Jump to content

Μεταγραφές - Αποχωρήσεις: Ιανουάριος 2020


George_D
 Share

Recommended Posts

Αδέλφια ενωσίτες παρά τα όσα έγραψαν τις τελευταίες ώρες διάφοροι δημοσιογράφοι της ΑΕΚ για αρνητικη εξέλιξη στο θέμα Αραούχο .. θέλω να μείνετε ενωμένοι, συντονισμένοι, δυνατοί. Μην  τσιμπάτε στις προκλήσεις όσων θέλουν να μας ακυρώσουν. 

Στο τέλος θα γίνουν όλα όπως τα θέλουμε εμείς ,ο Ούχος στα χρώματα της Σκεπαστής..

ΥΓ1.Ευχαριστώ για την βαθιά πίστη σας στον ηρωικό οπαδό Στυλιανόπουλο.Η δικαίωσις όλων είναι προ των πυλών.

ΥΓ2.Τετάρτη Στις 19.00 χάντμπολ στο ΟΑΚΑ  απέναντι στο μόρφωμα ΞΥΝΗ-ΟΣΦΠ σηκώνουμε το πρώτο κύπελλο της χρονιάς. Όλοι εκεί . 500 άτομα μέσα,1000 απέξω. Τα 5 πρώτα σου γκολ δικά μας ΑΕΚαρα μου.

  • Δικεφαλάκι 12
Link to comment
Share on other sites

Οι πλεροφοριες Στυλικε σε συνδυασμό με το ότι ο Κιουφτες έχει λουφαξει με κάνει να πιστεύω ότι διαπραγματεύονται κάτι, άρα πιθανως προσπαθούν να πουλήσουν Ολιβέιρα... Μια σκέψη λεω.

 

edit δεν είχα δει το νέο αισιόδοξο ποστ δασκάλου παντως

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hoffman21 said:

Ουχο τελος συμφωνα με το enwsi gr

 

Μαιστα τώρα το είδα. Τα γνωστα σου ψιψίναρε

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλο για να ήταν αληθινό. Ο διαχειριστής να δώσει 3.5 μυρια έτσι ξαφνικα.

Μένει μονο η ελπίδα  μηπως δικαιωθεί η πηγή Στυλιανοπουλου.

Link to comment
Share on other sites

Οι αρδ του κκ365 επεσαν για υπνο και δεν εβγαλαν το ναυαγιο με Αραουχο.....  Ακομα τον Γκοτζιλα εχει ο αλλος 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Vargas21 said:

Οι αρδ του κκ365 επεσαν για υπνο και δεν εβγαλαν το ναυαγιο με Αραουχο.....  Ακομα τον Γκοτζιλα εχει ο αλλος 

Ο στυλ επεσε για υπνο και δε μπορουν να τον παρουν για να ενημερωθουν, οποτε κανουν την παπια για να μην εκτεθουν.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

Ο στυλ επεσε για υπνο και δε μπορουν να τον παρουν για να ενημερωθουν, οποτε κανουν την παπια για να μην εκτεθουν.

Μονο ο Βουλγαρης ο θαρραλεος το εβαλε και δεν το ανεβασε στο προσωπικο του λογαριασμο στο ΦΒ οπως κανει παντα με τα αποκλειστικα που εχει

Εγω μεχρι 31 ελπιζω. Παντως αν νομιζει ο Τιγρης οτι θα βρεθει ομαδα να δωσει 6,5Μ το καλοκαιρι για τον Νελσον που σε 6 μηνες υπογραφει ελευθερος οπου θελει μαλλον δεν του τα ειπαν καλα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vargas21 said:

Μονο ο Βουλγαρης ο θαρραλεος το εβαλε και δεν το ανεβασε στο προσωπικο του λογαριασμο στο ΦΒ οπως κανει παντα με τα αποκλειστικα που εχει

Εγω μεχρι 31 ελπιζω. Παντως αν νομιζει ο Τιγρης οτι θα βρεθει ομαδα να δωσει 6,5Μ το καλοκαιρι για τον Νελσον που σε 6 μηνες υπογραφει ελευθερος οπου θελει μαλλον δεν του τα ειπαν καλα

αν δικαιωθει ο στυλιανοπουλος περιμενω παραιτηση βουλγαρη

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, George_D said:

αν δικαιωθει ο στυλιανοπουλος περιμενω παραιτηση βουλγαρη

Τον περιμενω στην γωνια. Και το καλοκαιρι ειχε γραψει κατι παπατες . Ενω Αρναουτογλου εγραψε και για τον Μακ και για την διαφορα στο συμβολαιο...

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×