Jump to content

Ατρόμητος Αθ.-ΑΕΚ (22η αγ.): 02/02, 17:15, EΡT


George_D
 Share

mvp-Κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

31 members have voted

  1. 1. mvp

    • Μπάρκας
      0
    • Οικονόμου
      0
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Μπακάκης
      0
    • Λόπες
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σιμάνσκι
    • Κρστίτσιτς
    • Λιβάγια
    • Αραούχο
    • Βέρντε
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Μπάρκας
      0
    • Οικονόμου
    • Τσιγκρίνσκι
    • Σβάρνας
    • Μπακάκης
    • Λόπες
      0
    • Σιμόες
    • Σιμάνσκι
      0
    • Κρστίτσιτς
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βέρντε
    • Αλμπάνης
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0


Recommended Posts

ας αφήσουμε στην άκρη τον κόσμο κι ας ξεκινήσουμε από το τι συνέβαινε εντός ομάδος. ο Λιβάγια, ουσιαστικά απαίτησε να μείνει ο πατερ και το αφεντικό το δέχτηκε.

θα πω εγώ στον ceo της εταιρείας μου ποιός θα είναι μανατζερ μου και θα με ακούσει...μόνο σε μπακάλικα.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, amd said:

ξεχασατε οταν εφυγε οτι υπηρχαν αρκετες φωνες οτι η ΑΕΚ δεν συμπεριφερθηκε καλα στον κυρ Νικο. μιλαμε για ανιατη μαλακυνση

Κάποιος μαλακας ρεπόρτερ μας, νομίζω ο καζαντζογλου εγραψε και άρθρο ότι κάναμε πουστια που δεν βάλαμε Κωστένογλου και Ατματζίδη σε έμμισθη θέση στην ΑΕΚ μετά τον ερχομό του Καρέρα

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, agelos said:

ας αφήσουμε στην άκρη τον κόσμο κι ας ξεκινήσουμε από το τι συνέβαινε εντός ομάδος. ο Λιβάγια, ουσιαστικά απαίτησε να μείνει ο πατερ και το αφεντικό το δέχτηκε.

θα πω εγώ στον ceo της εταιρείας μου ποιός θα είναι μανατζερ μου και θα με ακούσει...μόνο σε μπακάλικα.

Τυπε εχω δει εσενα, εχω δει και Λιβαγια. Ο Λιβαγια μου φαινεται πιο... πειστικος φυσιογνωμικα :P

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Κάποιος μαλακας ρεπόρτερ μας, νομίζω ο καζαντζογλου εγραψε και άρθρο ότι κάναμε πουστια που δεν βάλαμε Κωστένογλου και Ατματζίδη σε έμμισθη θέση στην ΑΕΚ μετά τον ερχομό του Καρέρα

Ναι αυτος ηταν. Πως δεν φερθηκαμε καλα στις σημαιες 

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ΑΕΚτζηδες που αν αύριο αναλάβει διδυμο Ατματσιδης-Γεωργεας θα χαρούν, οκ, δεν αποφασιζει ο κόσμος ομως.

Βόλευε οικονομικά ότι άρεσε  σε καποιους ο πατήρ Νικόλαος μέχρι που δεν πήγαινε αλλο, μην δουλευόμαστε μεταξύ μας και πάμε παρακάτω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Βόλευε οικονομικά

αυτό δυστυχώς το έχουμε πληρώσει πολλές φορές πιο ακριβά..

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stavros 9-11 said:

Κάποιος μαλακας ρεπόρτερ μας, νομίζω ο καζαντζογλου εγραψε και άρθρο ότι κάναμε πουστια που δεν βάλαμε Κωστένογλου και Ατματζίδη σε έμμισθη θέση στην ΑΕΚ μετά τον ερχομό του Καρέρα

20200202_224239.thumb.jpg.8515be99147efb586da772c3b507e6bb.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Υπαρχουν ΑΕΚτζηδες που αν αύριο αναλάβει διδυμο Ατματσιδης-Γεωργεας θα χαρούν, οκ, δεν αποφασιζει ο κόσμος ομως.

Βόλευε οικονομικά ότι άρεσε  σε καποιους ο πατήρ Νικόλαος μέχρι που δεν πήγαινε αλλο, μην δουλευόμαστε μεταξύ μας και πάμε παρακάτω.

Ενταξει @nikos οικονομικα βολεψε αλλα αθλητικα η ομαδα πηγε 2 χρονια πισω. Ειχαμε και την ΜΗ προετοιμασια του προφεσορα και εδεσε το γλυκο. ΔΕν δουλεψε τιποτα ο Πατερ. Παιζαμε σαν σουμπουτεο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

20200202_224239.thumb.jpg.8515be99147efb586da772c3b507e6bb.jpg

Ειναι ο ιδιος που εχει γραψει και αυτο

Με Ντέμη ή Λυσάνδρου, η ΑΕΚ εγγύηση σταθερότητας

Σταύρος Καζαντζόγλου 01/02/2020 21:05 46 Σχόλια

Ο Σταύρος Καζαντζόγλου ξέρει ποια είναι η άκρη στην παλαβομάρα των ημερών

Link to comment
Share on other sites

Εμ αν τα βάλεις κάτω στο τέλος καταλήγεις ότι τέτοιου είδους επιλογές δεν βολεύουν ούτε οικονομικά διότι και μακριά από κερδοφόρες διοργανώσεις μένεις και δεν κάνεις 1-2 καλές μπάζες με εισιτήρια μέσα στη σεζόν, που αν έχεις καλή ομαδα, στο ΟΑΚΑ μπορείς να τζιραρεις και εκατομμύριο στα ντέρμπι

