Jump to content

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (18η αγ.): 12/01, 19:30, paoktv


George_D
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

30 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      5
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      2
    • Βράνιες
      1
    • Σιμόες
      1
    • Κρστισιτς
      12
    • Σαμπανάτζοβιτς
      2
    • Μάνταλος
      0
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      7
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γιακουμάκης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      19
    • Μέτριο
      4
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      7
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Χουλτ
      0
    • Μπακάκης
      12
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      6
    • Κρστισιτς
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      1
    • Μάνταλος
      11
    • Βέρντε
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Ολιβέιρα
      0
    • Γιακουμάκης
      0


Recommended Posts

2 minutes ago, mobster21 said:

μιλαμε τωρα για ομαδα που μεχρι πριν απο μερικους μηνες ειχε δυο πρωταθληματα περισσοτερα απο τον Λεβαδειακο

Μονο μην συνεχίσουμε να προβάλλουμε την ιστορία μας μονο.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
3 minutes ago, goku21 said:

Τι λες ρε φιλε?  Ενα πεναλντι τουλαχιστον δεν μας εδωσε και τους εδωσε και ενα πεναλντι παρωδια.... 

Και; Αν εληγε το ματς 0-0 θα ησουν χαρουμενος; Εγω τα ιδια θα εγραφα, δεν γουσταρω ΑΕΚ να παιζει για το Χ οταν το Χ δεν κανει τιποτα για εμας αλλα συμφερει τον πρωτοπορο. 
 

Οσο ΑΕΚακι θελουν να μας κανουν τοσο ΑΕΚ θα ειμαι. Τιγρη Μανταλε δρομο

Link to comment
Share on other sites

Καλα τι ανακοινωση ηταν αυτη; Τους καναμε τα μουτρα κιμα. Μπραβο ΑΕΚ. Δεν ξερουν που να κρυφτουν τωρα ολοι τους.

Φανταστειτε λιγο το τι θα διαβαζαμε εαν περναμε εμεις τετοια νικη και τα σφυριγματα να ηταν αναποδα. Οχι μονο απο επισημες ανακοινωσεις αλλα και απο διαφορα sites.

Αλλα αφου και εσυ καθεσαι και δεν μιλας αυτοι θα συνεχισουν να σε...γλεντανε.

Link to comment
Share on other sites

εγω ειδα σημερα πανω απο ολα μεγαλη ανεπαρκεια στις θεσεις του Χουλτ, του Μπακακη, του Σιμοες και του Μανταλου

δεν τραβηξε και ο Βερντε αλλα εχει δειξει καποια δειγματα θετικα ο ανθρωπος

οι υπολοιποι τεσσερις ειναι για ΜΠΟΥΛΟ χθες

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως βλέπω τη φάση με το πέναλτι ίσως μας βόλευε τελικά να το έβαζε ο Πολωνός για να εστιάσουμε καθαρά σε αυτή τη φάση ίσως πήγαινε βαρ και το ακυρωνε 

Αυτό δεν αναιρεί βέβαια το γεγονός ότι ήρθε καμικάζι και έπρεπε σε δεύτερο χρόνο να σφυρίξει φάουλ πριν τη βουτα του βιερινια 

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και το χερι του Βαρελα στο τελος που η μπαλα παει κορνερ και το bulgariatv δεν εδειξε ΠΟΤΕ τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

υπαρχει και το χερι του Βαρελα στο τελος που η μπαλα παει κορνερ και το bulgariatv δεν εδειξε ΠΟΤΕ τιποτα

Υπαρχει χερι και στην φαση πριν το πεναλντι του κριστισιτς

Link to comment
Share on other sites

Οσο δεν εχεις 2 εξτρεμ που να μπορουν να σπρινταρουν και να πατησουν περιοχη ντριπλαροντας, τετοια ματς με δυνατους αντιπαλους εκτος εδρας δεν προκειτε να τα παρεις στον αιωνα τον απαντα αμην . πιο προβλεψιμη ομαδα δυσκολα μπορεις να φτιαξεις και να το θες . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ban Viveur said:

Τρεις συνεχόμενους τελικούς χάσαμε από τον ΠΑΟΚ. Κάτι σημαίνει αυτό. Μπορούμε βέβαια να κλείσουμε τα μάτια και να μετράμε πόσα παραπανω έχει από τη Λάρισα. Το σημερινό είναι φυσική εξέλιξη. Ως φαβορί κατέβηκε και στο τέλος νίκησε η ψυχή του νταμπλουχου. Αν ήμουν ΠΑΟΚ, την ΑΕΚ του Τιγρη θα ήθελα ως αντίπαλο. Μιλάμε για το απόλυτο πια ξεβρακωμα. 

