Jump to content

ΝΠΣ Βόλος-ΑΕΚ (20η αγ.): 22/01, 17:15, Novasports 3


George_D
 Share

MVP-Κοουτσινγκ-βραβειο σοιλεδη  

26 members have voted

  1. 1. M. V. P.

    • Μπάρκας
      0
    • Λόπες
      3
    • Μπακάκης
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0
    • Σιμάνσκι
      5
    • Αλμπάνης
      18
    • Κλωναρίδης
      0
    • Ντέλετιτς
      0
    • Μπότος
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
      26
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      0
  3. 3. Βραβείο Σοϊλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      2
    • Λόπες
      0
    • Μπακάκης
      11
    • Σβάρνας
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Βράνιες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Κλωναρίδης
      0
    • Ντέλετιτς
      13
    • Μπότος
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0


Recommended Posts

δηλαδη ο Βολος τωρα εχει τρεις ομαδες? αυτη του Μπεου, τον ακατανομαστο και την Νικαρα?

και εχει οπαδους δηλαδη αυτη η ομαδα? παει κοσμος και βλεπει ομαδα Βολος και εχει δεθει μαζι της?

ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε, 300 νοματαίοι πάνε που προφανώς συμπλέκονται με διάφορα πράγματα στο δήμο Βόλου γιατί είναι και δήμαρχος εκτός των άλλων.

Θυμάμαι ένα σκηνικό τη μέρα του τελικού στο Βόλο, περπατούσαμε στο δρόμο και ένας δικός μας παράτησε μια μπύρα σε ένα περβάζι ή ΚΑΦΑΟ του ΟΤΕ δεν θυμάμαι και συνέχισε το δρόμο του. Εγώ ήμουν πίσω του οπότε με σταματάει ένας ντόπιος και μου λέει "ωραία συμπεριφέρθηκε ο δικός σου στην πόλη μας, μπράβο σας". Τότε γυρίζω και του λέω ότι πως είναι δυνατόν να μου λες κάτι τέτοιο τη στιγμή που ως πολίτες εκλέξατε για δήμαρχο αυτόν που εκλέξατε. Έχεις δίκιο μου λέει, εγώ τι να σου απαντήσω τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Μετρημενες οι επιλογες

Μπαρκας

Μπακακης-Βρανιες-Οικονομου-Σβαρνας-Λοπεζ

Σιμοες-Σαμπα-Μανταλος

Βερντε-Ολιβειρα

 

 

Link to comment
Share on other sites

εχει λιγο πλακα που λεμε οτι αν φυγει ο Ολιβειρα θα παιζει με Λιβαγια κορυφη η ομαδα

μεχρι εδω καλα

οταν λειπει ο Λιβαγια?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mobster21 said:

εχει λιγο πλακα που λεμε οτι αν φυγει ο Ολιβειρα θα παιζει με Λιβαγια κορυφη η ομαδα

μεχρι εδω καλα

οταν λειπει ο Λιβαγια?

 

Στιγμιότυπο 2020-01-21, 3.33.18 μμ.png

Link to comment
Share on other sites

γενικα κανονικα πρεπει να παψουμε να ασχολουμαστε με πολλα πολλα και να αρχισουμε τις προσευχες μπας και βρεθει επομενος μεγαλομετοχος.

 

τι ειχες ΑΕΚ, τι ειχα παντα.

Link to comment
Share on other sites

με την Αραουχιαδα θα ξεχασουμε το ματς.

 

λενε οτι μπορει να μην παιξει ο Ολιβειρα λογω ενοχλησεων(?) και μαλλον  θα ξεκινησει Κλωναριδη στην επιθεση. εγω γενικα το βλεπω μαλλον δυσκολο το ματσακι.

 

υγ. ισως παιξει κι ο Σιμανσκι

Τώρα, όσον αφορά τα πλάνα του Μάσιμο Καρέρα, όλα είναι πιθανά, αφού και στις προπονήσεις δοκιμάζει αρκετούς σχηματισμούς που εφαρμόζει και στα ματς. Το πιο πιθανό, είναι να δούμε ένα 4-2-3-1 με τον Μπάρκα στην εστία, τους Βράνιες – Οικονόμου στόπερ, τον Μπακάκη (ή τον Παουλίνιο) δεξιά, τον Λόπες αριστερά, τους Σιμόες – Σάμπα στα χαφ, τον Βέρντε δεξιά, τον Αλμπάνη αριστερά και τον Μάνταλο πίσω από τον Ολιβέιρα. Δεν αποκλείεται πάντως, να πάρουν κάποιοι παίκτες ανάσες ενόψει του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό και της ρεβάνς με τον Αστέρα Τρίπολης στο ΟΑΚΑ (όπως ο Μάνταλος και ο Ολιβέιρα) και να μην ξεκινήσουν από την αρχή, ενώ έχει γίνει δοκιμή και με 3-5-2, με τον Σιμάνσκι βασικό στον άξονα, τον Σβάρνα αριστερό στόπερ και τους Κλωναρίδη-Βέρντε μπροστά. 

Link to comment
Share on other sites

Καλα κι εμενα εαν η ομαδα μου δεν με αφηνε να φυγω απο την Ελλαδα για την Πρεμιερ Λιγκ θα ειχα ενοχλησεις με τον Βολο. Τωρα που το σκεφτομαι μπορει και με τον ΟΣΦΠ.

Link to comment
Share on other sites

in Karera we trust. Θα το παρουμε το ματς εστω και αν βαλουμε γκολ με στραβοκλωτσια

Link to comment
Share on other sites

Ενδεκάδα χωρίς Μάνταλο ,Ολιβέιρα και Βερντέ . Ροτεισοεζρι να σβήσει ο ήλιος . Βασικοί Αλμπάνης Κλωναριδης Σαμπα Σάντα,Σιμοες 

Link to comment
Share on other sites

Θα χουμε πραγματακια να πουμε. Πρώτη Σιμάνσκι , επιστροφή Κλωναρίδη, Αλμπάνης μπροστά. Γαμήστε τους.

Link to comment
Share on other sites

Το κυριακατικο παιχνιδι κοιταει απο τωρα  ο Καρερα,οσο το δυνατον λιγοτερη επιβαρυνση για τους βασικους

Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτήτως αποτελέσματος και θεάματος, έχουμε κόουτς με @@ . Κάποια στιγμή θα τα πάρει, κάποια θα δωσει αλλα εμένα μου αρέσει αυτο που κάνει τώρα. 

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εχουμε ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ O οποιος παιζει να εχει και πιο πολλα λεφτα απο τον εγγυητη ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×