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

20200202_224239.thumb.jpg.8515be99147efb586da772c3b507e6bb.jpg

Εντάξει, ο Ατματσίδης ανοίγει εστιατόριο στη Φωκών, οπότε κοντά στην ΑΕΚ θα είναι. Για τον Κωστένογλου τί να πω, ας τον βάλει υπεύθυνο στο εκκλησάκι που θα φτιάξει στο νέο γήπεδο. Για τον Αλεξόπουλο, ας τον κάνει επιστροφή στο βάζελο..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vargas21 said:

Ενταξει @nikos οικονομικα βολεψε αλλα αθλητικα η ομαδα πηγε 2 χρονια πισω. Ειχαμε και την ΜΗ προετοιμασια του προφεσορα και εδεσε το γλυκο. ΔΕν δουλεψε τιποτα ο Πατερ. Παιζαμε σαν σουμπουτεο 

Το ξερω, είναι γνωστό ότι ο Μητσος παει να γλιτώσει λεφτα και ξοδεύει περισσότερα, για αυτό λεω μετά από τόσα χρονια ελπίζουμε τα παθήματα μαθήματα επιτέλους.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Το ξερω, είναι γνωστό ότι ο Μητσος παει να γλιτώσει λεφτα και ξοδεύει περισσότερα, για αυτό λεω μετά από τόσα χρονια ελπίζουμε τα παθήματα μαθήματα επιτέλους.

Δειχνει οτι παει να το στρωσει. Και λεω δειχνει γιατι εχουμε δρομο ακομα ...και θα χρειαστει πακετο 

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τα μαθηματα και τα παθηματα, προσωπικη εκτιμηση πως το καλοκαιρι θα χουμε κοουτς τον Μιλογεβιτς (σσ: ρωτησα και εμαθα πως εχει γουστα σαν του Μιγκελ, ας το σφυριξει καποιος στον μεγαλο νωρις) και απο Νοεμβρη τον Κασαπη προπονητη και ΤΔ τον Νικολα Λυμπεροπουλο.

Γνωμη μου βεβαια τα παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Σχετικα με τα μαθηματα και τα παθηματα, προσωπικη εκτιμηση πως το καλοκαιρι θα χουμε κοουτς τον Μιλογεβιτς (σσ: ρωτησα και εμαθα πως εχει γουστα σαν του Μιγκελ, ας το σφυριξει καποιος στον μεγαλο νωρις) και απο Νοεμβρη τον Κασαπη προπονητη και ΤΔ τον Νικολα Λυμπεροπουλο.

Γνωμη μου βεβαια τα παραπανω.

Τετοια γνωμη καλα ειναι να την κρατας για σενα ???

Link to comment
Share on other sites

Τρομερός καρερα. γουστάρω επισης που μάζευε σιμοες ενώ είχε τελειώσει το ημίχρονο από τις μανούρες. Πολύ καλός κ ο σιμανσκι που είναι πολύ σημαντικό αλλα φοβάμαι μήπως δεν μπορούμε να τον κρατήσουμε το καλοκαίρι σε φάση δεν έχει υπογράψει συμβόλαιο όπως ο πονσε άρα ότι και να θέλεις να κάνεις δεν μπορείς. Γνωρίζει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πάντα και ο Γεωργεας. Γιατί δε γράφετε το Γεωργεα; Τι έχει ο Γεωργεας; Χολέρα έχει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rossi said:

Τρομερός καρερα. γουστάρω επισης που μάζευε σιμοες ενώ είχε τελειώσει το ημίχρονο από τις μανούρες. Πολύ καλός κ ο σιμανσκι που είναι πολύ σημαντικό αλλα φοβάμαι μήπως δεν μπορούμε να τον κρατήσουμε το καλοκαίρι σε φάση δεν έχει υπογράψει συμβόλαιο όπως ο πονσε άρα ότι και να θέλεις να κάνεις δεν μπορείς. Γνωρίζει κανείς?

4ετες εχει υπογραψει αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

4ετες εχει υπογραψει αν δεν κανω λαθος.

Α οκ αυτό είναι πολύ καλό. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Υπάρχει πάντα και ο Γεωργεας. Γιατί δε γράφετε το Γεωργεα; Τι έχει ο Γεωργεας; Χολέρα έχει;

Ειχα πετυχει μια φορα τον Νικολα τον Γεωργεα θυμαμαι σε ενα περίπτερο στο Περιστερι, ειχε σταματησει πλεον την μπαλα, ετρωγε πατατακια ριγανη, και εκανε γεώτρηση στην μυτουλα του στο ενδιαμεσο ειπα να του φωναξω "ε Νικολα" λεω μολις παρατηρησα καλυτερα "ασε μην κανει καμια κινηση για χειραψια".

Link to comment
Share on other sites

όποιος δεν έχει προλάβει να πάρει αυτογραφο νικόλα, απογευματάκια στο στάδιο χαλανδρίου.

Link to comment
Share on other sites

Διαθετω στην συλλογη μου τευχος EMPIRE με συνεντευξη Νικολα που αποθεωνει την γυναικα Σαρλιζ Θερον οταν εγω δεν ηξερα οτι υπηρχε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, stavros 9-11 said:

Υπάρχει πάντα και ο Γεωργεας. Γιατί δε γράφετε το Γεωργεα; Τι έχει ο Γεωργεας; Χολέρα έχει;

Τον εγραψα εγω χθες

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, stavros 9-11 said:

Υπάρχει πάντα και ο Γεωργεας. Γιατί δε γράφετε το Γεωργεα; Τι έχει ο Γεωργεας; Χολέρα έχει;

Εγω εγραψα

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×