβώς το ίδιο και για μένα, με τη διαφορά ότι η Ντόρτμουντ μου είναι, αντί για συμπαθής. αδιάφορη, και πάλι όμως συμπαθέστερη μεταξύ των γερμανικών ομάδων τις οποίες ποτέ στη ζωή μου δεν συμπάθησα. Ειδικά φέτος το μόνο που περιπλέκει λίγο τα πράγματα είναι ότι είμαι fanboi του Χάρι Κέιν, αλλά και πάλι...

Γενικά από τους 8 εγώ ήμουν με τη Μπάρτσα (όπως πάντα είμαι) και θα ήθελα να περάσουν η Άρσεναλ και η Ατλέτικο. Καλά πήγε αυτό. Όλες οι υπόλοιπες ομάδες μου είναι φουλ αντιπαθητικές, με πρώτη διαχρονικά τη ρεάλ.

Μπαρτσα κι εγώ θα ήμουν αλλά έχουν αλλάξει πολλά απ την περίοδο συμπάθειας. Έβαλε χορηγό, τα δολάρια πάνε κι έρχονται, η μπάλα, που ήταν το τελευταίο ελκτικο πράγμα, δεν υπάρχει και το Καμπ Νου θυμίζει μουσείο με τόσους τουρίστες που βγάζουν σελφι και δεν φωνάζει κανείς.

Η Ντόρτμουντ οφείλω να παραδεχθώ ότι διατηρεί ακόμα την δύναμη της κερκίδας του πετάλου συν τα κιτρινόμαυρα, αλλά ως εκεί.

Όλες οι άλλες μου φέρνουν εμπορικό κέντρο και προτιμώ να δω Γ τοπικό που έχει κάτι από ποδόσφαιρο, παρά τσουλου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

εχουν ειδοποιηθει οι ραφτρες να ξεκινησουν να ραβουν το 15ο 

φιλακια 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Fantasteite na eixe varesei o Mantalos h o mavros Bokolis idio penalty san tou Portogalou se kana play off sthn Evroph h se teliko kypelou 😁

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Premier League, brand name lefta kai den exoune oute mia omada stous 4.

As provlimatistoune ligo. Dortmund PSG kai Bayern gia ton poutso. Thn Real thn afhno ektos

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, felman said:

Premier League, brand name lefta kai den exoune oute mia omada stous 4.

As provlimatistoune ligo. Dortmund PSG kai Bayern gia ton poutso. Thn Real thn afhno ektos

Έτσι είναι όταν δεν συμμετέχει η Λίβερπουλ. 

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να το είδε ο Αλμέιδα το ματσάκι , ολόκληρη Ρεάλ κ έπαιξε  άμυνα  μέσα στο τέρμα.

Υπάρχει κ αυτό στο ποδόσφαιρο 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

το χει κανει παρα πολλες φορες η Ρεαλ αυτο δεν εχει κανενα θεμα να το ξανακανει και με χειροτερες ομαδες απο την Σιτι

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη τι να κάνει η Ρεάλ; Οι ομάδες του Γκουαρντιόλα έχουν έρωτα με την μπάλα και δεν την δίνουν με τίποτα. Άσε που θέλουν να μπουν με την μπάλα στα δίχτυα. Και μετά λένε ωωω τον πάτησε τον αντίπαλο και πολύ καλύτερη η Σίτυ. Η Σίτυ είναι η καλύτερη ομάδα στον κόσμο στο να κρατάει την μπάλα. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι και η καλύτερη ομάδα στον κόσμο. Προσωπικά μου προκαλεί και αναγούλα αυτό το θέαμα, βαρεμάρα να βλέπεις τις πασούλες όλη την ώρα. Κάνε μια κάθετη, άσε χώρο στον άλλο να κάνεις καμιά αντεπίθεση, κάνε μερικά σουτ από τα 20 μέτρα, δώσε εντολή για ατομικές ενέργειες, αλλά γούστα είναι αυτά, δεν θα επεκταθώ.
Αφού λοιπόν δεν δίνει την μπάλα με τίποτα και αρνείται να παίξει κάτι διαφορετικό, ποιά άλλη επιλογή έχει ο αντίπαλος; Βάλτε γκολ άμα μπορείτε, εμείς θα την βρούμε την άκρη μπροστά. Το ένστικτό μου αμέσως υποστηρίζει την ομάδα που όταν παίρνει την μπάλα κοιτάει να βγει γρήγορα στην επίθεση.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά όταν το κάνει ο Μουρινιο είναι εμετός και ο Καρλετο είναι μάγος 

Προφανώς θα κοιτάξει την σκοπιμότητα και δεν θα δώσει και σε κανέναν λογαριασμό. Όσο βαρετό είναι το στυλ παιχνιδιού της κάθε σιτυ άλλο τόσο βαρετό είναι και το στυλ παιχνιδιού αλα Μουρινιο 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SpiRos said:

Συγγνώμη τι να κάνει η Ρεάλ; Οι ομάδες του Γκουαρντιόλα έχουν έρωτα με την μπάλα και δεν την δίνουν με τίποτα. Άσε που θέλουν να μπουν με την μπάλα στα δίχτυα. Και μετά λένε ωωω τον πάτησε τον αντίπαλο και πολύ καλύτερη η Σίτυ. Η Σίτυ είναι η καλύτερη ομάδα στον κόσμο στο να κρατάει την μπάλα. Αυτό δεν σημαίνει ότι είναι και η καλύτερη ομάδα στον κόσμο. Προσωπικά μου προκαλεί και αναγούλα αυτό το θέαμα, βαρεμάρα να βλέπεις τις πασούλες όλη την ώρα. Κάνε μια κάθετη, άσε χώρο στον άλλο να κάνεις καμιά αντεπίθεση, κάνε μερικά σουτ από τα 20 μέτρα, δώσε εντολή για ατομικές ενέργειες, αλλά γούστα είναι αυτά, δεν θα επεκταθώ.
Αφού λοιπόν δεν δίνει την μπάλα με τίποτα και αρνείται να παίξει κάτι διαφορετικό, ποιά άλλη επιλογή έχει ο αντίπαλος; Βάλτε γκολ άμα μπορείτε, εμείς θα την βρούμε την άκρη μπροστά. Το ένστικτό μου αμέσως υποστηρίζει την ομάδα που όταν παίρνει την μπάλα κοιτάει να βγει γρήγορα στην επίθεση.

Η Σιτι πρέπει να είναι η μόνη ομάδα παγκοσμίως που σταματάει επίτηδες αντεπίθεση με προϋποθέσεις για να κάνει οργανωμένη επίθεση. Αηδία.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×