 

Ακριβώς αυτό. Πες εσυ σε κανα πιτσιρικά ότι τους γλεντάς λόγω ιστορίας αλλά τώρα σε έχουν πελάτη 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Fadrhonc21 said:

Και; Αν εληγε το ματς 0-0 θα ησουν χαρουμενος; Εγω τα ιδια θα εγραφα, δεν γουσταρω ΑΕΚ να παιζει για το Χ οταν το Χ δεν κανει τιποτα για εμας αλλα συμφερει τον πρωτοπορο. 
 

Οσο ΑΕΚακι θελουν να μας κανουν τοσο ΑΕΚ θα ειμαι. Τιγρη Μανταλε δρομο

Δεν εχει σχεση πως παιζεις το θεμα ειναι να νικαε

Link to comment
Share on other sites

Ο ολιβειρα ενδεχομένως ήταν ανέτοιμος και τον κρατούσε για το β μέρος 

Καλός ο Σαμπα, θέλει όμως πολύ δουλειά. 

Ο Μανταλος δεν πρέπει να ξαναπαίξει ας πάμε στα Σπάτα ας γίνει trend MANTALOS out δε ξέρω τι και πως. Μαζί και ο Μπακακης. Αστείοι παίχτες. Ας τα γράψουν οι αεκοαρδ μας στοχοποιηστε τους να τελειώνουμε. 

Ο Καρέρα τακτικά ήταν καλός ο παοκ δεν πάτησε πάνω από 2 φορές περιοχή και αυτό από λάθη δικά μας. 

Ιβιτς τελείωνε και φέρε δύο παίχτες υποφερτους

Λιβαγια σήμερα ορεξάτος αλλά χωρίς βοήθειες

Κρσρτσς πολύ καλός. Ήθελα και περισσότερη ψυχραιμία πίσω από Ιησού. 

Σε γενικές γραμμές είδαμε ότι το ποακ με ομάδες που δεν είναι δορυφόροι έχει πολλά θέματα. Ευθύνη για την ήττα έχει το οακα το γκολ είναι άκυρο και δε σου δώσανε και ένα πεναλτυ τουλάχιστον 

Όλα τα άλλα είναι ιστορίες για αρκουδες. Όσο εχθρός της ΑΕΚ είναι ο τίγρης ο δηματος ο Μανταλος, σήμερα φέρει ευθύνη για την ήττα ο πουτανας γιος ισραηλινός 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Man Of Faith said:

@nikos μη μιλας ετσι για τον Σιμοες, μπορει να χαρακτηριστεις εμμονικος

Κούρασε. Πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Η ανακοίνωση...

 

Αναλυτικά η επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ ΑΕΚ αναφέρει: «Αναρωτιόμαστε ποσο χειρότερη θα ήταν η διαιτησία του σημερινού αγώνα με Έλληνα διαιτητή. Αναρωτιόμαστε επισης με ποια κριτήρια έγινε η επιλογή της διαιτητικής ομάδας από τον κ. Περέιρα, που φέρει την αποκλειστική ευθύνη για την αλλοίωση αποτελέσματος του σημερινού ντέρμπι στην Τούμπα. Ίσως τελικά αντί για την αποχή των διαιτητών το ενδεδειγμένο σενάριο για το ελληνικό ποδόσφαιρο να ήταν η αποχή του κ. Περειρα». 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ban Viveur said:

Τρεις συνεχόμενους τελικούς χάσαμε από τον ΠΑΟΚ. Κάτι σημαίνει αυτό. Μπορούμε βέβαια να κλείσουμε τα μάτια και να μετράμε πόσα παραπανω έχει από τη Λάρισα. Το σημερινό είναι φυσική εξέλιξη. Ως φαβορί κατέβηκε και στο τέλος νίκησε η ψυχή του νταμπλουχου. Αν ήμουν ΠΑΟΚ, την ΑΕΚ του Τιγρη θα ήθελα ως αντίπαλο. Μιλάμε για το απόλυτο πια ξεβρακωμα. 

