Jump to content

Παναιτωλικός-ΑΕΚ (Προημιτελικός Κυπέλλου-1ο ματς): 05/02, 17:00, Cosmotesport 2


George_D
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Σοιλέδη  

13 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
      0
    • Βράνιες
    • Τσιγκρίνσκι
      0
    • Σβάρνας
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Χουλτ
      0
    • Σιμόες
      0
    • Σαμπανάτζοβιτς
      0
    • Μάνταλος
    • Αλμπάνης
      0
    • Λιβάγια
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Καρέρα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Σοιλέδη (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Βράνιες
      0
    • Τσιγκρίνσκι
    • Σβάρνας
      0
    • Βασιλαντωνόπουλος
      0
    • Χουλτ
      0
    • Σιμόες
    • Σαμπανάτζοβιτς
    • Μάνταλος
      0
    • Αλμπάνης
      0
    • Λιβάγια
      0
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0


Recommended Posts

Η προβληματικοτερη εμφάνιση επί ημερών Καρερα, είναι δύο σκάλες πανω από την καλύτερη επί Κωστένογλου.

Σημαντικό να μην παίξει ο Σιμοες με το βαζελο.

Πάμε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω το πηγε για σβηστο 0-1 και αν σου κατσει 0-2 ο Ιταλος. Βιτριολικη μαλακια Τσιγκρινσκι (δικαιοτατα Σοιλεδης αποψε) και εγινε το 1-1. Εβγαλες ευκαιρια με Σιμανσκι για 1-2 δεν μπηκε παμε παρακατω.

Livaja MVP

Κουτσινγκ ΚΑΛΟ

Τσιγκρινσκι ΣΟΙΛΕΔΗΣ

ΥΓ: Ελειψε πολυ ο Κρστσιτς

Link to comment
Share on other sites

Όπως εγραψα και νωρίτερα σήμερα, στην τελική μου κάνει και ισοπαλία με γκολ. Πιστευω ότι έτσι σκέφτεται και ο Καρερα για αυτό πχ στο τελος και η αλλαγή Λιβαγια με το παιδί τον Χριστόπουλο.

Δεν ήμασταν καλοί, νομιζω κι εγώ ότι δεν περίμεναν να χτυπήσουν το ματς οι του Παναιτωλικού και τα βρήκαν σκουρα, είχε και βροχή, ακολουθεί και το ματς με βαζελο, λίγο από ολα.

Μονο ο Βρανιες κι ο Μάνταλος (μέχρι το 60) μου άρεσαν. Ο Λιβαγια με τον Αραουχο απλά είχαν στιγμές.
 

Τσιγκρινσκι γκάφα στο γκολ. Σαμπα, Βασιλαντωνοπουλος δεν εκμεταλλεύτηκαν την ευκαιρία. Χουλτ σε χειρότερη φάση από Λόπες. Σβάρνας το έσωσε με το γκολ. Σιμοες κακός.

Ελπίζω να μην είχαμε κι άλλους τραυματισμούς και να δούμε τι έγινε και με τον Αλμπάνη και ποσο σοβαρό ήταν.

Βρανιες

Μετριο

Σιμοες

 

υγ. Μπάρκας, Μπακακης, Παουλίνιο, Κρστιτσιτς, Γαλανοπουλος, Λόπες, Βερντε, Κλωναριδης, Ολιβειρα δεν τις λες και λίγες τις απουσιες είτε από επιλογή, είτε αναγκαστικές. 

Link to comment
Share on other sites

πήρες προβάδισμα πρόκρισης κοιτάς την βαζελα μακάρι να μην έχει τίποτα ο Αλμπάνης 

Link to comment
Share on other sites

Σιμανσκι μπορει να τα χανει(οριακα, δεν ειναι κακα τελειωματα) αλλά είναι δυσεύρετο στον πλανήτη ΑΕΚ το χαφ που πατάει περιοχή και έχει τελική, άρα εγώ το κρατάω στα θετικά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κακη η ομαδα.

Μονο ο λιβαγια καπως προσπαθησε .

Επρεπε να αλλαξει συστημα ο καρερα 

Τραγικοι αραουχο,  τσιγκρι, χουλτ σιμοες

Ελπιζω καλυτερη εικονα με βαζελο

Link to comment
Share on other sites

Σε πολυ κακο γηπεδο - τερεν με επαναληπτικο να ερχεται το θεωρω φυσιολογικο το αποτελεσμα.

Γενικα μου αρεσει που εκμευταλευεται ολο το ροστερ

 

Οντως παντως οπως ειπε και καποιος εδω πιο πανω, 

Η χειροτερη σου εμφανιση , δυο σκαλες πανω απο τη καλυτερη με κωστενογλου

Αν δεν ειχε κανει και τη μαλακια ο τσιγκρι θα ταν 0 - 1 η 0 -2 

Γαμηστε τη βαζελα

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gybe21 said:

ΤΟλαχιστον θα έχει λίγο ενδιαφέρον η ρεβάνς.

 

Xerei ti kanei o fulathlos

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως εγώ με τον Καρερα έχω καποιες απορίες με την διαχείριση κούρασης παικτων.
Δεν θα επιμείνω βέβαια, γιατί μπορεί να ξέρει κάτι παραπανω συζητώντας με τους ίδιους τους παίκτες.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχη, το λαθος του Καρερα και το μονο σωστό του Κωστενογλου είναι τα λακτισματα στημενων φάσεων ως προς την επιλογή προσωπου.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Παντως εγώ με τον Καρερα έχω καποιες απορίες με την διαχείριση κούρασης παικτων.
Δεν θα επιμείνω βέβαια, γιατί μπορεί να ξέρει κάτι παραπανω συζητώντας με τους ίδιους τους παίκτες.

Τι αποριες εχεις ?

Link to comment
Share on other sites

Πορτοκαλι site ζητάει κόκκινη σε Αραουχο.

Ξαδέρφες μια ζωή μας αγαπάνε. Ξυδάκι. Υπερασπιστείτε τον κυρ-Γιάννη που σας έδωσε σήμερα, καραγκιοζάκια μπουνταλαδες.

Υγ. Για μένα ήταν κίτρινη γιατί μαζεύτηκε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bluesman said:

Για αρχη, το λαθος του Καρερα και το μονο σωστό του Κωστενογλου είναι τα λακτισματα στημενων φάσεων ως προς την επιλογή προσωπου.

Το να τα βαραει ο λιβαγια ας πουμε ομως ειναι επισης λαθος. αρα ποιος ?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Το να τα βαραει ο λιβαγια ας πουμε ομως ειναι επισης λαθος. αρα ποιος ?

ΑΥΤΟΣ 1-0

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Τι αποριες εχεις ?

1) Δεν θεωρω ότι πρέπει να ξεκινήσουν Βερντε ή Βίκτωρας με βαζελο, αρα σήμερα μπορούσαν να παιξουν

2) θα ξεκούραζα Ιησου αντι Οικονόμου αν φυσικά δεν του είπαν κάτι οι ιδιοι

3) σε Λιβαγια, Αραουχο θα έδινα από ένα ημίχρονο (αν είχε έναν εκ των Βερντε, Κλωναρίδη στον παγκο)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Το να τα βαραει ο λιβαγια ας πουμε ομως ειναι επισης λαθος. αρα ποιος ?

Γιατί το λες; επειδη χανεται ενας επιθετικος απο την περιοχη;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

1) Δεν θεωρω ότι πρέπει να ξεκινήσουν Βερντε ή Βίκτωρας με βαζελο, αρα σήμερα μπορούσαν να παιξουν

2) θα ξεκούραζα Ιησου αντι Οικονόμου αν φυσικά δεν του είπαν κάτι οι ιδιοι

3) σε Λιβαγια, Αραουχο θα έδινα από ένα ημίχρονο (αν είχε έναν εκ των Βερντε, Κλωναρίδη στον παγκο)

Αραουχο ηταν για αλλαγη. Χτυπησε ο Αλμπανης ομως και μπηκε αναγκαστικα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Αραουχο ηταν για αλλαγη. Χτυπησε ο Αλμπανης ομως και μπηκε αναγκαστικα.

Μετά από αυτό θα έβαζα έναν εκ των Κλωναριδη, Βερντε.

Δεν βρίσκω λόγο να τους αφήσει και τους 2  έξω και να έχει στον παγκο και Οικονόμου και Μπακακη.

Τεσπα, σε αυτά τα θέματα δεν μπορουμε να ξέρουμε και σε τι φάση κούρασης είναι ο καθενας τους.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nikos said:

Μετά από αυτό θα έβαζα έναν εκ των Κλωναριδη, Βερντε.

Δεν βρίσκω λόγο να τους αφήσει και τους 2  έξω και να έχει στον παγκο και Οικονόμου και Μπακακη.

Τεσπα, σε αυτά τα θέματα δεν μπορουμε να ξέρουμε και σε τι φάση κούρασης είναι ο καθενας τους.

Ελπιζω να ξεκουραστουν γιατι και ο βαζελος ειναι σε καλη φορμα. Παιζει ντερμπι βεβαια αλλα ειναι πιο γρηγορη ομαδα οπως την ειδαμε την Κυριακη στο ντερμπι. Παση θυσια νικη με τον γιδωνη

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vargas21 said:

Ελπιζω να ξεκουραστουν γιατι και ο βαζελος ειναι σε καλη φορμα. Παιζει ντερμπι βεβαια αλλα ειναι πιο γρηγορη ομαδα οπως την ειδαμε την Κυριακη στο ντερμπι. Παση θυσια νικη με τον γιδωνη

Συμφωνω. Πιστεύω το έχουν καταλάβει και στην ομάδα, για αυτό δίνω ελαφρυντικό σήμερα, στην τελική σήμερα αν δεν αυτοκτονήσεις πήρες σκορ πρόκρισης, την Κυριακή είναι η ώρα να παρεις ντερμπυ επιτέλους και ειδικά με βαζελο έχει παραγίνει το κακό. Και θα είναι κι αυτοί θεωρητικα ισως ακόμα πιο κουρασμένοι λόγω Τουμπας.

Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×