 

δεν εχουν μεινει και πολλες ομαδες να κοντραρουν

εμεις και οι γαυροι

ε προφανως οταν ο γαυρος δινει πεντε μυρια για Ποντενσε και εμεις εχουμε εφταμιση μυρια ολο το τμημα να θελει εμας

εγω σημερα δεν ειδα καμια πσυψη αλλα δυο πεναλτυ που τα σφυριξε οπως ηθελε ο αρχοντας

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ban Viveur said:

Τρεις συνεχόμενους τελικούς χάσαμε από τον ΠΑΟΚ. Κάτι σημαίνει αυτό. Μπορούμε βέβαια να κλείσουμε τα μάτια και να μετράμε πόσα παραπανω έχει από τη Λάρισα. Το σημερινό είναι φυσική εξέλιξη. Ως φαβορί κατέβηκε και στο τέλος νίκησε η ψυχή του νταμπλουχου. Αν ήμουν ΠΑΟΚ, την ΑΕΚ του Τιγρη θα ήθελα ως αντίπαλο. Μιλάμε για το απόλυτο πια ξεβρακωμα. 

 

αντε να φυγει να βρουμε την υγεια μας επιτελους

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Να κάνεις παρέμβαση στο οπεν σήμερα τιγράκο

Θα τον βάλει στην θέση του τον Κακο αν χρειαστεί.

 

υγ. Εντωμεταξυ ακούω τωρα ότι σε ματς με τους υπόλοιπους γαυρο, παοκ, βαζελο, Άρη έχουμε τους λιγότερους πόντους φετος (2). Μπραβο μας.

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις ένα χαφ, ένα εξτρεμ και γενικά κάποιες εσωτερικές αλλαγές ώστε να τελειώσουν μια και καλή Μπακακης και Μανταλος και είσαι οκ 

Χτύπα κύπελλο και κάνε τη ζημιά στα πλευ οφφ 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

Θα τον βάλει στην θέση του τον Κακο αν χρειαστεί.

 

υγ. Εντωμεταξυ ακούω τωρα ότι σε ματς με τους υπόλοιπους γαυρο, παοκ, βαζελο, Άρη έχουμε τους λιγότερους πόντους φετος (2). Μπραβο μας.

Το θεμα ειναι, οτι αν η ομαδα δεν βοηθηθει με 2 τιμιους παικτες, στα υπολοιπα 3 ματς με αυτους, αντε να νικησεις το θηριο-βαζελα κ να παρεις κανα x απο γαυρο. Στην καλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

Αν θα μπορούσε να παίξει πιο ανοιχτά η ΑΕΚ στο παιχνίδι μέχρι να δεχθεί το γκολ;

«Δεν ήταν στο πλάνο μας να παίξουμε παθητικά. Στο πρώτο ημίχρονο ήμουν λίγο θυμωμένος με την ομάδα, γιατί δεν είχαμε το θάρρος να παίξουμε με τη μπάλα στα πόδια. Είναι όμως φυσιολογικό όταν παίζει με μία καλή ομάδα να μην κάνεις πρέσινγκ σε όλο το ματς. Να υπάρχουν στιγμές και στιγμές σε ένα ματς».

 

Απάντηση στα παραπάνω σχόλια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Θέλεις ένα χαφ, ένα εξτρεμ και γενικά κάποιες εσωτερικές αλλαγές ώστε να τελειώσουν μια και καλή Μπακακης και Μανταλος και είσαι οκ 

Χτύπα κύπελλο και κάνε τη ζημιά στα πλευ οφφ 

Ποια ζημια να κανουμε οταν ειμαστε τωρα στο -13;

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ και του Βαρέλα έχω αρχίσει και πιστεύω ότι μπορεί να είναι και χερι.

Ειπαμε νεύρα με την ομάδα, αλλά μιλάμε για 2 φασεις που καθορίζουν το ματς.

 

Τα έχει ακόμα και το πορτοκαλί σάιτ 

https://www.sdna.gr/podosfairo/679973_oi-dyo-faseis-tis-toympas-gia-tis-opoies-diamartyretai-i-aek-vids

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 χρονια Γεωργεας και στα καπακια 6 χρονια Μακακης με ενα διάλλειμα Βλαχου Βαλεντινου. Ακουω αποψεις.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×